Volleybox
Ana Sayfa
Transfer
Haberler
Veri tabanı
Oyuncular
Oyuncu veri tabanı
Oyuncu sıralaması
Beraber çalıştılar mı?
2023/24 kadroları
Emekli oyuncular
Aile ilişkileri
Takımlar
Kulüp veri tabanı
Klüp sıralaması
Kulüp değerlendirmeleri
COVID-19 vakaları
Millî takım veri tabanı
Millî takım sıralaması
Diğer
Turnuva veri tabanı
Teknik personel veri tabanı
Antrenör sıralaması
Menajer veri tabanı
Menajer değerlendirmeleri
Spor sahası veri tabanı
Topluluk
Forum
Forum
Okunmamış gönderiler
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı yorumları
En aktif kullanıcılar
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı başarıları
Maça giden kullanıcılar
Ülkelere göre kullanıcılar
Kullanıcı veri tabanı
Tüm kullanıcılar
Voleybolseverler
Oyuncular
Menajerler
Antrenörler
İstatistikçiler
Kondisyonerler
Fizyoterapistler
Takım yöneticileri
İş İmkanları
İş ilanları
Sözleşmesiz voleybolcular
Sözleşmesiz teknik personel
İş teklifleri
Tahmin
Skorlar
Giriş
Volleybox Erkek
Volleybox Kadın
Volleybox Plaj
Gece modu
Dil:
Logoyu düzenle
Fotoğraf:
BabarSubhash
Volleybox
Kulüpler
Rusya
Dynamo LO
Duvar kağıdını düzenle
Müellif:
Dynamo LO
Paylaş
Zaman tüneli
33
Kadrolar
19
Değerlendirmeler
1
Turnuvalar
37
Salonlar
3
Maçlar
273
Takipçiler
3
Takım bilgileri
Düzenle
Sıralama
470
Ülke
Rusya
Şehir
Sosnovy Bor
Kuruluş
2004
Görüntülenme
56406
Ekleyen
Kaziyski
Sosyal medya
Düzenle
Geçmiş adlar
Düzenle
Dinamo Leningrad Region
Dinamo Leningradskaya Oblast
Diğer kısımlar
Dynamo LO (Kadınlar)
Gelmiş geçmiş en iyi voleybolcu kim?
Oyuncular sıralamasını göster
Kulüp tarihinin en iyi oyuncuları
Volkov
Ivović
Böhme
Makarov
Ostapenko
Diviš
Abrosimov
Biryukov
Jovović
Demakov
Eriomin
Zemchonok
Zhigalov
Sokolov
Gotsev
Berezin
2023/24
9
Russian Cup
turnuvasının seviyesi
3.00
ve 9th sıra için katsayı
2.90
, yani 3.00 x 2.90 = 8.70 puan
Russian Cup
-
Turnuva devam ediyor
Russian Superleague
7
Viacheslav Platonov Memorial
turnuvasının seviyesi
1.00
ve 7th sıra için katsayı
3.60
, yani 1.00 x 3.60 = 3.60 puan
Viacheslav Platonov Memorial
7
Turnuva devam ediyor
Volleyball Century Cup
Müellif:
Dynamo LO
Oyuncular
Nikita Borchikov
Pasör
194
2003
Kanstantsin Tsiushkevich
Pasör
192
1999
Valentin Strilchuk
Pasör
192
1985
Dzmitry Vash
Pasör
193
1988
Maxim Egorkin
Pasör
192
2005
Sergei Pirainen
Pasör Çaprazı
202
1996
Nazar Litvinenko
Pasör Çaprazı
202
2000
Todor Skrimov
Smaçör
191
1990
Denis Biryukov
TOP 500
Smaçör
202
1988
Marko Ivović
TOP 200
Smaçör
194
1990
Denis Shenkel
Smaçör
196
1995
Dmitriy Kolenkovskiy
Orta Oyuncu
207
1995
Artiom Dovgan
Orta Oyuncu
203
1989
Mikhail Fiodorov
Orta Oyuncu
212
2002
Fannur Kaiumov
Orta Oyuncu
204
1999
Vladimir Shishkin
Libero
183
1990
Artem Barabash
Libero
182
2001
Nikita Vishnevetskiy
Libero
183
1995
Nikita Afonin
Libero
Denis Demin
Universal
193
2005
Teknik kadro
Aleksandr Klimkin
Baş antrenör
Yaroslav Vasilenko
Yardımcı antrenör
Anton Lukin
Istatistikçi
Gennadi Kolosov
Fizyoterapist
Andrey Strekov
Kondisyoner
Yury Tregubov
Doktor
2022/23
8
Russian Cup
turnuvasının seviyesi
3.00
ve 8th sıra için katsayı
3.20
, yani 3.00 x 3.20 = 9.60 puan
Russian Cup
6
Russian Superleague
turnuvasının seviyesi
6.00
ve 6th sıra için katsayı
4.00
, yani 6.00 x 4.00 = 24.00 puan
Russian Superleague
6
Viacheslav Platonov Memorial
turnuvasının seviyesi
1.00
ve 6th sıra için katsayı
4.00
, yani 1.00 x 4.00 = 4.00 puan
Viacheslav Platonov Memorial
Müellif:
Dynamo LO
Oyuncular
Nikola Jovović
TOP 500
Pasör
197
1992
Maxim Egorkin
Pasör
192
2005
Mikhail Shchedrov
Pasör
190
1991
Sergey Makarov
TOP 500
Pasör
196
1980
Valentin Strilchuk
Pasör
192
1985
Roman Murashko
Pasör Çaprazı
201
2002
Sergei Pirainen
Pasör Çaprazı
202
1996
Denis Biryukov
TOP 500
Smaçör
202
1988
Maksim Purin
Smaçör
192
1988
Marko Ivović
TOP 200
Smaçör
194
1990
Denis Shenkel
Smaçör
196
1995
Dmitriy Kolenkovskiy
Orta Oyuncu
207
1995
Artiom Melnikov
Orta Oyuncu
205
1999
Alexey Safonov
Orta Oyuncu
205
1989
Fannur Kaiumov
Orta Oyuncu
204
1999
Nikita Stulenkov
Orta Oyuncu
202
1991
Nikita Vishnevetskiy
Libero
183
1995
Artem Barabash
Libero
182
2001
Dmitry Kirichenko
Libero
190
1987
Teknik kadro
Aleksandr Klimkin
Baş antrenör
Yaroslav Vasilenko
Yardımcı antrenör
Anton Lukin
Istatistikçi
Danil Andreev
Istatistikçi
Gennadi Kolosov
Fizyoterapist
Igor Trandenkov
Kondisyoner
Yury Tregubov
Doktor
2021/22
8
Russian Cup
turnuvasının seviyesi
3.00
ve 8th sıra için katsayı
3.20
, yani 3.00 x 3.20 = 9.60 puan
Russian Cup
5
Russian Superleague
turnuvasının seviyesi
6.00
ve 5th sıra için katsayı
4.50
, yani 6.00 x 4.50 = 27.00 puan
Russian Superleague
6
Viacheslav Platonov Memorial
turnuvasının seviyesi
1.00
ve 6th sıra için katsayı
4.00
, yani 1.00 x 4.00 = 4.00 puan
Viacheslav Platonov Memorial
Müellif:
Dynamo LO
Oyuncular
Nikola Jovović
TOP 500
Pasör
197
1992
Valentin Strilchuk
Pasör
192
1985
Daniil Atnyukov
Pasör
195
2002
Malik Nutfullin
Pasör
Sergey Makarov
TOP 500
Pasör
196
1980
Maxim Zhigalov
TOP 1000
Pasör Çaprazı
203
1989
Sergei Pirainen
Pasör Çaprazı
202
1996
Denis Shenkel
Smaçör
196
1995
Denis Biryukov
TOP 500
Smaçör
202
1988
Maksim Purin
Smaçör
192
1988
Marko Ivović
TOP 200
Smaçör
194
1990
Petr Orlov
Smaçör
201
2003
Dmitriy Kolenkovskiy
Orta Oyuncu
207
1995
Artiom Melnikov
Orta Oyuncu
205
1999
Sergey Chervyakov
Orta Oyuncu
205
1989
Aleksandr Abrosimov
TOP 500
Orta Oyuncu
207
1983
Ivan Shestopalov
Orta Oyuncu
200
2003
Nikita Stulenkov
Orta Oyuncu
202
1991
Nikita Vishnevetskiy
Libero
183
1995
Artem Barabash
Libero
182
2001
Artiom Zelenkov
Libero
184
1987
Dmitry Kirichenko
Libero
190
1987
Teknik kadro
Aleksandr Klimkin
Baş antrenör
Konstantin Kirillov
Yardımcı antrenör
Anton Lukin
Istatistikçi
Igor Trandenkov
Kondisyoner
Yury Tregubov
Doktor
2020/21
12
Russian Cup
turnuvasının seviyesi
3.00
ve 12th sıra için katsayı
2.20
, yani 3.00 x 2.20 = 6.60 puan
Russian Cup
11
Russian Superleague
turnuvasının seviyesi
6.00
ve 11th sıra için katsayı
2.40
, yani 6.00 x 2.40 = 14.40 puan
Russian Superleague
2
Viacheslav Platonov Memorial
turnuvasının seviyesi
1.00
ve 2nd sıra için katsayı
8.00
, yani 1.00 x 8.00 = 8.00 puan
Viacheslav Platonov Memorial
Müellif:
Dynamo LO
Oyuncular
Igor Tisevich
Pasör
197
1991
Marat Gafarov
Pasör
194
1994
Ivan Lukyanenko
Pasör
184
1996
Malik Nutfullin
Pasör
Sergey Makarov
TOP 500
Pasör
196
1980
Andrey Kolesnik
Pasör Çaprazı
203
1991
Nikita Alekseev
Pasör Çaprazı
206
1992
Lukas Diviš
TOP 500
Smaçör
201
1986
Maksim Shpilov
Smaçör
203
1986
Denis Biryukov
TOP 500
Smaçör
202
1988
Evgeniy Sklyarenko
Smaçör
197
2001
Anton Botin
Smaçör
192
1990
Petr Orlov
Smaçör
201
2003
Artiom Melnikov
Orta Oyuncu
205
1999
Siarhei Busel
Orta Oyuncu
205
1989
Slavomir Byarda
Orta Oyuncu
205
1997
Aleksandr Abrosimov
TOP 500
Orta Oyuncu
207
1983
Aleksey Ostapenko
TOP 500
Orta Oyuncu
208
1986
Ivan Shestopalov
Orta Oyuncu
200
2003
Semen Krivitchenko
Libero
187
1995
Dmitry Kirichenko
Libero
190
1987
Danil Andreev
Universal
194
2000
Danila Kuzmin
Universal
198
2001
Teknik kadro
Oleg Sogrin
Baş antrenör
Yaroslav Vasilenko
Baş antrenör
Konstantin Kirillov
Yardımcı antrenör
Anton Lukin
Istatistikçi
Maxim Sheludko
Istatistikçi
Mikhail Semkov
Fizyoterapist
Igor Trandenkov
Kondisyoner
Yury Tregubov
Doktor
Alexey Patrushev
Başkan
Andrey Borzov
Sportif direktör
2019/20
12
Russian Cup
turnuvasının seviyesi
3.00
ve 12th sıra için katsayı
2.20
, yani 3.00 x 2.20 = 6.60 puan
Russian Cup
10
Russian Superleague
turnuvasının seviyesi
6.00
ve 10th sıra için katsayı
2.60
, yani 6.00 x 2.60 = 15.60 puan
Russian Superleague
3
Viacheslav Platonov Memorial
turnuvasının seviyesi
1.00
ve 3rd sıra için katsayı
6.00
, yani 1.00 x 6.00 = 6.00 puan
Viacheslav Platonov Memorial
Müellif:
Dynamo LO
Oyuncular
Vladislav Zhloba
Pasör
193
1982
Igor Tisevich
Pasör
197
1991
Sergey Makarov
TOP 500
Pasör
196
1980
Andrey Kolesnik
Pasör Çaprazı
203
1991
Dmitry Yakovlev
Pasör Çaprazı
204
1998
Maksim Shpilov
Smaçör
203
1986
Dmitriy Leontiev
Smaçör
196
1989
Maksim Purin
Smaçör
192
1988
Anton Botin
Smaçör
192
1990
Evgeniy Sklyarenko
Smaçör
197
2001
Artiom Melnikov
Orta Oyuncu
205
1999
Artiom Smoliar
Orta Oyuncu
209
1985
Marcus Böhme
TOP 200
Orta Oyuncu
211
1985
Aleksandr Volkov
TOP 100
Orta Oyuncu
210
1985
Vladimir Shishkin
Libero
183
1990
Aleksandr Sokolov
TOP 1000
Libero
193
1982
Danil Andreev
Universal
194
2000
Danila Kuzmin
Universal
198
2001
Teknik kadro
Oleg Sogrin
Baş antrenör
Konstantin Kirillov
Yardımcı antrenör
Yaroslav Vasilenko
Yardımcı antrenör
Anton Lukin
Istatistikçi
Yurii Sokolov
Istatistikçi
Yury Tregubov
Doktor
Yükleniyor
0