Volleybox
Főoldal
Átigazolások
Hírek
Adatbázis
Játékosok
Játékos adatbázis
Játékosok rangsora
Dolgoztak együtt?
Játékoskeretek 2023/24
Visszavonult játékosok
Családi kapcsolatok
Csapatok
Csapatok adatbázisa
Csapatok rangsora
Klub értékelések
COVID-19 esetek
Nemzeti csapatok adatbázisa
Nemzeti csapatok rangsora
Egyéb
Bajnokságok adatbázisa
Stábtagok adatbázisa
Edzők rangsora
Ügynökségek adatbázisa
Ügynökségek értékelése
Arénák adatbázisa
Közösség
Fórum
Fórum
Olvasatlan hosszászólások
Felhasználók tevékenysége
Felhasználók hozzászólásai
Legaktívabb felhasználók
Felhasználók tevékenysége
Felhasználók díjai
Felhasználók a mérkőzéseken
Felhasználók ország szerint
Felhasználók adatbázisa
Minden felhasználó
Szurkolók
Játékosok
Ügynökök
Edzők
Statisztikusok
Erőnléti edzők
Gyógytornászok
Csapat menedzserek
Állások
Álláspiac
Szabad röplabda játékosok
Szabad stábtagok
Állásajánlatok
Tippjátékok
Mérkőzések
Bejelentkezés
Férfi Röplabda
Női Röplabda
Strandröplabda
Sötét mód
Nyelv:
Volleybox
Segédedzők
Fehéroroszország
Kiryl Zahortsau
Üzenet
Megosztás
Idővonal
2
Klubok
6
Csapattársak
146
Versenysorozatok
24
Mérkőzések
56
Edző adatai
Ranglista
2527
Állampolgárság
Fehéroroszország
Születési dátum
1986-02-04
Megtekintések száma
1300
Legutóbbi tevékenység
1 évvel ezelőtt
Klubbot keres
Elvárások
Elvárások megjelenítése
Nyelvek
Anglo-Saxon / Old English
Korlátozott szakmai nyelvismeret
Közösségi profilok
Család
Hozzáadás
Törlés
Részletek megjelenítése
hozzáadva 1 évvel ezelőtt
Kiryl Zahortsau
által
Ihar Zahortsau
Apa
Edzők (12)
Vladimir Moisiyevich
Mapid Minsk
2019/20
Üzenet
Ruslan Selyavko
Borisov-BGUFK
2018/19
Üzenet
Ihar Zahortsau
Metallurg Zhlobin, GVC Gomel
2011/12, 2012/13
Siarhei Chasnavitski
Borisov-BGUFK
2016/17
Aliaksandr Pazniakou
Shakhtior Soligorsk
2013/14
Aleh Mikhniuk
Mapid Minsk
2020/21
Volha Palcheuskaya
Minchanka-2
2021/22 - 2022/23
Aleh Abramenka
GVC Gomel, Metallurg Zhlobin
2012/13, 2012/13
Segédedzők (9)
Ruslan Selyavko
Borisov-BGUFK
2016/17
Üzenet
Vasili Kurdziuk
Minchanka-2
2022/23
Üzenet
Ihar Zahortsau
Metallurg Zhlobin
2012/13
Barys Kaliada
Minchanka-2
2021/22
Viktar Fando
Mapid Minsk
2020/21
Aleh Mikhniuk
Mapid Minsk
2019/20
Aliaksandr Maksimau
Minchanka-2
2022/23
Leonid Makushkin
Metallurg Zhlobin
2011/12
Henadzi Vial
Borisov-BGUFK
2018/19
Erőnléti edzők (1)
Viktoryia Kulikovskaya
Minchanka-2
2022/23
Orvosok (1)
Halina Rusan
Minchanka-2
2021/22 - 2022/23
Csapat menedzserek (1)
Alena Gulevich
Minchanka-2
2021/22 - 2022/23
Elnökök (2)
Sergey Ruskevich
Minchanka-2
2021/22 - 2022/23
Aleksandr Mishin
Mapid Minsk
2019/20 - 2020/21
Alelnökök (1)
Daria Lakizo
Minchanka-2
2021/22 - 2022/23
Sajtóreferensek (1)
Elizaveta Anikevich
Minchanka-2
2022/23
Röplabda játékosok (118)
Artur Udrys
Shakhtior Soligorsk
2013/14
Üzenet
Pavel Audochanka
Shakhtior Soligorsk
2013/14
Üzenet
Dzmitry Vash
Metallurg Zhlobin, Shakhtior Soligorsk
2010/11 - 2012/13, 2013/14
Üzenet
Vasili Kurdziuk
Borisov-BGUFK
2018/19
Üzenet
Agata Beksha
Minchanka-2
2021/22
Üzenet
Aleh Khmialeuski
Shakhtior Soligorsk
2013/14
Üzenet
Vladimir Vertelko
Borisov-BGUFK
2016/17, 2018/19
Üzenet
Mikalai Shkliar
Shakhtior Soligorsk, Borisov-BGUFK
2013/14, 2016/17
Üzenet
Veoletta Lavrushko
Minchanka-2
2021/22
Üzenet
Aliaksei Rabeka
Borisov-BGUFK
2016/17
Üzenet
Ilya Hancharuk
Mapid Minsk
2019/20
Üzenet
Aliaksandr Shklyanko
Borisov-BGUFK
2018/19
Üzenet
Uladzislau Rak
Borisov-BGUFK
2016/17
Üzenet
Mikita Kanavalau
Mapid Minsk
2019/20, 2020/21
Üzenet
Dzianis Ivanitskiy
Borisov-BGUFK
2016/17, 2018/19
Üzenet
Ilya Lapato
Mapid Minsk
2019/20
Üzenet
Stanislau Pahotski
Mapid Minsk
2020/21
Üzenet
Liubou Svetnik
Minchanka-2
2021/22 - 2022/23
Üzenet
Veranika Babich
Minchanka-2
2022/23
Üzenet
Palina Kulikova
Minchanka-2
2021/22 - 2022/23
Üzenet
Aliaksei Labuts
Borisov-BGUFK
2018/19
Üzenet
Dmitry Lavrushko
Mapid Minsk
2019/20
Üzenet
Valeryia Turchyna
Minchanka-2
2021/22 - 2022/23
Üzenet
Jenia Nazarov
Borisov-BGUFK
2018/19
Üzenet
Filipp Gudov
Mapid Minsk
2019/20 - 2020/21
Üzenet
Aliaksei Papeka
Mapid Minsk
2019/20 - 2020/21
Üzenet
Ekaterina Gladkaya
Minchanka-2
2021/22
Üzenet
Georgy Bagaev
Mapid Minsk
2020/21
Üzenet
Yelizaveta Kalinichenka
Minchanka-2
2021/22 - 2022/23
Üzenet
Kіra Kushnіrova
Minchanka-2
2022/23
Üzenet
Veranika Zaruba
Minchanka-2
2022/23
Üzenet
Serhii Gumenyuk
Metallurg Zhlobin
2012/13
Maksim Budziukhin
Metallurg Zhlobin, GVC Gomel
2010/11 - 2012/13, 2012/13
Mikhail Kosach
Metallurg Zhlobin, GVC Gomel
2010/11 - 2012/13, 2012/13
Dzmitry Likharad
Borisov-BGUFK
2016/17
Raman Aplevich
Borisov-BGUFK
2016/17
Sergii Shchavynskyi
Shakhtior Soligorsk
2013/14
Andriy Levchenko
Shakhtior Soligorsk
2013/14
Artsiom Haramykin
Borisov-BGUFK
2016/17
Serhii Sereda
Metallurg Zhlobin
2010/11
Viachaslau Charapovich
Metallurg Zhlobin, Shakhtior Soligorsk
2010/11 - 2012/13, 2013/14
Serhyi Shchavinskyi
Shakhtior Soligorsk
2013/14
Aliaksandr Elistratov
Metallurg Zhlobin
2010/11 - 2012/13
Dzmitry Zhehzdryn
Shakhtior Soligorsk, Borisov-BGUFK
2013/14, 2016/17
Vadzim Mitsko
Metallurg Zhlobin
2010/11 - 2012/13
Raman Ejame
Metallurg Zhlobin
2010/11 - 2012/13
Maksim Marozau
Shakhtior Soligorsk
2013/14
Yury Martynau
GVC Gomel
2012/13
Artur Drapchynski
Shakhtior Soligorsk
2013/14
Anatoli Klysheuski
Borisov-BGUFK
2018/19
Viktor Shchekalyuk
Borisov-BGUFK
2016/17
Dmytro Derevyanchenko
Metallurg Zhlobin
2010/11 - 2011/12
Petr Lazuka
Borisov-BGUFK
2016/17
Evgeny Rusak
Metallurg Zhlobin
2010/11 - 2012/13
Ihar Petrashenka
Metallurg Zhlobin
2010/11
Darya Burak
Minchanka-2
2021/22
Yauheni Voinau
Metallurg Zhlobin, GVC Gomel
2012/13, 2012/13
Ilya Marozau
Mapid Minsk
2019/20
Dzianis Osipau
Metallurg Zhlobin
2010/11 - 2011/12
Siarhei Taras
Metallurg Zhlobin
2010/11 - 2011/12
Mikalai Kachmarov
Metallurg Zhlobin, Shakhtior Soligorsk
2011/12 - 2012/13, 2013/14
Mikhail Nebotov
Metallurg Zhlobin
2010/11
Raman Sidziuk
Metallurg Zhlobin, Shakhtior Soligorsk
2011/12 - 2012/13, 2013/14
Iryna Filistovich
Minchanka-2
2021/22
Uladzimir Zhyhmont
Borisov-BGUFK
2016/17
Andrey Malinuskiy
Metallurg Zhlobin
2010/11 - 2012/13
Aliaksei Kharkevich
Borisov-BGUFK
2018/19
Tsimur Akhrary
Metallurg Zhlobin
2011/12 - 2012/13
Pavel Dasevich
Shakhtior Soligorsk
2013/14
Vadzim Azimka
Metallurg Zhlobin
2010/11
Emilia Mikanovich
Minchanka-2
2021/22 - 2022/23
Aliaksei Ratutski
Mapid Minsk
2019/20 - 2020/21
Yuri Vorobey
Metallurg Zhlobin
2010/11
Hleb Azaranka
Mapid Minsk
2020/21
Aliaksei Ilkevitch
Mapid Minsk
2020/21
Yauheni Kotau
Mapid Minsk
2019/20
Lizaveta Hornaya
Minchanka-2
2021/22 - 2022/23
Viktar Abukhouski
Mapid Minsk
2019/20 - 2020/21
Anastasiya Yermalkovich
Minchanka-2
2022/23
Pavel Pashkevich
Borisov-BGUFK
2018/19
Yaugeni Yazerski
Borisov-BGUFK
2018/19
Hanna Filistovich
Minchanka-2
2021/22 - 2022/23
Anna Sinhayevskaya
Minchanka-2
2021/22 - 2022/23
Ruslan Yushkevych
Metallurg Zhlobin
2012/13
Nikolay Kochmarov
Shakhtior Soligorsk
2013/14
Fiodar Papliovkin
GVC Gomel
2012/13
Viktar Shnitovski
GVC Gomel
2012/13
Siamion Khatuliou
Mapid Minsk
2019/20 - 2020/21
Hleb Baran
Mapid Minsk
2019/20 - 2020/21
Artsemi Matyl
Mapid Minsk
2019/20 - 2020/21
Anzhalina Babok
Minchanka-2
2021/22 - 2022/23
Aliaksandr Korats
GVC Gomel
2012/13
Dzmitry Abramenka
Mapid Minsk
2019/20
Vadzim Naumenka
GVC Gomel
2012/13
Mikhail Shvets
GVC Gomel
2012/13
Nikita Badrou
GVC Gomel
2012/13
Dzmitriy Tsikhmanovich
Metallurg Zhlobin
2011/12
Maksim Yarmalovich
Mapid Minsk
2019/20 - 2020/21
Yahor Kavaleu
Borisov-BGUFK
2018/19
Mikhail Maliaionak
Mapid Minsk
2020/21
Yahor Marozau
Mapid Minsk
2020/21
Ihar Kazlov
GVC Gomel
2012/13
Valeryia Amelchanka
Minchanka-2
2022/23
Betöltés
0