Warsaw - Let's play together!

Mihau 39
0
2012-12-28 • 8460 views • 50 replies
Maybe we would do a volleyball match user- volleyball-movies? There are some people willing? Probably in the summer would have been easier but maybe if we were willing to arranged for a sports hall.

#Volleyboxnetusers #meeting

Warsaw - Let's play together!
Someone 875 10
11 years ago
+1
Ja nie jestem z Wawy, ale się piszę ? Już kiedyś myślałem, żeby takie coś zorganizować. Najlepiej by było to połączyć z jakimś wydarzeniem (np. mecz ligi światowej). Najpierw wspólne kibicowanie, na nast. dzień jakiś mecz a potem może imprezka...
Andrut 215 8
11 years ago
+2
ja jestem z Krk, ale piszę się na to ?
MihauAuthor 39 3
11 years ago
0
Sympatycznie! Oczywiście mile widziani są goście z całego świata! ? Też myślałem, że w zime może być gorzej ale możnaby się umówić np na mecz ligowy, pokibicować, poznać się później pogadać przy piwku.

Czekamy na innych siatkarskich fanów!
przemek16 808 17
11 years ago
+1
Na pewno dobry pomysł ? mysle, ze lepiej Łódź niż na Warszawa, ale to jest moje zdanie. jestem za, ale to muszą być chęci i przede wszystkim osoba, która to wszystko zorganizuje. Najlepszym czasem na takie coś będą z pewnością wakacje. Ja , osobiście na takie coś się pisze ! ?
Sllaveq 790 10
11 years ago
+3
I hope you will make video of it and shere it with us ?
przemek16 808 17
11 years ago
+1
Good idea ? I hope that this meeting will take place ?
Kyou 63 2
11 years ago
+2
I ja się na to piszę!?
NightFox 1457 14
11 years ago
+8
I want a highlight movie about this match ?
11 years ago
+2
zdecydowanie TAK
vtnklmdc 686 14
11 years ago
+2
3 razy tak przechodzisz dalej ?
artko 32 1
11 years ago
+1
SWIETNY POMYSL!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAWET Z DRUGIEGO KRANCA ZIEMI DOJADE, MOZE NA NARODOWYM??? SLYSZLEM ZE PRZEDPELSKI PROBNY CHCIAL ORGANIZOWAC, A WIEC?!?
przemek16 808 17
11 years ago
+1
? w chwili obecnej jest 8 chętnych ?
Someone 875 10
11 years ago
+1
Nawet nieźle, jest nas coraz więcej. Myślę, że trzeba poczekać na więcej osób i wtedy konkretniej wymyślimy coś z miejscem.
przemek16 808 17
11 years ago
+1
miejsce, data, i innymi sprawami organizacyjnymi ? fajnie jesli jedna osoba bylaby z danego miasta, w ktorej mialby odbyc sie ten mecz czy spotkanie ?
adam13 38 1
11 years ago
+1
Jestem za
Andrut 215 8
11 years ago
0
Poza tym niech się ludzie deklarują pozycjami, bo się zwali dziesięciu skrzydłowych, libero i wystawiacz i pograliśmy ?
RenanZ 1538 15
11 years ago
+10
I really would like to be part of this, but I have that little inconvenience of being 10 thousand kilometers away...
luck191 287 7
11 years ago
+2
Jestem chętny,Warszawa,Łódź cz Kraków mi pasują,jeśli ustalimy to w miarę wcześnie,to ta inicjatywa ma spore szanse na zrealizowanie
11 years ago
+1
No i ja jestem chętny ?


Andrut jeśli idzie o pozycje , to w ostateczności można zagrać na szkolne przejścia .
camnow 380 4
11 years ago
+1
Guys and Girls ? I want too ? be a part of this ?
oioi 370 5
11 years ago
+2
Fajna inicjatywa ? Ja bym sie pisal, jestem z Zielonej Gory. Tak jak ktos napisal moznaby polaczyc to z meczem Ligi Swiatowej, albo jakims piwkiem czy imprezka.
przemek16 808 17
11 years ago
+1
myśle, że jest szansa to wszystko zorganizować ? bo troche chętnych już jest ?
MihauAuthor 39 3
11 years ago
+4
Ciesze się z dużego zainteresowania. Jestem pewien, że to kwestia czasu i się spotkamy. Przydałby się jakiś człowiek, który mógłby poświęcić chwile czasu i miał żyłkę organizatora.
Aha i jeśli to będzie wypad na mecz to obowiązkowo robimy baner

Volleyball-movies.net
~ ~ users ~ ~

?
Andrut 215 8
11 years ago
+2
Tak, ten baner to byłoby coś!
Roninho 758 13
11 years ago
+2
Chętnie przyjadę ?
Someone 875 10
11 years ago
+1
Ja się mogę zabrać za organizację po sesji egzaminacyjnej. Znajdziemy jakiś dogodny termin i się spotkamy! Szczęśliwego Nowego Roku ?
przemek16 808 17
11 years ago
0
Someone - trzymamy za słowo ! ?
rafaello94 126 11
11 years ago
+2
też już kiedyś o tym myślałem więc skoro pojawiła się taka inicjatywa to również się zgłaszam na chętnego ?
11 years ago
+1
Jak będzie to pewne to ja też się piszę na to ?
przemek16 808 17
11 years ago
+2
pomyslalem, ze mozna zrobic meczu pomiedzy movie creatorami (w ktorych zagralabym ja, rafaello94, Roninho, chrison tez wspomnial, ze jak znajdzie czas to tez przyjedzie) na pozostalych uzytkownikow ?
Someone 875 10
11 years ago
+2
Świetny pomysł z tym meczem. Zastanawiałem się jakby tu się podzielić na jakieś dwie drużyny i ten pomysł jest chyba nejlepszy.

Piszmy tutaj jak najwięcej i planujmy powoli to spotkanie, a atmosfera niech się nakręca ?
11 years ago
0
I wish I could be part of this!
Berny 606 6
11 years ago
+5
I have friend in Krakow, so its very possible to be there, but only in summer ?
przemek16 808 17
11 years ago
+2
super! ?
rafaello94 126 11
11 years ago
+3
we can also think about special shirts for this event.
Someone 875 10
11 years ago
+2
@Berny
I think that we can organise not only one meeting, but more. I hope that in summer we can meet with not only Polish users but from other countries as well. I hope You will be there!
przemek16 808 17
11 years ago
+1

we can also think about special shirts for this event.


fantastic idea ?
11 years ago
-1
We can meet first in Poland, then somewhere else. It depends on where the majority of the users are going to be.
RenanZ 1538 15
11 years ago
+9
Don't you wanna get here in Brazil to do it? And then you can, you know, enjoy the rest.... ?
Andrut 215 8
11 years ago
0
Renanz got a point.. ?
11 years ago
-1
Or we can meet somewhere in the middle of Poland, Brasil, Serbia, American, etc. Somewhere where it is an equal distance for everyone to travel. That spot will be hard to find! ?
11 years ago
+2

Somewhere where it is an equal distance for everyone to travel.

no problem but who want to go to REPUBLIC OF CHAD hahahaha....average distance for users here (finding abou users locations).
No problem i can buy flight tomorrow?
Berny 606 6
11 years ago
+4
Someone if you will organise summer action, I will be there on 100%, thats for sure ?
11 years ago
+1
I will be there maybe
MihauAuthor 39 3
11 years ago
+1
Slowly it's going to be match volleyball-movies fans Poland - Rest of the Europe (World?!? come on! ?
I really enjoy it! ?
przemek16 808 17
11 years ago
0
If you can find a lot of takers of the world, why not! ?
Nagor 1445 14
11 years ago
0
z checia bym zagral jakby to doszlo do skutku w satysfakcjonującym mnie terminie ?
przemek16 808 17
11 years ago
0
prawdopodobnym terminem bedzie ostatni lub przedostatni weekend wakacji ?
Andrut 215 8
11 years ago
0
Przedostatni nie, wszyscy są przecież wtedy na obozach przygotowawczych..
Temporarily disabled
Volleyball players rankingWho is the best volleyball player ever?Show players rankingVolleyball players ranking
Who is the best volleyball player ever?Show players ranking
0