Volleybox
Főoldal
Átigazolások
Hírek
Adatbázis
Játékosok
Játékos adatbázis
Játékosok rangsora
Dolgoztak együtt?
Játékoskeretek 2023/24
Visszavonult játékosok
Családi kapcsolatok
Csapatok
Csapatok adatbázisa
Csapatok rangsora
Klub értékelések
COVID-19 esetek
Nemzeti csapatok adatbázisa
Nemzeti csapatok rangsora
Egyéb
Bajnokságok adatbázisa
Stábtagok adatbázisa
Edzők rangsora
Ügynökségek adatbázisa
Ügynökségek értékelése
Arénák adatbázisa
Közösség
Fórum
Fórum
Olvasatlan hosszászólások
Felhasználók tevékenysége
Felhasználók hozzászólásai
Legaktívabb felhasználók
Felhasználók tevékenysége
Felhasználók díjai
Felhasználók a mérkőzéseken
Felhasználók ország szerint
Felhasználók adatbázisa
Minden felhasználó
Szurkolók
Játékosok
Ügynökök
Edzők
Statisztikusok
Erőnléti edzők
Gyógytornászok
Csapat menedzserek
Állások
Álláspiac
Szabad röplabda játékosok
Szabad stábtagok
Állásajánlatok
Tippjátékok
Mérkőzések
Bejelentkezés
Férfi Röplabda
Női Röplabda
Strandröplabda
Sötét mód
Nyelv:
Szerkesztés
Fotó
BabarSubhash
általa
Volleybox
Edzők
Szerbia
Dragan Nešić
TOP 500
Háttérkép szerkesztése
Háttérkép hozzáadva:
slintyen
Üzenet
Ez én vagyok
Törlés
Megosztás
Idővonal
1
Klubok
19
Csapattársak
332
Versenysorozatok
83
Mérkőzések
332
Követők
1
Edző adatai
Szerkesztés
Ranglista
368
Állampolgárság
Szerbia
Születési dátum
1970-07-31
Megtekintések száma
9371
Hozzáadta
slintyen
Ügynökség
Törlés
Volleyball-Forever
Belgrade, Szerbia
Közösségi profilok
Szerkesztés
Család
Hozzáadás
Törlés
Részletek megjelenítése
hozzáadva 2 évvel ezelőtt
RaccioBocchi
által
Goran Nešić
Fiútestvér
Ki a valaha volt legjobb röplabdázó?
Játékosok rangsorának mutatása
Edzők (11)
Marcello Abbondanza
Bulgaria
2014
Üzenet
Giuseppe Cuccarini
VolAlto 2.0 Caserta
2018/19
Üzenet
Ahmet Reşat Arığ
Galatasaray Istanbul
2012/13
Üzenet
Giovanni Caprara
CSM Târgoviște
2020/21
Darko Zakoč
Rapid București
2023/24
Vladimir Kuzyutkin
Bulgaria
2014
Ioánnis Kalmazídis
Panathinaikos
2023/24
Stefano Micoli
Maccabi XT Haifa
2021/22
Marco Bracci
VolAlto 2.0 Caserta
2018/19
Luca Cristofani
VolAlto 2.0 Caserta
2018/19
Emin Imen
Bursa BBSK
2012/13
Segédedzők (24)
Paolo Mencucci
Figurella Firenze
2002/03
Üzenet
Ataman Güneyligil
Galatasaray Daikin
2011/12
Üzenet
Tommaso Barbato
VolAlto 2.0 Caserta
2018/19
Üzenet
Ahmet Reşat Arığ
Galatasaray Daikin
2011/12
Üzenet
Radoslav Arsov
Bulgaria
2014 - 2015
Üzenet
Dimitrios Markakis
Panathinaikos
2023/24
Üzenet
Haim Kessel
Maccabi XT Haifa
2021/22
Üzenet
Ibrahim Çadir
Çanakkale Belediyespor
2018/19
Üzenet
Vladimir Todorov
Maccabi XT Haifa
2021/22 - 2022/23
Üzenet
Antonina Zetova
Bulgaria
2016
Üzenet
Dan Florea
Rapid București
2023/24
Üzenet
Эдуард Денисов
VolAlto 2.0 Caserta
2017/18
Üzenet
Marco Gaspari
Pieralisi Jesi, Spes Volley Conegliano
2008/09 - 2009/10, 2010/11
Marco Musso
US Junior Pallavolo
2004/05 - 2006/07
Petar Shopov
Bulgaria
2014
Mustafa Umut Uysal
Galatasaray Istanbul
2012/13
Alexandru-Gabriel Enache
CSM Târgoviște
2014/15, 2019/20 - 2020/21
Agki Mpampouli
Panathinaikos
2023/24
Kyriakos Kaberidis
Panathinaikos
2023/24
Alexandru Cosma
CSM Târgoviște
2019/20 - 2020/21
Fabrizio Grezio
Santeramo Sport
2007/08
Dragan Ivanov
Bulgaria U21
2013
Statisztikusok (18)
Cihan Cintay
Galatasaray Istanbul
2012/13
Üzenet
Tommaso Barbato
Bulgaria
2014
Üzenet
Lazar Lazarov
Bulgaria
2015
Üzenet
Simone Franceschi
Figurella Firenze, Bulgaria
2002/03, 2007 - 2008
Üzenet
Haluk Korkmaz
Bursa BBSK
2015/16
Üzenet
Vlad Păușescu
CSM Târgoviște
2019/20 - 2020/21
Üzenet
Hakan Keçeli
Galatasaray Daikin
2011/12
Üzenet
Emirhan Özkan
Bursa BBSK
2015/16
Üzenet
Alexandru Bacsis
CSM Târgoviște, Rapid București
2016/17, 2023/24
Üzenet
Pavle Drecun
Montenegro, CSM Târgoviște
2016 - 2017, 2016/17
Üzenet
Yavuz Kaya
Çanakkale Belediyespor
2018/19
Üzenet
Ori Leoni
Maccabi XT Haifa
2022/23
Üzenet
Dimos Avtzioglou
Panathinaikos
2023/24
Gyógytornászok (6)
Alexandru Olteanu
Rapid București
2023/24
Üzenet
Alin Cosmin Calinescu
CSM Târgoviște
2014/15, 2016/17
Üzenet
Stefano Galifi
Spes Volley Conegliano
2010/11
Üzenet
Vasilis Aggelou
Panathinaikos
2023/24
Erőnléti edzők (7)
Ivan Bragagni
Bulgaria
2014
Üzenet
Alessio Carraro
Spes Volley Conegliano, Galatasaray Istanbul
2010/11, 2012/13
Üzenet
Stoica Rares
CSM Târgoviște
2019/20 - 2020/21
Üzenet
Paolo Della Volpe
VolAlto 2.0 Caserta
2017/18
Alessandro Bracceschi
Bulgaria
2007 - 2009
Giannis Sourbis
Panathinaikos
2023/24
Csapat menedzserek (1)
Nikos Lazos
Panathinaikos
2023/24
Elnökök (2)
Haim Kessel
Maccabi XT Haifa
2021/22 - 2022/23
Üzenet
Panagiotis Malakates
Panathinaikos
2023/24
Alelnökök (1)
Dimitris Vranopoulos
Panathinaikos
2023/24
Sportigazgatók (1)
Henriëtte Weersing
Pieralisi Jesi
2008/09 - 2009/10
Üzenet
Röplabda játékosok (261)
Rachel Sánchez Perez
Çanakkale Belediyespor
2018/19
Üzenet
Mia Jerkov
Bursa BBSK
2012/13
Üzenet
Gergana Dimitrova
CSM Târgoviște
2020/21
Üzenet
Dilara Bağcı
Bursa BBSK
2012/13
Üzenet
Ioana-Maria Baciu
Rapid București
2023/24
Üzenet
Karla Klarić
Maccabi XT Haifa
2022/23
Üzenet
Maria Jose Perez
VolAlto 2.0 Caserta
2018/19
Üzenet
Dominika Sobolska-Tarasova
Çanakkale Belediyespor, CSM Târgoviște
2018/19, 2020/21
Üzenet
Maria Yordanova
CSM Târgoviște
2020/21
Üzenet
Karina Denisova
VolAlto 2.0 Caserta
2017/18
Üzenet
Rodica Buterez
CSM Târgoviște
2019/20 - 2020/21
Üzenet
Kemal Kıvanç Elgaz
Galatasaray Istanbul
2012/13
Üzenet
Oğuzhan Tarakçı
Galatasaray Istanbul
2012/13
Üzenet
Payton Caffrey
Maccabi XT Haifa
2021/22
Üzenet
Yasemin Yıldırım
Çanakkale Belediyespor
2018/19
Üzenet
Briana Holman
Maccabi XT Haifa
2021/22 - 2022/23
Üzenet
Elena Litovchenko
CSM Târgoviște
2019/20
Üzenet
Mihaela Pamfil
CSM Târgoviște
2019/20 - 2020/21
Üzenet
Antonia Spassova
Figurella Firenze
2002/03
Üzenet
Mehmet Can Ağırbaş
Galatasaray Istanbul
2012/13
Üzenet
Bogumila Biarda
Panathinaikos
2024/25
Üzenet
Buse Ince
Galatasaray Daikin
2011/12
Üzenet
Roxana-Mariana Tucmeanu
Rapid București
2023/24
Üzenet
Büşra Eryeşil
Bursa BBSK
2012/13, 2015/16
Üzenet
Andra Badiu-Savu
Rapid București
2023/24
Üzenet
Ilioni Kelesidi
Panathinaikos
2023/24
Üzenet
Simona Bruni
Figurella Firenze
2002/03
Üzenet
Ivana Jeremić
Maccabi XT Haifa
2022/23
Üzenet
Eve Kerschenbaum
Maccabi XT Haifa
2022/23
Üzenet
Martina Marangon
VolAlto 2.0 Caserta
2017/18
Üzenet
Ambra Trevisiol
VolAlto 2.0 Caserta
2018/19
Üzenet
Maria Coman
Rapid București
2023/24
Üzenet
Maria Cristina Pasol
Rapid București
2023/24
Lioubov Sokolova
Pieralisi Jesi
2009/10
Simona Gioli
Spes Volley Conegliano
2010/11
Maja Ognjenović
Pieralisi Jesi
2008/09
Eleonora Lo Bianco
Galatasaray Daikin
2011/12
Teodor Salparov
Galatasaray Istanbul
2012/13
Rosir Calderón
Galatasaray Daikin
2011/12
Vladimir Nikolov
Galatasaray Istanbul
2012/13
Heather Bown
Pieralisi Jesi
2008/09 - 2009/10
Kenia Carcaces
Panathinaikos
2023/24
Manon Nummerdor-Flier
Pieralisi Jesi
2008/09
Simona Rinieri
Pieralisi Jesi
2008/09 - 2009/10
Jelena Nikolić
Bursa BBSK
2015/16
Maret Grothues
Panathinaikos
2023/24 - 2024/25
Natalia Hanikoğlu
Galatasaray Daikin
2011/12
Dobriana Rabadzhieva
Spes Volley Conegliano
2010/11
Joyce Silva
Bursa BBSK
2015/16
Teodora Pušić
CSM Târgoviște
2019/20 - 2020/21
Suzana Ćebić
CSM Târgoviște
2014/15, 2016/17
Ana Tiemi Takagui
Bursa BBSK
2012/13
Ulaş Kıyak
Galatasaray Istanbul
2012/13
Ilka Van de Vyver
CSM Târgoviște
2019/20 - 2020/21
Frauke Dirickx
Spes Volley Conegliano, Bursa BBSK
2010/11, 2015/16
Ayşe Gökçen Denkel
Galatasaray Daikin
2011/12
Ivana Djerisilo
CSM Târgoviște
2016/17
Tomislav Čošković
Galatasaray Istanbul
2012/13
Deniz Hakyemez
Galatasaray Daikin
2011/12
Carmen Țurlea
Spes Volley Conegliano
2010/11
Athina Papafotiou
Panathinaikos
2023/24
Valentina Fiorin
Spes Volley Conegliano
2010/11
Bojan Janić
Galatasaray Istanbul
2012/13
Şeyma Ercan
Bursa BBSK
2012/13
Ipek Soroğlu Ercan
Bursa BBSK
2015/16
Aylin Sarıoğlu Acar
Bursa BBSK
2012/13, 2015/16
Gamze Kılıç
Galatasaray Daikin
2011/12
Valentina Tirozzi
Pieralisi Jesi
2009/10
Sladjana Erić
Galatasaray Daikin
2011/12
Nasya Dimitrova
Rapid București
2023/24
Henry Bell
Galatasaray Istanbul
2012/13
Elisa Cella
VolAlto 2.0 Caserta
2018/19
Ivana Miloš Prokopić
CSM Târgoviște
2019/20
Diana-Ioana Calota
CSM Târgoviște
2014/15, 2016/17
Imma Sirressi
Santeramo Sport
2007/08
Iryna Trushkina
CSM Târgoviște
2020/21
Yusleyni Herrera
CSM Târgoviște
2019/20
Sara Klisura
CSM Târgoviște
2014/15, 2016/17
Alexandra-Romela Trică
CSM Târgoviște
2014/15, 2016/17
Martina Samadan
Panathinaikos
2023/24
Caner Dengin
Galatasaray Istanbul
2012/13
Bernarda Brčić
CSM Târgoviște
2016/17
Seray Altay
Galatasaray Daikin
2011/12
Raffaella Calloni
Pieralisi Jesi
2008/09 - 2009/10
Barbara De Luca
Santeramo Sport
2007/08
Fernanda Ferreira
Santeramo Sport
2007/08
Dragana Marinković
Spes Volley Conegliano
2010/11
Heidy Casanova
CSM Târgoviște
2020/21
Buse Kayacan Sonsırma
Bursa BBSK
2015/16
Selime Ilyasoğlu
Galatasaray Daikin, Bursa BBSK
2011/12, 2015/16
Melis Durul
Çanakkale Belediyespor
2018/19
Matea Ikić
CSM Târgoviște
2016/17
Tina Lipicer Samec
Pieralisi Jesi
2008/09
Marina Miletić
Galatasaray Daikin
2011/12
Marcela Correa
Maccabi XT Haifa
2022/23
Tereza Rossi-Matuszková
VolAlto 2.0 Caserta
2018/19
Caner Pekşen
Galatasaray Istanbul
2012/13
Yevgeniya Dushkyevich
Santeramo Sport
2007/08
Erhan Dünge
Galatasaray Istanbul
2012/13
Nilay Konar
Galatasaray Daikin
2011/12
Barbora Koseková
Rapid București
2023/24
Ulrike Jurk
Figurella Firenze
2002/03
Milagros Collar
CSM Târgoviște
2016/17
Nataliya Bozhenova
Figurella Firenze
2002/03
Cansu Aydınoğulları
Bursa BBSK, Çanakkale Belediyespor
2015/16, 2018/19
Isabella Zilio
Pieralisi Jesi
2008/09
Ciara Michel
Bursa BBSK
2015/16
Valdonė Petrauskaitė
CSM Târgoviște
2014/15
Stefania Dall'Igna
Pieralisi Jesi
2009/10
Ana Starčević
CSM Târgoviște
2019/20
Derya Cayirgan
Galatasaray Daikin
2011/12
Dilara Sağbaş
Galatasaray Daikin
2011/12
Alexandra Sobo
CSM Târgoviște
2016/17
Sônia Benedito
Santeramo Sport
2007/08
Tetyana Ivanyushkyna
ASCD Europa Bari Volley
2001/02
Konstantina Vlachaki
Panathinaikos
2024/25
Rachele Sangiuliano
Spes Volley Conegliano
2010/11
Aneta Germanova
Figurella Firenze
2002/03
Bihter Dumanoğlu
Galatasaray Daikin, Çanakkale Belediyespor
2011/12, 2018/19
Tanja Stanojević
CSM Târgoviște
2019/20
Monica Marulli
Santeramo Sport
2007/08
Gözde Dal İrgi
Bursa BBSK
2015/16
Sorina Marian
CSM Târgoviște
2014/15
Funda Bilgi
Galatasaray Daikin
2011/12
Ana Bianca Mitrănescu
CSM Târgoviște
2014/15, 2016/17
Mihaela Albu
Rapid București
2023/24
Bernadett Dékány
Rapid București
2023/24
Panagiota Rogka
Panathinaikos
2023/24
Murathan Kısal
Galatasaray Istanbul
2012/13
Chiara Negrini
Pieralisi Jesi
2008/09 - 2009/10
Rebeca Serrano
Santeramo Sport
2007/08
Katarina Pilepić
Maccabi XT Haifa
2021/22 - 2022/23
Marika Serafin
Spes Volley Conegliano
2010/11
Francesca Devetag
Pieralisi Jesi
2009/10
Satsuki Minami
Maccabi XT Haifa
2021/22 - 2022/23
Laura Frigo
VolAlto 2.0 Caserta
2018/19
Birgül Güler Parlak
Bursa BBSK, Çanakkale Belediyespor
2015/16, 2018/19
Roxana-Valentina Ivanof
CSM Târgoviște
2016/17
Ferhat Akdeniz
Galatasaray Istanbul
2012/13
Veronika Bezhandolska
Maccabi XT Haifa
2021/22
Katarina Vukomanović
CSM Târgoviște
2019/20
Ecem Aknam
Galatasaray Daikin
2011/12
Anastasiia Kardonis
Maccabi XT Haifa
2021/22 - 2022/23
Ramona-Isabela Breban-Marciu
CSM Târgoviște
2016/17
Ludovica Dalia
VolAlto 2.0 Caserta
2018/19
Pinar Cankarpusat
Bursa BBSK
2012/13
Murat Aslan
Galatasaray Istanbul
2012/13
Lulama Musti De Gennaro
Figurella Firenze
2002/03
Roxana Daiana Roman
Rapid București
2023/24
Eirini Chatziefstratiadou
Panathinaikos
2023/24 - 2024/25
Stanija Maletić
CSM Târgoviște
2014/15
Natalia Metaxa
Panathinaikos
2023/24 - 2024/25
Denise Fontana
Figurella Firenze
2002/03
Ece Hocaoğlu
Çanakkale Belediyespor
2018/19
Maria Genitsaridi
Panathinaikos
2023/24
Alessia Travaglini
Pieralisi Jesi
2008/09
Katarina Jović
Panathinaikos
2024/25
Gabriela-Florina Bălae
CSM Târgoviște
2019/20
Sherridan Atkinson
Panathinaikos
2023/24
Izel Kahraman
Bursa BBSK
2012/13, 2015/16
Yaren Hatipoglu
Bursa BBSK
2015/16
Noemi Porzio
Santeramo Sport
2007/08
Vitalia Marmen
Maccabi XT Haifa
2021/22
Ceren Çağlar Baysal
Bursa BBSK
2012/13
Sabrina Müller
CSM Târgoviște
2019/20
Alessandra Crozzolin
Spes Volley Conegliano
2010/11
Paola Capuano
ASCD Europa Bari Volley
2001/02
May Shir-On
Maccabi XT Haifa
2022/23
Jie Sun
Maccabi XT Haifa
2022/23
Alessia Ghilardi
VolAlto 2.0 Caserta
2018/19
Giulia Melli
VolAlto 2.0 Caserta
2018/19
Işıl Öz
Çanakkale Belediyespor
2018/19
Eli Silvi Uattara
Rapid București
2023/24
Ana-Marisa Radu
Rapid București
2023/24
Ivana Kamenjarin
Pieralisi Jesi
2008/09
Marta Siwka
CSM Târgoviște
2014/15
Moira Cerioni
Pieralisi Jesi
2008/09 - 2009/10
Marina-Elena Anghelache
CSM Târgoviște
2014/15
Carla Rossetto
Spes Volley Conegliano
2010/11
Ebru Bedir
Çanakkale Belediyespor
2018/19
Nika Markovič
Rapid București
2023/24
Duygu Cetav Uçdağ
Bursa BBSK
2012/13
Yanina Zhurovska
Santeramo Sport
2007/08
Lea Cvetnić
VolAlto 2.0 Caserta
2017/18
Zohar Shushan
Maccabi XT Haifa
2021/22
Martina Mataloni
Pieralisi Jesi
2008/09 - 2009/10
Elisa Cardani
US Junior Pallavolo
2004/05 - 2005/06
Nuran Ince
Bursa BBSK
2015/16
Gwendolyn Rucker
CSM Târgoviște
2014/15
Marianna Mpelia
Panathinaikos
2023/24 - 2024/25
Carlotta Daminato
Spes Volley Conegliano
2010/11
Melek Cetinavcı
Bursa BBSK
2015/16
Stefania Donelli
Figurella Firenze
2002/03
Irina Alexandru-Horeică
CSM Târgoviște
2014/15
Mia Caušević
US Junior Pallavolo
2006/07
Leah Meyer
CSM Târgoviște
2019/20 - 2020/21
Claudia Mazzoni
Pieralisi Jesi
2009/10
Vittoria Repice
VolAlto 2.0 Caserta
2018/19
Ella Carolina Saada
Maccabi XT Haifa
2022/23
Sara Tajè
VolAlto 2.0 Caserta
2017/18
Semra Özer
Çanakkale Belediyespor
2018/19
Lola Arslanbekova
CSM Târgoviște
2014/15
Marianna Maggipinto
VolAlto 2.0 Caserta
2018/19
Valeria Cimoli
Santeramo Sport
2007/08
Barbara Beconi
Figurella Firenze
2002/03
Noura Mabilo
VolAlto 2.0 Caserta
2017/18
Milena Boteva
Santeramo Sport
2007/08
Amela Barakovič
ASCD Europa Bari Volley
2001/02
Linda Martinuzzo
Spes Volley Conegliano
2010/11
Serena Masino
ASCD Europa Bari Volley
2001/02
Nitzan Aines
Maccabi XT Haifa
2021/22 - 2022/23
Shirel Ganah
Maccabi XT Haifa
2021/22
Elitza Krasteva
Figurella Firenze
2002/03
Sofia Vasilantonaki
Panathinaikos
2023/24
Evangelia Tani
Panathinaikos
2024/25
Linda Giordana
US Junior Pallavolo
2004/05 - 2006/07
Francesca Moretti
VolAlto 2.0 Caserta
2017/18
Georgina Antonakaki
Panathinaikos
2024/25
Tai Bierria
Maccabi XT Haifa
2022/23
Yulia Pushkin
Maccabi XT Haifa
2021/22
Mila Rizzo
Santeramo Sport
2007/08
Naya Danenberg
Maccabi XT Haifa
2022/23
Gökçe Çiçek Çalışkan
Çanakkale Belediyespor
2018/19
Yasmin Astangelov
Maccabi XT Haifa
2022/23
Ecaterina-Elena Ghiţă
CSM Târgoviște
2016/17
Chiara Sacconi
Figurella Firenze
2002/03
Camilla Orazi
Pieralisi Jesi
2009/10
Francesca Gonnelli
Pieralisi Jesi
2008/09
Linda Giugovaz
VolAlto 2.0 Caserta
2018/19
Gizem Koçak
Bursa BBSK
2015/16
Giada Benazzi
Spes Volley Conegliano
2010/11
Rebeka Fučka
VolAlto 2.0 Caserta
2018/19
Tolgahan Camgöz
Galatasaray Istanbul
2012/13
Sonia Galazzo
VolAlto 2.0 Caserta
2017/18
Alice Martini
US Junior Pallavolo
2004/05 - 2006/07
Alessia Tonon
Spes Volley Conegliano
2010/11
Theodora Foumaki
Panathinaikos
2023/24
Miriana Manig
VolAlto 2.0 Caserta
2017/18
Martina Delfino
US Junior Pallavolo
2006/07
Alessia Sgherza
VolAlto 2.0 Caserta
2017/18
Giorgia Silotto
VolAlto 2.0 Caserta
2017/18
Federica Barone
VolAlto 2.0 Caserta
2017/18
Claudia Torchia
VolAlto 2.0 Caserta
2017/18
Laura Zambetti
US Junior Pallavolo
2006/07
Te vagy Dragan Nešić?
Profil átvétele
Betöltés
0