Volleybox
Főoldal
Átigazolások
Hírek
Adatbázis
Játékosok
Játékos adatbázis
Játékosok rangsora
Dolgoztak együtt?
Játékoskeretek 2023/24
Visszavonult játékosok
Családi kapcsolatok
Csapatok
Csapatok adatbázisa
Csapatok rangsora
Klub értékelések
COVID-19 esetek
Nemzeti csapatok adatbázisa
Nemzeti csapatok rangsora
Egyéb
Bajnokságok adatbázisa
Stábtagok adatbázisa
Edzők rangsora
Ügynökségek adatbázisa
Ügynökségek értékelése
Arénák adatbázisa
Közösség
Fórum
Fórum
Olvasatlan hosszászólások
Felhasználók tevékenysége
Felhasználók hozzászólásai
Legaktívabb felhasználók
Felhasználók tevékenysége
Felhasználók díjai
Felhasználók a mérkőzéseken
Felhasználók ország szerint
Felhasználók adatbázisa
Minden felhasználó
Szurkolók
Játékosok
Ügynökök
Edzők
Statisztikusok
Erőnléti edzők
Gyógytornászok
Csapat menedzserek
Állások
Álláspiac
Szabad röplabda játékosok
Szabad stábtagok
Állásajánlatok
Tippjátékok
Mérkőzések
Bejelentkezés
Férfi Röplabda
Női Röplabda
Strandröplabda
Sötét mód
Nyelv:
Fotó
J…e
általa
Volleybox
Edzők
Argentína
Flavio Calafell
Háttérkép hozzáadva:
Dormamu
Üzenet
Megosztás
Idővonal
1
Klubok
10
Csapattársak
219
Versenysorozatok
29
Mérkőzések
48
Díjak
0
Edző adatai
Edzők rangsora
2085
Állampolgárság
Argentína
Poszt
Univerzál
Megtekintések száma
1912
Legutóbbi tevékenység
2 héttel ezelőtt
Beállítások
Visszavonult
Edzők (4)
Gonzalo GarcÍa Rodriguez
Mairena Voley Club
2017/18
Üzenet
Jaime Fernández Barros
Arona Tenerife Sur
2004/05
Agustín Rodríguez
Aldebaran San Sadurniño
2021/22
Jesús Penedo López
Club Vigo Voleibol
2015/16 - 2016/17
Segédedzők (7)
Teemu Sarna
Cajasur Cordoba
2007/08
Üzenet
Fernando Sambido
Aldebaran San Sadurniño
2021/22
Üzenet
Ricardo Fernández Torronteras
Aldebaran San Sadurniño
2021/22
Lucía Buendía
CV Melilla
2023/24
Yolanda Sienes Gallego
Club Vigo Voleibol
2016/17
Francisco Parra Romero
Extremadura Grupo Laura Otero
2022/23
Germán Bianchi
Mairena Voley Club
2019/20
Statisztikusok (2)
Fernando Sambido
Aldebaran San Sadurniño
2021/22
Üzenet
Muiño Anxo Pérez
Aldebaran San Sadurniño
2021/22
Röplabda játékosok (206)
José Miguel Sugrañes Martínez
Arona Tenerife Sur
2004/05
Üzenet
Fredy Cedeño
Arona Tenerife Sur
2004/05
Üzenet
Sherisa Livingston
CV Alicante 2000
2006/07
Üzenet
Santiago Álvarez
Club Vigo Voleibol
2011/12
Üzenet
Greta Martinelli
CV Melilla
2023/24
Üzenet
Miguel Villasmil
Extremadura Grupo Laura Otero
2022/23
Üzenet
Luciano Coto
Aldebaran San Sadurniño
2021/22
Üzenet
Carolina Polanis
CV Melilla
2023/24
Üzenet
José María Castellano Usero
Club Voleibol Utrera
2020/21
Üzenet
Matías Guidolin
Club Vigo Voleibol
2008/09 - 2009/10
Üzenet
Pablo Gómez Parga
Club Vigo Voleibol
2011/12
Üzenet
Ali Shahbazi
Aldebaran San Sadurniño
2021/22
Üzenet
Marcos Piñón Hermida
Aldebaran San Sadurniño
2014/15, 2021/22
Üzenet
Marcos Blanco Couce
Aldebaran San Sadurniño
2021/22
Üzenet
Rodrigo González Rivas
Extremadura Grupo Laura Otero
2022/23
Üzenet
Răzvan Tarţa
Extremadura Grupo Laura Otero
2022/23
Üzenet
Carlos Javier Parejo
Extremadura Grupo Laura Otero
2022/23
Üzenet
Iván Corrales Manzano
Extremadura Grupo Laura Otero
2022/23
Üzenet
Sarah Boix
Mairena Voley Club
2017/18
Üzenet
Joan Durán Postigo
Extremadura Grupo Laura Otero
2022/23
Üzenet
Edgar Ariza Carreño
Extremadura Grupo Laura Otero
2022/23
Üzenet
Irene Seleiro
Mairena Voley Club
2019/20
Lidia Rodriguez
Mairena Voley Club
2019/20
Regla Bell
CV Alicante 2000
2006/07
Mário Júnior
Club Vigo Voleibol, Arona Tenerife Sur
2002/03, 2004/05
Mirtha Uribe
AD A Pinguela
2005/06
Enrique de la Fuente
Club Vigo Voleibol
2011/12
Phillip Eatherton
Arona Tenerife Sur
2004/05
Thomas Ereu
Arona Tenerife Sur
2004/05
Gastón Giani
Arona Tenerife Sur
2004/05
José Luis Lobato
Arona Tenerife Sur
2004/05
Noelia Sanchez
AD A Pinguela, CV Alicante 2000
2005/06, 2006/07
Francisco Rodríguez Herrera
Arona Tenerife Sur
2004/05
Verónica Contreras
AD A Pinguela
2005/06
Jordi Gens Barberá
Arona Tenerife Sur
2004/05
Pablo Peralta
Arona Tenerife Sur
2004/05
Marlon Palharini
Club Vigo Voleibol
2008/09
José Luis Martell Macias
Arona Tenerife Sur
2004/05
Brittney Page
Cajasur Cordoba
2007/08
María José Garrido
AD A Pinguela
2005/06
Gustavo Valderrama
Club Vigo Voleibol
2001/02
Marcos Domínguez
Club Vigo Voleibol
2008/09
Alessandra Sperb
AD A Pinguela
2005/06
Evelina Tsvetanova
CV Alicante 2000
2006/07
Leonardo Pinheiro
Aldebaran San Sadurniño
2021/22
Cristina Gallardo
CV Alicante 2000
2006/07
Andrew Earl
Club Vigo Voleibol
2002/03 - 2003/04
Hernán Pesci
Club Vigo Voleibol
2003/04
Adolfo Chaso González
Club Vigo Voleibol
2010/11
Juan Modesto Guerrero Fernández
Club Vigo Voleibol
2010/11
José Verdi
Aldebaran San Sadurniño
2021/22
Aitor Canca
Club Vigo Voleibol
2008/09, 2011/12
Marta Fraile
Cajasur Cordoba
2007/08
Silvio Satiro dos Santos
Club Vigo Voleibol
2010/11
Nestor Fernández Rojas
Arona Tenerife Sur
2004/05
José Luis Gaona
Arona Tenerife Sur
2004/05
Vanessa Paterlini
CV Alicante 2000
2006/07
María Teresa Martín Garrido
CV Alicante 2000
2006/07
José Antonio Salinas
Club Vigo Voleibol
2011/12
Francisco Luna Piñeda
Arona Tenerife Sur
2004/05
Anatolín Pérez Tomillo
Arona Tenerife Sur
2004/05
Javier Hernández Mora
Arona Tenerife Sur
2004/05
Gabriel Del Carmen Barbara
Club Vigo Voleibol
2011/12
Mauricio Zanette Mugnaini
Arona Tenerife Sur
2004/05
Inmaculada García
CV Alicante 2000
2006/07
Aitana Ballingha
CV Alicante 2000
2006/07
Blanca Chan
Cajasur Cordoba
2007/08
María Jesús Zambudio
Cajasur Cordoba
2007/08
Thiago Benassi
Club Vigo Voleibol
2009/10
Nenad Dimitrieski
Club Vigo Voleibol
2010/11
Michael Keegan
Aldebaran San Sadurniño
2021/22
Na Ebi Obi
Mairena Voley Club
2018/19
Juan Díaz-Romeral
Club Vigo Voleibol
2010/11
Eduardo Sánchez Rodríguez
Club Vigo Voleibol
2001/02 - 2003/04, 2008/09 - 2010/11
Paula Miguel de Blas
Mairena Voley Club
2017/18 - 2018/19
Luis Linares Palmas
Club Vigo Voleibol
2008/09 - 2011/12, 2015/16 - 2016/17
Gema Capel
Cajasur Cordoba
2007/08
Inmaculada Lavado
Mairena Voley Club
2017/18
Samir Hamed Benali
Extremadura Grupo Laura Otero
2022/23
Francisco Fernández Rodríguez
Aldebaran San Sadurniño
2014/15, 2021/22
Nerea Fuentes
Mairena Voley Club
2017/18
Sergio Bruque Guerrero
Club Voleibol Utrera
2020/21
Alejandra Alvarez
Mairena Voley Club
2019/20
Manuel Blanco
Club Vigo Voleibol, Aldebaran San Sadurniño
2010/11, 2014/15
Kimberly DiCello
Cajasur Cordoba
2007/08
Paula García
Mairena Voley Club
2018/19
Boris Rodríguez Villadóniga
Aldebaran San Sadurniño
2021/22
Alba Hernández
Mairena Voley Club
2019/20
Manuele Silva
CV Melilla
2023/24
Silvia Cortés
CV Alicante 2000
2006/07
Rocío Jiménez
Mairena Voley Club
2017/18 - 2018/19
Jennifer Craven
CV Alicante 2000
2006/07
Jennifer Hoffmann
CV Alicante 2000
2006/07
Laila Rejane Dos Reis
Cajasur Cordoba
2007/08
Carlos Galego
Club Vigo Voleibol
2010/11 - 2011/12, 2015/16 - 2016/17
Marcus Vinícius Oliveira
Aldebaran San Sadurniño
2021/22
Nathan Matos
Club Vigo Voleibol
2009/10, 2015/16 - 2016/17
Cristina Jiménez
Cajasur Cordoba
2007/08
Candela Bernardino
Mairena Voley Club
2019/20
Uxio García Lamas
Aldebaran San Sadurniño
2014/15, 2021/22
Kelly Sakponou
Mairena Voley Club
2019/20
Ricardo Brillo Merideño
Extremadura Grupo Laura Otero
2022/23
Daniel Ortega Ramos
Club Vigo Voleibol
2011/12, 2015/16 - 2016/17
Pablo Penedo Sienes
Club Vigo Voleibol
2011/12, 2015/16 - 2016/17
Óscar Sánchez Baluja
Club Vigo Voleibol
2011/12, 2015/16 - 2016/17
Diego Mahía
Club Vigo Voleibol
2010/11
Carlos López Fernández
Club Vigo Voleibol
2011/12
Roberto Ortiz García
Extremadura Grupo Laura Otero
2022/23
Pablo Alonso Sanpedro
Club Vigo Voleibol
2011/12, 2015/16
Paula García
CV Melilla
2023/24
Eduardo Zarza Márquez
Club Vigo Voleibol
2016/17
Samanta Santamaría
CV Alicante 2000
2006/07
Eduardo Rodríguez Fernández
Club Vigo Voleibol
2010/11
Laura López Miranda
Mairena Voley Club
2018/19
Antonio Tacón Oubel
Aldebaran San Sadurniño
2021/22
Aurora Tur
Mairena Voley Club
2017/18
Rubén Sixto González
Aldebaran San Sadurniño
2014/15
Mireia Alcón
Mairena Voley Club
2017/18
Óscar Prieto Fernández
Aldebaran San Sadurniño
2014/15
Roi Losada Gordaliza
Aldebaran San Sadurniño
2021/22
Marita López de Vega
AD A Pinguela
2005/06
Almudena Martín
CV Melilla
2023/24
Alejandro Castrillon Rañal
Aldebaran San Sadurniño
2021/22
Hernán Tovar
Aldebaran San Sadurniño
2014/15
Simone Leme da Silva
Cajasur Cordoba
2007/08
Lucas Wünschmann Porta
Aldebaran San Sadurniño
2021/22
David Hermida Carballido
Aldebaran San Sadurniño
2014/15
Lourdes Barberá
Cajasur Cordoba
2007/08
Paula Gómez
Mairena Voley Club
2017/18 - 2018/19
Iván Pérez Pita
Aldebaran San Sadurniño
2014/15
Emilio Núñez Díaz
Aldebaran San Sadurniño
2014/15
Natalia Avila
Mairena Voley Club
2018/19 - 2019/20
Enrique Martín Bravo
Club Vigo Voleibol
2016/17
Irene Troyano
Mairena Voley Club
2019/20
Manuel Gómez Moreno
Aldebaran San Sadurniño
2021/22
Alejandro Vizoso Sautua
Aldebaran San Sadurniño
2021/22
Manuel Marcote
Club Vigo Voleibol
2015/16
Salah Atiqui
Aldebaran San Sadurniño
2021/22
Eva Devesa
CV Alicante 2000
2006/07
Nora Esteban
CV Alicante 2000
2006/07
Olga Moreno
CV Alicante 2000
2006/07
Ana Muñoz
CV Melilla
2023/24
Sheila Al-Lal Mimon
CV Melilla
2023/24
Rubén Taboas álvarez
Club Vigo Voleibol
2015/16 - 2016/17
Ikemba Obi
Extremadura Grupo Laura Otero
2022/23
Adrián Garrido Rebollo
Club Voleibol Utrera
2020/21
Marian Jiménez
CV Alicante 2000
2006/07
Iván Sienes
Club Vigo Voleibol
2015/16 - 2016/17
Bieito Beceiro Fernández
Aldebaran San Sadurniño
2014/15
Luís Pedro Rebollo Gutiérrez
Extremadura Grupo Laura Otero
2022/23
Alejandro Ruiz Pizarro
Extremadura Grupo Laura Otero
2022/23
Jacinto Fernández Díaz
Extremadura Grupo Laura Otero
2022/23
Rocío Gutiérrez
Cajasur Cordoba
2007/08
Cristina Cruzado
CV Melilla
2023/24
Cristina Postigo
AD A Pinguela
2005/06
Claudia Goñi
CV Melilla
2023/24
Lucía Buendía
CV Melilla
2023/24
Saúl Cerviño Moure
Club Vigo Voleibol
2015/16 - 2016/17
Adrián Pérez Gómez
Club Vigo Voleibol
2015/16 - 2016/17
Elena Navarro
Mairena Voley Club
2017/18 - 2019/20
Carlos Camacho
Extremadura Grupo Laura Otero
2022/23
Douglas Rivas
Club Vigo Voleibol
2015/16 - 2016/17
Javier López Gómez
Club Voleibol Utrera
2020/21
Alejandro Durán García
Club Voleibol Utrera
2020/21
Ezequiel Rodríguez Simón
Club Voleibol Utrera
2020/21
Alejandro Calzón Algaba
Club Voleibol Utrera
2020/21
Santiago Corts León
Club Voleibol Utrera
2020/21
Alejandro Coronilla Maya
Club Voleibol Utrera
2020/21
Alejandro Cárdenas Díaz
Club Voleibol Utrera
2020/21
Jorge Coronilla Maya
Club Voleibol Utrera
2020/21
Pedro Álvarez Pozo
Club Voleibol Utrera
2020/21
José Vicente García Ruiz
Club Voleibol Utrera
2020/21
Fátima Méndez
Mairena Voley Club
2017/18 - 2019/20
Manuel Pérez Castaño
Club Vigo Voleibol
2015/16
Mario Sánchez Soriano
Extremadura Grupo Laura Otero
2022/23
Omar Diaz Rossel
Aldebaran San Sadurniño
2014/15
David Vieites Veiga
Aldebaran San Sadurniño
2014/15
Aida Pérez
Mairena Voley Club
2019/20
Yaiza Martínez
CV Melilla
2023/24
Rocío Roldán
Mairena Voley Club
2017/18
Marta López García
Mairena Voley Club
2017/18
Nour El Houda
CV Melilla
2023/24
Aurora Pérez Jaen
Mairena Voley Club
2017/18
Marta Salvago
Mairena Voley Club
2017/18
Ana Belén Pichardo
Mairena Voley Club
2017/18
Mariló Durán
Mairena Voley Club
2017/18
María del Mar García
Mairena Voley Club
2017/18
Maria La Chica Lhoest
Mairena Voley Club
2019/20
Paloma Cantero
Mairena Voley Club
2018/19
Isabel Konaré
Mairena Voley Club
2018/19
Cristina Ortiz
Mairena Voley Club
2018/19
Betöltés
0