Skra Bełchatów - ACH Volley Bled (SET3)

2010-07-16 22:13

Comments (11)

afonsocabral18 PT 8 years ago
0
i like the skra!
Overlook PL 8 years ago
+1
Jernej94: I agree with you.
I want to say that team from Bled really impressed me. They entered to the ff without any famous players and they had won with really good teams earlier. Above all they didn't give up before the game.
I think that this tournament was a failure from Skra. When players and people connected with this team said that it was success, because they get 3rd place in champions league, that was a disrespect from his fans. I don't know why they played so bad, probably Kevinpsb has right. I hope that in next season Skra will show his worth.
jernej94 SI 8 years ago
+2
I think the whole final 4 was bassicly Wlazly vs Dynamo(ACH), and the only other player i remember that played better than worse was Kurek. If the team would perform better i think that Trentino would have a harder job in the final than against Dynamo.
Kevinpsb PL 8 years ago
+2
Tej końcówki by nie było gdyby kolejni gracze Skry Bełchatów grali na swoim poziomie (gdyby Gacek przyjął lub Winiar albo Możdżonek odpowiednio zaatakowali - takie gdybanie! Tylkopo jednej akcji każdemu z nich nie wyszło). A słabo grali i środkowi, nie na swoim poziomie grał Winiar. Falasca grał na swoim poziomie czyli na poziomie za niskim na ten poziom rozgrywek, bardzo zawiódł Stephane Antiga. To mówiąc o zawodnikach ale po sobie wiem że są takie momenty kiedy się bardzo chcę ale się nie może. Takie chwile świadczą o braku formy, niedyspozycji w danym dniu lub lepszej drużynie po drugiej stronie siatki. Jak pokazują oba mecze, opcje 2 i 3 trzeba wykluczyć. Moim zdaniem głównym winowajcom nieudanego występu Skry(bo tak to trzeba określić) jest pan Jacek Nawrocki. Rok wcześniej Castellani tą samą drużynę wyeliminował (grając mecz i rewanż a nie tylko u siebie) mając do dyspozycji zespół sporo gorszy. Moim zdaniem im dalej od było Mistrzostw europy (gdzie grała ponad połowa Skry) tym zespół z Bełchatowa grał gorzej co jest winom tylko trenera. W Skrze grał bardzo dobrze Wlazły, co tylko potwierdza słabość Nawrockiego bo Mariusz to typ zawodnika, który może prawie nic nie robić a i tak jeśli nie będzie miał kontuzji, będzie prezentował jakiś w miarę wysoki poziom. Tak więc podsumowując Nawrocki to za slaby trener na Skrę Bełchatów a zostawienie go na następny sezon to ogromne ryzyko Piechockiego.
qsek PL 8 years ago
-2
pamiętam to, ale sobie wtedy nerwy zjadłem...
Wlazły niby bohaterem końcówki, ale tej końcówki by nie było, gdyby nie uderzył w aut przy stanie 24:23 dla Skry
ps. fishy nie tylko Wlazły kontra Bled ale i Moskwa..
i do dziś mnie interesuje, czemu Dante dostał nagrodę najlepiej atakującego, skoro Wlazły miał wyższą skutecznośc...

Last edited by qsek 8 years ago.

przemek16 PL 8 years ago
+2
brawo wlazly;]
Malboro PL 8 years ago
0
To nie był wielki mecz Skry, no ale trzeba się cieszyć sukcesem(?)
Fishy PL 8 years ago
+2
To w sumie można nazwać Mariusz Wlazły - ACH Volley Bled..
p…y 8 years ago
+1
Pamiętny mecz, dla Skry, wtedy o wszystko, kompromitacja, albo nie. Chociaż według mnie? Tak, takie plany, taka walka,a wyniki, jak zawsze.
RenanZ BR 8 years ago
0
great rally in the beggining !!
jernej94 SI 8 years ago
-1
A shocker

Author

Kevinpsb Mazowieckie, Poland
 
 

Related items

 
Activity
Online
+0