Profile views
14024

Comments

Mi tylko nasuwa się słowo SZKODA. Była wielka szansa na taki sukces polskich zespołów w LM... Miejmy nadzieję, że za rok będzie jeszcze lepiej. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak kibicować Jastrzębskiemu i Zaksie :D
Chyba nie widziałam meczu, w którym Plinie nie wyszłoby to jego "firmowe" zagranie :P
Skra Bełchatów : Zenit Kazań 0:1 Zobaczymy jak to będzie w środę. Liczę na złotego seta! Filmik fajny, ciekawe akcje. 5 :)
Czy Wam też się wydaje, że Zibi troszkę się uspokoił w porównaniu do tego, co było na początku kariery w reprze? Teraz też jest oczywiście wulkanem energii, ale chyba bardziej nad sobą panuje :P
Nie ma co zbierać :D
Chyba mi się przysnęło ! :O Sorry :P
Great player - great movie. He's crazy ?

Tak poza tematem, widzieliście ten filmik? Zadziwił mnie ?
Pewnie, że fajny filmik ;) To był pamiętny i "wyjątkowy" mecz :P
Nie no, to co zrobił Mario na zagrywce w II secie to poezja normalnie :D Podobał mi się bardzo po przyjęciu atak z pipe ;) Świetnie też zagrał w obronie, wyciągną kilka trudnych piłek, w ataku na swoim poziomie, a w przyjęciu wiadomo, że krył go Zator i Stefan, ale to co w niego leciało to i tak nieźle przyjmował jak na atakującego, który z tym elementem nie ma zbyt często do czynienia :) Czekałam na filmik z tego meczu i się doczekałam:P 5
Yury Berezhko nice attack 13 years ago 0
I really like this player. Share a great finish, dynamic and effective. What more could you want? ;)
Wout Wijsmans 13 years ago 0
Very dynamic player. They look pretty good on the pitch ;)
Blok to blok...
For us funny, embarrassing for him :P
Andrey Zhekov one-hand set 13 years ago +1
Surprised us with the stroke :P
Great volleyball player and a great man. Willing to work for charity is not a problem for him. This is beautiful :)
Is definitely a strength and confidence :P
Zazwyczaj rozgrywający nie silą się na wielkie rozegrania jedną ręką tylko grają krótką i jest po sprawie. To co zrobił Vermiglio było dość zaskakujące-Fei atakował na pojedynczym bloku :)