Zasięg i sposób ataku Grozera

Someone 875
0
2010-09-26 • 3369 visualizzazioni • 2 replies
Świetny pomysł z tymi funclub'ami i myślę, że to będzie ciekawa dyskusja- dlatego zakładam. Lubię tego gracza oczywiście za jego atak. Konkretnie chodzi mi o jego parametry i sposób ataku. Czasami atakuje po prostu normalnie "łapiąc" wysoko piłkę, a czasami charakterystycznie "zawisa" w powietrzu, łapie piłkę nieco niżej. Ci co go obserwują z pewnością to zauważyli. Wprowadza tym niezłe zamieszanie w bloku- zwykle jest to skuteczny zabieg. Jak myślicie, kiedy ucieka się do tego typu ataku: atakuje tak jak wyjdzie? czy może w konkretnych sytuacjach? Może coś więcej na temat tego bardzo charakterystycznego sposobu ataku?
Renegat 46 1
13 anni fa
+1
Kurde, gdybym wczoraj przeczytał Twój post, to bym obserwował jego sposób ataku podczas meczu z Polską, a tak to nie poobserwuję, gdyż nie mam jak obejrzeć Kanada - Niemcy. Bardzo fajnie to wygląda wizualnie, lecz czasami jeszcze się podpala i wtedy dostaje bardzo imponująco wyglądającą czapę, chociaż jeśli ma dzień to żaden blok i żadna obrona go nie zatrzyma. Bardzo się cieszę, że od tego sezonu będzie grał w Rzeszowie - będzie można popatrzeć jak zmiata przeciwników z parkietu ?.
przemek16 808 17
13 anni fa
+1
oglądałem wiele jego meczów z poprzedniego sezonu niemieckiej Bundesligi oraz LM i byłem pod wrażeniem na jakim zasięgu łapał piłke... w kluczowych momentach zwalniał też rekę (takie plasy, jak w meczu z Kanadą)... O zagrywce chyba mówić nie muszę, bo kto grał w drużynie VfB Friedrichshafen o ten element się martwić nie musi ?
Minusem może być jego charakter, warto wspomnieć że po przegranym meczu w poprzednim sezonie (to był półfinał Pucharu Niemiec) rozwalił tabliczkę oraz wywalił wózek z piłkami ? ale to był jeden taki moment ? Myślę, że da wiele Resovii...
Classifica dei pallavolistiChi è il miglior pallavolista di sempre?Mostra la classifica dei giocatoriClassifica dei pallavolisti
Chi è il miglior pallavolista di sempre?Mostra la classifica dei giocatori
0