Volleybox
Ana Sayfa
Transfer
Haberler
Veri tabanı
Oyuncular
Oyuncu veri tabanı
Oyuncu sıralaması
Beraber çalıştılar mı?
2023/24 kadroları
Emekli oyuncular
Aile ilişkileri
Takımlar
Kulüp veri tabanı
Klüp sıralaması
Kulüp değerlendirmeleri
COVID-19 vakaları
Millî takım veri tabanı
Millî takım sıralaması
Diğer
Turnuva veri tabanı
Teknik personel veri tabanı
Antrenör sıralaması
Menajer veri tabanı
Menajer değerlendirmeleri
Spor sahası veri tabanı
Topluluk
Forum
Forum
Okunmamış gönderiler
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı yorumları
En aktif kullanıcılar
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı başarıları
Maça giden kullanıcılar
Ülkelere göre kullanıcılar
Kullanıcı veri tabanı
Tüm kullanıcılar
Voleybolseverler
Oyuncular
Menajerler
Antrenörler
İstatistikçiler
Kondisyonerler
Fizyoterapistler
Takım yöneticileri
İş İmkanları
İş ilanları
Sözleşmesiz voleybolcular
Sözleşmesiz teknik personel
İş teklifleri
Tahmin
Skorlar
Giriş
Volleybox Erkek
Volleybox Kadın
Volleybox Plaj
Gece modu
Dil:
Volleybox
Turnuvalar
Soviet Union 1. Liga
Sürümler
17
Sıralama
61
Madalya tablosu
20
Kazananlar
13
Sürümler (17)
Ekle
Sezon
1. sıra
2. sıra
3. sıra
1991/92
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Uralenergomash Ekaterinburg
CSKA II Moscow
1990/91
Burevestnik Almaty
CSKA II Moscow
Uralenergomash Sverdlovsk
1989/90
Dynamo Lugansk
MGTU Moscow
CSKA Rostov-on-Don
1988/89
Politekhnik-Odesa
CSKA Rostov-on-Don
Kuro Aparatura Vilnius
1987/88
VC Shakhtar Donetsk
MGTU Moscow
Diamant Odessa
1986/87
SKA Minsk
Dynamo Voroshilovgrad
VC Shakhtar Donetsk
1985/86
Lokomotyv Kyiv
Sever Novosibirsk
SKA Minsk
1984/85
Uralenergomash Sverdlovsk
Kalev Tallinn
Sever Novosibirsk
1983/84
Lokomotyv Kyiv
VC Shakhtar Donetsk
Uralenergomash Sverdlovsk
1982/83
Dynamo Leningrad
Nauka Grozny
Sever Novosibirsk
1981/82
Kuro Aparatura Vilnius
Burevestnik Almaty
Motor Minsk
1980/81
SKA-Moskovskaya Oblast
Kuro Aparatura Vilnius
Dynamo Leningrad
1979/80
Dynamo Tashkent
Motor Minsk
Kuro Aparatura Vilnius
1978/79
Uralenergomash Sverdlovsk
Nauka Grozny
Kuro Aparatura Vilnius
1977/78
Burevestnik Almaty
Dynamo Tashkent
Spartak Petropavlovsk-Kamchatsky
1976/77
Kalev Tallinn
Nauka Grozny
Dynamo Leningrad
1975/76
Motor Minsk
Nauka Grozny
Dynamo Leningrad
0