Volleybox
Główna
Transfery
Newsy
Baza
Siatkarze
Baza siatkarzy
Ranking siatkarzy
Czy pracowali razem?
Składy 2023/24
Byli siatkarze
Związki rodzinne
Drużyny
Baza klubów
Ranking klubów
Opinie o klubach
Przypadki COVID-19
Baza drużyn narodowych
Ranking drużyn narodowych
Pozostałe
Baza turniejów
Baza członków sztabu
Ranking trenerów
Baza agencji
Opinie o agencjach
Baza aren
Społeczność
Forum
Forum
Nieprzeczytane posty
Aktywność
Komentarze użytkowników
Najaktywniejsi użytkownicy
Aktywność użytkowników
Osiągnięcia użytkowników
Fani na meczach
Fani z krajów
Baza użytkowników
Wszyscy użytkownicy
Kibice
Siatkarze
Agenci
Trenerzy
Statystycy
Trenerzy p.fizycznego
Fizjoterapeuci
Menagerowie drużyn
Praca
Rynek pracy
Wolni siatkarze
Wolni członkowie sztabu
Oferty pracy
Typer
Wyniki
Zaloguj się
Siatkówka mężczyzn
Siatkówka kobiet
Siatkówka plażowa
Tryb ciemny
Język:
Volleybox
Typery siatkarskie
Club World Championship 2017/18 typer
Turniej
Udostępnij
Zakończone mecze
16
Regulamin
9
2016/17
2018/19
Dane typera
Data początkowa
2017-12-11
Data końcowa
2017-12-17
Wyświetlenia
6096
Dodany przez
Anderson Antunes
Administrator
Anderson Antunes
Końcowa klasyfikacja (20)
Kondes
34pt (+6pt)
marciovolley
30pt (+4pt)
Philip Freere
29pt (+6pt)
4
pawlikklb
28pt (+4pt)
5
przemek16
27pt (+3pt)
6
Rieze
26pt (+2pt)
7
dfondatto
25pt (+2pt)
8
lmerkou
24pt
8
Ivaivan
24pt
10
KVOLLEY
23pt
11
sanjavolleyball
21pt
12
Anderson Antunes
20pt (+1pt)
13
batigol
19pt
14
hjk911
18pt (+3pt)
15
L…a
17pt
16
mlodyG
16pt
17
razvanzalau
15pt
18
ilovepizza
1pt
19
orbon1
0pt
19
Kacper
0pt
Pokaż wszystko
TOP5 gracze ostatniej rundy
1
Kondes
6pt
Zwycięzca: 2/2, Dokładny wynik: 2/2
1
Philip Freere
6pt
Zwycięzca: 2/2, Dokładny wynik: 2/2
3
pawlikklb
4pt
Zwycięzca: 2/2, Dokładny wynik: 1/2
3
marciovolley
4pt
Zwycięzca: 2/2, Dokładny wynik: 1/2
5
przemek16
3pt
Zwycięzca: 1/2, Dokładny wynik: 1/2
Zakończone mecze
1513539000
final
Tauron Arena, Kraków
Cucine Lube Civitanova
0 : 3
Zenit Kazan
Pokaż więcej
10
5
1
dodano 6 lat temu przez
Anderson Antunes
1513528200
3rd place match
Tauron Arena, Kraków
PGE Skra Bełchatów
0 : 3
Sada Cruzeiro
Pokaż więcej
10
1
dodano 6 lat temu przez
Anderson Antunes
1513452600
semi-final
Tauron Arena, Kraków
Cucine Lube Civitanova
3 : 0
PGE Skra Bełchatów
Pokaż więcej
12
2
dodano 6 lat temu przez
Volleybox
1513441800
semi-final
Tauron Arena, Kraków
Sada Cruzeiro
0 : 3
Zenit Kazan
Pokaż więcej
12
dodano 6 lat temu przez
Volleybox
1513279800
Group A
Stegu Arena, Opole
Cucine Lube Civitanova
3 : 0
Sarmayeh Bank
Pokaż więcej
17
1
dodano 6 lat temu przez
Anderson Antunes
1513279800
Group B
Atlas Arena, Łódź
PGE Skra Bełchatów
0 : 3
Zenit Kazan
Pokaż więcej
17
3
dodano 6 lat temu przez
Anderson Antunes
1513269000
Group A
Stegu Arena, Opole
Sada Cruzeiro
3 : 0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Pokaż więcej
17
2
dodano 6 lat temu przez
Anderson Antunes
1513269000
Group B
Atlas Arena, Łódź
Shanghai Golden Age
3 : 2
Bolívar Voley
Pokaż więcej
17
dodano 6 lat temu przez
Anderson Antunes
1513193400
Group A
Stegu Arena, Opole
Sarmayeh Bank
0 : 3
Sada Cruzeiro
Pokaż więcej
17
2
dodano 6 lat temu przez
Anderson Antunes
1513193400
Group B
Atlas Arena, Łódź
PGE Skra Bełchatów
3 : 1
Bolívar Voley
Pokaż więcej
18
2
dodano 6 lat temu przez
Anderson Antunes
1513182600
Group A
Stegu Arena, Opole
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2 : 3
Cucine Lube Civitanova
Pokaż więcej
17
3
dodano 6 lat temu przez
Anderson Antunes
1513182600
Group B
Atlas Arena, Łódź
Zenit Kazan
3 : 0
Shanghai Golden Age
Pokaż więcej
17
dodano 6 lat temu przez
Anderson Antunes
1513107000
Group A
Stegu Arena, Opole
Sada Cruzeiro
0 : 3
Cucine Lube Civitanova
Pokaż więcej
16
2
dodano 6 lat temu przez
Anderson Antunes
1513107000
Group B
Atlas Arena, Łódź
PGE Skra Bełchatów
3 : 0
Shanghai Golden Age
Pokaż więcej
16
2
dodano 6 lat temu przez
Anderson Antunes
1513096200
Group A
Stegu Arena, Opole
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3 : 2
Sarmayeh Bank
Pokaż więcej
16
2
dodano 6 lat temu przez
Anderson Antunes
1513085400
Group B
Atlas Arena, Łódź
Zenit Kazan
3 : 0
Bolívar Voley
Pokaż więcej
16
dodano 6 lat temu przez
Anderson Antunes
0