Volleybox
Ana Sayfa
Transfer
Haberler
Veri tabanı
Oyuncular
Oyuncu veri tabanı
Oyuncu sıralaması
Beraber çalıştılar mı?
2023/24 kadroları
Emekli oyuncular
Aile ilişkileri
Takımlar
Kulüp veri tabanı
Klüp sıralaması
Kulüp değerlendirmeleri
COVID-19 vakaları
Millî takım veri tabanı
Millî takım sıralaması
Diğer
Turnuva veri tabanı
Teknik personel veri tabanı
Antrenör sıralaması
Menajer veri tabanı
Menajer değerlendirmeleri
Spor sahası veri tabanı
Topluluk
Forum
Forum
Okunmamış gönderiler
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı yorumları
En aktif kullanıcılar
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı başarıları
Maça giden kullanıcılar
Ülkelere göre kullanıcılar
Kullanıcı veri tabanı
Tüm kullanıcılar
Voleybolseverler
Oyuncular
Menajerler
Antrenörler
İstatistikçiler
Kondisyonerler
Fizyoterapistler
Takım yöneticileri
İş İmkanları
İş ilanları
Sözleşmesiz voleybolcular
Sözleşmesiz teknik personel
İş teklifleri
Tahmin
Skorlar
Giriş
Volleybox Erkek
Volleybox Kadın
Volleybox Plaj
Gece modu
Dil:
Voleybol teknik ekip üyeleri
Teknik ekip üyeleri ve takım yöneticilerinin uzmanlık alanlarına göre gruplandırıldığı veri tabanı.
Paylaş
Ekle
Antrenörler (12618)
Tümünü göster
Martin Pascoli
Fransa
(ASER Volley-Ball Rixheim)
Marc Baudrillard
Fransa
(AS Sartrouville Volley-Ball)
Pierre Maurel
Fransa
(AS Sartrouville Volley-Ball)
David Brault
Fransa
(AS L'Union)
İstatistikçiler (870)
Tümünü göster
Fron Bajrami
Kosova Cumhuriyeti
(Kv Drita-M)
Bapak Sudarmanto
Endonezya
(Pirelelusisuno Volleyball Club)
Gustavo Almeida
Portekiz
Marko Lončar
Hırvatistan
(OK Olimpik)
Kondisyonerler (631)
Tümünü göster
Alexander Brink
Almanya
(VBC Haßloch)
Rachel Johnson
Amerika Birleşik Devletleri
Eko Cahyono
Endonezya
(Pirelelusisuno Volleyball Club)
Özer Özeler
Türkiye
(Turkey U17)
Fizyoterapistler (1003)
Tümünü göster
Erwan Nuriadi
Endonezya
(Pirelelusisuno Volleyball Club)
Emilie Eld
Danimarka
(ASV Elite)
Boray Bilger
Türkiye
Tran van Nghiep
Vietnam
(Sanest Khánh Hoà)
Doktorlar (301)
Tümünü göster
Nguyen van Phong
Vietnam
(Sanest Khánh Hoà)
Frederik Mortier
Belçika
(Caruur Volley Gent)
Arnulf Pascher
Avusturya
(UVC Holding Graz)
Ilshat Khabirov
Rusya
Takım menajerleri (853)
Tümünü göster
Lesik Vitalev
Slovakya
(VK Spartak Komárno)
Rengin Kırmızı
Türkiye
George Michalitsios
Yunanistan
(Pigasos Polichnis)
Bu Ratnawati
Endonezya
(Pirelelusisuno Volleyball Club)
Kulüp başkanları (551)
Tümünü göster
Stefan Kos
Almanya
(VBC Haßloch 2)
Thai Buu Lam
Vietnam
(VTV Bình Điền Long An)
Stephan Volcke
Belçika
Giovanni Lorenzi
İtalya
(Synergy Volley Venezia)
Sportif direktörler (408)
Tümünü göster
Mauro Masacci
İtalya
(CUS Medicina Volley)
Ennio Zanin
İtalya
(Pallavolo Feltre)
Stesy D'Agati
İtalya
(Planet Volley Pedara B)
Nastassia Palavaya
Belarus
(Iskra)
Basın sözcüleri (127)
Tümünü göster
Amin Jati Waluyo
Endonezya
(Pirelelusisuno Volleyball Club)
Nicola Iacovuzzi
İtalya
(PSA Matera Volley)
Farhan Mulfila Nasution
Endonezya
(Bandung BJB Tandamata)
Bagas Firmansyah
Endonezya
(Bandung BJB Tandamata)
Tanımsız (1499)
Tümünü göster
Kata Sandi
Kamboçya
Danny Vanderheyden
Belçika
Sebastian Devash
Polonya
Mar Isach
İspanya
0