Volleybox
Főoldal
Átigazolások
Hírek
Adatbázis
Játékosok
Játékos adatbázis
Játékosok rangsora
Dolgoztak együtt?
Játékoskeretek 2023/24
Visszavonult játékosok
Családi kapcsolatok
Csapatok
Csapatok adatbázisa
Csapatok rangsora
Klub értékelések
COVID-19 esetek
Nemzeti csapatok adatbázisa
Nemzeti csapatok rangsora
Egyéb
Bajnokságok adatbázisa
Stábtagok adatbázisa
Edzők rangsora
Ügynökségek adatbázisa
Ügynökségek értékelése
Arénák adatbázisa
Közösség
Fórum
Fórum
Olvasatlan hosszászólások
Felhasználók tevékenysége
Felhasználók hozzászólásai
Legaktívabb felhasználók
Felhasználók tevékenysége
Felhasználók díjai
Felhasználók a mérkőzéseken
Felhasználók ország szerint
Felhasználók adatbázisa
Minden felhasználó
Szurkolók
Játékosok
Ügynökök
Edzők
Statisztikusok
Erőnléti edzők
Gyógytornászok
Csapat menedzserek
Állások
Álláspiac
Szabad röplabda játékosok
Szabad stábtagok
Állásajánlatok
Tippjátékok
Mérkőzések
Bejelentkezés
Férfi Röplabda
Női Röplabda
Strandröplabda
Sötét mód
Nyelv:
Volleybox
Röplabda játékosok
Szerbia
Ivan Borovnjak
Háttérkép hozzáadva:
Ivan Borovnjak
Üzenet
Megosztás
Idővonal
1
Klubok
15
Csapattársak
313
Versenysorozatok
67
Mérkőzések
242
Díjak
0
Játékos adatai
Ranglista
1952
Állampolgárság
Szerbia
Poszt
Szélső ütő
Születési dátum
1989-07-04
Magasság
200cm
Testsúly
88kg
Ütés magasság
355cm
Blokk magasság
330cm
Megtekintések száma
18546
Legutóbbi tevékenység
11 órával ezelőtt
Beállítások
Visszavonult
Edzők (17)
Milan Simojlović
Stocznia Szczecin
2016/17
Üzenet
Zharko Ristoski
Al Rayyan S.C.
2021/22, 2022/23
Üzenet
Dragan Đorđević
Ribnica Kraljevo
2005/06 - 2007/08
Üzenet
Harry Brokking
Étoile Sportive du Sahel
2012/13
Carlos Schwanke
Al Rayyan S.C.
2017/18 - 2020/21
Gheorghe Crețu
Cuprum Lubin
2014/15
Michał Gogol
Stocznia Szczecin
2016/17
Joško Milenkoski
Spor Toto Spor Kulübü
2015/16
Sheng Wu
Zhejiang
2019/20
Marcos Miranda
Belogorie Belgorod
2020/21
Sergiu Stancu
Arcada Galați
2018/19
Igor Juričić
Belogorie Belgorod
2020/21
Jovan Melka
PAOK Thessaloniki
2011/12
Boško Mačužić
Ribnica Kraljevo
2008/09 - 2010/11
Siniša Reljić
Afyon Belediye Yüntaş
2016/17
Miloš Ignjatović
OK Metalac Takovo
2018/19
Segédedzők (14)
Daniele Capriotti
Cuprum Lubin
2014/15
Üzenet
Sabri Ben Lazreg
Étoile Sportive du Sahel
2012/13, 2012/13
Üzenet
Stefan Paunovic
Ribnica Kraljevo
2007/08 - 2008/09
Üzenet
Diego Philippe
Al Jazira Sport Club
2023/24
Üzenet
Serdar Uslu
Spor Toto Spor Kulübü
2015/16
Aleksandr Kosarev
Belogorie Belgorod
2020/21
Alexey Kazakov
Belogorie Belgorod
2020/21
Aris Giamakidis
PAOK Thessaloniki
2011/12
Ali Bairami
Al Rayyan S.C.
2020/21 - 2021/22, 2022/23
Andrey Chinnov
Belogorie Belgorod
2020/21
Nenad Dimić
Ribnica Kraljevo
2006/07 - 2008/09
Muhammed İsmail Dericioğlu
Afyon Belediye Yüntaş
2016/17
Statisztikusok (8)
Alar Rikberg
Cuprum Lubin
2014/15
Üzenet
Darko Dobreskov
Afyon Belediye Yüntaş
2016/17
Üzenet
Sofiene Jerbi
Al-Ittihad
2021/22
Üzenet
Djordje Nahod
Arcada Galați
2018/19
Üzenet
Rosu Mircea
Arcada Galați
2018/19
Üzenet
Marius Pop
Arcada Galați
2018/19
Yuriy Chekryzhov
Belogorie Belgorod
2020/21
Sergey Emelyanenko
Belogorie Belgorod
2020/21
Gyógytornászok (3)
Vladimir Belyaev
Belogorie Belgorod
2020/21
Kostas Pentsos
PAOK Thessaloniki
2011/12
Alexander Popov
Belogorie Belgorod
2020/21
Erőnléti edzők (4)
Ismail Türkmen
Afyon Belediye Yüntaş
2016/17
Üzenet
Mirko Fasini
Cuprum Lubin
2014/15
Miloš Aćimović
Afyon Belediye Yüntaş
2016/17
Alexander Monin
Belogorie Belgorod
2020/21
Orvosok (1)
Yury Dyomin
Belogorie Belgorod
2020/21
Csapat menedzserek (2)
Alexander Zuichenko
Belogorie Belgorod
2020/21
Dejan Brđović
Ribnica Kraljevo
2009/10
Elnökök (2)
Georgios Andreou
PAOK Thessaloniki
2011/12
Gennady Shipulin
Belogorie Belgorod
2020/21
Alelnökök (1)
Anatoliy Bagrey
Belogorie Belgorod
2020/21
Sportigazgatók (1)
Taras Khtey
Belogorie Belgorod
2020/21
Röplabda játékosok (260)
Georgi Bratoev
Stocznia Szczecin
2016/17
Üzenet
Konstantin Bakun
Al Rayyan S.C.
2020/21
Üzenet
Veljko Petković
Stocznia Szczecin
2016/17
Üzenet
Aleksandr Safonov
Belogorie Belgorod
2020/21
Üzenet
Sergey Bagrey
Belogorie Belgorod
2020/21
Üzenet
Paweł Rusek
Cuprum Lubin
2014/15
Üzenet
Michal Finger
Al Rayyan S.C.
2021/22
Üzenet
Tiago Gatiboni Wesz
Arcada Galați
2018/19
Üzenet
Linus Weber
Al Rayyan S.C.
2021/22
Üzenet
Thiago Guimarães
Al Rayyan S.C.
2021/22
Üzenet
Nemanja Čubrilo
Arcada Galați
2018/19
Üzenet
Marco Ferreira
Al Rayyan S.C.
2019/20
Üzenet
Oğulcan Dalaran
Spor Toto Spor Kulübü
2015/16
Üzenet
Marko Vukašinović
Al Rayyan S.C.
2018/19 - 2019/20
Üzenet
Mladen Bojović
Ribnica Kraljevo
2006/07 - 2007/08, 2010/11
Üzenet
Marcus Vinicius Costa
Al Rayyan S.C.
2017/18 - 2021/22, 2022/23
Üzenet
Dimítris Orologás
PAOK Thessaloniki
2011/12
Üzenet
Geraldo Graciano Da Silva Filho
Al Rayyan S.C.
2017/18
Üzenet
Vyacheslav Tarasov
Al Rayyan S.C.
2020/21 - 2021/22
Üzenet
Jose Carrasco
Arcada Galați, Al-Ittihad
2018/19, 2021/22
Üzenet
Ivan Kuznetsov
Belogorie Belgorod
2020/21
Üzenet
Pedro Jukoski
Al Jazira Sport Club
2023/24
Üzenet
Niyazi Durmaz
Spor Toto Spor Kulübü
2015/16
Üzenet
Birama Faye
Al Rayyan S.C.
2017/18 - 2021/22, 2022/23
Üzenet
Ivan Todorović
Ribnica Kraljevo
2005/06 - 2007/08
Üzenet
João Gusson Neto
Al Rayyan S.C.
2022/23
Üzenet
Nemanja Božić
Ribnica Kraljevo
2009/10 - 2010/11
Üzenet
Ilya Spodobets
Belogorie Belgorod
2020/21
Üzenet
Wadidi Raimi
Al Rayyan S.C.
2017/18
Üzenet
Aleksandr Petrov
Al Rayyan S.C.
2018/19
Üzenet
Berkay Öntaş
Spor Toto Spor Kulübü
2015/16
Üzenet
Berkan Bozan
Afyon Belediye Yüntaş
2016/17
Üzenet
Ali Kanani
Al Rayyan S.C.
2017/18
Üzenet
Dmitriy Leontiev
Belogorie Belgorod
2020/21
Üzenet
Vlad Cuciureanu
Arcada Galați
2018/19
Üzenet
Willian Bermúdez
Al Rayyan S.C.
2017/18
Üzenet
Batı Kayhan
Spor Toto Spor Kulübü
2015/16
Üzenet
Cedomir Ilić
PAOK Thessaloniki
2011/12
Üzenet
Soufiane Hosni
Al Jazira Sport Club
2023/24
Üzenet
Nedelcu Dragos
Arcada Galați
2018/19
Üzenet
Adam Michalski
Cuprum Lubin
2014/15
Üzenet
Burak Kose
Afyon Belediye Yüntaş
2016/17
Üzenet
Mehmet Bebek
Spor Toto Spor Kulübü
2015/16
Üzenet
Luka Ristoski
Al Rayyan S.C.
2021/22
Üzenet
Andrej Polomac
OK Metalac Takovo
2018/19
Üzenet
Angelos Angelis
PAOK Thessaloniki
2011/12
Üzenet
Aleksandr Kullo
Arcada Galați
2018/19
Üzenet
Ahmed Harzallah
Étoile Sportive du Sahel
2012/13
Üzenet
MohammadAli Piran
Al-Mahdi Hormozgan
2013/14
Üzenet
Dragan Petrović
OK Metalac Takovo
2018/19
Üzenet
Zeljko Matić
OK Metalac Takovo
2018/19
Üzenet
Rüştü Kahraman
Afyon Belediye Yüntaş
2016/17
Üzenet
Nikita Kramarenko
Belogorie Belgorod
2020/21
Üzenet
Oskar Vesin
Al Jazira Sport Club
2023/24
Üzenet
Uroš Kovačević
Ribnica Kraljevo
2005/06 - 2009/10
Srećko Lisinac
Ribnica Kraljevo
2009/10 - 2010/11
Antonin Rouzier
Al Rayyan S.C.
2020/21
Stephen Boyer
Al Rayyan S.C.
2020/21
Grzegorz Łomacz
Cuprum Lubin
2014/15
Dmitriy Ilinykh
Belogorie Belgorod
2020/21
Dawid Murek
Stocznia Szczecin
2016/17
Michał Ruciak
Stocznia Szczecin
2016/17
Sam Deroo
Al Rayyan S.C.
2018/19
Oliver Venno
Al Rayyan S.C.
2022/23
Gabriele Nelli
Belogorie Belgorod
2020/21
Oleg Antonov
Al Rayyan S.C.
2022/23
Gregor Ropret
Afyon Belediye Yüntaş
2016/17
Aleksey Samoylenko
Belogorie Belgorod
2020/21
Sulaiman Saad
Al Rayyan S.C.
2017/18 - 2021/22, 2022/23
Miloš Nikić
Al Rayyan S.C.
2019/20
Aleksey Spiridonov
Al Jazira Sport Club
2023/24
Burak Hascan
Afyon Belediye Yüntaş
2016/17
Igor Kolodinskiy
Belogorie Belgorod
2020/21
Jeroen Trommel
Cuprum Lubin
2014/15
Dmytro Pashytskyy
Cuprum Lubin
2014/15
Farhad Ghaemi
Al Rayyan S.C.
2020/21
Łukasz Kadziewicz
Cuprum Lubin
2014/15
Ivan Mihalj
Arcada Galați
2018/19
Łukasz Perłowski
Stocznia Szczecin
2016/17
Thiago Sens
Al Jazira Sport Club
2023/24
Serhat Coşkun
Spor Toto Spor Kulübü, Afyon Belediye Yüntaş
2015/16, 2016/17
Ivan Raič
Arcada Galați
2018/19
Marcin Wika
Stocznia Szczecin
2016/17
Belal Abunabot
Al Rayyan S.C.
2017/18 - 2021/22
Angel Pérez
Arcada Galați
2018/19
Kamil Rychlicki
Al Rayyan S.C.
2018/19
Mubarak Dahi Hammad
Al Rayyan S.C.
2017/18 - 2021/22, 2022/23
Marko Bojić
Arcada Galați
2018/19
Michał Kozłowski
Stocznia Szczecin
2016/17
Miloš Terzić
Arcada Galați
2018/19
Vladimir Batež
Ribnica Kraljevo
2008/09
Alekša Brđović
Ribnica Kraljevo
2009/10
Danail Milushev
Stocznia Szczecin
2016/17
Ruslan Khanipov
Belogorie Belgorod
2020/21
Apóstolos Armenákis
PAOK Thessaloniki
2011/12
Ender Kıdoğlu
Afyon Belediye Yüntaş
2016/17
Muhammet Ertuğrul
Spor Toto Spor Kulübü
2015/16
Alperay Demirciler
Spor Toto Spor Kulübü
2015/16
Murat Tokgöz
Spor Toto Spor Kulübü
2015/16
Ali Bairami
Al Rayyan S.C.
2017/18 - 2019/20
Ondřej Boula
Cuprum Lubin
2014/15
Milija Mrdak
Ribnica Kraljevo
2008/09
Nikita Eriomin
Belogorie Belgorod
2020/21
Miloš Stevanović
Al Rayyan S.C.
2017/18 - 2021/22, 2022/23
Marcel Gromadowski
Cuprum Lubin
2014/15
Konstantinos Gkirtzikis
PAOK Thessaloniki
2011/12
Gjorgi Gjorgiev
Spor Toto Spor Kulübü
2015/16
Hamza Nagga
Étoile Sportive du Sahel
2012/13
Fatih Ulusoy
Spor Toto Spor Kulübü
2015/16
André Luiz Queiroz
Al Rayyan S.C.
2017/18 - 2018/19, 2021/22
Kervin Piñerua
Afyon Belediye Yüntaş
2016/17
Dominik Depowski
Stocznia Szczecin
2016/17
Paul Sanderson
Arcada Galați
2018/19
Marcin Kryś
Cuprum Lubin
2014/15
Bartłomiej Kluth
Stocznia Szczecin
2016/17
Adrian Feher
Arcada Galați
2018/19
Răzvan Tănăsescu
Arcada Galați
2018/19
Mirko Radević
Ribnica Kraljevo
2005/06 - 2009/10
Paweł Siezieniewski
Cuprum Lubin
2014/15
Ibrahim Ersin Başaran
Spor Toto Spor Kulübü
2015/16
Saif Lemjid
Al Rayyan S.C.
2019/20 - 2021/22, 2022/23
Rıfat Erden Çevikel
Afyon Belediye Yüntaş
2016/17
Yasser Romero
PAOK Thessaloniki
2011/12
Willner Rivas
Afyon Belediye Yüntaş
2016/17
Sergey Chervyakov
Belogorie Belgorod
2020/21
Arnel Cabrera Rivera
Arcada Galați
2018/19
Bartosz Cedzyński
Stocznia Szczecin
2016/17
Fatih Eren Uğur
Afyon Belediye Yüntaş
2016/17
Osmany Uriarte Mestre
Spor Toto Spor Kulübü
2015/16
Arseniy Sarlybaev
Al-Ittihad
2021/22
Milan Ilić
Ribnica Kraljevo
2006/07
Michal Sládeček
Stocznia Szczecin
2016/17
Mustafa Kırıcı
Afyon Belediye Yüntaş
2016/17
Tymofiy Poluyan
Zhejiang
2019/20
Ilija Ivović
Al Rayyan S.C.
2021/22
Vladan Aleksić
Ribnica Kraljevo
2005/06 - 2006/07, 2009/10
Vladan Đorđević
Ribnica Kraljevo
2008/09
Jingyin Zhang
Zhejiang
2019/20
Sercan Yüksel Bıdak
Spor Toto Spor Kulübü
2015/16
Rafael De Souza Lins
PAOK Thessaloniki
2011/12
Predrag Bićanin
Ribnica Kraljevo
2006/07 - 2010/11
Szymon Romać
Cuprum Lubin
2014/15
Liviu Cristudor
Arcada Galați
2018/19
Ahmet Arslan
Afyon Belediye Yüntaş
2016/17
Youssef Oughlaf
Al Rayyan S.C.
2018/19 - 2019/20
Vasílis Plíkas
PAOK Thessaloniki
2011/12
Sergey Rokhin
Belogorie Belgorod
2020/21
Vladimir Jović
Ribnica Kraljevo
2006/07 - 2010/11
Janusz Gałązka
Stocznia Szczecin
2016/17
Thanos Papadimitriou
PAOK Thessaloniki
2011/12
Thanasis Ntinas
PAOK Thessaloniki
2011/12
Julian Bissette
Arcada Galați
2018/19
Andaç Kapan
Spor Toto Spor Kulübü
2015/16
Jakub Ziobrowski
Al Jazira Sport Club
2023/24
Marouane M’rabet
Étoile Sportive du Sahel
2012/13
Maciej Zajder
Stocznia Szczecin
2016/17
Ruslan Shevtsov
Al Rayyan S.C.
2017/18
Vladimir Usiljanin
Ribnica Kraljevo
2005/06 - 2007/08, 2009/10 - 2010/11
Slobodan Milovanović
Ribnica Kraljevo
2007/08 - 2010/11
Goran Ivanković
Ribnica Kraljevo
2009/10
Nikola Veljović
Ribnica Kraljevo
2010/11
Anıl Tokat
Afyon Belediye Yüntaş
2016/17
Marko Stevanović
Al Rayyan S.C.
2018/19
Risto Nikolov
Ribnica Kraljevo
2010/11
Radovan Gavrilović
Ribnica Kraljevo, OK Metalac Takovo
2005/06 - 2008/09, 2018/19
Stanislav Petkov
Spor Toto Spor Kulübü
2015/16
Yongzhen Li
Zhejiang
2019/20
Ioannis Georgiadis
PAOK Thessaloniki
2011/12
Ahmed Noaman
Al Rayyan S.C.
2019/20
Miloš Simović
Ribnica Kraljevo
2005/06
Guanhua Zhang
Zhejiang
2019/20
Branislav Radović
Ribnica Kraljevo
2009/10 - 2010/11
Claudiu Boros
Arcada Galați
2018/19
Maciej Gorzkiewicz
Cuprum Lubin
2014/15
Egor Sidenko
Belogorie Belgorod
2020/21
Alessandro Preti
Al Jazira Sport Club
2023/24
Yiming Yang
Zhejiang
2019/20
Ömer Furkan Dur
Afyon Belediye Yüntaş
2016/17
Maciej Wołosz
Stocznia Szczecin
2016/17
Adrian Mihułka
Stocznia Szczecin
2016/17
Dragoș Nedelcu
Arcada Galați
2018/19
Milan Mijalković
Ribnica Kraljevo
2008/09 - 2009/10
Sergey Semenikhin
Al-Ittihad
2021/22
Mohamed Amin Ouertani
Al Rayyan S.C.
2019/20 - 2021/22
Eren Kanlı
Spor Toto Spor Kulübü
2015/16
Demirhan Durul
Afyon Belediye Yüntaş
2016/17
Selim Yıldırım
Afyon Belediye Yüntaş
2016/17
Łukasz Łapszyński
Cuprum Lubin
2014/15
Saifeddine Aziz Elmajid
Al Rayyan S.C.
2019/20 - 2021/22, 2022/23
Mohammed Ali Gammaa
Al Rayyan S.C.
2019/20 - 2021/22, 2022/23
Bin Wang
Zhejiang
2019/20
Vassilis Karasarlides
PAOK Thessaloniki
2011/12
Dino Radivojević
Ribnica Kraljevo
2008/09
Vuk Ivanković
OK Metalac Takovo
2018/19
Petar Kolarević
Ribnica Kraljevo
2009/10 - 2010/11
Furkan Gök
Spor Toto Spor Kulübü
2015/16
Samet Gümüş
Spor Toto Spor Kulübü
2015/16
Aleksandar Simeunović
Ribnica Kraljevo
2006/07 - 2007/08
Amin Shelafi
Al Rayyan S.C.
2020/21 - 2021/22, 2022/23
Leiyang Chen
Zhejiang
2019/20
Giannis Papaiakovou
PAOK Thessaloniki
2011/12
Ahmed Abdelwahab
Al Rayyan S.C.
2021/22, 2022/23
Vsevolod Abramychev
Belogorie Belgorod
2020/21
Alexandru Lefterache
Arcada Galați
2018/19
Ilya Kosinenko
Belogorie Belgorod
2020/21
Oscar García
Al Rayyan S.C.
2019/20
Nikola Jestrović
OK Metalac Takovo
2018/19
Zhihong Jin
Zhejiang
2019/20
Mohamed Amin Ouertani
Al Rayyan S.C.
2018/19
Zhiyuan Zhu
Zhejiang
2019/20
Abdulrahman Tarek
Al Rayyan S.C.
2020/21 - 2021/22
Dušan Lazarević
Ribnica Kraljevo
2006/07 - 2008/09
Abdelrahman Tarek Ouda
Al Rayyan S.C.
2019/20 - 2020/21
Miloš Zekavica
Ribnica Kraljevo
2010/11
Vladimir Sonin
Belogorie Belgorod
2020/21
Nenad Popadić
Ribnica Kraljevo
2006/07 - 2007/08
Junbo Ren
Zhejiang
2019/20
Goran Pljakić
Ribnica Kraljevo
2007/08
Maciej Kowalonek
Stocznia Szczecin
2016/17
Chengkang Li
Zhejiang
2019/20
Haonan Liu
Zhejiang
2019/20
Yujie Gong
Zhejiang
2019/20
Wang Zhiru
Zhejiang
2019/20
Hao Wu
Zhejiang
2019/20
Egor Kazbanov
Belogorie Belgorod
2020/21
Nikola Ćosović
OK Metalac Takovo
2018/19
Omer Ahmed
Al Rayyan S.C.
2022/23
Nagi Mahmoud
Al Rayyan S.C.
2022/23
Zhaozheng Lu
Zhejiang
2019/20
Aleksandar Janićijević
Ribnica Kraljevo
2006/07
Nikola Milinković
OK Metalac Takovo
2018/19
Mihailo Mijatović
OK Metalac Takovo
2018/19
Marko Lukić
OK Metalac Takovo
2018/19
Shuyi Li
Zhejiang
2019/20
Tianyou Lu
Zhejiang
2019/20
Chuanqi Wang
Zhejiang
2019/20
Pavle Ponjavić
OK Metalac Takovo
2018/19
Vojimir Rakić
OK Metalac Takovo
2018/19
Nemanja Maksimović
OK Metalac Takovo
2018/19
Stevan Čosić
OK Metalac Takovo
2018/19
Nikola Djurović
OK Metalac Takovo
2018/19
Nikola Reljić
OK Metalac Takovo
2018/19
Jovan Filipović
OK Metalac Takovo
2018/19
Betöltés
0