Volleybox
Ana Sayfa
Transfer
Haberler
Veri tabanı
Oyuncular
Oyuncu veri tabanı
Oyuncu sıralaması
Beraber çalıştılar mı?
2023/24 kadroları
Emekli oyuncular
Aile ilişkileri
Takımlar
Kulüp veri tabanı
Klüp sıralaması
Kulüp değerlendirmeleri
COVID-19 vakaları
Millî takım veri tabanı
Millî takım sıralaması
Diğer
Turnuva veri tabanı
Teknik personel veri tabanı
Antrenör sıralaması
Menajer veri tabanı
Menajer değerlendirmeleri
Spor sahası veri tabanı
Topluluk
Forum
Forum
Okunmamış gönderiler
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı yorumları
En aktif kullanıcılar
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı başarıları
Maça giden kullanıcılar
Ülkelere göre kullanıcılar
Kullanıcı veri tabanı
Tüm kullanıcılar
Voleybolseverler
Oyuncular
Menajerler
Antrenörler
İstatistikçiler
Kondisyonerler
Fizyoterapistler
Takım yöneticileri
İş İmkanları
İş ilanları
Sözleşmesiz voleybolcular
Sözleşmesiz teknik personel
İş teklifleri
Tahmin
Skorlar
Giriş
Volleybox Erkek
Volleybox Kadın
Volleybox Plaj
Gece modu
Dil:
Volleybox
Turnuvalar
Serbian Prva Liga
Sürümler
21
Sıralama
50
Madalya tablosu
27
Kazananlar
15
Sürümler (21)
Ekle
Sezon
1. sıra
2. sıra
3. sıra
2023/24
2022/23
Borac Starčevo
OK Niš
Vojvodina Novi Sad 2
2021/22
Jedinstvo Stara Pazova
OK Karađorđe Topola
Novi Sad
2020/21
Spartak Ljig
OK Metalac Takovo
Novi Sad
2019/20
Borac Starčevo
Spartak Ljig
OK Metalac Takovo
2018/19
Ribnica Kraljevo
OK Niš
Borac Starčevo
2017/18
VA 014 Valjevo
Partizan Belgrade
Borac Starčevo
2016/17
Mladi Radnik Požarevac
Spartak Subotica
Borac Starčevo
2015/16
Jedinstvo Stara Pazova
Borac Starčevo
Spartak Subotica
2014/15
OK Niš
OK Klek Srbijašume
Jedinstvo Stara Pazova
2013/14
Novi Pazar
OK Inđija
Železničar Belgrade
2012/13
Jedinstvo Stara Pazova
Novi Pazar
Borac Starčevo
2011/12
Spartak Subotica
Đerdap Kladovo
Novi Pazar
2010/11
OK Klek Srbijašume
Spartak Subotica
Novi Sad
2009/10
Železničar Belgrade
Jedinstvo Stara Pazova
OK Niš
2008/09
Spartak Ljig
Tent Obrenovac
GIK Banat Klek
2007/08
Borac Starčevo
Smederevo Carina
OK Bavanište
2006/07
OK VGSK
Borac Starčevo
Dinamo Pančevo
2005/06
Banat Vršac
Spartak Subotica
Srem Zlatibor Voda
2004/05
OK Obilić
OK VGSK
Borac Starčevo
2003/04
Radnički Kragujevac
OK VGSK
0