Volleybox
Główna
Transfery
Newsy
Baza
Siatkarze
Baza siatkarzy
Ranking siatkarzy
Czy pracowali razem?
Składy 2023/24
Byli siatkarze
Związki rodzinne
Drużyny
Baza klubów
Ranking klubów
Opinie o klubach
Przypadki COVID-19
Baza drużyn narodowych
Ranking drużyn narodowych
Pozostałe
Baza turniejów
Baza członków sztabu
Ranking trenerów
Baza agencji
Opinie o agencjach
Baza aren
Społeczność
Forum
Forum
Nieprzeczytane posty
Aktywność
Komentarze użytkowników
Najaktywniejsi użytkownicy
Aktywność użytkowników
Osiągnięcia użytkowników
Fani na meczach
Fani z krajów
Baza użytkowników
Wszyscy użytkownicy
Kibice
Siatkarze
Agenci
Trenerzy
Statystycy
Trenerzy p.fizycznego
Fizjoterapeuci
Menagerowie drużyn
Praca
Rynek pracy
Wolni siatkarze
Wolni członkowie sztabu
Oferty pracy
Typer
Wyniki
Zaloguj się
Siatkówka mężczyzn
Siatkówka kobiet
Siatkówka plażowa
Tryb ciemny
Język:
Dodane przez:
S…k
Volleybox
Trenerzy
Serbia
Zvonko Nikolić
Tapeta dodana przez
Zvonko Nikolić
Wiadomość
Udostępnij
Oś czasu
21
Kluby
10
Współpracownicy
123
Turnieje
22
Mecze
100
Obserwujący
2
Użytkownik
1
Dane trenera
Ranking
2221
Narodowość
Serbia
Data urodzenia
1981-05-19
Wyświetlenia
7933
Ostatnia aktywność
8 godzin temu
Języki
English
Pełna biegłość zawodowa
Profile społecznościowe
Trenerzy (6)
Bogdan Tănase
SK Aich/Dob
2021/22
Wiadomość
Apostolos Oikonomou
Oriveden Ponnistus
2017/18
Wiadomość
Jan Lindenmair
ASV Elite
2016/17
Wiadomość
Ratko Peris
SK Aich/Dob
2021/22
Wiadomość
Tuomas Alatalo
Pölkky Kuusamo
2018/19
Wiadomość
Ci Eshel
ASV Elite
2016/17
Asystenci trenerów (2)
Mirko Ristović
Al-Nassr VC
2022/23
Wiadomość
Miloš Ignjatović
OK Metalac Takovo
2023/24
Fizjoterapeuci (1)
Goran Blagojević
OK Jedinstvo Užice
2018/19
Wiadomość
Siatkarze (114)
Franciele Stedile
Oriveden Ponnistus
2017/18
Wiadomość
Emilie Stenholt Krogh
ASV Elite
2016/17
Wiadomość
Olga Vergidou
Oriveden Ponnistus
2017/18
Wiadomość
Rita Timonen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Wiadomość
Kristina Stanković
OK Jedinstvo Užice
2018/19
Wiadomość
Katarina Dumanjić
OK Jedinstvo Užice
2018/19
Wiadomość
Andjela Jovanović
OK Jedinstvo Užice
2018/19
Wiadomość
Leandro Araujo da Silva
Al-Taraji
2019/20
Wiadomość
Manuel Steiner
SK Aich/Dob
2021/22
Wiadomość
Konrad Formela
SK Aich/Dob
2021/22
Wiadomość
Nemanja Božić
OK Metalac Takovo
2023/24
Wiadomość
Xander Ketrzynski
SK Aich/Dob
2021/22
Wiadomość
Marino Marelić
SK Aich/Dob
2021/22
Wiadomość
André Luiz Ludegards Gomes Gama
SK Aich/Dob
2021/22
Wiadomość
Victor Alcântara
SK Aich/Dob
2021/22
Wiadomość
Błażej Podleśny
SK Aich/Dob
2021/22
Wiadomość
Jacob Kitzinger
SK Aich/Dob
2021/22
Wiadomość
Aldin Oković
OK Metalac Takovo
2023/24
Wiadomość
Marko Maksimović
OK Metalac Takovo
2023/24
Wiadomość
Marek Gergely
SK Aich/Dob
2021/22
Wiadomość
Eric Paduretu
SK Aich/Dob
2021/22
Wiadomość
Dragan Petrović
OK Metalac Takovo
2023/24
Wiadomość
Branislav Grković
OK Metalac Takovo
2023/24
Wiadomość
Marcus Costa
Al-Taraji
2019/20
Wiadomość
Hamad Alsoqaih
Al-Nassr VC
2022/23
Wiadomość
Francyely Lemos
Oriveden Ponnistus
2017/18
Jennifer Nogueras
Pölkky Kuusamo
2018/19
Nea Haatainen
Pölkky Kuusamo
2018/19
Nanna N.K. Mølgård
ASV Elite
2016/17
Trine Rask-Nielsen
ASV Elite
2016/17
Trine N. Kjelstrup
Pölkky Kuusamo
2018/19
Anne K. Ravn
ASV Elite
2016/17
Tenna S. Donslund
ASV Elite
2016/17
Jessica Kosonen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Eveliina Rautiainen
Pölkky Kuusamo
2018/19
Jonna Wasserfaller
Pölkky Kuusamo
2018/19
Daniele Batista
Oriveden Ponnistus
2017/18
Kristen Moncks
Pölkky Kuusamo
2018/19
Venla Huurne
Pölkky Kuusamo
2018/19
Iina Niemelä
Pölkky Kuusamo
2018/19
Essi Helminen
Pölkky Kuusamo
2018/19
Veera Hämäläinen
Pölkky Kuusamo
2018/19
Jenna Mustonen
Pölkky Kuusamo
2018/19
Mia Swanegan
Pölkky Kuusamo
2018/19
Adeja Lambert
Pölkky Kuusamo
2018/19
Emilia Putkisaari
Oriveden Ponnistus
2017/18
Sanna Häkkinen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Saara Lepistö
Oriveden Ponnistus
2017/18
Oona Viljanen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Sophie Haselsteiner
SG Schuberth Melk
2014/15
Henna Kilpeläinen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Anni Karjalainen
Pölkky Kuusamo
2018/19
Maja L. Sørensen
ASV Elite
2016/17
Cecilie Steffens
ASV Elite
2016/17
Teresa H. Nielsen
ASV Elite
2016/17
Lene K. Andreasen
ASV Elite
2016/17
Katharina Jusufi
SG Schuberth Melk
2014/15
Minna Uusi-Illikainen
Pölkky Kuusamo
2018/19
Marion Luda
SG Schuberth Melk
2014/15
Miriam Rath
SG Schuberth Melk
2014/15
Jale Hervey
Oriveden Ponnistus
2017/18
Niina Ylönen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Anni Toivonen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Reetta Väisänen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Nina Škarić
OK Jedinstvo Užice
2018/19
Andjela Nenadić
OK Jedinstvo Užice
2018/19
Katarina Glišović
OK Jedinstvo Užice
2018/19
Andrea Kovačević
OK Jedinstvo Užice
2018/19
Anka Maria Gónzalez Tomašević
OK Jedinstvo Užice
2018/19
Daniela Valissik
SG Schuberth Melk
2014/15
Sarah Blomgren
OK Jedinstvo Užice
2018/19
Julie L. Pedersen
ASV Elite
2016/17
Claudia N. Carrera
ASV Elite
2016/17
Elisabeth Poulsen
ASV Elite
2016/17
Monique Rivers
ASV Elite
2016/17
Ditte Riis
ASV Elite
2016/17
Ana Arsenijević
SG Schuberth Melk
2014/15
Kerstin Riegler
SG Schuberth Melk
2014/15
Martina Seidl
SG Schuberth Melk
2014/15
Elma Srebrenica
SG Schuberth Melk
2014/15
Judith Netz
SG Schuberth Melk
2014/15
Julia Theuretzbacher
SG Schuberth Melk
2014/15
Bettina Valissik
SG Schuberth Melk
2014/15
Alina Styra
SG Schuberth Melk
2014/15
Elisabeth Brunner
SG Schuberth Melk
2014/15
Johanna Einsiedler
SG Schuberth Melk
2014/15
Teresa Andessner
SG Schuberth Melk
2014/15
Ivana Vukotic
OK Jedinstvo Užice
2018/19
Lucas Ocampo
Al-Taraji, Al-Nassr VC
2020/21, 2022/23
Marko Bojić
Al-Nassr VC
2022/23
Miloš Terzić
OK Metalac Takovo
2023/24
Michal Hruška
SK Aich/Dob
2021/22
Čedomir Stanković
OK Metalac Takovo
2023/24
Arseniy Sarlybaev
Al-Taraji, Al-Nassr VC
2020/21, 2022/23
Jani Jeliazkov
SK Aich/Dob
2021/22
Pedro Henrique Frances
SK Aich/Dob
2021/22
Nicolai Grabmüller
SK Aich/Dob
2021/22
Christian Rainer
SK Aich/Dob
2021/22
Bruno Amorim da Silva
Al-Taraji
2019/20
Noel Krassnig
SK Aich/Dob
2021/22
Lukas Writz
SK Aich/Dob
2021/22
Nikola Jestrović
OK Metalac Takovo
2023/24
Filip Lepidovski
OK Metalac Takovo
2023/24
Djordje Stefanović
OK Metalac Takovo
2023/24
Hassan Alabdulbaqi
Al-Taraji
2019/20 - 2020/21
Qusay Bagi
Al-Taraji
2019/20 - 2020/21
Nikola Ćosović
OK Metalac Takovo
2023/24
Hussain Hussain
Al-Taraji
2019/20 - 2020/21
Ognjen Kalajanović
OK Metalac Takovo
2023/24
Lazar Lukić
OK Metalac Takovo
2023/24
Veljko Marković
OK Metalac Takovo
2023/24
David Mimović
OK Metalac Takovo
2023/24
Trwa ładowanie
Obserwuje (1)
0