Loading

Nikolaos Roumeliotis vs Iraklis Thessaloniki Fans

Volleybox 2010-04-17 15:27 4977 views
zver, Nagor, Malboro likes it.

Comments (32)

Hint: Type @ to recall a user or player Add comment
mitsosboco GR 7 years ago
+1
and the oscar goes toooo...(taran tan tan.....) nikos rouumelioootis!!!!great act....
gregira GR 8 years ago
+1
yeah yeah...and made us proud...representing greece to european cups...
....such a disgrace.... IRAKLIS WAY OF LIFE...
Oli4 BE 8 years ago
+2
it's obvious that he's acting
grboco GR 8 years ago
+1
The truth is that aris player was not injured..he was pretending...It is so bad that this player was the captain of greek team...
WOJT PL 9 years ago
0
Greccy kibice są nieokrzesani to fakt, lubią zadymy to fakt, czasami mogą być niebezpieczni to też fakt, ale ostatni fakt to to, że dopingują zajebiście, głośne śpiewy, skakanie i oklaski to jest najlepszy doping, ktory dodaje zawodnikom dużo adrenaliny i dodatkowo ich mobilizuje. Widzieliście w tamtym sezonie mecz Iraklisu z Iskrą w final four?, myśle, że takiego dopingu jaki Grecy wtedy stworzyli nie miała, nigdy żadna inna drużyna siatkarska i myśle, że bez tych kilku tysięcy wrzeszczących gardeł Niebiescy nie byliby w stanie pokonać Iskry, która miała znacznie mocniejszy skład od nich.
Nagor PL 9 years ago
-3
Race w hali są ok, pod warunkiem, że jest dobra wentylacja. Z resztą race w polskich halach też już są, widziałem na jakimś meczu kobiet w kosza To nie jest niebezpieczne. Tylko właśnie jeden warunek, którego większość hali nie spełnia - wentylacja / klimatyzacja.
InivaridU PL 9 years ago
-1
@chrison - kiedy ja wyśmiewałem się ze skry?

A co do tego typu kibicowania, to może jest dobre, ale bardzo rzadko kulturalne i dlatego tak dużo ludzi tego nie lubi (w tym ja). Mi takie coś od razu kojarzy się z ustawkami i racami w hali, co jest chore...
Nagor PL 9 years ago
-2
Ja p..e..... Już apelowałem o rozróżnienie DOPINGU od BYDLACKICH ZACHOWAŃ, ale jeśli tego nie potrafisz, to po co ja mam dyskutować
Michal PL 9 years ago
-1
Trzymajcie mnie bo nie wytrzymam. Następny, który łączy zachowania niepożądane (jak wybryki chuligańskie) z czystą definicją dopingu (ten grecy mają kapitalny).

Doping- zagrzewanie drużyny do boju, śpiewanie, klaskanie.
Mateusz2008 PL 9 years ago
+2
Nagor jeśli uważasz że rzucanie puszki z piwem na zawodnika, odpalanie rac na hali i bójki na meczu to jest najlepszy siatkarski doping to jesteś dziwny. Doping może być głośny ale musi być kultura. A grecy niestety kultury w dopingu nie mają.
Nagor PL 9 years ago
-3
No to niech kibice Lecha pójdą na taki mecz, ale póki co to Grecy mają najlepszy siatkarski doping w dosłownym tego słowa znaczeniu.
jernej94 SI 9 years ago
+1
If i heard right, the match was given to Aris, and they qulified to the next round.
RenanZ BR 9 years ago
-3
So...

I Didn't understand the movie...

What happens after he got injuried ??
kapitan_bomba PL 9 years ago
-1
Nagor jeśli grecy maja najlepszy doping siatkarski to...już sam nie wiem. Poza tym, już bez zbędnych dyskusji, jeśli ktoś tak uważa to spoko, jego prawo, ale tak jak napisałem, dajcie kibiców Lecha na taki mecz to grecy będą mogli w tym czasie wypełniać kolorowanki...co do meczu to tak jak chrison zapytał: 9 setów??? wydaje mi się, że tak: 9, góra 10 (z niesamowitym szczęściem więcej)...Michal@ zdecyduj się - filmik pokazuje to co pokazuje, więc debata na temat tego typu dopingu, tylko bez tego co sam zobaczyłeś nie ma sensu...a gadanie o "q sera sera" nie ma sensu jeśli się tego nie rozumie...
losien PL 9 years ago
+1
mi wydaje się- no ale to tylko moje zdanie- że początkowo to był dla niego szok, i po chwili poczuł ból. zachowanie jest masakryczne ale chyba kibicom z kazdego kraju zdarzają sie takie wpadki.. co do Resovii, jestem całym sercem z nią i licze na niespodzianke, czyli pokonanie Skry. w sumie jest to możliwe, bo siatkówka jak dla mnie jest nieprzewidywalna. narazie wszyscy przyswoili sobie, że Skra wygrywa, kiedy chce i z kim chce w pluslidze, bo jest po prostu najsilniejsza. chciałabym żeby Resovii udało sie jakoś odejść od tego stereotypu. i generalnie jestem optymistycznie nastawiona i myśle, że szanse- nawet jeśli minimalne- to są.
qsek PL 9 years ago
+2
może i trochę dziwnie wygląda jego rekacja na uderzenie, ale- co jak co- uderzenie puszką piwa czy z czym kolwiek z taką prędkością musi bardzo boleć. nawet po zejściu z boiska widać, że się trzymał za rękę...
saku PL 9 years ago
+1
Sovia moim zdaniem ugra max 1 mecz przy słabszej dyspozycji Skry, w reszta Skra wygra oddajac maksymalnie 1 set
Michal PL 9 years ago
+3
"Proszę Was, rozróżnijmy doping od innych zachowań."

W tym problem, że wielu uczynić tego nie potrafi...
wawrys93 PL 9 years ago
+2
"zawodnik trochę przyaktorzył ;D Ale nie ma się co dziwić, też bym tak zrobił. Z resztą dzięki temu zapewnił drużynie awans ;D"

właśnie, oglądałem ten moment kilka razy, widać że coś jest nie tak, jakby został czyms uderzony, a dopierdo po chwili odczuł ból ;], aktorstwo w nie najlepszym wykonaniu, jednak nie dziwie się mu, a nawet wiecej popieram taki gest jak on zrobił, bylo to najlepsze wyjscie, pozatym co do kibiców to nigdzie nie brakuje prostaków i chamów, tyle..
Nagor PL 9 years ago
0
Proszę Was, rozróżnijmy doping od innych zachowań. Doping Grecy mają świetny, najlepszy w halach siatkarskich, 1000x lepszy od pikników w Polsce (żeby bez konkretów), ale mają też swoje bydlackie zachowania, takie jak to. Niestety to także dociera do Polski. Zamiast uczyć się od nich dopingu, uczymy się niekulturalnych zachowań. Chyba nie trzeba przypominać meczu w LM Ateny - Jastrzębie (jak nie wiecie o co chodzi - laola1.tv). Kibice JW zabawiali się laserkami świecąc po oczach przeciwnikom.

Sovia już wprawdzie wywaliła skrę z jednej imprezy, ale chyba teraz skra jest przygotowana o wiele bardziej niż wtedy. Poza tym już nie będzie lekceważenia przeciwnika. Chciałbym, żeby skra odpadła i coś się działo w naszej lidze, ale daję sovii nie więcej niż 1 mecz wygrany.

Aha, pomimając te s...syństwo ze strony kibiców, zawodnik trochę przyaktorzył ;D Ale nie ma się co dziwić, też bym tak zrobił. Z resztą dzięki temu zapewnił drużynie awans ;D
Activity
Online
+0