Volleybox
Főoldal
Átigazolások
Hírek
Adatbázis
Játékosok
Játékos adatbázis
Játékosok rangsora
Dolgoztak együtt?
Játékoskeretek 2023/24
Visszavonult játékosok
Családi kapcsolatok
Csapatok
Csapatok adatbázisa
Csapatok rangsora
Klub értékelések
COVID-19 esetek
Nemzeti csapatok adatbázisa
Nemzeti csapatok rangsora
Egyéb
Bajnokságok adatbázisa
Stábtagok adatbázisa
Edzők rangsora
Ügynökségek adatbázisa
Ügynökségek értékelése
Arénák adatbázisa
Közösség
Fórum
Fórum
Olvasatlan hosszászólások
Felhasználók tevékenysége
Felhasználók hozzászólásai
Legaktívabb felhasználók
Felhasználók tevékenysége
Felhasználók díjai
Felhasználók a mérkőzéseken
Felhasználók ország szerint
Felhasználók adatbázisa
Minden felhasználó
Szurkolók
Játékosok
Ügynökök
Edzők
Statisztikusok
Erőnléti edzők
Gyógytornászok
Csapat menedzserek
Állások
Álláspiac
Szabad röplabda játékosok
Szabad stábtagok
Állásajánlatok
Tippjátékok
Mérkőzések
Bejelentkezés
Férfi Röplabda
Női Röplabda
Strandröplabda
Sötét mód
Nyelv:
Szerkesztés
Fotó
sloth93
általa
Volleybox
Edzők
Brazília
Anderson Rodrigues
TOP 1000
Háttérkép szerkesztése
Háttérkép hozzáadva:
marciovolley
Üzenet
Ez én vagyok
Törlés
Megosztás
Idővonal
5
Klubok
15
Csapattársak
373
Díjak
5
Versenysorozatok
89
Mérkőzések
340
Követők
4
Edző adatai
Szerkesztés
Játékos ranglista
198
Edzők rangsora
804
Állampolgárság
Brazília
Poszt
Feladó átló
Születési dátum
1974-05-21
Magasság
190cm
Testsúly
95kg
Ütés magasság
330cm
Blokk magasság
321cm
Megtekintések száma
11148
Hozzáadta
Volleybox
Ügynökség
Törlés
Agência Classe A
Santo André - São Paulo, Brazília
Közösségi profilok
Szerkesztés
Család
Hozzáadás
Törlés
Részletek megjelenítése
hozzáadva 2 évvel ezelőtt
Matheus Andrade
által
Ana Paula Guth
Feleség
Beállítások
Visszavonult
Ki a valaha volt legjobb röplabdázó?
Játékosok rangsorának mutatása
Edzők (17)
Guilherme Novaes P. Ferreira Guilherme
Brazil U21
2024
Üzenet
Paulo Do Rêgo Barros Júnior
Gerdau/Minas
2015/16
Silvano Prandi
Piemonte Volley
2005/06
Roberley Luiz Leonaldo
Sesi Vôlei Bauru
2020/21
Ljubomir Travica
Volley Piacenza
2004/05
Marcelo Fronckowiak
Itambé/Minas
2011/12
Vincenzo Di Pinto
Prisma Taranto Volley
2006/07
Marcos Pacheco
Cimed Florianópolis
2010/11
Percy Oncken
Ulbra/Canoas
2007/08
Marco Antônio Queiroga
Gerdau/Minas
2013/14 - 2014/15
Giovane Gávio
Unisul Esporte Clube, Sesi Bauru
2008/09, 2009/10
Carlos Alberto Castanheira
Itambé/Minas
1997/98
Toshikazu Kaneko
NEC Blue Rockets
2001/02 - 2003/04
Jarbas Soares Ferreira
Gerdau/Minas
2012/13
Segédedzők (24)
Camillo Placì
Piemonte Volley
2005/06
Üzenet
Sidnei Papke
Unisul Esporte Clube
2008/09
Üzenet
Marcel Matz
Ulbra/Canoas, Cimed Florianópolis
2007/08, 2010/11
Üzenet
Henrique Modenesi
Sesi Vôlei Bauru
2020/21
Üzenet
Gil Ferrer Cutiño
Volero Zürich
2017/18
Üzenet
Guilherme Novaes P. Ferreira Guilherme
Sesi Bauru
2009/10
Üzenet
Sergio Cunha
Sesi Bauru
2009/10
Üzenet
Issanayê Ramires
Itambé/Minas
2011/12
Üzenet
Plauto Macedo Machado
Sesi Vôlei Bauru
2018/19 - 2020/21
Üzenet
Carlos Schwanke
Cimed Florianópolis
2010/11
Nery Tambeiro Júnior
Brazil U21
2021, 2024 - 2025
Marco Antônio Queiroga
Gerdau/Minas
2012/13
Pedro Uehara
Unisul Esporte Clube, Sesi Bauru
2008/09, 2009/10
José Rodolfo Lino
Sesi Vôlei Bauru, Sesi Bauru
2018/19 - 2020/21, 2021/22 - 2022/23
Seita Yō
NEC Blue Rockets
2001/02 - 2003/04
Michele Totire
Prisma Taranto Volley
2006/07
Hideyuki Otake
NEC Blue Rockets
2001/02 - 2002/03
Andrea Codeluppi
Volley Piacenza
2004/05
Paolo Sgandurra
Piemonte Volley
2005/06
Inácio Rodart da Silva Júnior
Brasília Vôlei
2016/17
Statisztikusok (5)
Henrique Modenesi
Sesi Bauru
2009/10
Üzenet
Rodrigo Fuentealba
Gerdau/Minas
2012/13 - 2013/14
Üzenet
Plauto Macedo Machado
Gerdau/Minas
2014/15 - 2015/16
Üzenet
Alberto Raho
Volley Piacenza
2004/05
Üzenet
Pedro Uehara
Brazil U23
2017
Gyógytornászok (4)
Aridone Borgonovo
Cimed Florianópolis, Brazil U23
2010/11, 2017
Üzenet
Marcela Gomide
Gerdau/Minas
2013/14 - 2015/16
Erőnléti edzők (2)
Joao Filipe De Paula
Sesi Vôlei Bauru
2020/21
Üzenet
Renato Bacchi
Cimed Florianópolis
2010/11
Csapat menedzserek (2)
Sérgio Negrão
Ulbra/Canoas, Brasília Vôlei
2007/08, 2016/17
Elnökök (1)
Stav Jacobi
Volero Zürich
2017/18
Üzenet
Sportigazgatók (2)
Keyla Monadjemi
Gerdau/Minas
2013/14 - 2015/16
Sérgio Negrão
Sesi Vôlei Bauru
2020/21
Edző gyakornok (2)
Jeong-Sik Sohn
NEC Blue Rockets
2002/03 - 2003/04
Üzenet
Arlene Xavier
Sesi Vôlei Bauru
2019/20 - 2020/21
Röplabda játékosok (314)
Paolo Cozzi
Piemonte Volley
2005/06
Üzenet
Yoana Palacios
Sesi Vôlei Bauru
2018/19
Üzenet
Deivid Júnior Costa
Unisul Esporte Clube
2008/09
Üzenet
Gergana Dimitrova
Volero Zürich
2017/18
Üzenet
Renato Felizardo
Itambé/Minas
1994/95, 1996/97 - 1997/98
Üzenet
Tiago Barth
Sesi Bauru
2009/10
Üzenet
Valdir Sequeira
Prisma Taranto Volley
2006/07
Üzenet
Tiago Gatiboni Wesz
Sesi Bauru
2022/23
Üzenet
Julie Lengweiler
Volero Zürich
2017/18
Üzenet
Leonardo Lima Horvath Mello
Itambé/Minas
1994/95, 1996/97
Üzenet
Juliana Nogueira
Gerdau/Minas
2014/15
Üzenet
Geraldo Graciano Da Silva Filho
Unisul Esporte Clube, Sesi Bauru
2008/09, 2009/10
Üzenet
Claudio Carletti
Volley Piacenza
2004/05
Üzenet
Simone Bendandi
Piemonte Volley
2005/06
Üzenet
Adriano Lamb
Ulbra/Canoas
2000/01
Üzenet
Matheus Secco Costa
Cimed Florianópolis
2010/11
Üzenet
Nathan Mota Krupp
Sesi Bauru
2021/22
Üzenet
Gabriela Oliveira
Gerdau/Minas
2012/13 - 2013/14
Üzenet
Mauricio Bezner
Ulbra/Canoas
2007/08
Üzenet
Maiara Moreira
Gerdau/Minas
2013/14 - 2014/15
Üzenet
Yuri Sampaio
Cimed Florianópolis
2010/11
Üzenet
Alex Willian Schemberger
Cimed Florianópolis
2010/11
Üzenet
Victor Hillmann Despíndola
Itambé/Minas
2011/12
Üzenet
Alexandre Leal
Cimed Florianópolis
2010/11
Üzenet
Letícia Bonardi
Brasília Vôlei
2016/17
Üzenet
Eduarda Gerhard
Gerdau/Minas
2013/14
Üzenet
Brenda Castillo
Sesi Vôlei Bauru
2020/21
Sergio Dutra Santos
Volley Piacenza
2004/05
Bruno Rezende
Cimed Florianópolis
2010/11
Adenízia Silva
Sesi Vôlei Bauru
2019/20 - 2020/21
Gilberto de Godoy Filho
Piemonte Volley
2005/06
Caroline Gattaz
Gerdau/Minas
2014/15 - 2015/16
Nikola Grbić
Volley Piacenza
2004/05
Ricardo Lucarelli
Itambé/Minas
2011/12
Danielle Lins
Sesi Vôlei Bauru
2019/20 - 2020/21
Murilo Endres
Sesi Bauru
2009/10, 2021/22 - 2022/23
Nancy Carrillo
Volero Zürich
2017/18
Jaqueline Carvalho
Gerdau/Minas
2014/15
Sergio Nogueira
Itambé/Minas
1994/95, 1996/97 - 1997/98
Walewska Oliveira
Gerdau/Minas
2014/15
Paula Pequeno
Brasília Vôlei
2016/17
Tandara Caixeta
Gerdau/Minas
2015/16
Éder Carbonera
Cimed Florianópolis, Sesi Bauru
2010/11, 2021/22 - 2022/23
Macris Carneiro
Brasília Vôlei
2016/17
Silvija Popović
Volero Zürich
2017/18
Polina Rahimova
Sesi Vôlei Bauru
2019/20 - 2020/21
Josefa Fabíola Souza
Sesi Vôlei Bauru
2018/19
Marcelo Elgarten
Ulbra/Canoas, Unisul Esporte Clube
2000/01, 2008/09
Hristo Zlatanov
Volley Piacenza
2004/05
Melissa Vargas
Volero Zürich
2017/18
Vigor Bovolenta
Volley Piacenza
2004/05
Rosir Calderón
Volero Zürich
2017/18
Bojana Drča
Volero Zürich
2017/18
Leonel Marshall
Volley Piacenza
2004/05
Otávio Pinto
Itambé/Minas
2011/12
Thales Hoss
Ulbra/Canoas, Cimed Florianópolis
2007/08, 2010/11
Wout Wijsmans
Piemonte Volley
2005/06
Sidnei Santos
Sesi Bauru
2009/10
Léia Silva
Gerdau/Minas
2015/16
Filipe Ferraz
Itambé/Minas
1994/95, 1996/97 - 1997/98
Ana Bjelica
Volero Zürich
2017/18
Igor Omrčen
Piemonte Volley
2005/06
Arlene Xavier
Gerdau/Minas, Sesi Vôlei Bauru
2013/14, 2018/19
Dobriana Rabadzhieva
Sesi Vôlei Bauru
2020/21
Ana Antonijević
Volero Zürich
2017/18
Amanda Campos
Brasília Vôlei
2016/17
Valentina Diouf
Sesi Vôlei Bauru
2018/19
Frantz Granvorka
Prisma Taranto Volley
2006/07
Rosamaria Montibeller
Gerdau/Minas
2015/16
Lucas De Deus
Unisul Esporte Clube
2008/09
Mara Leão
Gerdau/Minas, Sesi Vôlei Bauru
2015/16, 2020/21
Gustavo Bonatto
Unisul Esporte Clube, Sesi Bauru
2008/09, 2009/10
Cláudia Bueno
Gerdau/Minas
2012/13
Daniele Vergnaghi
Piemonte Volley
2005/06
Raphael Margarido
Ulbra/Canoas
2007/08
Daisuke Usami
NEC Blue Rockets
2001/02 - 2003/04
Samuel Fuchs
Itambé/Minas
2011/12
José Francisco Filho
Itambé/Minas
1994/95
Samara Rodrigues
Gerdau/Minas, Volero Zürich
2015/16, 2017/18
Massimo Botti
Volley Piacenza
2004/05
Henrique Randow
Itambé/Minas
1994/95, 1996/97 - 1997/98
Laís Vasques
Gerdau/Minas
2013/14 - 2015/16
Mayhara Francini
Sesi Vôlei Bauru
2019/20 - 2020/21
Suelle Oliveira
Sesi Vôlei Bauru
2020/21
Yoshihiko Matsumoto
NEC Blue Rockets
2003/04
Renato Russomano
Cimed Florianópolis
2010/11
Max Pereira
NEC Blue Rockets
2002/03 - 2003/04
Angelina Lazarenko
Volero Zürich
2017/18
Paulo Victor Costa
Sesi Bauru
2021/22 - 2022/23
Murilo Radke
Ulbra/Canoas
2007/08
Alain Roca
Unisul Esporte Clube
2008/09
Mariana Costa
Gerdau/Minas
2014/15 - 2015/16
Matteo Martino
Piemonte Volley
2005/06
Mayany Souza
Gerdau/Minas
2015/16
Peter Pláteník
Piemonte Volley
2005/06
Douglas Cordeiro
Ulbra/Canoas
2007/08
Manius Abbadi
Itambé/Minas, Ulbra/Canoas
1994/95, 2000/01
Alexandre Sloboda
Itambé/Minas
1997/98
Mira Todorova
Volero Zürich
2017/18
Maurizio Castellano
Volley Piacenza, Prisma Taranto Volley
2004/05, 2006/07
Manuel Coscione
Piemonte Volley
2005/06
Silvana Papini
Brasília Vôlei
2016/17
Joao Paulo Tavares
Unisul Esporte Clube, Cimed Florianópolis
2008/09, 2010/11
Naiane Rios
Gerdau/Minas, Sesi Vôlei Bauru
2014/15 - 2015/16, 2018/19 - 2019/20
Sarah Parsons
Sesi Vôlei Bauru
2019/20
Rodrigo Ribeiro
Itambé/Minas
2011/12
Vinícius Mendes
Unisul Esporte Clube, Sesi Bauru
2008/09, 2009/10
Giuseppe Patriarca
Prisma Taranto Volley
2006/07
Laura Koutsogiannakis
Volero Zürich
2017/18
Andreia Sforzin
Brasília Vôlei
2016/17
Rodrigo De Angelo Freitas
Unisul Esporte Clube
2008/09
Filip Rejlek
Itambé/Minas
2011/12
Fernanda Isis da Silva
Gerdau/Minas, Sesi Vôlei Bauru
2012/13, 2020/21
Alexandra Lazić
Volero Zürich
2017/18
Rodrigo Alves Dos Santos
Cimed Florianópolis
2010/11
Rafael Martins de Almeida
Itambé/Minas
1994/95, 1996/97 - 1997/98
Juliana Castro
Gerdau/Minas
2012/13, 2014/15
André Ryuma
Unisul Esporte Clube, Sesi Bauru
2008/09, 2009/10
Joel Perosa
Ulbra/Canoas, Cimed Florianópolis
2000/01, 2010/11
Marco Vicini
Prisma Taranto Volley
2006/07
Rogério Fernandes
Cimed Florianópolis
2010/11
Rafael Araujo
Cimed Florianópolis
2010/11
Bárbara Bruch Kozonoe
Gerdau/Minas
2012/13
Robinson Dvoranen
Ulbra/Canoas
2007/08
Tássia Silva
Gerdau/Minas, Sesi Vôlei Bauru
2012/13, 2018/19 - 2019/20
Lynda Morales
Gerdau/Minas
2013/14
Valquíria Dullius
Gerdau/Minas, Sesi Vôlei Bauru
2013/14 - 2015/16, 2018/19 - 2019/20
Jefferson Orth
Ulbra/Canoas
2000/01, 2007/08
Marcela Correa
Gerdau/Minas
2015/16
Thais Barbosa
Gerdau/Minas
2012/13
Leonardo Litwinczuk Alves
Sesi Bauru
2009/10
Alex Lenz Stragliotto
Itambé/Minas
1994/95
Gabriela Candido
Sesi Vôlei Bauru
2018/19 - 2019/20
Fábio Marcelino
Itambé/Minas
1994/95
Larissa Gongra
Brasília Vôlei
2016/17
Tiiamari Sievänen
Volero Zürich
2017/18
Matheus Gonçalves
Sesi Bauru
2021/22
Bruno Temponi
Itambé/Minas
2011/12
Darlan Souza
Sesi Bauru
2021/22 - 2022/23
Juleandro Rocha
Unisul Esporte Clube, Sesi Bauru
2008/09, 2009/10
Vincent Lange
Volley Piacenza
2004/05
Mariana Cassemiro
Sesi Vôlei Bauru
2020/21
Carla Santos
Gerdau/Minas
2012/13 - 2015/16
Jordane Tolentino
Gerdau/Minas
2014/15
Esteban de Palma
Itambé/Minas
1994/95
Robson de Fazio
Cimed Florianópolis
2010/11
Carolina Leite
Sesi Vôlei Bauru
2020/21
Vanessa Janke
Sesi Vôlei Bauru
2018/19, 2020/21
Renato Júnior
Ulbra/Canoas
2000/01
Victor Cardoso
Sesi Bauru
2021/22 - 2022/23
Carlos Schwanke
Itambé/Minas
1994/95, 1997/98
Minoru Takeuchi
NEC Blue Rockets
2001/02 - 2003/04
Anderson Menezes
Ulbra/Canoas
2000/01, 2007/08
Saraelen Lima
Sesi Vôlei Bauru
2018/19
Thiago Gelinski
Ulbra/Canoas
2007/08
Paula Mohr
Gerdau/Minas
2012/13
Alaina Bergsma
Gerdau/Minas
2013/14
Paulo Anchieta Veloso Pinto
Itambé/Minas
1994/95, 1996/97 - 1997/98
Victor Hugo Pereira
Itambé/Minas
2011/12
Lorenzo Cavallini
Volley Piacenza
2004/05
Stephanie Paulino
Gerdau/Minas
2013/14
Maiara Basso
Gerdau/Minas
2014/15 - 2015/16
Andressa Gelenski
Sesi Vôlei Bauru
2018/19 - 2019/20
Ricardo Perini
Unisul Esporte Clube
2008/09
Šime Vulin
Prisma Taranto Volley
2006/07
Daniel Andrade Costa
Sesi Bauru
2009/10
Ialisson Amorim
Cimed Florianópolis
2010/11
Vivian Pellegrino
Brasília Vôlei
2016/17
Roberta Silva
Brasília Vôlei
2016/17
Giovana Gasparini
Gerdau/Minas
2012/13 - 2013/14
Kaio Fabio Rocha
Ulbra/Canoas
2007/08
Nobuyoshi Hosokawa
NEC Blue Rockets
2001/02 - 2003/04
Alexis Battè
Volley Piacenza
2004/05
Douglas Pureza
Sesi Bauru
2021/22 - 2022/23
Eduardo Carísio
Sesi Bauru
2022/23
Anastasia Kornienko
Volero Zürich
2017/18
Thais Souza
Gerdau/Minas
2012/13
Liset Herrera Blanco
Volero Zürich
2017/18
Karoline Tormena
Gerdau/Minas
2014/15 - 2015/16
Edinara Brancher
Sesi Vôlei Bauru
2018/19
Fábio Paes
Sesi Bauru
2009/10
Enoch Paulino
Sesi Bauru
2009/10
Luiz Zech Coelho
Itambé/Minas
2011/12
Valerio Curti
Piemonte Volley
2005/06
Gabi Schottroff
Volero Zürich
2017/18
Eden Sequeira
Prisma Taranto Volley
2006/07
Sandro Fabbiani
Piemonte Volley
2005/06
Marcelo Barretto
Ulbra/Canoas
2000/01
Leonardo Dall'Agnol
Cimed Florianópolis
2010/11
Mari Helen Pedra Mendes
Brasília Vôlei
2016/17
Gabriela Martins
Gerdau/Minas
2014/15
Camila Torquette
Gerdau/Minas
2014/15
Marco Nuti
Prisma Taranto Volley
2006/07
Leandro Greca
Itambé/Minas
2011/12
Sara Dias
Gerdau/Minas
2012/13
Motoki Ozeki
NEC Blue Rockets
2001/02 - 2002/03
Daniele Tomassetti
Volley Piacenza
2004/05
Thiery Nascimento
Sesi Bauru
2021/22 - 2022/23
Inky Ajanaku
Volero Zürich
2017/18
Rodrigo Pietro Rivoli
Itambé/Minas
1996/97 - 1997/98
Masahiro Fujii
NEC Blue Rockets
2001/02
Diego Henrique Zancanela de Almeida
Unisul Esporte Clube
2008/09
Ljubica Milojević
Volero Zürich
2017/18
Sonja Rundcrantz
Volero Zürich
2017/18
Sabrina Floriano
Brasília Vôlei
2016/17
Tifanny Abreu
Sesi Vôlei Bauru
2018/19 - 2020/21
Ariele Moreira
Gerdau/Minas
2014/15 - 2015/16
Glayce Vasconcelos
Sesi Vôlei Bauru
2018/19 - 2019/20
Vivian Lima
Brasília Vôlei
2016/17
Natália Monteiro
Gerdau/Minas
2015/16
Satoru Omura
NEC Blue Rockets
2001/02 - 2003/04
Everton Conceição
Itambé/Minas
1996/97
Juan Manuel De Palma
Prisma Taranto Volley
2006/07
Lukas Bergmann
Sesi Bauru
2021/22 - 2022/23
Pamela Sanabio
Sesi Vôlei Bauru
2020/21
Guilherme Emina
Sesi Bauru
2021/22 - 2022/23
Koichi Nishimura
NEC Blue Rockets
2001/02
Edson Cerqueira
Itambé/Minas
2011/12
Bernardo Krebs Strelow
Cimed Florianópolis
2010/11
Kimberlly Gomes
Sesi Vôlei Bauru
2018/19 - 2019/20
Orestes Carvalho Jr.
Ulbra/Canoas, Itambé/Minas
2007/08, 2011/12
William Kirchhein
Ulbra/Canoas
2000/01
Leonardo Andrade
Sesi Bauru
2021/22 - 2022/23
Viviane Pessoa de Faria
Gerdau/Minas
2013/14
Michele Parusso
Piemonte Volley
2005/06
Jessica Ventura
Gerdau/Minas
2014/15
Elaine Pereira dos Santos
Gerdau/Minas
2014/15
Mateus Bender
Sesi Bauru
2021/22 - 2022/23
Beatriz Martins
Brasília Vôlei
2016/17
Nandyala Gama
Gerdau/Minas
2012/13 - 2013/14
Felipe Grah
Cimed Florianópolis
2010/11
Ana Paula Guth
Brasília Vôlei, Sesi Vôlei Bauru
2016/17, 2019/20
Fernanda Faria
Brasília Vôlei
2016/17
Raquel Oliveira
Gerdau/Minas
2012/13 - 2013/14
Fernanda Kuchenbecker
Gerdau/Minas
2013/14
John Hyden
Itambé/Minas
1997/98
Ricardo Schueroff
Unisul Esporte Clube
2008/09
Akira Okuda
NEC Blue Rockets
2003/04
Maria Luiza Eloi
Sesi Vôlei Bauru
2020/21
Ricardo Arozio Faccin
Unisul Esporte Clube
2008/09
Marcos Jose Júnior
Sesi Bauru
2021/22 - 2022/23
Laissa Rosa
Sesi Vôlei Bauru
2020/21
Newton Fernandes
Sesi Bauru
2022/23
Robert Dos Anjos
Sesi Bauru
2021/22 - 2022/23
Eric Endres
Sesi Bauru
2021/22
Vinicius Elias Souza
Sesi Bauru
2021/22 - 2022/23
Emília Oliveira
Gerdau/Minas
2014/15
Julia Dias
Sesi Vôlei Bauru
2019/20 - 2020/21
Arthur Lunelli Mella
Sesi Bauru
2009/10
Antonio Ricciardello
Prisma Taranto Volley
2006/07
Marco Pavan
Prisma Taranto Volley
2006/07
Bernardo Reitz
Cimed Florianópolis
2010/11
Murilo Sgorlon
Sesi Bauru
2021/22
Michel Barreto
Itambé/Minas
2011/12
Marcos Roberto Do Nascimento
Ulbra/Canoas
2007/08
Iarla Cossul
Sesi Vôlei Bauru
2018/19 - 2019/20
Natália Gonçalves
Brasília Vôlei
2016/17
Geraldo Alexandre De Oliveira
Itambé/Minas
1994/95
Gabriela Santin
Sesi Vôlei Bauru
2020/21
Dick Montalban
Itambé/Minas
1994/95
Marcus Vinicius Jubé
Ulbra/Canoas
2007/08
Ryan Azevedo
Sesi Bauru
2021/22
Marcela Macedo
Gerdau/Minas
2012/13 - 2013/14
Lenisse Aquino
Gerdau/Minas
2012/13 - 2013/14
Lara Souza
Sesi Vôlei Bauru
2018/19 - 2019/20
Renata Alves
Gerdau/Minas
2012/13
Mariane Cássia de Oliveira
Gerdau/Minas
2013/14
Eduardo Perini
Unisul Esporte Clube
2008/09
Jair Amintas Pereira Neto
Unisul Esporte Clube
2008/09
Juan Pablo Gama
Sesi Bauru
2022/23
Rogerio Fantaguzzi
Itambé/Minas
1994/95
Reinhold De Lima
Cimed Florianópolis
2010/11
Te vagy Anderson Rodrigues?
Profil átvétele
Betöltés
0