Volleybox
Główna
Transfery
Newsy
Baza
Siatkarze
Baza siatkarzy
Ranking siatkarzy
Czy pracowali razem?
Składy 2023/24
Byli siatkarze
Związki rodzinne
Drużyny
Baza klubów
Ranking klubów
Opinie o klubach
Przypadki COVID-19
Baza drużyn narodowych
Ranking drużyn narodowych
Pozostałe
Baza turniejów
Baza członków sztabu
Ranking trenerów
Baza agencji
Opinie o agencjach
Baza aren
Społeczność
Forum
Forum
Nieprzeczytane posty
Aktywność
Komentarze użytkowników
Najaktywniejsi użytkownicy
Aktywność użytkowników
Osiągnięcia użytkowników
Fani na meczach
Fani z krajów
Baza użytkowników
Wszyscy użytkownicy
Kibice
Siatkarze
Agenci
Trenerzy
Statystycy
Trenerzy p.fizycznego
Fizjoterapeuci
Menagerowie drużyn
Praca
Rynek pracy
Wolni siatkarze
Wolni członkowie sztabu
Oferty pracy
Typer
Wyniki
Zaloguj się
Siatkówka mężczyzn
Siatkówka kobiet
Siatkówka plażowa
Tryb ciemny
Język:
Volleybox
Turnieje
Italian Cup
Edycje
47
Ranking
114
Klasyfikacja medalowa
31
Zwycięzcy
12
Edycje (47)
Dodaj
Sezon
1-wsze miejsce
2-gie miejsce
3-cie miejsce
2024/25
2023/24
Sir Safety Susa Vim Perugia
Mint Vero Volley Monza
Allianz Milano
Itas Trentino
2022/23
Gas Sales Bluenergy Piacenza
Itas Trentino
Sir Safety Susa Perugia
Allianz Milano
2021/22
Sir Safety Conad Perugia
Itas Trentino
Gas Sales Bluenergy Piacenza
Allianz Milano
2020/21
Cucine Lube Civitanova
Sir Safety Conad Perugia
Itas Trentino
Leo Shoes Modena
2019/20
Cucine Lube Civitanova
Sir Safety Conad Perugia
Itas Trentino
Leo Shoes Modena
2018/19
Sir Safety Conad Perugia
Cucine Lube Civitanova
Itas Trentino
Azimut Leo Shoes Modena
2017/18
Sir Safety Conad Perugia
Cucine Lube Civitanova
Diatec Trentino
Azimut Modena
2016/17
Cucine Lube Civitanova
Diatec Trentino
Lpr Volley Piacenza
Azimut Modena
2015/16
DHL Modena
Diatec Trentino
Sir Safety Conad Perugia
Cucine Lube Banca Marche Civitanova
2014/15
Parmareggio Modena
Energy T.i. Diatec Trentino
Cucine Lube Banca Marche Treia
Sir Safety Perugia
2013/14
Copra Elior Piacenza
Sir Safety Perugia
Cucine Lube Banca Marche Macerata
Diatec Trentino
2012/13
Itas Diatec Trentino
Cucine Lube Banca Marche Macerata
Tonno Callipo Vibo Valentia
Casa Modena
2011/12
Itas Diatec Trentino
Lube Banca Marche Macerata
Casa Modena
Sisley Belluno
2010/11
Bre Banca Lannutti Cuneo
Itas Diatec Trentino
Sisley Treviso
Lube Banca Marche Macerata
2009/10
Itas Diatec Trentino
Bre Banca Lannutti Cuneo
Sisley Treviso
Trenkwalder Modena
2008/09
Lube Banca Marche Macerata
Bre Banca Lannutti Cuneo
Sisley Treviso
Copra Nordmeccanica Piacenza
2007/08
Lube Banca Marche Macerata
M. Roma Volley
Sisley Treviso
Bre Banca Lannutti Cuneo
2006/07
Sisley Treviso
M. Roma Volley
Prisma Taranto
Maggiora Latina
2005/06
Bre Banca Lannutti Cuneo
Copra Berni Piacenza
Sisley Treviso
Itas Diatec Trentino
2004/05
Sisley Treviso
Tonno Callipo Vibo Valentia
Edilbasso & Partners Padova
Marmi Lanza Verona
2003/04
Sisley Treviso
Noicom Brebanca Cuneo
Lube Banca Marche Macerata
Icom Latina
2002/03
Lube Banca Marche Macerata
Sisley Treviso
Icom Latina
Kerakoll Modena
2001/02
Noicom Brebanca Cuneo
Maxicono Parma
Lube Banca Marche Macerata
Itas Diatec Trentino
2000/01
Lube Banca Marche Macerata
Sisley Treviso
Casa Modena Salumi
Ford per il Bambino Gesù Roma Volley
1999/00
Sisley Treviso
Brescia Lat-Bossini Montichiari
Piaggio Roma
Casa Modena Unibon
1998/99
Tnt Alpitour Cuneo
Sisley Treviso
Iveco Palermo
Casa Modena Unibon
1997/98
Casa Modena Unibon
Alpitour Traco Cuneo
Sisley Treviso
Conad Ferrara
1996/97
Las Daytona Modena
Alpitour Traco Cuneo
Area Ravenna
Sisley Treviso
1995/96
Alpitour Traco Cuneo
Sisley Treviso
Gabeca Galatron Montichiari
1994/95
Daytona Las Modena
Sisley Treviso
Cariparma Parma
Alpitour Traco Cuneo
1993/94
Daytona Modena
Maxicono Parma
Milan Volley
1992/93
Sisley Treviso
Maxicono Parma
Il Messaggero Ravenna
1991/92
Maxicono Parma
Mediolanum Milano
Sisley Treviso
1990/91
Il Messaggero Ravenna
Mediolanum Milano
Pallavolo Falconara
1989/90
Maxicono Parma
Philips Modena
Eurostyle Montichiari
1988/89
Panini Modena
Sisley Treviso
Petrarca Padova
Maxicono Parma
1987/88
Panini Modena
Camst Bologna
Acqua Pozzillo Catania
Maxicono Parma
1986/87
Santal Parma
Panini Modena
Tartarini Bologna
1985/86
Panini Modena
Tartarini Bologna
Santal Parma
1984/85
Panini Modena
Enermix Milano
Mapier Bologna
1983/84
Bartolini Bologna
Panini Modena
Kappa Torino
1982/83
Santal Parma
Kappa Torino
Riccadonna Asti
1981/82
Santal Parma
Panini Modena
Vianello Pescara
1980/81
Edilcuoghi Sassuolo
Robe di Kappa Torino
Toseroni Roma
1979/80
Panini Modena
Edilcuoghi Sassuolo
Paoletti Catania
1978/79
Panini Modena
Klippan Torino
Tiber Toshiba Roma
0