Volleybox
Start
Transfers
Nieuws
Database
Spelers
Spelers database
Spelers ranglijst
Samengewerkt?
Roosters 2023/24
Voormalige spelers
Familiebanden
Ploegen
Clubs database
Clubs ranglijst
Clubs beoordelingen
COVID-19 gevallen
Nationale ploegen database
Nationale ploegen ranglijst
Overige
Toernooien database
Medewerkers database
Trainers ranglijst
Agentschappen database
Agentschappen beoordelingen
Arena's database
Gemeenschap
Forum
Forum
Ongelezen posts
Gebruikers activiteit
Gebruikers commentaren
Meest actieve gebruikers
Gebruikers activiteit
Gebruikers prestaties
Gebruikers bij wedstrijden
Gebruikers per land
Gebruikers database
Alle gebruikers
Fans
Spelers
Agenten
Trainers
Statistici
Fysieke voorbereidingscoaches
Fysiotherapeuten
Team managers
Vacatures
Job markt
Beschikbare volleybalspelers
Beschikbare stafleden
Job aanbiedingen
Voorspellingen
Scores
Aanmelden
Heren Volleybox
Dames Volleybox
Beach Volleybox
Donkere modus
Taal:
Foto door
S…k
Volleybox
Trainers
Servië
Zvonko Nikolić
Achtergrond toegevoegd door
Zvonko Nikolić
Bericht
Delen
Tijdslijn
22
Clubs
10
Ploeggenoten
123
Toernooien
22
Wedstrijden
100
Volgers
2
Gebruiker
1
Hoofdtrainer gegevens
Ranglijst
2221
Nationaliteit
Servië
Geboortedatum
1981-05-19
Weergaven
7950
Laatste activiteit
1 uur geleden
Op zoek naar een club
Verwachtingen
Toon verwachtingen
Talen
English
Professionele werkvaardigheid
Sociale profielen
Trainers (6)
Bogdan Tănase
SK Aich/Dob
2021/22
Bericht
Apostolos Oikonomou
Oriveden Ponnistus
2017/18
Bericht
Jan Lindenmair
ASV Elite
2016/17
Bericht
Ratko Peris
SK Aich/Dob
2021/22
Bericht
Tuomas Alatalo
Pölkky Kuusamo
2018/19
Bericht
Ci Eshel
ASV Elite
2016/17
Assistent trainers (2)
Mirko Ristović
Al-Nassr VC
2022/23
Bericht
Miloš Ignjatović
OK Metalac Takovo
2023/24
Fysiotherapeuten (1)
Goran Blagojević
OK Jedinstvo Užice
2018/19
Bericht
Volleybalspelers (114)
Franciele Stedile
Oriveden Ponnistus
2017/18
Bericht
Emilie Stenholt Krogh
ASV Elite
2016/17
Bericht
Olga Vergidou
Oriveden Ponnistus
2017/18
Bericht
Rita Timonen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Bericht
Kristina Stanković
OK Jedinstvo Užice
2018/19
Bericht
Katarina Dumanjić
OK Jedinstvo Užice
2018/19
Bericht
Andjela Jovanović
OK Jedinstvo Užice
2018/19
Bericht
Leandro Araujo da Silva
Al-Taraji
2019/20
Bericht
Manuel Steiner
SK Aich/Dob
2021/22
Bericht
Konrad Formela
SK Aich/Dob
2021/22
Bericht
Nemanja Božić
OK Metalac Takovo
2023/24
Bericht
Xander Ketrzynski
SK Aich/Dob
2021/22
Bericht
Marino Marelić
SK Aich/Dob
2021/22
Bericht
André Luiz Ludegards Gomes Gama
SK Aich/Dob
2021/22
Bericht
Victor Alcântara
SK Aich/Dob
2021/22
Bericht
Błażej Podleśny
SK Aich/Dob
2021/22
Bericht
Jacob Kitzinger
SK Aich/Dob
2021/22
Bericht
Aldin Oković
OK Metalac Takovo
2023/24
Bericht
Marko Maksimović
OK Metalac Takovo
2023/24
Bericht
Marek Gergely
SK Aich/Dob
2021/22
Bericht
Eric Paduretu
SK Aich/Dob
2021/22
Bericht
Dragan Petrović
OK Metalac Takovo
2023/24
Bericht
Branislav Grković
OK Metalac Takovo
2023/24
Bericht
Marcus Costa
Al-Taraji
2019/20
Bericht
Hamad Alsoqaih
Al-Nassr VC
2022/23
Bericht
Francyely Lemos
Oriveden Ponnistus
2017/18
Jennifer Nogueras
Pölkky Kuusamo
2018/19
Nea Haatainen
Pölkky Kuusamo
2018/19
Nanna N.K. Mølgård
ASV Elite
2016/17
Trine Rask-Nielsen
ASV Elite
2016/17
Trine N. Kjelstrup
Pölkky Kuusamo
2018/19
Anne K. Ravn
ASV Elite
2016/17
Tenna S. Donslund
ASV Elite
2016/17
Jessica Kosonen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Eveliina Rautiainen
Pölkky Kuusamo
2018/19
Jonna Wasserfaller
Pölkky Kuusamo
2018/19
Daniele Batista
Oriveden Ponnistus
2017/18
Kristen Moncks
Pölkky Kuusamo
2018/19
Venla Huurne
Pölkky Kuusamo
2018/19
Iina Niemelä
Pölkky Kuusamo
2018/19
Essi Helminen
Pölkky Kuusamo
2018/19
Veera Hämäläinen
Pölkky Kuusamo
2018/19
Jenna Mustonen
Pölkky Kuusamo
2018/19
Mia Swanegan
Pölkky Kuusamo
2018/19
Adeja Lambert
Pölkky Kuusamo
2018/19
Emilia Putkisaari
Oriveden Ponnistus
2017/18
Sanna Häkkinen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Saara Lepistö
Oriveden Ponnistus
2017/18
Oona Viljanen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Sophie Haselsteiner
SG Schuberth Melk
2014/15
Henna Kilpeläinen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Anni Karjalainen
Pölkky Kuusamo
2018/19
Maja L. Sørensen
ASV Elite
2016/17
Cecilie Steffens
ASV Elite
2016/17
Teresa H. Nielsen
ASV Elite
2016/17
Lene K. Andreasen
ASV Elite
2016/17
Katharina Jusufi
SG Schuberth Melk
2014/15
Minna Uusi-Illikainen
Pölkky Kuusamo
2018/19
Marion Luda
SG Schuberth Melk
2014/15
Miriam Rath
SG Schuberth Melk
2014/15
Jale Hervey
Oriveden Ponnistus
2017/18
Niina Ylönen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Anni Toivonen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Reetta Väisänen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Nina Škarić
OK Jedinstvo Užice
2018/19
Andjela Nenadić
OK Jedinstvo Užice
2018/19
Katarina Glišović
OK Jedinstvo Užice
2018/19
Andrea Kovačević
OK Jedinstvo Užice
2018/19
Anka Maria Gónzalez Tomašević
OK Jedinstvo Užice
2018/19
Daniela Valissik
SG Schuberth Melk
2014/15
Sarah Blomgren
OK Jedinstvo Užice
2018/19
Julie L. Pedersen
ASV Elite
2016/17
Claudia N. Carrera
ASV Elite
2016/17
Elisabeth Poulsen
ASV Elite
2016/17
Monique Rivers
ASV Elite
2016/17
Ditte Riis
ASV Elite
2016/17
Ana Arsenijević
SG Schuberth Melk
2014/15
Kerstin Riegler
SG Schuberth Melk
2014/15
Martina Seidl
SG Schuberth Melk
2014/15
Elma Srebrenica
SG Schuberth Melk
2014/15
Judith Netz
SG Schuberth Melk
2014/15
Julia Theuretzbacher
SG Schuberth Melk
2014/15
Bettina Valissik
SG Schuberth Melk
2014/15
Alina Styra
SG Schuberth Melk
2014/15
Elisabeth Brunner
SG Schuberth Melk
2014/15
Johanna Einsiedler
SG Schuberth Melk
2014/15
Teresa Andessner
SG Schuberth Melk
2014/15
Ivana Vukotic
OK Jedinstvo Užice
2018/19
Lucas Ocampo
Al-Taraji, Al-Nassr VC
2020/21, 2022/23
Marko Bojić
Al-Nassr VC
2022/23
Miloš Terzić
OK Metalac Takovo
2023/24
Michal Hruška
SK Aich/Dob
2021/22
Čedomir Stanković
OK Metalac Takovo
2023/24
Arseniy Sarlybaev
Al-Taraji, Al-Nassr VC
2020/21, 2022/23
Jani Jeliazkov
SK Aich/Dob
2021/22
Pedro Henrique Frances
SK Aich/Dob
2021/22
Nicolai Grabmüller
SK Aich/Dob
2021/22
Christian Rainer
SK Aich/Dob
2021/22
Bruno Amorim da Silva
Al-Taraji
2019/20
Noel Krassnig
SK Aich/Dob
2021/22
Lukas Writz
SK Aich/Dob
2021/22
Nikola Jestrović
OK Metalac Takovo
2023/24
Filip Lepidovski
OK Metalac Takovo
2023/24
Djordje Stefanović
OK Metalac Takovo
2023/24
Hassan Alabdulbaqi
Al-Taraji
2019/20 - 2020/21
Qusay Bagi
Al-Taraji
2019/20 - 2020/21
Nikola Ćosović
OK Metalac Takovo
2023/24
Hussain Hussain
Al-Taraji
2019/20 - 2020/21
Ognjen Kalajanović
OK Metalac Takovo
2023/24
Lazar Lukić
OK Metalac Takovo
2023/24
Veljko Marković
OK Metalac Takovo
2023/24
David Mimović
OK Metalac Takovo
2023/24
Laden
Volgend (1)
0