not bad ;)... nah its GREAT !!!
Digs in European Cups 2011/12 12 évvel ezelőtt +1
brakuje mi obrony Davida Lee z pierwszego meczu z Resovią :P
great video, gj przemek :)
z roku na rok robi się coraz większy piknik (chodzi mi o mecze reprezentacji no i skrę), doping jest sztucznie sterowany, brak w nim spontaniczności i żywiołowości...
fajny filmik, a co do meczu (pierwszego) to moim zdaniem był lepszy niż finał ligi mistrzów ;)
@greek-volley +1000
szkoda że nie mają tak mocnej drużyny jak kiedyś. Wtedy pokazali by polskim klaskaczom jak się dopinguje :P
@ bitka trochę się z Tobą nie zgodzę, co jak co ale obaj komentatorzy kilkukrotnie docenili postawę Zatorskiego, nie tylko w finałowym meczu ale i w całym turnieju. Co do zagrywki, to w pierwszym secie Zenit nas pogonił, a w drugim sytuacja się odwróciła. Później zagrywka nie odgrywała aż tak znaczącej roli. Moim zdaniem mecz zawalił Falasca. Fatalny pierwszy set, złe wybory (patrz pipe w 5 secie) gra tylko skrzydłami, w dodatku często te piłki były bardzo niedokładne. Hiszpan preferuje strasznie archaiczną siatkówkę.... Nie wiem co w nim widzą działacze Skry, dla mnie to zwykły podstarzały rzemieślnik. No i muszę również wspomnieć o jego zachowaniu wobec trenera, ma go totalnie w d*pie, zero szacunku. Na czasach nawet nie raczy spojrzeć w stronę Nawrockiego a co dopiero mówić o słuchaniu jego wskazówek/poleceń..
a nasi "eksperci" w przedmeczowych analizach doszli do wniosku że to Skra ma na środku przewagę?. Oczywiście na grę środkowych duży wpływ ma rozgrywający, oraz przyjęcie zespołu ( które Skra miała wczoraj bardzo dobre), ale ataki Plińskiego ( raczej plasiki i kiwki) oraz zdrapki Możdżonka wyglądały bardzo blado i niepewnie, na tle soczystych ciosów Volkova i Apalikova. Już nie wspomnę o bardzo efektownych wrzutkach z 3-4 metra przez Vermiglio
Najlepsza rozmowa tego weekendu: Idzie Apalikov po nagrodę- Drzyzga - "nie potrzebne te gwizdy" a zaślepiony Skrą Swędrowski - "to nie gwizdy to owacja". Zdziwiony Drzyzga - "owacja no tak niech będzie owacja" haahahahahahahahaahah

« 1 2 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 49 50 »