Volleybox
Start
Transfers
Nieuws
Database
Spelers
Spelers database
Spelers ranglijst
Samengewerkt?
Roosters 2023/24
Voormalige spelers
Familiebanden
Ploegen
Clubs database
Clubs ranglijst
Clubs beoordelingen
COVID-19 gevallen
Nationale ploegen database
Nationale ploegen ranglijst
Overige
Toernooien database
Medewerkers database
Trainers ranglijst
Agentschappen database
Agentschappen beoordelingen
Arena's database
Gemeenschap
Forum
Forum
Ongelezen posts
Gebruikers activiteit
Gebruikers commentaren
Meest actieve gebruikers
Gebruikers activiteit
Gebruikers prestaties
Gebruikers bij wedstrijden
Gebruikers per land
Gebruikers database
Alle gebruikers
Fans
Spelers
Agenten
Trainers
Statistici
Fysieke voorbereidingscoaches
Fysiotherapeuten
Team managers
Vacatures
Job markt
Beschikbare volleybalspelers
Beschikbare stafleden
Job aanbiedingen
Voorspellingen
Scores
Aanmelden
Heren Volleybox
Dames Volleybox
Beach Volleybox
Donkere modus
Taal:
Volleybox
Toernooien
Italian Serie B2 Group F
Edities
21
Ranglijst
95
Medaille tabel
40
Winnaars
16
Edities (21)
Toevoegen
Seizoen
1ste plaats
2de plaats
3de plaats
2015/16
Station Service Roma
Ninfa Risparmio Casa Sabaudia
Meridiana Olbia
2014/15
Monini Spoleto
Medea Montalbano Macerata
MD'E Montorio
2013/14
EdilHouse2000 Hydra Latina
Polisportiva Arvalia
Marino Pallavolo
2012/13
Egi Spa Civita Castellana
Isola Sacra Volley
Roma 7 Volley
2011/12
Polisportiva Tuscania
ASD Libertas Genzano
Audax Quartucciu
2010/11
Comer Iglesias
Unipol Pomezia
Polisportiva Casalbertone
2009/10
2008/09
Polisportiva Grazia Deledda
S.S. Lazio Pallavolo
Volley Club Orte
2007/08
Cortona Volley
CLT ThyssenKrupp Terni
JVC Civita Castellana
2006/07
Polisportiva Grazia Deledda
Lazio Meridiano Roma
KTI Virtus Roma
2005/06
US Garibaldi La Maddalena
So.Tra.L. Zagarolo
Marlis Virtus Roma
2004/05
Sir Volley Bastia Umbra
Ostia Volley Club
Sinis Mal di Ventre Oristano
2003/04
Vini di Sardegna Uta
Lazio Meridiano D'Af. Roma
AS Nuova Pallavolo Foligno
2002/03
Pineto Volley
Oma Montesilvano
AS Nuova Pallavolo Foligno
2001/02
Ar.Te.Ma. Civita Castellana
Adriatica Montesilvano
US Garibaldi La Maddalena
2000/01
Circolo Lavoratori Terni
www.serviti.it Ostia
GSP ZAGAROLO
1999/00
Pallavolo Pomezia
Banca Fucino Avezzano
Drink Cup Agnone
1998/99
Mojoli Civitavecchia
Pallavolo Decimomannu
Tuderte Infab Todi
1997/98
Ist. Vig. Urbe Frascati
Piaggio Roma B
Mojoli Civitavecchia
1992/93
1990/91
0