Volleybox
Főoldal
Átigazolások
Hírek
Adatbázis
Játékosok
Játékos adatbázis
Játékosok rangsora
Dolgoztak együtt?
Játékoskeretek 2023/24
Visszavonult játékosok
Családi kapcsolatok
Csapatok
Csapatok adatbázisa
Csapatok rangsora
Klub értékelések
COVID-19 esetek
Nemzeti csapatok adatbázisa
Nemzeti csapatok rangsora
Egyéb
Bajnokságok adatbázisa
Stábtagok adatbázisa
Edzők rangsora
Ügynökségek adatbázisa
Ügynökségek értékelése
Arénák adatbázisa
Közösség
Fórum
Fórum
Olvasatlan hosszászólások
Felhasználók tevékenysége
Felhasználók hozzászólásai
Legaktívabb felhasználók
Felhasználók tevékenysége
Felhasználók díjai
Felhasználók a mérkőzéseken
Felhasználók ország szerint
Felhasználók adatbázisa
Minden felhasználó
Szurkolók
Játékosok
Ügynökök
Edzők
Statisztikusok
Erőnléti edzők
Gyógytornászok
Csapat menedzserek
Állások
Álláspiac
Szabad röplabda játékosok
Szabad stábtagok
Állásajánlatok
Tippjátékok
Mérkőzések
Bejelentkezés
Férfi Röplabda
Női Röplabda
Strandröplabda
Sötét mód
Nyelv:
Volleybox
Versenysorozatok
Ukrainian Superliga
Szezonok
33
Ranglista
40
Éremtáblázat
22
Bajnokok
8
Csapatok rangsorolása
Helyezés
Csapat
Pontok
1.
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
583.00
2.
Azot Cherkasy
335.50
3.
Zbirna Kharkivskoi obl - Law Academy
326.00
4.
Diamant Odessa
213.75
5.
Crimsoda Krasnoperekopsk
171.75
6.
Dnipro
152.50
7.
Markochim Mariupol
149.00
8.
Volley Club Barkom Lwów
147.75
9.
MHP Vinnytsia
145.75
10.
Lokomotyv Kyiv
144.75
11.
Dynamo Lugansk
124.75
12.
Burevisnyk-SHVSM
118.00
13.
VC Shakhtar Donetsk
89.50
14.
Favoryt
87.00
14.
VSC MHP Vinnytsia
87.00
16.
Epicentr-Podolyany
85.00
17.
SHVSM-SumDU
72.50
18.
Zarevo Makiyivka
66.50
19.
Budivelnyk Chernivtsi
60.00
20.
Zhytychi-Polissya
52.50
21.
Novator
50.25
21.
Nadzbruchchya Ternopil
50.25
23.
Lokomotiv Dnipropetrovsk
44.00
24.
Lutsk
42.25
25.
Stirol Gorlovka
42.00
25.
Loko-Express Kharkov
42.00
27.
Sertse Podillia
41.50
28.
VC Reshetylivka
29.25
29.
Luch Rivne
23.75
30.
TSU-Transcarpathia Uzhgorod
19.00
30.
DSO-ZUNU
19.00
32.
Stanislaviv Ivano-Frankivsk
17.00
32.
Yurakademiya 2 Kharkov
17.00
34.
Sportservis Simferopol
14.50
35.
Motor-Sech Zaporozhye
11.50
36.
Pokuttia-Prybyliv
10.00
36.
Ukraine U18
10.00
38.
SHVSM University Zaporozhye
6.00
39.
Dinamo Donetsk
5.50
39.
Pribol Berdiansk
5.50
0