Volleybox
Start
Transfers
Nieuws
Database
Spelers
Spelers database
Spelers ranglijst
Samengewerkt?
Roosters 2023/24
Voormalige spelers
Familiebanden
Ploegen
Clubs database
Clubs ranglijst
Clubs beoordelingen
COVID-19 gevallen
Nationale ploegen database
Nationale ploegen ranglijst
Overige
Toernooien database
Medewerkers database
Trainers ranglijst
Agentschappen database
Agentschappen beoordelingen
Arena's database
Gemeenschap
Forum
Forum
Ongelezen posts
Gebruikers activiteit
Gebruikers commentaren
Meest actieve gebruikers
Gebruikers activiteit
Gebruikers prestaties
Gebruikers bij wedstrijden
Gebruikers per land
Gebruikers database
Alle gebruikers
Fans
Spelers
Agenten
Trainers
Statistici
Fysieke voorbereidingscoaches
Fysiotherapeuten
Team managers
Vacatures
Job markt
Beschikbare volleybalspelers
Beschikbare stafleden
Job aanbiedingen
Voorspellingen
Scores
Aanmelden
Heren Volleybox
Dames Volleybox
Beach Volleybox
Donkere modus
Taal:
Bewerken
Foto door
S…k
Volleybox
Assistent trainers
Italië
Aljosa Orel
Achtergrond toevoegen
Dat ben ik
Verwijderen
Delen
Tijdslijn
0
Clubs
10
Ploeggenoten
140
Toernooien
22
Wedstrijden
19
Prijzen
0
Assitent trainer gegevens
Bewerken
Spelers ranglijst
7195
Trainer ranglijst
12770
Nationaliteit
Italië
,
Slovenië
Positie
Hoekspeler
Geboortedatum
1982-07-21
Lengte
190cm
Weergaven
1639
Toegevoegd door
franzvinci01
Sociale profielen
Bewerken
Familie
Toevoegen
Instellingen
Spelerscarrière beëindigd
Wie is de beste volleybalspeler ooit?
Toon spelers ranglijst
Trainers (12)
Ho-Chul Kim
Adria Volley Trieste
2002/03
Francesco Dall'Olio
Pallavolo Padova
2004/05
Dragutin Baltić
ACH Volley Ljubljana
2007/08
Andrej Urnaut
OK Salonit Anhovo
2010/11
Massimo Dagioni
Modugno Volley
2006/07
Luca Monti
Pallavolo Reima Crema
2008/09
Vincenzo Mastrangelo
Modugno Volley
2006/07
Luigi Schiavon
Adria Volley Trieste
2002/03
Gianluca Bastiani
Adria Volley Trieste
2003/04
Fabrizio Marchesini
OK Val Gorizia
2001/02
Fabio Sandri
Villadies Villa Vicentina
2022/23 - 2023/24
Giacomo Zanuttigh
Friuli Venezia Giulia U19
1996/97 - 1997/98
Assistent trainers (5)
Elisa Fiori
Villadies Villa Vicentina
2023/24
Marco Camperi
Pallavolo Reima Crema
2008/09
Radovan Gačič
ACH Volley Ljubljana
2007/08
Simone Roscini
Pallavolo Padova
2004/05
Leon Schilling
OK Salonit Anhovo
2010/11
Fysieke voorbereidingscoaches (3)
Marco Kalc
Adria Volley Trieste, ACH Volley Ljubljana
2002/03, 2007/08
Leon Schilling
OK Salonit Anhovo
2010/11
Sport Directeuren (1)
Giuseppe Cormio
Pallavolo Padova
2004/05
Volleybalspelers (119)
Axel Jacobsen
Pallavolo Reima Crema
2008/09
Bericht
Sebastijan Škorc
ACH Volley Ljubljana
2007/08
Bericht
Matevž Kamnik
ACH Volley Ljubljana
2007/08
Bericht
Daniel Cornacchia
Friuli Venezia Giulia U19
1996/97 - 1997/98
Bericht
Laura Olivo
Villadies Villa Vicentina
2023/24
Giulia Buffolini
Villadies Villa Vicentina
2023/24
Adele Deana
Villadies Villa Vicentina
2023/24
Luna Pinatti
Villadies Villa Vicentina
2023/24
Zoe Tortolo
Villadies Villa Vicentina
2023/24
Elisa Fiori
Villadies Villa Vicentina
2023/24
Ludovica Ulian
Villadies Villa Vicentina
2023/24
Giorgia Birsa
Villadies Villa Vicentina
2023/24
Marco Meoni
Pallavolo Padova
2004/05
Piotr Gruszka
Adria Volley Trieste
2002/03
Tine Urnaut
ACH Volley Ljubljana
2007/08
Alen Pajenk
ACH Volley Ljubljana
2007/08
Aleksandr Gerasimov
Adria Volley Trieste
2002/03
Mitja Gasparini
ACH Volley Ljubljana
2007/08
Ventzislav Simeonov
Pallavolo Padova
2004/05
Jani Kovačič
OK Salonit Anhovo
2010/11
Rob Bontje
Pallavolo Padova
2004/05
Krzysztof Stelmach
Pallavolo Padova
2004/05
Dömötör Mészáros
Pallavolo Padova
2004/05
Rok Satler
ACH Volley Ljubljana
2007/08
Scott Touzinsky
ACH Volley Ljubljana
2007/08
Guillaume Samica
Adria Volley Trieste
2003/04
Tomislav Smuc
ACH Volley Ljubljana
2007/08
Matija Pleško
ACH Volley Ljubljana
2007/08
Jasmin Čuturić
Adria Volley Trieste, ACH Volley Ljubljana
2003/04, 2007/08
Michele Baranowicz
Pallavolo Reima Crema
2008/09
Marcello Forni
Adria Volley Trieste
2002/03
Marco Vicini
Pallavolo Padova
2004/05
Milorad Kovać
Adria Volley Trieste
2003/04
Bogdan Olteanu
Modugno Volley
2006/07
Roberto Cazzaniga
Pallavolo Reima Crema
2008/09
Davor Čebron
ACH Volley Ljubljana
2007/08
Zoltán Kovács
OK Salonit Anhovo
2010/11
Gianluca Nuzzo
Modugno Volley
2006/07
Giovanni Polidori
Adria Volley Trieste
2002/03
Loris Manià
Adria Volley Trieste
2002/03 - 2003/04
Arkadiusz Gołaś
Pallavolo Padova
2004/05
Ricardo Serafim
Pallavolo Reima Crema
2008/09
Iacopo Botto
Pallavolo Reima Crema
2008/09
Marco Visentin
Adria Volley Trieste
2003/04
Davide Tovo
Pallavolo Padova
2004/05
Nicola Daldello
Volley Oderzo
2005/06
Simone Spescha
Adria Volley Trieste
2003/04
Brandon Taliaferro
ACH Volley Ljubljana
2007/08
Aimone Alletti
Pallavolo Reima Crema
2008/09
Rodolfo Cavaliere
Adria Volley Trieste
2002/03 - 2003/04
Stefano Patriarca
Pallavolo Reima Crema
2008/09
Alessandro Giosa
Modugno Volley
2006/07
Delano Thomas
ACH Volley Ljubljana
2007/08
Simone Tiberti
Adria Volley Trieste
2002/03
Victor Batista
Pallavolo Reima Crema
2008/09
Luca Lo Re
Adria Volley Trieste
2002/03
Andrea Garghella
Pallavolo Padova
2004/05
Leonardo Morsut
Pallavolo Padova
2004/05
Dane Mijatović
OK Salonit Anhovo
2010/11
Mauro Ricci Petitoni
Pallavolo Reima Crema
2008/09
Andrej Kovačič
OK Salonit Anhovo
2010/11
Maikel Salas
Modugno Volley
2006/07
Olivier Lamoise
Modugno Volley
2006/07
Gianluca Durante
Modugno Volley
2006/07
Dario Savičič
OK Salonit Anhovo
2010/11
Tomaž Paravan
OK Salonit Anhovo
2010/11
Boštjan Kriveč
OK Salonit Anhovo
2010/11
Riccardo Roganti
Modugno Volley
2006/07
Luka Kriveč
OK Salonit Anhovo
2010/11
Alberto Caprotti
Pallavolo Reima Crema
2008/09
Tomáš Anděl
OK Salonit Anhovo
2010/11
Danilo Finazzi
Pallavolo Reima Crema
2008/09
Dalibor Tomič
OK Salonit Anhovo
2010/11
Roberto Meriggioli
Modugno Volley
2006/07
Israel Dos Santos
OK Salonit Anhovo
2010/11
Damir Sabeč
OK Salonit Anhovo
2010/11
Saša Momić
Adria Volley Trieste
2003/04
Lorenzo Bonini
Adria Volley Trieste
2002/03
Sandro Stangoni
Modugno Volley
2006/07
Ivano Santià
Modugno Volley
2006/07
Andraž Paliska
OK Salonit Anhovo
2010/11
Giulio Silva
Pallavolo Reima Crema
2008/09
Luca Susio
Adria Volley Trieste
2002/03
Alen Bektaševič
OK Salonit Anhovo
2010/11
Filippo Strenghetto
Pallavolo Padova
2004/05
Matteo Daldello
Volley Oderzo
2005/06
Stefano Mari
Adria Volley Trieste
2003/04
Umberto Damaro
Pallavolo Reima Crema
2008/09
Andrea Radin
Adria Volley Trieste
2002/03
Giacomo Bastianini
Volley Oderzo
2005/06
Paolo Cola
Adria Volley Trieste
2002/03 - 2003/04
Valerio Savio
Volley Oderzo
2005/06
Pietro Ioppi
Volley Oderzo
2005/06
Valmi Fontanot
Adria Volley Trieste
2002/03
Filippo Sgrò
Pallavolo Reima Crema
2008/09
Cristian Corazza
Friuli Venezia Giulia U19
1996/97
Nicola Campagnaro
Volley Oderzo
2005/06
Fabio Mirizzi
Modugno Volley
2006/07
Alessia Brumat
Villadies Villa Vicentina
2022/23 - 2023/24
Stefano Rigonat
OK Val Gorizia
2001/02
Giulia Donda
Villadies Villa Vicentina
2022/23 - 2023/24
Alice Tomasin
Villadies Villa Vicentina
2022/23 - 2023/24
Aleš Feri
OK Val Gorizia
2001/02
Rayan Graunar
OK Val Gorizia
1999/00
Giacomo Zanolin
Friuli Venezia Giulia U19
1996/97 - 1997/98
Anna Sioni
Villadies Villa Vicentina
2022/23 - 2023/24
Alice Pittioni
Villadies Villa Vicentina
2022/23 - 2023/24
Laura Grego
Villadies Villa Vicentina
2022/23
Arianna Tomasetig
Villadies Villa Vicentina
2022/23
Alessia Fabro
Villadies Villa Vicentina
2022/23
Ilaria Campestrini
Villadies Villa Vicentina
2022/23
Gaia Marta
Villadies Villa Vicentina
2023/24
Maria Alice Carlet
Villadies Villa Vicentina
2022/23
Giulia Fregonese
Villadies Villa Vicentina
2022/23 - 2023/24
Lara Legovich
Villadies Villa Vicentina
2022/23
Linda Mucelli
Villadies Villa Vicentina
2022/23 - 2023/24
Matilde Comino
Villadies Villa Vicentina
2022/23 - 2023/24
Beatrice Maiwald
Villadies Villa Vicentina
2022/23
Ben jij Aljosa Orel?
Neem het profiel over
Laden
0