Volleybox
Start
Transfers
Nieuws
Database
Spelers
Spelers database
Spelers ranglijst
Samengewerkt?
Roosters 2023/24
Voormalige spelers
Familiebanden
Ploegen
Clubs database
Clubs ranglijst
Clubs beoordelingen
COVID-19 gevallen
Nationale ploegen database
Nationale ploegen ranglijst
Overige
Toernooien database
Medewerkers database
Trainers ranglijst
Agentschappen database
Agentschappen beoordelingen
Arena's database
Gemeenschap
Forum
Forum
Ongelezen posts
Gebruikers activiteit
Gebruikers commentaren
Meest actieve gebruikers
Gebruikers activiteit
Gebruikers prestaties
Gebruikers bij wedstrijden
Gebruikers per land
Gebruikers database
Alle gebruikers
Fans
Spelers
Agenten
Trainers
Statistici
Fysieke voorbereidingscoaches
Fysiotherapeuten
Team managers
Vacatures
Job markt
Beschikbare volleybalspelers
Beschikbare stafleden
Job aanbiedingen
Voorspellingen
Scores
Aanmelden
Heren Volleybox
Dames Volleybox
Beach Volleybox
Donkere modus
Taal:
Bewerken
Foto door
pozdrAVIAjacy
Volleybox
Volleybalspelers
Polen
Damian Boruch
Achtergrond bewerken
Achtergrond toegevoegd door
Kondes
Dat ben ik
Verwijderen
Delen
Tijdslijn
0
Clubs
8
Ploeggenoten
150
Toernooien
22
Wedstrijden
189
Prijzen
0
Volgers
1
Speler gegevens
Bewerken
Ranglijst
7458
Nationaliteit
Polen
Positie
Middenaanvaller
Geboortedatum
1989-12-14
Lengte
209cm
Gewicht
97kg
Smash
355cm
Blok
340cm
Weergaven
4469
Toegevoegd door
Kondes
Sociale profielen
Bewerken
Familie
Toevoegen
Instellingen
Spelerscarrière beëindigd
Wie is de beste volleybalspeler ooit?
Toon spelers ranglijst
Trainers (7)
Mark Lebedew
Jastrzębski Węgiel
2015/16 - 2017/18
Bericht
Ferdinando De Giorgi
Jastrzębski Węgiel
2017/18
Marcelo Fronckowiak
Cuprum Lubin
2018/19
Radosław Panas
Indykpol AZS Olsztyn
2012/13
Robert Prygiel
Enea Czarni Radom
2019/20
Witold Chwastyniak
PZL Leonardo Avia Świdnik
2020/21
Marek Grzelczak
ENEA KKS Kozienice
2021/22 - 2024/25
Assistent trainers (9)
Leszek Dejewski
Jastrzębski Węgiel
2015/16 - 2017/18
Bericht
Rainer Vassiljev
Cuprum Lubin
2018/19
Bericht
Luke Reynolds
Jastrzębski Węgiel
2016/17
Bericht
Alessandro Lodi
Jastrzębski Węgiel
2015/16
Bericht
Andrzej Grygołowicz
AZS II Olsztyn
2011/12 - 2013/14
Wojciech Banbula
Jastrzębski Węgiel
2016/17 - 2017/18
Dmitriy Skori
Enea Czarni Radom
2019/20
Piotr Poskrobko
Indykpol AZS Olsztyn
2012/13
Michał Kalita
ENEA KKS Kozienice
2021/22 - 2023/24
Statistici (4)
Kamil Sołoducha
Indykpol AZS Olsztyn
2012/13
Bericht
Mateusz Nykiel
Jastrzębski Węgiel
2015/16 - 2016/17
Bericht
Damian Musiak
Cuprum Lubin
2018/19
Cezary Kostaniak
PZL Leonardo Avia Świdnik
2020/21
Fysieke voorbereidingscoaches (2)
Kuba Szyszka
Enea Czarni Radom
2019/20
Bericht
Mirco Fasini
Cuprum Lubin
2018/19
Voorzitters (3)
Mariusz Szyszko
Indykpol AZS Olsztyn
2012/13
Radosław Szczerba
PZL Leonardo Avia Świdnik
2020/21
Przemysław Michalczyk
Jastrzębski Węgiel
2015/16
Volleybalspelers (125)
Antoni Sokołowski
ENEA KKS Kozienice
2023/24
Bericht
Salvador Hidalgo Oliva
Jastrzębski Węgiel
2016/17 - 2017/18
Bericht
Athanásios Protopsáltis
Enea Czarni Radom
2019/20
Bericht
Mateusz Masłowski
Enea Czarni Radom
2019/20
Bericht
Łukasz Szarek
Indykpol AZS Olsztyn
2012/13
Bericht
Konrad Formela
Jastrzębski Węgiel
2015/16
Bericht
Patryk Strzeżek
Jastrzębski Węgiel
2015/16 - 2017/18
Bericht
Bartosz Krzysiek
Indykpol AZS Olsztyn
2012/13
Bericht
Bartosz Makoś
Cuprum Lubin
2018/19
Bericht
Patryk Skup
Indykpol AZS Olsztyn
2012/13
Bericht
Jakub Turski
Jastrzębski Węgiel
2017/18
Bericht
Karol Gdowski
Jastrzębski Węgiel
2016/17 - 2017/18
Bericht
Artur Sługocki
PZL Leonardo Avia Świdnik
2020/21
Bericht
Ksawery Banaczek
Enea Czarni Radom
2019/20
Bericht
Jakub Baranowski
ENEA KKS Kozienice
2021/22 - 2023/24
Bericht
Marcin Kamiński
AZS II Olsztyn
2012/13 - 2013/14
Bericht
Szymon Ćwikliński
ENEA KKS Kozienice
2021/22 - 2022/23
Bericht
Mikołaj Michalak
ENEA KKS Kozienice
2021/22 - 2022/23
Bericht
Adam Ostrowski
ENEA KKS Kozienice
2023/24
Bartłomiej Koryciński
ENEA KKS Kozienice
2023/24
Dominik Kiernoz
ENEA KKS Kozienice
2023/24
Piotr Gruszka
Indykpol AZS Olsztyn
2012/13
Alen Pajenk
Enea Czarni Radom
2019/20
Michał Ruciak
Enea Czarni Radom
2019/20
Lukas Kampa
Jastrzębski Węgiel
2016/17 - 2017/18
Dejan Vincić
Enea Czarni Radom
2019/20
Maciej Muzaj
Jastrzębski Węgiel
2015/16 - 2017/18
Jakub Popiwczak
Jastrzębski Węgiel
2015/16 - 2017/18
Rodrigo Quiroga
Jastrzębski Węgiel
2017/18
Sebastian Schwarz
Jastrzębski Węgiel
2016/17
Guillermo Hernán Rupérez
Indykpol AZS Olsztyn
2012/13
Masahiro Yanagida
Cuprum Lubin
2018/19
Grzegorz Kosok
Jastrzębski Węgiel
2016/17 - 2017/18
Michal Masný
Jastrzębski Węgiel
2015/16
Scott Touzinsky
Jastrzębski Węgiel
2016/17
Alexander Shafranovich
Jastrzębski Węgiel
2015/16
Toontje Van Lankvelt
Jastrzębski Węgiel
2015/16
Kert Toobal
Cuprum Lubin
2018/19
Metodi Ananiev
Indykpol AZS Olsztyn
2012/13
Adrian Patucha
Cuprum Lubin
2018/19
Wojciech Sobala
Indykpol AZS Olsztyn, Jastrzębski Węgiel
2012/13, 2015/16 - 2017/18
Jason DeRocco
Jastrzębski Węgiel
2015/16 - 2017/18
Wojciech Ferens
Indykpol AZS Olsztyn
2012/13
Luke Smith
Cuprum Lubin
2018/19
Wojciech Włodarczyk
Enea Czarni Radom
2019/20
Brenden Sander
Enea Czarni Radom
2019/20
Piotr Hain
Indykpol AZS Olsztyn, Jastrzębski Węgiel
2012/13, 2015/16
Dawid Gunia
Indykpol AZS Olsztyn
2012/13
Igor Grobelny
Cuprum Lubin
2018/19
Piotr Łukasik
Indykpol AZS Olsztyn
2012/13
Karol Butryn
Enea Czarni Radom
2019/20
Michał Żurek
Indykpol AZS Olsztyn
2012/13
Jędrzej Gruszczyński
Cuprum Lubin
2018/19
Michał Kędzierski
Enea Czarni Radom
2019/20
Jonas Kvalen
Indykpol AZS Olsztyn
2012/13
Mariusz Marcyniak
Cuprum Lubin
2018/19
Jakub Ziobrowski
Cuprum Lubin
2018/19
Damian Wdowiak
Pekpol Ostrołęka
2014/15
Michał Filip
Enea Czarni Radom
2019/20
Marcin Ernastowicz
Jastrzębski Węgiel
2015/16 - 2017/18
Dardan Lushtaku
Jastrzębski Węgiel
2017/18
Radosław Gil
Jastrzębski Węgiel
2015/16 - 2016/17
Bartosz Mariański
Indykpol AZS Olsztyn
2012/13
Michał Ostrowski
Enea Czarni Radom
2019/20
Jakub Wachnik
Cuprum Lubin
2018/19
Maciej Gorzkiewicz
Cuprum Lubin
2018/19
Robert Predecki
Jastrzębski Węgiel
2015/16 - 2016/17
Jakub Urbanowicz
Indykpol AZS Olsztyn
2012/13
Przemysław Smoliński
Cuprum Lubin
2018/19
Wiktor Nowak
PZL Leonardo Avia Świdnik
2020/21
Bartłomiej Grzechnik
Enea Czarni Radom
2019/20
Adrian Mihułka
Jastrzębski Węgiel
2015/16
Maciej Kałasz
ENEA KKS Kozienice
2021/22 - 2024/25
Łukasz Zugaj
Enea Czarni Radom
2019/20
Maciej Krzywiecki
Pekpol Ostrołęka
2014/15
Piotr Skałbania
Enea Czarni Radom, ENEA KKS Kozienice
2019/20, 2021/22 - 2022/23
Rafał Obermeler
Pekpol Ostrołęka, PZL Leonardo Avia Świdnik
2014/15, 2020/21
Łukasz Swodczyk
PZL Leonardo Avia Świdnik
2020/21
Bartosz Firszt
Enea Czarni Radom
2019/20
Łukasz Walawender
PZL Leonardo Avia Świdnik
2020/21
Marcin Bachmatiuk
Jastrzębski Węgiel
2015/16 - 2016/17
Jakub Guz
PZL Leonardo Avia Świdnik
2020/21
Michał Koryciński
ENEA KKS Kozienice
2021/22 - 2024/25
Damian Wierzbicki
Pekpol Ostrołęka
2014/15
Filip Biegun
Cuprum Lubin
2018/19
Karol Rawiak
PZL Leonardo Avia Świdnik
2020/21
Wojciech Madej
Cuprum Lubin
2018/19
Daniel Szaniawski
Pekpol Ostrołęka
2014/15
Kamil Kapusta
ENEA KKS Kozienice
2021/22, 2023/24
Rafael Batista de Silva
Indykpol AZS Olsztyn
2012/13
Mateusz Rećko
PZL Leonardo Avia Świdnik
2020/21
Bartłomiej Zawalski
Cuprum Lubin
2018/19
Damian Śliż
Jastrzębski Węgiel
2015/16
Tomasz Kuś
PZL Leonardo Avia Świdnik
2020/21
Dominik Zalewski
Pekpol Ostrołęka
2014/15
Marcin Kurek
PZL Leonardo Avia Świdnik, ENEA KKS Kozienice
2020/21, 2021/22 - 2024/25
Grzegorz Białek
Pekpol Ostrołęka
2014/15
Wojciech Ranecki
ENEA KKS Kozienice
2021/22 - 2024/25
Kamil Obrębski
AZS II Olsztyn, Indykpol AZS Olsztyn
2011/12, 2012/13
Konrad Machowicz
PZL Leonardo Avia Świdnik
2020/21
Piotr Milewski
Pekpol Ostrołęka
2014/15
Łukasz Olender
AZS II Olsztyn
2011/12
Daniel Saczko
Pekpol Ostrołęka
2014/15
Bartłomiej Żywno
PZL Leonardo Avia Świdnik
2020/21
Dariusz Bonisławski
PZL Leonardo Avia Świdnik
2020/21
Michał Przybylski
AZS II Olsztyn, Pekpol Ostrołęka
2011/12, 2014/15
Marcin Ociepski
AZS II Olsztyn
2013/14
Daniel Ostrowski
ENEA KKS Kozienice
2021/22 - 2023/24
Adam Szałański
Pekpol Ostrołęka
2014/15
Piotr Cichocki
Pekpol Ostrołęka
2014/15
Krzysztof Jeziorowski
ENEA KKS Kozienice
2021/22 - 2023/24
Janusz Rdułtowski
ENEA KKS Kozienice
2021/22 - 2023/24
Marcin Obremski
ENEA KKS Kozienice
2021/22 - 2022/23
Robert Głogowski
ENEA KKS Kozienice
2021/22 - 2023/24
Benedykt Skorżyński
ENEA KKS Kozienice
2021/22
Michał Trąbka
ENEA KKS Kozienice
2022/23 - 2023/24
Gracjan Godlewski
AZS II Olsztyn
2012/13 - 2013/14
Ben jij Damian Boruch?
Neem het profiel over
Laden
0