Volleybox
Főoldal
Átigazolások
Hírek
Adatbázis
Játékosok
Játékos adatbázis
Játékosok rangsora
Dolgoztak együtt?
Játékoskeretek 2023/24
Visszavonult játékosok
Családi kapcsolatok
Csapatok
Csapatok adatbázisa
Csapatok rangsora
Klub értékelések
COVID-19 esetek
Nemzeti csapatok adatbázisa
Nemzeti csapatok rangsora
Egyéb
Bajnokságok adatbázisa
Stábtagok adatbázisa
Edzők rangsora
Ügynökségek adatbázisa
Ügynökségek értékelése
Arénák adatbázisa
Közösség
Fórum
Fórum
Olvasatlan hosszászólások
Felhasználók tevékenysége
Felhasználók hozzászólásai
Legaktívabb felhasználók
Felhasználók tevékenysége
Felhasználók díjai
Felhasználók a mérkőzéseken
Felhasználók ország szerint
Felhasználók adatbázisa
Minden felhasználó
Szurkolók
Játékosok
Ügynökök
Edzők
Statisztikusok
Erőnléti edzők
Gyógytornászok
Csapat menedzserek
Állások
Álláspiac
Szabad röplabda játékosok
Szabad stábtagok
Állásajánlatok
Tippjátékok
Mérkőzések
Bejelentkezés
Férfi Röplabda
Női Röplabda
Strandröplabda
Sötét mód
Nyelv:
Fotó
BabarSubhash
általa
Volleybox
Röplabda játékosok
Oroszország
Pavel Nikolaenko (Павел Андреевич Николаенко)
Háttérkép hozzáadva:
BabarSubhash
Üzenet
Megosztás
Idővonal
1
Klubok
6
Csapattársak
159
Versenysorozatok
18
Mérkőzések
56
Díjak
0
Játékos adatai
Állampolgárság
Oroszország
Poszt
Center
Születési dátum
1991-09-15
Magasság
204cm
Testsúly
102kg
Ütés magasság
336cm
Blokk magasság
328cm
Megtekintések száma
1316
Legutóbbi tevékenység
1 hónappal ezelőtt
Beállítások
Visszavonult
Edzők (7)
Yuri Bylichev
Yaroslavich Yaroslavl
2022/23
Üzenet
Gennady Shipulin
Belogorie Belgorod
2014/15
Sergey Shlyapnikov
Yaroslavich Yaroslavl
2022/23 - 2023/24
Yuri Nechushkin
MGTU Moscow
2021/22
Igor Shulepov
ASK Nizhny Novgorod
2017/18
Vadim Khamuttskikh
Tekhnolog-Belogorie
2019/20 - 2021/22
Alexey Rudakov
Dinamo Chelyabinsk
2018/19
Segédedzők (8)
Yuri Bylichev
Yaroslavich Yaroslavl
2023/24
Üzenet
Mihail Razinkov
Belogorie Belgorod
2014/15
Üzenet
Boris Kolchin
Belogorie Belgorod
2014/15
Alexey Kazakov
Tekhnolog-Belogorie
2019/20
Aleksandr Bogomolov
Tekhnolog-Belogorie
2018/19 - 2020/21
Vadim Khamuttskikh
Tekhnolog-Belogorie
2017/18
Sergey Brusentsev
Belogorie Belgorod
2014/15
Nikolay Kuravkin
Dinamo Chelyabinsk
2018/19
Statisztikusok (3)
Sergey Kornev
Yaroslavich Yaroslavl
2022/23 - 2023/24
Üzenet
Andrey Chinnov
Belogorie Belgorod
2014/15
Yuriy Chekryzhov
Belogorie Belgorod
2014/15
Gyógytornászok (1)
Vladimir Belyaev
Belogorie Belgorod
2014/15
Erőnléti edzők (1)
Andrey Sukhanov
Belogorie Belgorod
2014/15
Orvosok (2)
Yury Dyomin
Belogorie Belgorod
2014/15
Vladimir Strukov
Tekhnolog-Belogorie
2019/20
Csapat menedzserek (1)
Alexander Zuichenko
Belogorie Belgorod
2014/15
Elnökök (2)
Gennady Shipulin
Belogorie Belgorod
2014/15
Dmitriy Fomin
ASK Nizhny Novgorod
2017/18
Alelnökök (1)
Anatoliy Bagrey
Belogorie Belgorod
2014/15
Sportigazgatók (1)
Aleksandr Sokolov
Yaroslavich Yaroslavl
2022/23 - 2023/24
Röplabda játékosok (132)
Aleksandr Rybko
Tekhnolog-Belogorie
2016/17
Üzenet
Aleksandr Safonov
Belogorie Belgorod
2014/15
Üzenet
Sergey Bagrey
Belogorie Belgorod, Tekhnolog-Belogorie
2014/15, 2019/20
Üzenet
Leonid Shchadilov
Yaroslavich Yaroslavl
2022/23
Üzenet
Konstantin Lesik
Tekhnolog-Belogorie
2019/20
Üzenet
Aleksandr Kimerov
Yaroslavich Yaroslavl
2022/23
Üzenet
Albert Stroev
Dinamo Chelyabinsk
2018/19
Üzenet
Ivan Kuznetsov
Yaroslavich Yaroslavl
2022/23 - 2023/24
Üzenet
Stanislav Masliev
Belogorie Belgorod
2014/15
Üzenet
Ilya Spodobets
Tekhnolog-Belogorie
2016/17, 2019/20
Üzenet
Alexander Zhumaty
Dinamo Chelyabinsk
2018/19
Üzenet
Oleg Krikun
Yaroslavich Yaroslavl
2022/23
Üzenet
Georgiy Mamedov
ASK Nizhny Novgorod
2017/18
Üzenet
Egor Kasatkin
MGTU Moscow
2021/22
Üzenet
Dmitrii Emelianov
Dinamo Chelyabinsk
2018/19
Üzenet
Dinar Usmanov
Yaroslavich Yaroslavl
2022/23 - 2023/24
Üzenet
Arinze Kelvin Nwachukwu
Yaroslavich Yaroslavl
2022/23
Üzenet
Egor Potorochin
Yaroslavich Yaroslavl
2023/24
Üzenet
Ilya Krasnoshtanov
ASK Nizhny Novgorod
2017/18
Üzenet
Dmitriy Babin
Tekhnolog-Belogorie
2016/17
Üzenet
Roman Gorbatov
ASK Nizhny Novgorod
2017/18
Üzenet
Aleksandr Chernyshov
ASK Nizhny Novgorod
2017/18
Üzenet
Evgeniy Cherkasov
MGTU Moscow
2021/22
Üzenet
Aleksandr Zakharov
Dinamo Chelyabinsk
2018/19
Üzenet
Daniil Ivanov
Yaroslavich Yaroslavl
2022/23
Üzenet
Andrey Samoilov
Tekhnolog-Belogorie
2017/18
Üzenet
Dmitrii Lepekhin
Yaroslavich Yaroslavl
2022/23, 2023/24
Üzenet
Nikita Savostyanov
Yaroslavich Yaroslavl
2023/24
Üzenet
Grigoriy Kupriyanov
Yaroslavich Yaroslavl
2022/23 - 2023/24
Üzenet
Alexey Kovylov
Tekhnolog-Belogorie
2016/17 - 2019/20
Üzenet
Egor Ivanov
Yaroslavich Yaroslavl
2022/23 - 2023/24
Üzenet
Evgeniy Zimenkov
Yaroslavich Yaroslavl
2022/23 - 2023/24
Üzenet
Nikita Kramarenko
Tekhnolog-Belogorie
2019/20
Üzenet
Egor Serdyuk
Yaroslavich Yaroslavl
2022/23
Üzenet
Egor Matveev
Yaroslavich Yaroslavl
2022/23
Üzenet
Kristian Sotnikov
Tekhnolog-Belogorie
2019/20
Üzenet
Dmitriy Muserskiy
Belogorie Belgorod
2014/15
Sergey Tetyukhin
Belogorie Belgorod
2014/15
Georg Grozer
Belogorie Belgorod
2014/15
Aleksandr Kosarev
Belogorie Belgorod
2014/15
Taras Khtey
Belogorie Belgorod
2014/15
Dragan Travica
Belogorie Belgorod
2014/15
Dmitriy Ilinykh
Belogorie Belgorod
2014/15
Aleksandr Bogomolov
Belogorie Belgorod
2014/15
Roman Bragin
Belogorie Belgorod
2014/15
Igor Kolodinskiy
Yaroslavich Yaroslavl
2023/24
Maxim Zhigalov
Belogorie Belgorod
2014/15
Artyom Smolyar
Belogorie Belgorod
2014/15
Nikita Eriomin
Belogorie Belgorod
2014/15
Levan Kalandadze
Belogorie Belgorod
2014/15
Sergey Nikitin
Yaroslavich Yaroslavl
2023/24
Evgeny Rukavishnikov
Belogorie Belgorod
2014/15
Andrey Andreev
Belogorie Belgorod
2014/15
Dmitriy Solodilin
Belogorie Belgorod
2014/15
Konstantin Poroshin
Belogorie Belgorod
2014/15
Kirill Piun
Belogorie Belgorod
2014/15
Ivan Valeev
ASK Nizhny Novgorod
2017/18
Igor Nikiforov
Dinamo Chelyabinsk
2018/19
Dmitry Kovyryaev
Tekhnolog-Belogorie
2016/17
Vitaliy Papazov
Belogorie Belgorod
2014/15
Makar Bestuzhev
MGTU Moscow
2021/22
Aleksey Pluzhnikov
Yaroslavich Yaroslavl
2022/23 - 2023/24
Aleksandr Zakhvatenkov
Tekhnolog-Belogorie, MGTU Moscow
2019/20, 2021/22
Valentin Ivanov
MGTU Moscow
2021/22
Sergey Panov
Dinamo Chelyabinsk
2018/19
Dmitrii Tryapkin
ASK Nizhny Novgorod
2017/18
Ruslan Moskvin
Belogorie Belgorod
2014/15
Anton Andreev
ASK Nizhny Novgorod
2017/18
Artiom Khrustalev
Yaroslavich Yaroslavl
2022/23 - 2023/24, 2023/24
Hiroshi Centelles Rosales
Yaroslavich Yaroslavl
2023/24
Egor Sidenko
Tekhnolog-Belogorie
2019/20
Dmitry Kozlov
Yaroslavich Yaroslavl
2023/24
Andrey Dranishnikov
ASK Nizhny Novgorod
2017/18
Vladimir Chivel
Yaroslavich Yaroslavl
2023/24
German Snegiryov
Tekhnolog-Belogorie, Dinamo Chelyabinsk
2016/17, 2018/19
Ilya Kirillov
Yaroslavich Yaroslavl
2023/24
Leonid Baranov
MGTU Moscow
2021/22
Ivan Piskarov
MGTU Moscow
2021/22
Vyacheslav Suvorov
Dinamo Chelyabinsk
2018/19
Vladimir Kupryashkin
Dinamo Chelyabinsk
2018/19
Evgeniy Karpinskiy
Tekhnolog-Belogorie
2019/20
Vsevolod Abramychev
Tekhnolog-Belogorie
2019/20
Konstantin Atsuta
MGTU Moscow
2021/22
Vyacheslav Rudnev
Dinamo Chelyabinsk
2018/19
Roman Erkin
Yaroslavich Yaroslavl
2023/24
Ilya Kosinenko
Tekhnolog-Belogorie
2016/17, 2019/20
Boris Fistyulev
Yaroslavich Yaroslavl
2023/24
Aleksandr Susanin
ASK Nizhny Novgorod
2017/18
Maksim Shemyatihin
ASK Nizhny Novgorod
2017/18
Timofey Malkov
Dinamo Chelyabinsk
2018/19
Ivan Kralya
Dinamo Chelyabinsk
2018/19
Ilya Kolpachkov
MGTU Moscow
2021/22
Kirill Suprunov
MGTU Moscow
2021/22
Stanislav Kassel
MGTU Moscow
2021/22
Ivan Turchenko
Dinamo Chelyabinsk
2018/19
Aleksandr Slobodyanyuk
Yaroslavich Yaroslavl
2022/23
Timur Iskhakov
MGTU Moscow
2021/22
German Mellis
Dinamo Chelyabinsk
2018/19
Vladimir Sonin
Tekhnolog-Belogorie
2016/17, 2019/20 - 2021/22
Ivan Volodin
Tekhnolog-Belogorie
2016/17, 2019/20
Daniil Portnoy
Tekhnolog-Belogorie
2019/20
Artem Korneev
MGTU Moscow
2021/22
Dmitriy Kurbatov
Tekhnolog-Belogorie
2016/17, 2019/20
Roman Skripachov
ASK Nizhny Novgorod
2017/18
Pavel Zhdankin
ASK Nizhny Novgorod
2017/18
Egor Kazbanov
Tekhnolog-Belogorie
2019/20
Andrey Guculyak
Yaroslavich Yaroslavl
2022/23 - 2023/24
Kirill Sityuk
Yaroslavich Yaroslavl
2022/23 - 2023/24
Nikolay Fedotov
Yaroslavich Yaroslavl
2022/23
Alexander Pogonin
Tekhnolog-Belogorie
2019/20
Sergey Sbitnev
ASK Nizhny Novgorod
2017/18
Artemiy Grishin
Yaroslavich Yaroslavl
2022/23 - 2023/24
Evgeniy Safonov
Tekhnolog-Belogorie
2019/20
Alexander Laptev
Yaroslavich Yaroslavl
2023/24
Matvey Kutlunin
Yaroslavich Yaroslavl
2023/24
Yuri Pichuev
Yaroslavich Yaroslavl
2022/23
Sergey Chernyshov
ASK Nizhny Novgorod
2017/18
Ilya Muradov
Tekhnolog-Belogorie
2019/20
Andrey Getman
Tekhnolog-Belogorie
2019/20
Vladislav Krivoguzov
Tekhnolog-Belogorie
2019/20
Igor Kartalov
Tekhnolog-Belogorie
2017/18 - 2021/22
Betöltés
0