Volleybox
Főoldal
Átigazolások
Hírek
Adatbázis
Játékosok
Játékos adatbázis
Játékosok rangsora
Dolgoztak együtt?
Játékoskeretek 2023/24
Visszavonult játékosok
Családi kapcsolatok
Csapatok
Csapatok adatbázisa
Csapatok rangsora
Klub értékelések
COVID-19 esetek
Nemzeti csapatok adatbázisa
Nemzeti csapatok rangsora
Egyéb
Bajnokságok adatbázisa
Stábtagok adatbázisa
Edzők rangsora
Ügynökségek adatbázisa
Ügynökségek értékelése
Arénák adatbázisa
Közösség
Fórum
Fórum
Olvasatlan hosszászólások
Felhasználók tevékenysége
Felhasználók hozzászólásai
Legaktívabb felhasználók
Felhasználók tevékenysége
Felhasználók díjai
Felhasználók a mérkőzéseken
Felhasználók ország szerint
Felhasználók adatbázisa
Minden felhasználó
Szurkolók
Játékosok
Ügynökök
Edzők
Statisztikusok
Erőnléti edzők
Gyógytornászok
Csapat menedzserek
Állások
Álláspiac
Szabad röplabda játékosok
Szabad stábtagok
Állásajánlatok
Tippjátékok
Mérkőzések
Bejelentkezés
Férfi Röplabda
Női Röplabda
Strandröplabda
Sötét mód
Nyelv:
Volleybox
Versenysorozatok
Italian Serie B2 Group H
Szezonok
21
Ranglista
117
Éremtáblázat
43
Bajnokok
19
Szezonok (21)
Hozzáadás
Szezon
1. hely
2. hely
3. hely
2015/16
Conad Lamezia
Siciliana Maceri Letojanni
Raffaele Lamezia
2014/15
Kerakoll Misterbianco
Elettronica Cicala Palermo
Home & Beauty Store Leonforte
2013/14
Meic Services Gela
Jolly Cinquefrondi
Kerakoll Misterbianco
2012/13
Eklissè Occhiali Trapani
Carrefour Lamezia
CSAIn Club Ragusa
2011/12
Parsec 3.26 Squinzano
Aurispa Alessano
Pallavolo Martina
2010/11
Minniebet Ugento
Parsec 3.26 Squinzano
Aurispa Alessano
2009/10
2008/09
Cia Giotto Casoria
Villa Menelao Turi
Dimcar Falchi Ugento
2007/08
Indeco Ragno Molfetta
Euroambiente Manfredonia
Villa Menelao Turi
2006/07
Heraclea Volley Gela
Caffè Moak Modica
Micro Point Rosso Maniero Napoli
2005/06
Camicia Castello Brolo
Pallavolo Falchi Ugento
AS Stima Galatone
2004/05
Golem Software Palmi
Costruzioni De Rosa Praia
Fondiaria Sai Brolo
2003/04
Mediocrati Bisignano
Piazza Armerina Volley
Pallavolo Messina
2002/03
Costa degli Dei Tropea
Tre D Sava
Emme Refrigerazione Salerno
2001/02
Famigliulo Corigliano
Promopharma Armerina
Monte Ciraolo Mascalucia
2000/01
Diavoli Rossi Nicosia
Picarelli Cetraro
Simet Rossano
1999/00
Aquila Bronte
Monte Ciraolo Mascalucia
Diavoli Rossi Nicosia
1998/99
Tonno Callipo Vibo Valentia
Moda Italia Marsala
CSI Pasta Puglisi Milazzo
1997/98
Pallavolo Milani Rende
Cemar Cetraro
Tonno Callipo Vibo Valentia
1996/97
1994/95
Saturnia Catania
0