Volleybox
Főoldal
Átigazolások
Hírek
Adatbázis
Játékosok
Játékos adatbázis
Játékosok rangsora
Dolgoztak együtt?
Játékoskeretek 2023/24
Visszavonult játékosok
Családi kapcsolatok
Csapatok
Csapatok adatbázisa
Csapatok rangsora
Klub értékelések
COVID-19 esetek
Nemzeti csapatok adatbázisa
Nemzeti csapatok rangsora
Egyéb
Bajnokságok adatbázisa
Stábtagok adatbázisa
Edzők rangsora
Ügynökségek adatbázisa
Ügynökségek értékelése
Arénák adatbázisa
Közösség
Fórum
Fórum
Olvasatlan hosszászólások
Felhasználók tevékenysége
Felhasználók hozzászólásai
Legaktívabb felhasználók
Felhasználók tevékenysége
Felhasználók díjai
Felhasználók a mérkőzéseken
Felhasználók ország szerint
Felhasználók adatbázisa
Minden felhasználó
Szurkolók
Játékosok
Ügynökök
Edzők
Statisztikusok
Erőnléti edzők
Gyógytornászok
Csapat menedzserek
Állások
Álláspiac
Szabad röplabda játékosok
Szabad stábtagok
Állásajánlatok
Tippjátékok
Mérkőzések
Bejelentkezés
Férfi Röplabda
Női Röplabda
Strandröplabda
Sötét mód
Nyelv:
Volleybox
Versenysorozatok
Russian Superleague
Szezonok
33
Ranglista
41
Éremtáblázat
14
Bajnokok
9
Szezonok (33)
Hozzáadás
Szezon
1. hely
2. hely
3. hely
2023/24
2022/23
Zenit Kazan
Dynamo Moscow
Lokomotiv Novosibirsk
2021/22
Dynamo Moscow
Lokomotiv Novosibirsk
Zenit Kazan
2020/21
Dynamo Moscow
Zenit St. Petersburg
Lokomotiv Novosibirsk
2019/20
Lokomotiv Novosibirsk
Zenit Kazan
Kuzbass Kemerovo
2018/19
Kuzbass Kemerovo
Zenit Kazan
Fakel Novy Urengoy
2017/18
Zenit Kazan
Zenit St. Petersburg
Dynamo Moscow
2016/17
Zenit Kazan
Dynamo Moscow
Lokomotiv Novosibirsk
2015/16
Zenit Kazan
Dynamo Moscow
Belogorie Belgorod
2014/15
Zenit Kazan
Belogorie Belgorod
Dynamo Moscow
2013/14
Zenit Kazan
Lokomotiv Novosibirsk
Belogorie Belgorod
2012/13
Belogorie Belgorod
Ural Ufa
Zenit Kazan
2011/12
Zenit Kazan
Dynamo Moscow
Iskra Odintsovo
2010/11
Zenit Kazan
Dynamo Moscow
Lokomotiv-Belogorie Belgorod
2009/10
Zenit Kazan
Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Dynamo Moscow
2008/09
Zenit Kazan
Iskra Odintsovo
Fakel Novy Urengoy
2007/08
Dynamo Moscow
Iskra Odintsovo
Dinamo Tattransgaz Kazan
2006/07
Dinamo Tattransgaz Kazan
Dynamo Moscow
Iskra Odintsovo
2005/06
Dynamo Moscow
Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Iskra Odintsovo
2004/05
Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Dynamo Moscow
Dinamo Tattransgaz Kazan
2003/04
Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Dynamo Moscow
Dinamo Kazan
2002/03
Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Iskra Odintsovo
UEM-Izumrud Ekaterinburg
2001/02
Lokomotiv-Belogorie Belgorod
MGTU Moscow
Dynamo-MGFSO Olymp Moscow
2000/01
MGTU Moscow
UEM-Izumrud Ekaterinburg
Iskra-RVSN Odintsovo
1999/00
Belogorie-Dynamo Belgorod
UEM-Izumrud Ekaterinburg
Iskra-RVSN Odintsovo
1998/99
UEM-Izumrud Ekaterinburg
Belogorie-Dynamo Belgorod
Iskra-RVSN Odintsovo
1997/98
Belogorie-Dynamo Belgorod
UEM-Izumrud Ekaterinburg
CSKA Moscow
1996/97
Belogorie Belgorod
UEM-Izumrud Ekaterinburg
CSKA Moscow
1995/96
CSKA Moscow
Belogorie Belgorod
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
1994/95
CSKA Moscow
Lokomotiv Belgorod
Avtomobilist Saint Petersburg
1993/94
CSKA Moscow
Iskra Odintsovo
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
1992/93
Avtomobilist Saint Petersburg
CSKA Moscow
Dynamo Moskovskaya Oblast
1991/92
Avtomobilist Saint Petersburg
MGTU Moscow
Dynamo Moskovskaya Oblast
0