Someone 875
0
2010-10-27 • 2276 megtekintés • 6 replies
Proponuję zacząć cykl dyskusji na temat każdej kolejki Plusligi. Pierwsza kolejka została obgadana w temacie o mistrzu Polski, a więc czas na drugą. Następne dyskusje proponuję zakładać przed rozpoczęciem kolejki spotkań.
SomeoneAuthor 875 10
13 évvel ezelőtt
0
A więc do rzeczy: Resovia- zero zgrania (co bardzo mnie martwi), Mika zawodzi, Baranowicz o dziwo gra nieźle, środkowi średnio się spisują, czekamy na Cernica, bo wiemy, że Akhrem w przyjęciu nie jest asem, a Mika i Buszek Resovii mistrzostwa nie zapewnią.

Co do Polibudy to spodziewałem się dobrych meczy, ale nie aż tak! Ogranie czołowych Polskich drużyn w dwóch pierwszych kolejkach... Mają jedną z lepszych par przyjmujących w lidze. No i Salas znacznie lepiej od Neroja sypał.

A tak ogólnie to chyba zacznę obstawiać, bo w pierwszej kolejce wszystkie wyniki przewidziałem (1x2) a w drugiej tylko co do Resovii bym się pomylił ?

Czekam, aż inni podzielą się wrażeniami.
pjekosz 94 4
13 évvel ezelőtt
+1
JW mnie pozytywnie zaskoczył- Divis grał dobry mecz i bardzo ogólnie mi się podobał w tym meczu. Skra jeszcze bez jakiegoś błysku, zobaczymy jak Nawrocki zacznie wystawiać już pełny skład.
Meczu AZSów nie widziałem, ale wynik pokazuje, że kluby będą walczyć między sobą o wyższa lokatę.
ZAKSA zrobiła swoje w dobrym stylu, myślałem, że Wieluń postawi trochę wyżej poprzeczkę.
Delecta wygląda jakby dalej była w dołku(ale tutaj też meczu nie widziałem).
Na a Resovia faktycznie na razie zero zgrania, chociaż już i tak było lepiej niż ostatnio pewnie. Grozer jak gra to gra, a jak zaczyna trochę psuć to jest kiepsko. Alek strasznie faluje, raz kończy wszystko a raz na siłę i liczy, że obije blok. Mika dzisiaj strasznie słabo, niepewny w przyjęciu i ataku. Baranowicz daje radę, szkoda, że na razie nie korzysta ze środkowych zbytnio ale to zrozumiałe przy takim zgraniu. Bez pomocy Cernica będzie ciężko- w tamtym sezonie było lepiej, była trójka Wika, Akhrem, Gierek i zawsze był ktoś na zmianę. Teraz w kwadracie zostaje tylko Buszek, który gry na siebie nie weźmie.
Warszawa tak jak przypuszczałem, gra dobrą siatkówkę, Kubiak dzisiaj kończył takie piłki, że naprawdę czapki z głów.
SomeoneAuthor 875 10
13 évvel ezelőtt
0
Prawdą jest, że najgorsze co zrobili to "puścili" Gierka z torbami, bo po pierwsze brak im rezerwowego przyjmującego z prawdziwego zdarzenia, a po drugie kapitana z prawdziwego zdarzenia.

A co do gry ZAKSy to myślę, że zagrożą bardzo mocno Skrze w tym roku.
eRKa 861 11
13 évvel ezelőtt
+1
kto oprócz mnie jest fanem Michała Kubiaka? niesamowity jest koleś, ciekawe czy utrzyma taką formę przez więcej meczy. przemek16 dobrze przewidział, że Politechnika w tym sezonie namiesza ?
pjekosz 94 4
13 évvel ezelőtt
0
@someone
Masz rację, Perłowski nie ma jak dla mnie charyzmy za grosza. Teraz w Resovii postacią nadającą się na kapitana jest Igła ale jako libero nie może nim być niestety.
SomeoneAuthor 875 10
13 évvel ezelőtt
0
No to następną dyskusję zakładam po angielsku i najlepiej jak będzie właśnie dwujęzycznie. Tyle, że ja nie będę miał zbyt dużo czasu żeby się wypowiedzieć.

Też miałem mówić, że Igła by się nadawał, lecz niestety nie może być kapitanem.

Kubiak pokazuje klasę w pierwszych spotkaniach. Bąkiewicza akurat lubię, ale nieraz słyszałem jak zaczynał drzeć się już przy naskoku ?
0