Volleybox
Główna
Transfery
Newsy
Baza
Siatkarze
Baza siatkarzy
Ranking siatkarzy
Czy pracowali razem?
Składy 2023/24
Byli siatkarze
Związki rodzinne
Drużyny
Baza klubów
Ranking klubów
Opinie o klubach
Przypadki COVID-19
Baza drużyn narodowych
Ranking drużyn narodowych
Pozostałe
Baza turniejów
Baza członków sztabu
Ranking trenerów
Baza agencji
Opinie o agencjach
Baza aren
Społeczność
Forum
Forum
Nieprzeczytane posty
Aktywność
Komentarze użytkowników
Najaktywniejsi użytkownicy
Aktywność użytkowników
Osiągnięcia użytkowników
Fani na meczach
Fani z krajów
Baza użytkowników
Wszyscy użytkownicy
Kibice
Siatkarze
Agenci
Trenerzy
Statystycy
Trenerzy p.fizycznego
Fizjoterapeuci
Menagerowie drużyn
Praca
Rynek pracy
Wolni siatkarze
Wolni członkowie sztabu
Oferty pracy
Typer
Wyniki
Zaloguj się
Siatkówka mężczyzn
Siatkówka kobiet
Siatkówka plażowa
Tryb ciemny
Język:
Volleybox
Turnieje
Slovakian Extraliga
Edycje
32
Ranking
23
Klasyfikacja medalowa
15
Zwycięzcy
10
Edycje (32)
Dodaj
Sezon
1-wsze miejsce
2-gie miejsce
3-cie miejsce
2023/24
2022/23
VKP Bratislava
VK MIRAD UNIPO Prešov
TJ Spartak Myjava
2021/22
Rieker UJS Komárno
VK MIRAD UNIPO Prešov
TJ Spartak Myjava
2020/21
VK Spartak Komárno
TJ Spartak Myjava
VK MIRAD UNIPO Prešov
2019/20
Anulowany
2018/19
MITA VolleyTeam Prievidza
VK KDS Šport Košice
Volejbal Nitra
2017/18
MITA VolleyTeam Prievidza
Volejbal Nitra
TJ Slávia Svidník
2016/17
Volejbal Nitra
MITA VolleyTeam Prievidza
VK MIRAD UNIPO Prešov
2015/16
Volejbal Nitra
VK MIRAD UNIPO Prešov
VK KDS Šport Košice
2014/15
VK MIRAD UNIPO Prešov
VK Spartak Komárno
MITA VolleyTeam Prievidza
2013/14
VK Chemes Humenné
TJ Slávia Svidník
Volley Team Unicef Bratislava
2012/13
Volley Team Unicef Bratislava
VK Chemes Humenné
TJ Slávia Svidník
2011/12
VK Chemes Humenné
Volley Team Unicef Bratislava
VKP Bratislava
2010/11
VKP Bratislava
VK Chemes Humenné
TJ Slávia Svidník
2009/10
VK Chemes Humenné
VK MIRAD UNIPO Prešov
VKP Bratislava
2008/09
VKP Bratislava
VK Nové Mesto nad Váhom
Volejbal Nitra
2007/08
VK Chemes Humenné
VK Nové Mesto nad Váhom
VKP Bratislava
2006/07
VK Nové Mesto nad Váhom
VKP Bratislava
VK Chemes Humenné
2005/06
VKP Bratislava
VK Chemes Humenné
VK Nové Mesto nad Váhom
2004/05
VK MIRAD UNIPO Prešov
VKP Bratislava
VK Nové Mesto nad Váhom
2003/04
VKP Bratislava
VŠK Púchov
VK MIRAD UNIPO Prešov
2002/03
VŠK Púchov
VKP Bratislava
Petrochema Dubová
2001/02
VŠK Púchov
Petrochema Dubová
VKP Bratislava
2000/01
Petrochema Dubová
VŠK Púchov
TJ Spartak Myjava
1999/00
VŠK Púchov
Petrochema Dubová
TJ Spartak Myjava
1998/99
VKP Bratislava
VŠK Púchov
Stavbár Žilina
1997/98
VKP Bratislava
VŠK Púchov
Petrochema Dubová
1996/97
VKP Bratislava
VŠK Púchov
Stavbár Žilina
1995/96
VKP Bratislava
Stavbár Žilina
VŠK Púchov
1994/95
VKP Bratislava
Stavbár Žilina
PPS Volley Detva
1993/94
VKP Bratislava
Stavbár Žilina
VŠK Púchov
1992/93
VKP Bratislava
Stavbár Žilina
VŠK Púchov
0