Volleybox
Főoldal
Átigazolások
Hírek
Adatbázis
Játékosok
Játékos adatbázis
Játékosok rangsora
Dolgoztak együtt?
Játékoskeretek 2023/24
Visszavonult játékosok
Családi kapcsolatok
Csapatok
Csapatok adatbázisa
Csapatok rangsora
Klub értékelések
COVID-19 esetek
Nemzeti csapatok adatbázisa
Nemzeti csapatok rangsora
Egyéb
Bajnokságok adatbázisa
Stábtagok adatbázisa
Edzők rangsora
Ügynökségek adatbázisa
Ügynökségek értékelése
Arénák adatbázisa
Közösség
Fórum
Fórum
Olvasatlan hosszászólások
Felhasználók tevékenysége
Felhasználók hozzászólásai
Legaktívabb felhasználók
Felhasználók tevékenysége
Felhasználók díjai
Felhasználók a mérkőzéseken
Felhasználók ország szerint
Felhasználók adatbázisa
Minden felhasználó
Szurkolók
Játékosok
Ügynökök
Edzők
Statisztikusok
Erőnléti edzők
Gyógytornászok
Csapat menedzserek
Állások
Álláspiac
Szabad röplabda játékosok
Szabad stábtagok
Állásajánlatok
Tippjátékok
Mérkőzések
Bejelentkezés
Férfi Röplabda
Női Röplabda
Strandröplabda
Sötét mód
Nyelv:
Volleybox
Versenysorozatok
Ukrainian Cup
Szezonok
32
Ranglista
73
Éremtáblázat
24
Bajnokok
11
Szezonok (32)
Hozzáadás
Szezon
1. hely
2. hely
3. hely
2023/24
Epicentr-Podolyany
SC Prometey Dnipro
Zhytychi-Polissya
2022/23
Epicentr-Podolyany
SC Prometey Dnipro
MHP Vinnytsia
Zbirna Kharkivskoi obl - Law Academy
2021/22
Törölt
2020/21
Barkom-Kazhany Lviv
Zhytychi-Polissya
Epicentr-Podolyany
2019/20
Zhytychi-Polissya
VC Reshetylivka
Barkom-Kazhany Lviv
2018/19
Barkom-Kazhany Lviv
Sertse Podillia
MHP Vinnytsia
2017/18
Barkom-Kazhany Lviv
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
Novator
2016/17
Barkom-Kazhany Lviv
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
MHP Vinnytsia
2015/16
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
Barkom-Kazhany Lviv
Burevisnyk-SHVSM
2014/15
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
Zbirna Kharkivskoi obl - Law Academy
Dnipro
2013/14
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
SHVSM-SumDU
Favoryt
2012/13
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
Crimsoda Krasnoperekopsk
Favoryt
2011/12
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
Novator
Crimsoda Krasnoperekopsk
2010/11
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
Azot Cherkasy
Loko-Express Kharkov
2009/10
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
Crimsoda Krasnoperekopsk
Azot Cherkasy
2008/09
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
Impexagro Sport Cherkasy
Lokomotyv Kyiv
2007/08
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
Zbirna Kharkivskoi obl - Law Academy
Azot Cherkasy
2006/07
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
Azot Cherkasy
Lokomotyv Kyiv
2005/06
Markochim Mariupol
Azot Cherkasy
Lokomotiv Dnipropetrovsk
2004/05
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
Zbirna Kharkivskoi obl - Law Academy
Markochim Mariupol
2003/04
Zbirna Kharkivskoi obl - Law Academy
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
Markochim Mariupol
2002/03
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
Azot Cherkasy
Dnipro
2001/02
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
Azot Cherkasy
Zbirna Kharkivskoi obl - Law Academy
2000/01
Azot Cherkasy
Dnipro
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
1999/00
Azot Cherkasy
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
Markochim Mariupol
1998/99
Zbirna Kharkivskoi obl - Law Academy
VSC MHP Vinnytsia
Azot Cherkasy
1997/98
Azot Cherkasy
Dynamo Lugansk
VSC MHP Vinnytsia
1996/97
Azot Cherkasy
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
Diamant Odessa
1995/96
Diamant Odessa
Azot Cherkasy
Dynamo Lugansk
1994/95
Stirol Gorlovka
1993/94
VC Shakhtar Donetsk
Azot Cherkasy
Dynamo Lugansk
1992/93
Lokomotyv Kyiv
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
Burevisnyk-SHVSM
0