Volleybox
Start
Transfers
Nieuws
Database
Spelers
Spelers database
Spelers ranglijst
Samengewerkt?
Roosters 2023/24
Voormalige spelers
Familiebanden
Ploegen
Clubs database
Clubs ranglijst
Clubs beoordelingen
COVID-19 gevallen
Nationale ploegen database
Nationale ploegen ranglijst
Overige
Toernooien database
Medewerkers database
Trainers ranglijst
Agentschappen database
Agentschappen beoordelingen
Arena's database
Gemeenschap
Forum
Forum
Ongelezen posts
Gebruikers activiteit
Gebruikers commentaren
Meest actieve gebruikers
Gebruikers activiteit
Gebruikers prestaties
Gebruikers bij wedstrijden
Gebruikers per land
Gebruikers database
Alle gebruikers
Fans
Spelers
Agenten
Trainers
Statistici
Fysieke voorbereidingscoaches
Fysiotherapeuten
Team managers
Vacatures
Job markt
Beschikbare volleybalspelers
Beschikbare stafleden
Job aanbiedingen
Voorspellingen
Scores
Aanmelden
Heren Volleybox
Dames Volleybox
Beach Volleybox
Donkere modus
Taal:
Volleybox
Toernooien
Portuguese Divisão 3
Edities
52
Ranglijst
81
Medaille tabel
54
Winnaars
39
Edities (52)
Toevoegen
Seizoen
1ste plaats
2de plaats
3de plaats
2023/24
2022/23
GC Vilacondense
Juventude SC
CA Madalena B
2021/22
Famalicense Atlético Clube
2020/21
Clube de Voleibol de Oeiras
CA Madalena
2019/20
Geannuleerd
2018/19
CD Póvoa
2017/18
Esmoriz GC B
AV Atlântico
2016/17
Grupo Desportivo Martingança
CN Ginástica B
AC Albufeira
2015/16
CN Ginástica B
Academia José Moreira
SO Marinhense
2014/15
CN Ginástica
FC Amares Voleibol
2013/14
VC Viana
SO Marinhense
2012/13
Ginásio Clube de Santo Tirso
A.D. Machico
AD Castro Daire
2011/12
CA Madalena
SO Marinhense
Ginásio Clube de Santo Tirso
2010/11
Vitória SC B
CA Madalena
Associação dos Antigos Alunos
2009/10
CIR Laranjeiro
AA UTAD
AD Vila
2008/09
AEIST Lisboa
CS Madeira
2007/08
AA UTAD
Castêlo da Maia GC B
AA Universidade da Madeira
2006/07
VC Viana
CAIC Cernache
2005/06
AA Universidade da Madeira
AA Coimbra
2004/05
CCR Maceda
Clube de Voleibol de Oeiras
AA Coimbra
2003/04
CF Aliança
2002/03
CD Ribeirense B
2001/02
SC Espinho B
2000/01
CDUP
1999/00
AA Coimbra
1998/99
GC Vilacondense
Vitória SC
1997/98
SL Benfica
1996/97
CD Póvoa
1995/96
VC Viana
1994/95
CD Fiães
1993/94
GDC Gueifães B
1992/93
Castêlo da Maia GC B
1991/92
CCD Aldeia Nova
1990/91
SC Matosinhos
1989/90
Mosteiro FC
1988/89
CF Aliança
1987/88
Mosteiro FC
1986/87
Desportivo Francisco da Holanda
1985/86
CN Ginástica
1984/85
CD Póvoa
1983/84
CD Póvoa
1982/83
Sporting CP
1981/82
Colégio São João de Brito
1980/81
GD de Basquete de Leça
1979/80
GDC Gueifães
1978/79
Clube Hóquei dos Carvalhos
1977/78
GD Bairro Latino
1976/77
Esmoriz GC
1975/76
GD de Basquete de Leça
1974/75
Banco Pinto Sotto Mayor
1973/74
Castêlo da Maia GC
1972/73
Clube Infante Sagres
0