Volleybox
Start
Transfers
Nieuws
Database
Spelers
Spelers database
Spelers ranglijst
Samengewerkt?
Roosters 2023/24
Voormalige spelers
Familiebanden
Ploegen
Clubs database
Clubs ranglijst
Clubs beoordelingen
COVID-19 gevallen
Nationale ploegen database
Nationale ploegen ranglijst
Overige
Toernooien database
Medewerkers database
Trainers ranglijst
Agentschappen database
Agentschappen beoordelingen
Arena's database
Gemeenschap
Forum
Forum
Ongelezen posts
Gebruikers activiteit
Gebruikers commentaren
Meest actieve gebruikers
Gebruikers activiteit
Gebruikers prestaties
Gebruikers bij wedstrijden
Gebruikers per land
Gebruikers database
Alle gebruikers
Fans
Spelers
Agenten
Trainers
Statistici
Fysieke voorbereidingscoaches
Fysiotherapeuten
Team managers
Vacatures
Job markt
Beschikbare volleybalspelers
Beschikbare stafleden
Job aanbiedingen
Voorspellingen
Scores
Aanmelden
Heren Volleybox
Dames Volleybox
Beach Volleybox
Donkere modus
Taal:
Volleybox
Toernooien
Polish Cup
Edities
67
Ranglijst
125
Medaille tabel
44
Winnaars
28
Edities (67)
Toevoegen
Seizoen
1ste plaats
2de plaats
3de plaats
2023/24
Aluron CMC Warta Zawiercie
Jastrzębski Węgiel
BOGDANKA LUK Lublin
Projekt Warszawa
2022/23
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Jastrzębski Węgiel
Asseco Resovia Rzeszów
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Jastrzębski Węgiel
Asseco Resovia Rzeszów
Trefl Gdańsk
2020/21
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Jastrzębski Węgiel
Aluron CMC Warta Zawiercie
Trefl Gdańsk
2019/20
Geannuleerd
2018/19
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Jastrzębski Węgiel
ONICO Warszawa
Aluron Virtu Warta Zawiercie
2017/18
Trefl Gdańsk
PGE Skra Bełchatów
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
ONICO Warszawa
2016/17
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
PGE Skra Bełchatów
LOTOS Trefl Gdańsk
Jastrzębski Węgiel
2015/16
PGE Skra Bełchatów
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
LOTOS Trefl Gdańsk
Asseco Resovia Rzeszów
2014/15
LOTOS Trefl Gdańsk
Asseco Resovia Rzeszów
Jastrzębski Węgiel
PGE Skra Bełchatów
2013/14
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Jastrzębski Węgiel
PGE Skra Bełchatów
Asseco Resovia Rzeszów
2012/13
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Asseco Resovia Rzeszów
Jastrzębski Węgiel
Delecta Bydgoszcz
2011/12
PGE Skra Bełchatów
Jastrzębski Węgiel
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Asseco Resovia Rzeszów
2010/11
PGE Skra Bełchatów
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Tytan AZS Częstochowa
Asseco Resovia Rzeszów
2009/10
Jastrzębski Węgiel
Asseco Resovia Rzeszów
Delecta Bydgoszcz
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2008/09
PGE Skra Bełchatów
AZS UWM Olsztyn
Asseco Resovia Rzeszów
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2007/08
Wkręt-met Domex AZS Częstochowa
Jastrzębski Węgiel
Mlekpol AZS Olsztyn
PGE Skra Bełchatów
2006/07
BOT Skra Bełchatów
KS PZU AZS Olsztyn
Wkręt-met Domex AZS Częstochowa
Jastrzębski Węgiel
2005/06
BOT Skra Bełchatów
Wkręt-met Domex AZS Częstochowa
Jastrzębski Węgiel
KS PZU AZS Olsztyn
2004/05
KPS Skra Bełchatów
PZU AZS Olsztyn
KP Polska Energia SSA Sosnowiec
Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle
2003/04
KP Polska Energia SSA Sosnowiec
EKS Skra Bełchatów
PZU AZS Olsztyn
NKS Nysa
2002/03
KP Polska Energia SSA Sosnowiec
KS Morze Bałtyk Szczecin
Galaxia Pamapol Kaffee AZS Częstochowa
Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle
2001/02
Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle
Galaxia Starter Bank AZS Częstochowa
KS Jastrzębie Borynia
Nordea WKS Czarni Radom
2000/01
Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle
Galaxia Jurajska AZS Bank Częstochowa
Warka Strong Club WKS Czarni Radom
ZKS Stilon Gorzów Wielkopolski
1999/00
Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle
ZKS Stilon Gorzów Wielkopolski
GKS Kazimierz Płomień - Polska Energia Sosnowiec
MUKS Wojskowi Warszawa
1998/99
Warka Strong Club WKS Czarni Radom
Yawal Jurajska AZS Bank Częstochowa
Citroën Stal Hochland Nysa
KS Jastrzębie Borynia
1997/98
AZS Yawal Częstochowa
ZKS Stilon Gorzów Wielkopolski
Warka Strong Club WKS Czarni Radom
1996/97
ZKS Stilon Gorzów Wielkopolski
KS Mostostal ZA Kędzierzyn-Koźle
AZS Yawal Absolwent Częstochowa
1995/96
Stal Hochland Nysa
AZS Yawal Częstochowa
GKS Kazimierz Płomień Sosnowiec
1994/95
MUKS Wojskowi Warszawa
Stal Hochland Nysa
KS Morze Bałtyk Szczecin
1993/94
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
AZS Yawal Częstochowa
Raków Częstochowa
1992/93
Chełmiec Walbrzych
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
GKS Kazimierz Płomień Sosnowiec
1991/92
KU AZS Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
Chełmiec Walbrzych
1990/91
KU AZS Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie
KU AZS Częstochowa
WKS Czarni Radom
1989/90
Hutnik Wanda Kraków
KU AZS Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie
Płomień Milowice
1988/89
KU AZS Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie
KS Morze Bałtyk Szczecin
Resovia Rzeszów
1987/88
Hutnik Wanda Kraków
KS Morze Bałtyk Szczecin
WKS Czarni Radom
1986/87
Resovia Rzeszów
WKS Czarni Radom
ZKS Stal Nysa
1985/86
MUKS Wojskowi Warszawa
Resovia Rzeszów
KU AZS Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie
1984/85
Płomień Milowice
Resursa Łódź
MKS Andrychów
1983/84
MUKS Wojskowi Warszawa
Płomień Milowice
Gwardia Wrocław
1982/83
Resovia Rzeszów
KU AZS Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie
MUKS Wojskowi Warszawa
1981/82
KU AZS Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie
MUKS Wojskowi Warszawa
Płomień Milowice
1980/81
Gwardia Wrocław
MKS Andrychów
KS Morze Bałtyk Szczecin
1978/79
Resursa Łódź
GKS Stoczniowiec
KU AZS Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie
1977/78
MKS Andrychów
GKS Stoczniowiec
MZKS Narew Ostroleka
1976/77
Posnania Poznań
MUKS Wojskowi Warszawa
KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
1975/76
Stal Mielec
MKS Andrychów
KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
1974/75
Resovia Rzeszów
GKS Stoczniowiec
FKS Avia Świdnik
1973/74
Hutnik Wanda Kraków
Resovia Rzeszów
KU AZS Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie
1972/73
MKS Andrychów
AZS AWF Warszawa
Calisia Kalisz
1971/72
KU AZS Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie
Płomień Milowice
MKS Andrychów
1970/71
KU AZS Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie
Stal Mielec
Hutnik Wanda Kraków
1969/70
KU AZS Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie
AZS AWF Warszawa
Gwardia Wrocław
1960/61
MUKS Wojskowi Warszawa
Gwardia Wrocław
Warszawianka Warszawa
1959/60
GKS Katowice
MUKS Wojskowi Warszawa
Wybrzeże Gdańsk
1954/55
AZS AWF Warszawa
Gwardia Wrocław
Wybrzeże Gdańsk
1953/54
AZS AWF Warszawa
Gwardia Wrocław
CWKS Legia Warszawa
1952/53
AZS AWF Warszawa
Gwardia Wrocław
Wybrzeże Gdańsk
1951/52
CWKS Legia Warszawa
Gwardia Wrocław
AZS AWF Warszawa
1950/51
AZS Warszawa
AZS Wrocław
AZS Łódź
1949/50
AZS Warszawa
AZS Wrocław
Spójnia Warszawa
1935/36
YMCA Łódź
Polonia Warszawa
1934/35
AZS Kraków
AZS Warszawa
1933/34
AZS Warszawa
1932/33
Sokół Lwów
AZS Warszawa
1931/32
ŁKS Łódź
Sokół Lwów
0