Volleybox
Főoldal
Átigazolások
Hírek
Adatbázis
Játékosok
Játékos adatbázis
Játékosok rangsora
Dolgoztak együtt?
Játékoskeretek 2023/24
Visszavonult játékosok
Családi kapcsolatok
Csapatok
Csapatok adatbázisa
Csapatok rangsora
Klub értékelések
COVID-19 esetek
Nemzeti csapatok adatbázisa
Nemzeti csapatok rangsora
Egyéb
Bajnokságok adatbázisa
Stábtagok adatbázisa
Edzők rangsora
Ügynökségek adatbázisa
Ügynökségek értékelése
Arénák adatbázisa
Közösség
Fórum
Fórum
Olvasatlan hosszászólások
Felhasználók tevékenysége
Felhasználók hozzászólásai
Legaktívabb felhasználók
Felhasználók tevékenysége
Felhasználók díjai
Felhasználók a mérkőzéseken
Felhasználók ország szerint
Felhasználók adatbázisa
Minden felhasználó
Szurkolók
Játékosok
Ügynökök
Edzők
Statisztikusok
Erőnléti edzők
Gyógytornászok
Csapat menedzserek
Állások
Álláspiac
Szabad röplabda játékosok
Szabad stábtagok
Állásajánlatok
Tippjátékok
Mérkőzések
Bejelentkezés
Férfi Röplabda
Női Röplabda
Strandröplabda
Sötét mód
Nyelv:
Szerkesztés
Fotó
romanczuko
általa
Volleybox
Röplabda játékosok
Lengyelország
Roman Bartuzi
Háttérkép hozzáadása
Ez én vagyok
Törlés
Megosztás
Idővonal
0
Klubok
5
Csapattársak
148
Versenysorozatok
24
Mérkőzések
24
Díjak
0
Játékos adatai
Szerkesztés
Ranglista
4117
Állampolgárság
Lengyelország
Poszt
Center
Születési dátum
1970-02-22
Magasság
200cm
Ütés magasság
330cm
Blokk magasság
315cm
Megtekintések száma
1757
Hozzáadta
Volleybox
Visszavonult
Közösségi profilok
Szerkesztés
Család
Hozzáadás
Beállítások
Visszavonult
Új röplabda klubot keresel?
Csatlakozz a listához
Edzők (4)
Stanisław Szablewski
STS Olimpia Sulęcin
2004/05 - 2006/07
Üzenet
Hubert Wagner
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1994/95
Waldemar Wspaniały
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1996/97 - 1997/98
Ryszard Kruk
PSG Stal Nysa S.A.
2000/01
Gyógytornászok (1)
Wiesław Kuźma
PSG Stal Nysa S.A.
2000/01
Röplabda játékosok (143)
Piotr Gacek
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
2002/03
Üzenet
Łukasz Kruk
Stocznia Szczecin
1995/96
Üzenet
Ratko Peris
Moerser SC
1998/99
Üzenet
Sergey Sosnin
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
2001/02
Üzenet
Dariusz Chmielenko
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1989/90 - 1991/92
Artur Chaberski
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1989/90
Paweł Raczyński
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1986/87
Leszek Krawiecki
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1986/87
Paweł Kadłubowski
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1988/89 - 1989/90
Przemysław Kromulski
STS Olimpia Sulęcin
2004/05
Wojciech Wejman
STS Olimpia Sulęcin
2004/05
Paweł Onoszko
STS Olimpia Sulęcin
2004/05
Paweł Łasocha
STS Olimpia Sulęcin
2006/07
Jakub Głuszak
STS Olimpia Sulęcin
2006/07
Radosław Dobrowolski
STS Olimpia Sulęcin
2004/05
Dominik Dudzik
STS Olimpia Sulęcin
2006/07
Mariusz Rzeszotek
STS Olimpia Sulęcin
2008/09
Piotr Piechowiak
STS Olimpia Sulęcin
2007/08
Jakub Dembiński
STS Olimpia Sulęcin
2007/08
Sebastian Świderski
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1996/97 - 1997/98
Krzysztof Gierczyński
Stocznia Szczecin
1995/96
Rajko Jokanović
Moerser SC
1998/99 - 1999/00
Eugen Bakumovski
Moerser SC
1998/99 - 1999/00
Zdzisław Olejnik
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1996/97 - 1997/98, 2001/02
Witold Roman
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1986/87 - 1988/89
Krzysztof Janczak
Stocznia Szczecin
1995/96
Jarosław Wojczuk
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski, Stocznia Szczecin
1990/91 - 1994/95, 1995/96
Adam Kurek
PSG Stal Nysa S.A.
2000/01
Pavel Rezníček
PSG Stal Nysa S.A.
2000/01
Nisse Huttunen
Moerser SC
1998/99
Jerzy Zwierko
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1994/95, 1996/97 - 1997/98
Marek Fornal
Stocznia Szczecin
1995/96
Janusz Wojdyga
Stocznia Szczecin
1995/96
Paweł Kuciński
PSG Stal Nysa S.A.
2000/01
Piotr Łuka
PSG Stal Nysa S.A.
2000/01
Sven Dörendahl
Moerser SC
1998/99 - 1999/00
Szymon Żurawski
Stocznia Szczecin, Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1995/96, 2001/02 - 2002/03
Zbigniew Rektor
PSG Stal Nysa S.A.
2000/01
Danny Moortgat
Moerser SC
1999/00
Sławomir Kudłaczewski
Stocznia Szczecin
1995/96
Krzysztof Kocik
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1996/97 - 1997/98, 2003/04
Oktawian Krzyżanowski
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1997/98
Radosław Maciejewicz
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1996/97 - 1997/98, 2001/02
Karol Hachuła
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1990/91 - 1994/95, 1996/97 - 1997/98
Rafał Dymowski
PSG Stal Nysa S.A.
2000/01
Roman Borówko
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1990/91
Aleksander Januszkiewicz
PSG Stal Nysa S.A.
2000/01
Haroldas Čyvas
Moerser SC
1999/00
Marcin Lubiejewski
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
2001/02
Mariusz Błaszczyk
Moerser SC
1999/00
Michał Jaszewski
PSG Stal Nysa S.A.
2000/01
Bogusław Mienculewicz
PSG Stal Nysa S.A.
2000/01
Janusz Bułkowski
PSG Stal Nysa S.A.
2000/01
Krzysztof Kowejsza
Stocznia Szczecin
1995/96
Marcin Kobiałko
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1996/97 - 1997/98, 2001/02 - 2002/03
Adam Cziszewski
Stocznia Szczecin, Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1995/96, 2003/04
Daniel Matoška
PSG Stal Nysa S.A.
2000/01
Leszek Czerlonek
Stocznia Szczecin
1995/96
Maciej Kowalczuk
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
2001/02 - 2002/03
Dariusz Ratajczak
PSG Stal Nysa S.A.
2000/01
Tomasz Borczyński
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1992/93 - 1993/94, 1996/97 - 1997/98
Tomasz Paluch
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1990/91 - 1993/94
Nils Lieber
Moerser SC
1999/00
Niklas Rademacher
Moerser SC
1999/00
Andrzej Przeździecki
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1987/88 - 1989/90
Robert Matysiak
Stocznia Szczecin
1995/96
Nikolay Mariaskin
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1993/94 - 1994/95, 1996/97 - 1997/98
Emil Żak
STS Olimpia Sulęcin
2005/06
Michał Ozimiński
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
2001/02
Marcin Jarosz
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
2002/03
Marek Czubiński
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1986/87 - 1987/88
Marcin Olichwer
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
2003/04
Eryk Matuszak
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1993/94 - 1994/95, 1996/97
Tomasz Sokołowski
Stocznia Szczecin
1995/96
Kanstantsin Asipchik
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
2002/03
Andrzej Dworczanin
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1986/87 - 1994/95
Maciej Nowak
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1988/89 - 1994/95
Robert Kowalski
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1986/87 - 1994/95
Mariusz Wójcik
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1993/94 - 1994/95
Dušan Ilić
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
2001/02
Jacek Pić
STS Olimpia Sulęcin
2008/09
Jan Gumienny
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1986/87 - 1989/90
Michał Gaca
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski, STS Olimpia Sulęcin
2001/02 - 2003/04, 2008/09
Doug Hughes
Moerser SC
1999/00
Ingo Liedemann
Moerser SC
1999/00
Stefan Trienen
Moerser SC
1999/00
Marten Webel
Moerser SC
1999/00
Marcin Zarzycki
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1986/87 - 1992/93, 1994/95
Arkadiusz Marek
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1994/95
Sergey Golotov
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1993/94
Michał Glinka
STS Olimpia Sulęcin
2005/06 - 2007/08
Konrad Krzywiecki
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski, STS Olimpia Sulęcin
2003/04, 2008/09
Artur Kulikowski
STS Olimpia Sulęcin
2005/06
Jacek Kuźmiński
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1986/87
Patryk Wojtysiak
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
2003/04
Marek Cholawo
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1986/87 - 1987/88
Paweł Rozesłaniec
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1986/87 - 1987/88
Damian Sławiak
STS Olimpia Sulęcin
2004/05 - 2008/09
Arkadiusz Romańczuk
STS Olimpia Sulęcin
2007/08 - 2008/09
Janusz Malinowski
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1986/87 - 1987/88
Paweł Kozłowski
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1987/88 - 1991/92
Dariusz Chybik
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1987/88 - 1989/90
Piotr Haładus
STS Olimpia Sulęcin
2004/05
Jakub Malinowski
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
2003/04
Paweł Dziekanowski
STS Olimpia Sulęcin
2006/07
Kamil Sekuła
STS Olimpia Sulęcin
2005/06 - 2006/07
Krzysztof Adamczyk
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
2003/04
Paweł Łojewski
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
2003/04
Leszek Waściński
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski, STS Olimpia Sulęcin
2001/02, 2006/07 - 2007/08
Tomasz Potopa
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski, STS Olimpia Sulęcin
2001/02, 2004/05
Marek Ziarkowski
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
2001/02
Marcin Nakonieczny
STS Olimpia Sulęcin
2007/08 - 2008/09
Karol Idzikowski
STS Olimpia Sulęcin
2007/08
Tomasz Leszko
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
2003/04
Sławomir Strzałkowski
Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
2003/04
Krzysztof Dobek
STS Olimpia Sulęcin
2004/05 - 2006/07
Marcin Lorens
STS Olimpia Sulęcin
2004/05 - 2007/08
Marek Staszewski
STS Olimpia Sulęcin
2004/05 - 2005/06
Piotr Biliński
STS Olimpia Sulęcin
2005/06 - 2007/08
Łukasz Chajec
STS Olimpia Sulęcin
2004/05 - 2008/09
Jerzy Boguta
STS Olimpia Sulęcin
2004/05 - 2007/08
Jan Włodarczyk
STS Olimpia Sulęcin
2007/08
Te vagy Roman Bartuzi?
Profil átvétele
Betöltés
0