Volleybox
Ana Sayfa
Transfer
Haberler
Veri tabanı
Oyuncular
Oyuncu veri tabanı
Oyuncu sıralaması
Beraber çalıştılar mı?
2023/24 kadroları
Emekli oyuncular
Aile ilişkileri
Takımlar
Kulüp veri tabanı
Klüp sıralaması
Kulüp değerlendirmeleri
COVID-19 vakaları
Millî takım veri tabanı
Millî takım sıralaması
Diğer
Turnuva veri tabanı
Teknik personel veri tabanı
Antrenör sıralaması
Menajer veri tabanı
Menajer değerlendirmeleri
Spor sahası veri tabanı
Topluluk
Forum
Forum
Okunmamış gönderiler
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı yorumları
En aktif kullanıcılar
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı başarıları
Maça giden kullanıcılar
Ülkelere göre kullanıcılar
Kullanıcı veri tabanı
Tüm kullanıcılar
Voleybolseverler
Oyuncular
Menajerler
Antrenörler
İstatistikçiler
Kondisyonerler
Fizyoterapistler
Takım yöneticileri
İş İmkanları
İş ilanları
Sözleşmesiz voleybolcular
Sözleşmesiz teknik personel
İş teklifleri
Tahmin
Skorlar
Giriş
Volleybox Erkek
Volleybox Kadın
Volleybox Plaj
Gece modu
Dil:
Volleybox
Turnuvalar
Russian Superleague
Sürümler
33
Sıralama
41
Madalya tablosu
14
Kazananlar
9
Sürümler (33)
Ekle
Sezon
1. sıra
2. sıra
3. sıra
2023/24
2022/23
Zenit Kazan
Dynamo Moscow
Lokomotiv Novosibirsk
2021/22
Dynamo Moscow
Lokomotiv Novosibirsk
Zenit Kazan
2020/21
Dynamo Moscow
Zenit St. Petersburg
Lokomotiv Novosibirsk
2019/20
Lokomotiv Novosibirsk
Zenit Kazan
Kuzbass Kemerovo
2018/19
Kuzbass Kemerovo
Zenit Kazan
Fakel Novy Urengoy
2017/18
Zenit Kazan
Zenit St. Petersburg
Dynamo Moscow
2016/17
Zenit Kazan
Dynamo Moscow
Lokomotiv Novosibirsk
2015/16
Zenit Kazan
Dynamo Moscow
Belogorie Belgorod
2014/15
Zenit Kazan
Belogorie Belgorod
Dynamo Moscow
2013/14
Zenit Kazan
Lokomotiv Novosibirsk
Belogorie Belgorod
2012/13
Belogorie Belgorod
Ural Ufa
Zenit Kazan
2011/12
Zenit Kazan
Dynamo Moscow
Iskra Odintsovo
2010/11
Zenit Kazan
Dynamo Moscow
Lokomotiv-Belogorie Belgorod
2009/10
Zenit Kazan
Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Dynamo Moscow
2008/09
Zenit Kazan
Iskra Odintsovo
Fakel Novy Urengoy
2007/08
Dynamo Moscow
Iskra Odintsovo
Dinamo Tattransgaz Kazan
2006/07
Dinamo Tattransgaz Kazan
Dynamo Moscow
Iskra Odintsovo
2005/06
Dynamo Moscow
Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Iskra Odintsovo
2004/05
Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Dynamo Moscow
Dinamo Tattransgaz Kazan
2003/04
Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Dynamo Moscow
Dinamo Kazan
2002/03
Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Iskra Odintsovo
UEM-Izumrud Ekaterinburg
2001/02
Lokomotiv-Belogorie Belgorod
MGTU Moscow
Dynamo-MGFSO Olymp Moscow
2000/01
MGTU Moscow
UEM-Izumrud Ekaterinburg
Iskra-RVSN Odintsovo
1999/00
Belogorie-Dynamo Belgorod
UEM-Izumrud Ekaterinburg
Iskra-RVSN Odintsovo
1998/99
UEM-Izumrud Ekaterinburg
Belogorie-Dynamo Belgorod
Iskra-RVSN Odintsovo
1997/98
Belogorie-Dynamo Belgorod
UEM-Izumrud Ekaterinburg
CSKA Moscow
1996/97
Belogorie Belgorod
UEM-Izumrud Ekaterinburg
CSKA Moscow
1995/96
CSKA Moscow
Belogorie Belgorod
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
1994/95
CSKA Moscow
Lokomotiv Belgorod
Avtomobilist Saint Petersburg
1993/94
CSKA Moscow
Iskra Odintsovo
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
1992/93
Avtomobilist Saint Petersburg
CSKA Moscow
Dynamo Moskovskaya Oblast
1991/92
Avtomobilist Saint Petersburg
MGTU Moscow
Dynamo Moskovskaya Oblast
0