Volleybox
Ana Sayfa
Transfer
Haberler
Veri tabanı
Oyuncular
Oyuncu veri tabanı
Oyuncu sıralaması
Beraber çalıştılar mı?
2023/24 kadroları
Emekli oyuncular
Aile ilişkileri
Takımlar
Kulüp veri tabanı
Klüp sıralaması
Kulüp değerlendirmeleri
COVID-19 vakaları
Millî takım veri tabanı
Millî takım sıralaması
Diğer
Turnuva veri tabanı
Teknik personel veri tabanı
Antrenör sıralaması
Menajer veri tabanı
Menajer değerlendirmeleri
Spor sahası veri tabanı
Topluluk
Forum
Forum
Okunmamış gönderiler
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı yorumları
En aktif kullanıcılar
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı başarıları
Maça giden kullanıcılar
Ülkelere göre kullanıcılar
Kullanıcı veri tabanı
Tüm kullanıcılar
Voleybolseverler
Oyuncular
Menajerler
Antrenörler
İstatistikçiler
Kondisyonerler
Fizyoterapistler
Takım yöneticileri
İş İmkanları
İş ilanları
Sözleşmesiz voleybolcular
Sözleşmesiz teknik personel
İş teklifleri
Tahmin
Skorlar
Giriş
Volleybox Erkek
Volleybox Kadın
Volleybox Plaj
Gece modu
Dil:
Fotoğraf:
S…k
Volleybox
Antrenörler
Sırbistan
Zvonko Nikolić
Duvar kağıdı
Zvonko Nikolić
tarafından eklendi
Mesaj gönder
Paylaş
Zaman tüneli
21
Kulüpler
10
Takım arkadaşları
123
Turnuvalar
22
Maçlar
99
Takipçiler
2
Kullanıcı
1
Antrenör bilgileri
Sıralama
2221
Milliyet
Sırbistan
Doğum tarihi
1981-05-19
Görüntülenme
7913
Son aktivite
28 dakika önce
Diller
English
Mesleki çalışma yeterliliği
Sosyal medya
Antrenörler (6)
Bogdan Tănase
SK Aich/Dob
2021/22
Mesaj gönder
Apostolos Oikonomou
Oriveden Ponnistus
2017/18
Mesaj gönder
Jan Lindenmair
ASV Elite
2016/17
Mesaj gönder
Ratko Peris
SK Aich/Dob
2021/22
Mesaj gönder
Tuomas Alatalo
Pölkky Kuusamo
2018/19
Mesaj gönder
Ci Eshel
ASV Elite
2016/17
Yardımcı antrenörler (2)
Mirko Ristović
Al-Nassr VC
2022/23
Mesaj gönder
Miloš Ignjatović
OK Metalac Takovo
2023/24
Fizyoterapistler (1)
Goran Blagojević
OK Jedinstvo Užice
2018/19
Mesaj gönder
Voleybolcular (114)
Franciele Stedile
Oriveden Ponnistus
2017/18
Mesaj gönder
Emilie Stenholt Krogh
ASV Elite
2016/17
Mesaj gönder
Olga Vergidou
Oriveden Ponnistus
2017/18
Mesaj gönder
Rita Timonen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Mesaj gönder
Kristina Stanković
OK Jedinstvo Užice
2018/19
Mesaj gönder
Katarina Dumanjić
OK Jedinstvo Užice
2018/19
Mesaj gönder
Andjela Jovanović
OK Jedinstvo Užice
2018/19
Mesaj gönder
Leandro Araujo da Silva
Al-Taraji
2019/20
Mesaj gönder
Manuel Steiner
SK Aich/Dob
2021/22
Mesaj gönder
Konrad Formela
SK Aich/Dob
2021/22
Mesaj gönder
Nemanja Božić
OK Metalac Takovo
2023/24
Mesaj gönder
Xander Ketrzynski
SK Aich/Dob
2021/22
Mesaj gönder
Marino Marelić
SK Aich/Dob
2021/22
Mesaj gönder
André Luiz Ludegards Gomes Gama
SK Aich/Dob
2021/22
Mesaj gönder
Victor Alcântara
SK Aich/Dob
2021/22
Mesaj gönder
Błażej Podleśny
SK Aich/Dob
2021/22
Mesaj gönder
Jacob Kitzinger
SK Aich/Dob
2021/22
Mesaj gönder
Aldin Oković
OK Metalac Takovo
2023/24
Mesaj gönder
Marko Maksimović
OK Metalac Takovo
2023/24
Mesaj gönder
Marek Gergely
SK Aich/Dob
2021/22
Mesaj gönder
Eric Paduretu
SK Aich/Dob
2021/22
Mesaj gönder
Dragan Petrović
OK Metalac Takovo
2023/24
Mesaj gönder
Branislav Grković
OK Metalac Takovo
2023/24
Mesaj gönder
Marcus Costa
Al-Taraji
2019/20
Mesaj gönder
Hamad Alsoqaih
Al-Nassr VC
2022/23
Mesaj gönder
Francyely Lemos
Oriveden Ponnistus
2017/18
Jennifer Nogueras
Pölkky Kuusamo
2018/19
Nea Haatainen
Pölkky Kuusamo
2018/19
Nanna N.K. Mølgård
ASV Elite
2016/17
Trine Rask-Nielsen
ASV Elite
2016/17
Trine N. Kjelstrup
Pölkky Kuusamo
2018/19
Anne K. Ravn
ASV Elite
2016/17
Tenna S. Donslund
ASV Elite
2016/17
Jessica Kosonen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Eveliina Rautiainen
Pölkky Kuusamo
2018/19
Jonna Wasserfaller
Pölkky Kuusamo
2018/19
Daniele Batista
Oriveden Ponnistus
2017/18
Kristen Moncks
Pölkky Kuusamo
2018/19
Venla Huurne
Pölkky Kuusamo
2018/19
Iina Niemelä
Pölkky Kuusamo
2018/19
Essi Helminen
Pölkky Kuusamo
2018/19
Veera Hämäläinen
Pölkky Kuusamo
2018/19
Jenna Mustonen
Pölkky Kuusamo
2018/19
Mia Swanegan
Pölkky Kuusamo
2018/19
Adeja Lambert
Pölkky Kuusamo
2018/19
Emilia Putkisaari
Oriveden Ponnistus
2017/18
Sanna Häkkinen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Saara Lepistö
Oriveden Ponnistus
2017/18
Oona Viljanen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Sophie Haselsteiner
SG Schuberth Melk
2014/15
Henna Kilpeläinen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Anni Karjalainen
Pölkky Kuusamo
2018/19
Maja L. Sørensen
ASV Elite
2016/17
Cecilie Steffens
ASV Elite
2016/17
Teresa H. Nielsen
ASV Elite
2016/17
Lene K. Andreasen
ASV Elite
2016/17
Katharina Jusufi
SG Schuberth Melk
2014/15
Minna Uusi-Illikainen
Pölkky Kuusamo
2018/19
Marion Luda
SG Schuberth Melk
2014/15
Miriam Rath
SG Schuberth Melk
2014/15
Jale Hervey
Oriveden Ponnistus
2017/18
Niina Ylönen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Anni Toivonen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Reetta Väisänen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Nina Škarić
OK Jedinstvo Užice
2018/19
Andjela Nenadić
OK Jedinstvo Užice
2018/19
Katarina Glišović
OK Jedinstvo Užice
2018/19
Andrea Kovačević
OK Jedinstvo Užice
2018/19
Anka Maria Gónzalez Tomašević
OK Jedinstvo Užice
2018/19
Daniela Valissik
SG Schuberth Melk
2014/15
Sarah Blomgren
OK Jedinstvo Užice
2018/19
Julie L. Pedersen
ASV Elite
2016/17
Claudia N. Carrera
ASV Elite
2016/17
Elisabeth Poulsen
ASV Elite
2016/17
Monique Rivers
ASV Elite
2016/17
Ditte Riis
ASV Elite
2016/17
Ana Arsenijević
SG Schuberth Melk
2014/15
Kerstin Riegler
SG Schuberth Melk
2014/15
Martina Seidl
SG Schuberth Melk
2014/15
Elma Srebrenica
SG Schuberth Melk
2014/15
Judith Netz
SG Schuberth Melk
2014/15
Julia Theuretzbacher
SG Schuberth Melk
2014/15
Bettina Valissik
SG Schuberth Melk
2014/15
Alina Styra
SG Schuberth Melk
2014/15
Elisabeth Brunner
SG Schuberth Melk
2014/15
Johanna Einsiedler
SG Schuberth Melk
2014/15
Teresa Andessner
SG Schuberth Melk
2014/15
Ivana Vukotic
OK Jedinstvo Užice
2018/19
Lucas Ocampo
Al-Taraji, Al-Nassr VC
2020/21, 2022/23
Marko Bojić
Al-Nassr VC
2022/23
Miloš Terzić
OK Metalac Takovo
2023/24
Michal Hruška
SK Aich/Dob
2021/22
Čedomir Stanković
OK Metalac Takovo
2023/24
Arseniy Sarlybaev
Al-Taraji, Al-Nassr VC
2020/21, 2022/23
Jani Jeliazkov
SK Aich/Dob
2021/22
Pedro Henrique Frances
SK Aich/Dob
2021/22
Nicolai Grabmüller
SK Aich/Dob
2021/22
Christian Rainer
SK Aich/Dob
2021/22
Bruno Amorim da Silva
Al-Taraji
2019/20
Noel Krassnig
SK Aich/Dob
2021/22
Lukas Writz
SK Aich/Dob
2021/22
Nikola Jestrović
OK Metalac Takovo
2023/24
Filip Lepidovski
OK Metalac Takovo
2023/24
Djordje Stefanović
OK Metalac Takovo
2023/24
Hassan Alabdulbaqi
Al-Taraji
2019/20 - 2020/21
Qusay Bagi
Al-Taraji
2019/20 - 2020/21
Nikola Ćosović
OK Metalac Takovo
2023/24
Hussain Hussain
Al-Taraji
2019/20 - 2020/21
Ognjen Kalajanović
OK Metalac Takovo
2023/24
Lazar Lukić
OK Metalac Takovo
2023/24
Veljko Marković
OK Metalac Takovo
2023/24
David Mimović
OK Metalac Takovo
2023/24
Yükleniyor
Takip (1)
0