Volleybox
Ana Sayfa
Transfer
Haberler
Veri tabanı
Oyuncular
Oyuncu veri tabanı
Oyuncu sıralaması
Beraber çalıştılar mı?
2023/24 kadroları
Emekli oyuncular
Aile ilişkileri
Takımlar
Kulüp veri tabanı
Klüp sıralaması
Kulüp değerlendirmeleri
COVID-19 vakaları
Millî takım veri tabanı
Millî takım sıralaması
Diğer
Turnuva veri tabanı
Teknik personel veri tabanı
Antrenör sıralaması
Menajer veri tabanı
Menajer değerlendirmeleri
Spor sahası veri tabanı
Topluluk
Forum
Forum
Okunmamış gönderiler
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı yorumları
En aktif kullanıcılar
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı başarıları
Maça giden kullanıcılar
Ülkelere göre kullanıcılar
Kullanıcı veri tabanı
Tüm kullanıcılar
Voleybolseverler
Oyuncular
Menajerler
Antrenörler
İstatistikçiler
Kondisyonerler
Fizyoterapistler
Takım yöneticileri
İş İmkanları
İş ilanları
Sözleşmesiz voleybolcular
Sözleşmesiz teknik personel
İş teklifleri
Tahmin
Skorlar
Giriş
Volleybox Erkek
Volleybox Kadın
Volleybox Plaj
Gece modu
Dil:
Volleybox
Turnuvalar
Dutch SuperCup
Sürümler
33
Sıralama
11
Madalya tablosu
11
Kazananlar
7
Sürümler (33)
Ekle
Sezon
1. sıra
2. sıra
3. sıra
2023/24
Draisma Dynamo Apeldoorn
Lycurgus Volleyball
2022/23
Lycurgus Volleyball
Draisma Dynamo Apeldoorn
2021/22
Draisma Dynamo Apeldoorn
Amysoft Lycurgus Groningen
2020/21
Amysoft Lycurgus Groningen
Active Living Orion
Draisma Dynamo Apeldoorn
Sliedrecht Sport
2019/20
Active Living Orion
Draisma Dynamo Apeldoorn
2018/19
Abiant Lycurgus Groningen
Taurus
2017/18
Abiant Groningen
Active Living Orion
2016/17
Abiant Lycurgus Groningen
Coníche Topvolleybal Zwolle
2015/16
Abiant Lycurgus Groningen
Coníche Topvolleybal Zwolle
2014/15
Abiant Lycurgus Groningen
Landstede Zwolle
2013/14
Landstede Zwolle
Taurus
2012/13
Coníche Topvolleybal Zwolle
Active Living Orion
2011/12
Coníche Topvolleybal Zwolle
Langhenkel Doetinchem
2010/11
Active Living Orion
Draisma Dynamo Apeldoorn
2009/10
Draisma Dynamo Apeldoorn
Coníche Topvolleybal Zwolle
2008/09
Ortec Rotterdam Nesselande
Draisma Dynamo Apeldoorn
2007/08
Draisma Dynamo Apeldoorn
Active Living Orion
2006/07
Draisma Dynamo Apeldoorn
Ortec Rotterdam Nesselande
2005/06
Active Living Orion
Ortec Rotterdam Nesselande
2004/05
Ortec Rotterdam Nesselande
VC Allvo
2003/04
VC Allvo
Ortec Rotterdam Nesselande
2002/03
VC Allvo
Draisma Dynamo Apeldoorn
2001/02
VC Allvo
Draisma Dynamo Apeldoorn
2000/01
Draisma Dynamo Apeldoorn
NVC Nieuwegein
1999/00
Draisma Dynamo Apeldoorn
NVC Nieuwegein
1998/99
Coníche Topvolleybal Zwolle
Draisma Dynamo Apeldoorn
1997/98
Coníche Topvolleybal Zwolle
Ortec Rotterdam Nesselande
1996/97
Coníche Topvolleybal Zwolle
Draisma Dynamo Apeldoorn
1995/96
Draisma Dynamo Apeldoorn
ComputerPlan VCN
1994/95
Draisma Dynamo Apeldoorn
ComputerPlan VCN
1993/94
Rentokil Zevenhuizen
Draisma Dynamo Apeldoorn
1992/93
Draisma Dynamo Apeldoorn
Rentokil Zevenhuizen
1991/92
Autodrop Geldrop
Rentokil Zevenhuizen
0