Volleybox
Főoldal
Átigazolások
Hírek
Adatbázis
Játékosok
Játékos adatbázis
Játékosok rangsora
Dolgoztak együtt?
Játékoskeretek 2023/24
Visszavonult játékosok
Családi kapcsolatok
Csapatok
Csapatok adatbázisa
Csapatok rangsora
Klub értékelések
COVID-19 esetek
Nemzeti csapatok adatbázisa
Nemzeti csapatok rangsora
Egyéb
Bajnokságok adatbázisa
Stábtagok adatbázisa
Edzők rangsora
Ügynökségek adatbázisa
Ügynökségek értékelése
Arénák adatbázisa
Közösség
Fórum
Fórum
Olvasatlan hosszászólások
Felhasználók tevékenysége
Felhasználók hozzászólásai
Legaktívabb felhasználók
Felhasználók tevékenysége
Felhasználók díjai
Felhasználók a mérkőzéseken
Felhasználók ország szerint
Felhasználók adatbázisa
Minden felhasználó
Szurkolók
Játékosok
Ügynökök
Edzők
Statisztikusok
Erőnléti edzők
Gyógytornászok
Csapat menedzserek
Állások
Álláspiac
Szabad röplabda játékosok
Szabad stábtagok
Állásajánlatok
Tippjátékok
Mérkőzések
Bejelentkezés
Férfi Röplabda
Női Röplabda
Strandröplabda
Sötét mód
Nyelv:
Szerkesztés
Fotó
soidensir3
általa
Volleybox
Röplabda játékosok
Brazília
Renato Hermely
Háttérkép hozzáadása
Ez én vagyok
Törlés
Megosztás
Idővonal
0
Klubok
22
Csapattársak
305
Versenysorozatok
42
Mérkőzések
125
Díjak
0
Játékos adatai
Szerkesztés
Ranglista
2790
Állampolgárság
Brazília
Poszt
Szélső ütő
Születési dátum
1983-04-16
Magasság
198cm
Ütés magasság
355cm
Megtekintések száma
6231
Hozzáadta
przemek16
Közösségi profilok
Szerkesztés
Család
Hozzáadás
Beállítások
Visszavonult
Ki a valaha volt legjobb röplabdázó?
Játékosok rangsorának mutatása
Edzők (16)
Sidnei Papke
Maringá Vôlei
2016/17
Üzenet
Işık Menküer
Galatasaray Istanbul
2005/06
Üzenet
Dragan Đorđević
Urmia Municipality VC
2012/13
Üzenet
Arda Çaylı
Beşiktaş Istanbul
2009/10
Üzenet
William Santa Maria
São José Vôlei
2018/19
Üzenet
Antônio Marcos Lerbach
Olympico Club
2007/08
José Jardim
SL Benfica
2003/04
Carlos Alberto Castanheira
Itambé/Minas
1998/99 - 2000/01
Oscar Novillo
Pamesa Teruel Voleibol
2011/12
André Donegá
Apan Vôlei/Blumenau
2017/18
Nikos Neofytos
Pamvochaïkós V.C.
2019/20
Alessandro Fadul
Volta Redonda, JF Vôlei
2012/13 - 2013/14, 2015/16
Aziz Kalağoğlu
Beşiktaş Istanbul
2009/10
Eduardo Pádua
CNR Álvares Cabral
2008/09
Giuliano Sucupira
América de Teófilo Otoni
2021/22
Segédedzők (8)
Otávio Machado
Maringá Vôlei
2016/17
Üzenet
André Tondato da Silva
São José Vôlei
2018/19
Üzenet
Sasa Stefanovic
Urmia Municipality VC
2012/13
Üzenet
Anastasios Vlasakidis
AC Orestiada
2006/07
Üzenet
Fazıl Demirci
Arkas Spor Kulübü
2004/05
Jorge Rodríguez
Pamesa Teruel Voleibol
2011/12
Bernardo Assis
São José Vôlei
2018/19
Mpampis Stamatopoulos
AC Orestiada
2006/07
Statisztikusok (2)
Rafael Laurentino
Apan Vôlei/Blumenau
2017/18
Üzenet
João Vitor Marques de Araujo
São José Vôlei
2018/19
Üzenet
Gyógytornászok (2)
James Neofitos
Pamvochaïkós V.C.
2019/20
Üzenet
Rubén Cabezas
Pamesa Teruel Voleibol
2011/12
Erőnléti edzők (3)
Peyman Nematpur
Urmia Municipality VC
2012/13
Üzenet
Anderson Massahud
Vôlei Três Corações
2014/15
Üzenet
Javier Peña
Pamesa Teruel Voleibol
2011/12
Elnökök (2)
Jose Luis Toran
Pamesa Teruel Voleibol
2011/12
Üzenet
Ricardo Garcia
Maringá Vôlei
2016/17
Sportigazgatók (1)
Ata Zeraatgar Khoshraftar
Urmia Municipality VC
2012/13
Üzenet
Röplabda játékosok (271)
Manuel Sevillano
Pamesa Teruel Voleibol
2011/12
Üzenet
Leandro Araujo da Silva
Itambé/Minas
2000/01 - 2001/02
Üzenet
Moisés Cézar
CNR Álvares Cabral
2008/09
Üzenet
José Miguel Sugrañes Martínez
Pamesa Teruel Voleibol
2011/12
Üzenet
Gerásimos Kanéllos
Pamvochaïkós V.C.
2019/20
Üzenet
Thiago Zambelli Rey
São José Vôlei
2018/19
Üzenet
Caner Çiçekoğlu
Beşiktaş Istanbul
2009/10
Üzenet
Allan Verissimo
Londrina Sercomtel
2010/11
Üzenet
Thiago de Oliveira Carvalho
SL Benfica
2003/04
Üzenet
Kemal Kıvanç Elgaz
Galatasaray Istanbul
2005/06
Üzenet
Adriano Lamb
Olympico Club
2007/08
Üzenet
Halil Ibrahim Akşeker
Galatasaray Istanbul
2005/06
Üzenet
Kaan Inanlı
Arkas Spor Kulübü
2004/05
Üzenet
Bruno Henrique Alves
Londrina Sercomtel
2010/11
Üzenet
Daniel De Souza Maciel
Olympico Club
2007/08
Üzenet
Matheus Secco Costa
Maringá Vôlei
2016/17
Üzenet
Thiago Maciel
JF Vôlei
2015/16
Üzenet
Berkan Bozan
Beşiktaş Istanbul
2009/10
Üzenet
Maxson Guilherme Pereira
Olympico Club
2007/08
Üzenet
Marcelo Barros Leite
CNR Álvares Cabral, Londrina Sercomtel
2008/09, 2010/11
Üzenet
Eduardo Rodrigues
Vôlei Três Corações
2014/15
Üzenet
Renan Santos
Vôlei Três Corações
2014/15
Üzenet
Symon Lima
Apan Vôlei/Blumenau
2017/18
Üzenet
João Ricardo Silva de Freitas
Volta Redonda
2013/14
Üzenet
Oton Muniz de França
CNR Álvares Cabral
2008/09
Üzenet
José Ilídio Ribeiro de Oliveira
JF Vôlei
2015/16
Üzenet
Juarez Gomes Leal Junior
Olympico Club, São José Vôlei
2007/08, 2018/19
Üzenet
Denis Cabral de Moraes
CNR Álvares Cabral
2008/09
Üzenet
Anderson Júnior
São José Vôlei
2018/19
Üzenet
Fríxos Kotsákis
Pamvochaïkós V.C.
2019/20
Üzenet
Onur Çapan
Galatasaray Istanbul
2005/06
Üzenet
Dhionathan Da Silva
JF Vôlei
2015/16
Üzenet
Matheus Andrade
Olympico Club
2007/08
Üzenet
Guilherme Alves de Lima
Apan Vôlei/Blumenau
2017/18
Üzenet
Marcelo Hister
Londrina Sercomtel
2010/11
Üzenet
Gabriel de Carvalho Cavalcante
São José Vôlei
2018/19
Üzenet
Mario Sergio Gonçalves Junior
Apan Vôlei/Blumenau
2017/18
Üzenet
Jardel Oliveira
Vôlei Juatuba
2020/21
Üzenet
Kelvin Coelho de Paula
Vôlei Três Corações, Apan Vôlei/Blumenau
2014/15, 2017/18
Üzenet
Mehrali Duman
Arkas Spor Kulübü
2004/05
Üzenet
Bruno Verissimo
Londrina Sercomtel
2010/11
Üzenet
Matheus Paulo De Paula
Vôlei Juatuba
2020/21
Üzenet
Leonardo Auzani
Apan Vôlei/Blumenau
2017/18
Üzenet
Rafail Kiloudis
AC Orestiada
2006/07
Üzenet
Luís Feliphe Da Silva Honorato
América de Teófilo Otoni
2021/22
Üzenet
Gilberto de Godoy Filho
Itambé/Minas
1999/00
Dante Amaral
Itambé/Minas
2001/02
Mauricio Lima
Itambé/Minas
1999/00 - 2001/02
Sergio Nogueira
Itambé/Minas
2000/01 - 2001/02
Ricardo Garcia
Maringá Vôlei
2016/17
André Nascimento
Itambé/Minas
1998/99 - 2001/02
André Heller
Itambé/Minas
1999/00
Filipe Ferraz
Itambé/Minas
1999/00
Antônio Carlos Gouveia
Itambé/Minas
1999/00
Saeid Marouflakrani
Urmia Municipality VC
2012/13
Maique Nascimento
Vôlei Três Corações
2014/15
Douglas Chiarotti
Itambé/Minas
2000/01 - 2001/02
Alan Domingos
Londrina Sercomtel
2010/11
Leonardo Amâncio
São José Vôlei
2018/19
Samuel Fuchs
Itambé/Minas
2001/02
Ilías Láppas
Pamvochaïkós V.C.
2019/20
Henrique Randow
Itambé/Minas
1998/99 - 2001/02
Mustafa Oğuz Ramazanoğlu
Galatasaray Istanbul, Beşiktaş Istanbul
2005/06, 2009/10
Donald Suxho
Arkas Spor Kulübü
2004/05
Wesley da Silva Ribeiro
Itambé/Minas, Volta Redonda
1998/99 - 2001/02, 2012/13
Douglas Cordeiro
Itambé/Minas
1998/99 - 2001/02
Manius Abbadi
Itambé/Minas
1999/00
Bülent Kandemir
Arkas Spor Kulübü
2004/05
Marc-Anthony Honore
Londrina Sercomtel
2010/11
Gabriel Gardner
Arkas Spor Kulübü
2004/05
Rodrigo Ribeiro
Volta Redonda
2012/13
Felipe Roque
JF Vôlei
2015/16
Caner Dengin
Galatasaray Istanbul
2005/06
Ufuk Fuat Bileke
Arkas Spor Kulübü
2004/05
Rafael Martins de Almeida
Itambé/Minas
1998/99 - 2001/02
Joel Perosa
Itambé/Minas
1999/00
Milorad Kovać
AC Orestiada
2006/07
Kóstas Stivachtís
AC Orestiada
2006/07
Rogério Fernandes
Itambé/Minas
2001/02
Alberto Pedra Mendes
Itambé/Minas, Volta Redonda
2000/01 - 2001/02, 2012/13
Alireza Nadi
Urmia Municipality VC
2012/13
Bruno Zanuto
Itambé/Minas
2000/01 - 2001/02
Rodman Valera
Pamesa Teruel Voleibol
2011/12
Leonardo Litwinczuk Alves
Maringá Vôlei
2016/17
Mark Siebeck
Beşiktaş Istanbul
2009/10
Ualas Martins
Maringá Vôlei
2016/17
Carlos Roberto Toaldo
Olympico Club
2007/08
Everaldo Lucena
CNR Álvares Cabral
2008/09
Robson de Fazio
Apan Vôlei/Blumenau
2017/18
Milan Marković
Arkas Spor Kulübü
2004/05
Giovanni Baliana das Chagas
Volta Redonda
2012/13
Francisco Rodríguez Herrera
Pamesa Teruel Voleibol
2011/12
Sérgio Luiz Felix Júnior
Maringá Vôlei
2016/17
Felipe Lourenço da Silva
Maringá Vôlei
2016/17
Bryan Ivie
Itambé/Minas
1999/00
Yosvany Hernandez Cardonell
Jakarta Pertamina Pertamax
2015/16
Alexander Szot Marczewski
Olympico Club
2007/08
Rômulo Batista
Itambé/Minas
1998/99 - 2001/02
Leandro Santos
Volta Redonda, Apan Vôlei/Blumenau
2012/13, 2017/18
Paulo Anchieta Veloso Pinto
Itambé/Minas
1999/00
Thiago de Souza Aranha Duarte
Maringá Vôlei
2016/17
Manuel Parres
Pamesa Teruel Voleibol
2011/12
Bruno Canuto
Volta Redonda
2012/13 - 2013/14
Yasser Portuondo
Urmia Municipality VC
2012/13
Ialisson Amorim
Volta Redonda
2013/14
Diogo De Andrade Silva
Galatasaray Istanbul
2005/06
Stélios Kemanetzís
AC Orestiada
2006/07
Kaio Fabio Rocha
São José Vôlei
2018/19
Ibrahim Ersin Başaran
Beşiktaş Istanbul
2009/10
Francesc Llenas Sabanés
Pamesa Teruel Voleibol
2011/12
Rogério Nogueira
CNR Álvares Cabral
2008/09
Fábio Dalla Pria
Itambé/Minas
1998/99 - 2001/02
Guilherme Brito Santos
Londrina Sercomtel
2010/11
Vinicius Santos
Volta Redonda
2012/13
Fábio Paes
JF Vôlei
2015/16
Kóstas Barmpoúdis
AC Orestiada
2006/07
Mark Plotyczer
JF Vôlei
2015/16
Sandro Faria Correia
CNR Álvares Cabral
2008/09
Danilo Cruz de Carvalho
Itambé/Minas, Olympico Club
2001/02, 2007/08
Panagiotis Papadopoulos
Pamvochaïkós V.C.
2019/20
Juliano Bendini
Vôlei Três Corações
2014/15
Osman Babagiray
Beşiktaş Istanbul
2009/10
Ivaylo Barutov
Arkas Spor Kulübü, Beşiktaş Istanbul
2004/05, 2009/10
Christos Bellos
AC Orestiada
2006/07
Marcos Dreyer
Pamesa Teruel Voleibol
2011/12
Cüneyt Dağcı
Beşiktaş Istanbul
2009/10
Jaromír Koláčný
Galatasaray Istanbul
2005/06
Bruno Felício de Jesus
CNR Álvares Cabral, Volta Redonda
2008/09, 2012/13 - 2013/14
Pedro Teles
Maringá Vôlei
2016/17
Aureliano Carlos da Silva
Maringá Vôlei
2016/17
Ilías Grammatikópoulos
AC Orestiada
2006/07
Marcilio José Braga da Silva
Maringá Vôlei
2016/17
Erdem Sonat
Beşiktaş Istanbul
2009/10
Ahmet Arslan
Beşiktaş Istanbul
2009/10
Murat Aslan
Galatasaray Istanbul
2005/06
Vasílis Plíkas
AC Orestiada
2006/07
Abel Bernal Bravo
Pamesa Teruel Voleibol
2011/12
Ramin Khani Molahajiloo
Urmia Municipality VC
2012/13
Felipe de Mello Hernandez
JF Vôlei
2015/16
Robert Tarr
Londrina Sercomtel
2010/11
Diego Henrique Zancanela de Almeida
JF Vôlei
2015/16
Hasan Körfez
Beşiktaş Istanbul
2009/10
Leonardo Pinheiro
Volta Redonda, Vôlei Três Corações
2012/13 - 2013/14, 2014/15
Samuel Marins
Apan Vôlei/Blumenau
2017/18
Iraklís Papadópoulos
Pamvochaïkós V.C.
2019/20
Daniel Rossi
Volta Redonda
2012/13 - 2013/14
Djalma Moreira
JF Vôlei
2015/16
Leandro Martins da Silva
JF Vôlei
2015/16
Pedro Fiúza
SL Benfica
2003/04
Rodrigo Moraes
CNR Álvares Cabral, Volta Redonda
2008/09, 2013/14
Leandro Mejía
Pamvochaïkós V.C.
2019/20
Pedro Azenha
Londrina Sercomtel
2010/11
Giorgos Drogkaris
Pamvochaïkós V.C.
2019/20
Fırat Özenç Tek
Galatasaray Istanbul
2005/06
Marcelo Hargreaves
Londrina Sercomtel
2010/11
Bruno Dianini
São José Vôlei
2018/19
Matheus Oliveira
Volta Redonda, Vôlei Três Corações
2013/14, 2014/15
Guilherme Gentil
Maringá Vôlei
2016/17
Dimítris Vlasakídis
AC Orestiada
2006/07
Carlos Arozio Faccin
Volta Redonda
2013/14
William Kerber
São José Vôlei
2018/19
Farhad Piroutpour
Urmia Municipality VC
2012/13
Sergi Arranz Boyero
Pamesa Teruel Voleibol
2011/12
Javad Mohammadnejadi R.
Urmia Municipality VC
2012/13
Giánnis Achilleópoulos
Pamvochaïkós V.C.
2019/20
Lucas Salim
Apan Vôlei/Blumenau
2017/18
Şevki Pehlivanoğlu
Galatasaray Istanbul
2005/06
Edson Cerqueira
São José Vôlei
2018/19
Stephen Nash
Jakarta Pertamina Pertamax
2015/16
Leonardo Rodrigues
Itambé/Minas
1999/00 - 2000/01
Theodoros Bekiaris
AC Orestiada
2006/07
Ricardo De Paula
Londrina Sercomtel
2010/11
Jean Carlos do Prado Silva
São José Vôlei
2018/19
Aurélio Figueiredo
Olympico Club
2007/08
Nikos Makrigiannis
Pamvochaïkós V.C.
2019/20
Matt Webber
Pamesa Teruel Voleibol
2011/12
Diego Santos Pinheiro
Itambé/Minas
2001/02
Maurício Inácio da Cunha Junior
Volta Redonda, JF Vôlei
2012/13 - 2013/14, 2015/16
Guilherme Koepp
Olympico Club
2007/08
Vitor Gelli Dias
Londrina Sercomtel
2010/11
Jairo Wiest Medeiros
Vôlei Três Corações
2014/15
Gabriel Cotrim
São José Vôlei
2018/19
Felipe Canedo Carvalho
Itambé/Minas
1999/00
Igor Iuri Silva Nascimento
JF Vôlei
2015/16
Pedro Mendes
Olympico Club
2007/08
Agung Seganti
Jakarta Pertamina Pertamax
2015/16
Mustafa Alkan
Beşiktaş Istanbul
2009/10
David Sanllehí Valencia
Pamesa Teruel Voleibol
2011/12
David Guelle
Pamvochaïkós V.C.
2019/20
Pedro Luiz Putini Filho
São José Vôlei
2018/19
Ricardo Schueroff
Apan Vôlei/Blumenau
2017/18
Nicolas Oroz
Pamesa Teruel Voleibol
2011/12
Lucas Salles
JF Vôlei
2015/16
Ricardo Arozio Faccin
Volta Redonda, JF Vôlei
2013/14, 2015/16
Arthur Pereira
Maringá Vôlei, Apan Vôlei/Blumenau
2016/17, 2017/18
Cristovão Miguel Da Silva
Volta Redonda
2013/14
Aldren Brand
Apan Vôlei/Blumenau
2017/18
Daniel Roger
SL Benfica
2003/04
Germán Recio
Volta Redonda
2013/14
Carlos Henrique Santos
São José Vôlei
2018/19
Muhammad Malizi
Jakarta Pertamina Pertamax
2015/16
Renan Levandoski
São José Vôlei
2018/19
Erman Güçin
Beşiktaş Istanbul
2009/10
Nikos Gavriil
Pamvochaïkós V.C.
2019/20
Lucas Thomaz Ribeiro
Vôlei Três Corações
2014/15
Ángel Peña
AC Orestiada
2006/07
Octacílio Pereira Do Valle Neto
JF Vôlei
2015/16
Odilon Fortini Neto
Vôlei Três Corações
2014/15
João Victor Carrasco Simões
Apan Vôlei/Blumenau
2017/18
Giannis Dimitroudis
AC Orestiada
2006/07
Otacilio Vale
JF Vôlei
2015/16
Jefferson Sousa
Maringá Vôlei
2016/17
Delly Heryanto
Jakarta Pertamina Pertamax
2015/16
Filipe Quirino Cipriani
JF Vôlei
2015/16
Gunawan Saputra
Jakarta Pertamina Pertamax
2015/16
Aléxandros Kechagiás
Pamvochaïkós V.C.
2019/20
Muhammad Ridwan
Jakarta Pertamina Pertamax
2015/16
Frederico Rodrigues Amaral
CNR Álvares Cabral
2008/09
Rafael Batista de Silva
Volta Redonda
2013/14
Carlos Dayan Barros
Apan Vôlei/Blumenau
2017/18
I Kadek Juliadi
Jakarta Pertamina Pertamax
2015/16
Tárik Bellini
JF Vôlei
2015/16
Alex De Almeida
Volta Redonda
2012/13
Jonatas Xavier
Volta Redonda
2012/13 - 2013/14
Ali Rashidi Ghaffari
Urmia Municipality VC
2012/13
Flavio Silvério
Londrina Sercomtel
2010/11
Ricardo Gazolla
Itambé/Minas
1999/00
Angelos Stathakis
AC Orestiada
2006/07
Frank Bastos
São José Vôlei
2018/19
Guilherme Schein
São José Vôlei
2018/19
Adriano Abreu da Fonseca
CNR Álvares Cabral
2008/09
Langston Payne
Pamvochaïkós V.C.
2019/20
Eduardo Barros
São José Vôlei
2018/19
Crauler Barra
Olympico Club, CNR Álvares Cabral
2007/08, 2008/09
Paulo Marcelo Ferreira
Londrina Sercomtel
2010/11
Kóstas Makrygiánnis
Pamvochaïkós V.C.
2019/20
Allan Grichok
São José Vôlei
2018/19
Okky Damar Saputra
Jakarta Pertamina Pertamax
2015/16
Julio Cezar Cerqueira
Volta Redonda
2012/13
Cassiano De Toni
Londrina Sercomtel
2010/11
Panagiotis Bokalidis
AC Orestiada
2006/07
Francisco Junio Oliveira Alves
CNR Álvares Cabral
2008/09
Cleidson Reis Dos Santos
Olympico Club
2007/08
William Do Prado Ramos
Olympico Club
2007/08
Roney Charles Silva Barreiros
Olympico Club
2007/08
Giannis Mamalis
Pamvochaïkós V.C.
2019/20
Arso Setiawan
Jakarta Pertamina Pertamax
2015/16
Rodolfo Soares Do Nascimento
Olympico Club
2007/08
André Lino de Oliveira
Olympico Club
2007/08
Diego Marchi Gonella
CNR Álvares Cabral
2008/09
Vinicius Bordin
Londrina Sercomtel
2010/11
Dicky Arief Rahman
Jakarta Pertamina Pertamax
2015/16
Ricardo Braatz
Apan Vôlei/Blumenau
2017/18
Te vagy Renato Hermely?
Profil átvétele
Betöltés
0