Volleybox
Start
Transfers
Nieuws
Database
Spelers
Spelers database
Spelers ranglijst
Samengewerkt?
Roosters 2023/24
Voormalige spelers
Familiebanden
Ploegen
Clubs database
Clubs ranglijst
Clubs beoordelingen
COVID-19 gevallen
Nationale ploegen database
Nationale ploegen ranglijst
Overige
Toernooien database
Medewerkers database
Trainers ranglijst
Agentschappen database
Agentschappen beoordelingen
Arena's database
Gemeenschap
Forum
Forum
Ongelezen posts
Gebruikers activiteit
Gebruikers commentaren
Meest actieve gebruikers
Gebruikers activiteit
Gebruikers prestaties
Gebruikers bij wedstrijden
Gebruikers per land
Gebruikers database
Alle gebruikers
Fans
Spelers
Agenten
Trainers
Statistici
Fysieke voorbereidingscoaches
Fysiotherapeuten
Team managers
Vacatures
Job markt
Beschikbare volleybalspelers
Beschikbare stafleden
Job aanbiedingen
Voorspellingen
Scores
Aanmelden
Heren Volleybox
Dames Volleybox
Beach Volleybox
Donkere modus
Taal:
Bewerken
Foto door
Manieto
Volleybox
Trainers
Polen
Dariusz Luks
Achtergrond toevoegen
Dat ben ik
Verwijderen
Delen
Tijdslijn
0
Clubs
6
Partners
2
Ploeggenoten
134
Toernooien
14
Wedstrijden
32
Prijzen
0
Hoofdtrainer gegevens
Bewerken
Trainer ranglijst
5239
Nationaliteit
Polen
Positie
Spelverdeler
Geboortedatum
1970-08-11
Lengte
186cm
Weergaven
2971
Toegevoegd door
Volleybox
Sociale profielen
Bewerken
Familie
Toevoegen
Instellingen
Spelerscarrière beëindigd
Wie is de beste volleybalspeler ooit?
Toon spelers ranglijst
Trainers (1)
Mateusz Grabda
Poland U23
2024
Bericht
Assistent trainers (5)
Konrad Cop
Poland U23
2024 - 2025
Bericht
Marcin Ogonowski
Poland U23
2024
Mariusz Wiktorowicz
Enea Czarni Radom
2006/07
Maciej Kołodziejczyk
Poland U23
2024
Tomáš Zedník
VK Ostrava
2023/24
Fysiotherapeuten (1)
Wojciech Kołdras
Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla
2020/21 - 2021/22
Bericht
Team managers (1)
Tomáš Zedník
VK Ostrava
2023/24
Volleybalspelers (126)
Wojciech Żaliński
Enea Czarni Radom
2006/07
Bericht
Paweł Rusek
Górnik Radlin
2001/02 - 2003/04
Bericht
Jarosław Macionczyk
Górnik Radlin
1996/97 - 1998/99, 2001/02 - 2002/03
Bericht
Igor Łukasik
Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla
2020/21 - 2022/23
Bericht
Matouš Vancl
VK Ostrava
2023/24
Bericht
Tymur Tsmokalo
VK Ostrava
2023/24
Bericht
Lubomír Mazoch
VK Ostrava
2023/24
Bericht
Mikołaj Stąporek
Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla
2020/21 - 2022/23
Bericht
Grzegorz Ryś
Górnik Radlin
1993/94 - 1994/95
Bericht
Yaroslav Horobets
Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla
2022/23
Bericht
Mykola Kuts
Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla
2022/23
Bericht
Mark Olsen
VK Ostrava
2023/24
Bericht
Oleksandr Ostapchuk
Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla
2022/23
Bericht
Mikołaj Czubiński
Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla
2020/21 - 2021/22
Bericht
Kacper Marciniak
Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla
2020/21 - 2021/22
Bericht
Michał Smętek
Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla
2021/22 - 2022/23
Bericht
Filip Jastrzębski
Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla
2020/21 - 2022/23
Bericht
Bartosz Wykręt
Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla
2020/21 - 2022/23
Bericht
Wojciech Gajek
Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla
2021/22
Bericht
Piotr Pilarz
Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla
2022/23
Bericht
Andrzej Brzezinka
Górnik Radlin
1994/95
Witold Jędrzejczyk
Górnik Radlin
1993/94 - 1994/95
Tomasz Ptak
Górnik Radlin
1993/94 - 1994/95
Michał Brzoza
Górnik Radlin
2002/03
Bartłomiej Rogoziński
Górnik Radlin
2002/03
Filip Popiwczak
Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla
2020/21 - 2022/23
Marcin Wika
Górnik Radlin
2001/02 - 2002/03
Piotr Gabrych
Górnik Radlin
1996/97
Peter Michalovič
VK Ostrava
2023/24
Grzegorz Kokociński
Enea Czarni Radom
2006/07
Jarosław Wojczuk
Górnik Radlin
2001/02
Dallas Soonias
Enea Czarni Radom
2006/07
Zdzisław Jabłoński
Górnik Radlin
1998/99, 2000/01 - 2001/02
Jakub Bednaruk
Górnik Radlin
1997/98
Marek Kwieciński
PGE GiEK Skra Bełchatów
1999/00
Marcin Kocik
Enea Czarni Radom
2006/07
Sławomir Jungiewicz
Enea Czarni Radom
2006/07
Přemysl Obdržálek
Enea Czarni Radom
2006/07
Maciej Pawliński
Enea Czarni Radom
2006/07
Rafał Marczuk
Górnik Radlin
1995/96
Zbigniew Żukowski
Górnik Radlin
1997/98
Tomáš Malčík
Enea Czarni Radom
2006/07
Arkadiusz Terlecki
Górnik Radlin
1998/99, 2000/01 - 2002/03
Leszek Czerlonek
PGE GiEK Skra Bełchatów
1999/00
Kamil Gutkowski
Enea Czarni Radom
2006/07
Tomasz Paluch
PGE GiEK Skra Bełchatów
1999/00
Robert Malicki
PGE GiEK Skra Bełchatów
1999/00
Dariusz Taterka
Górnik Radlin
1993/94 - 1998/99, 2000/01
Arkadiusz Jasek
Górnik Radlin
1995/96
Mariusz Wiktorowicz
Górnik Radlin, Enea Czarni Radom
2002/03 - 2003/04, 2006/07
Wiesław Popik
Górnik Radlin
1994/95
Marcin Grygiel
Górnik Radlin
1997/98 - 1998/99, 2000/01 - 2003/04
Krzysztof Niedziela
Enea Czarni Radom
2006/07
Tomasz Laskowski
Górnik Radlin
1995/96
Leszek Kurowski
Górnik Radlin
2002/03
Marcin Owczarski
Enea Czarni Radom
2006/07
Sławomir Węgler
Górnik Radlin
1997/98
Radek Šoltys
VK Ostrava
2023/24
Jarosław Sobczyński
Górnik Radlin
2003/04
Sławomir Master
Górnik Radlin
2002/03 - 2003/04
Robert Kurek
Górnik Radlin
1993/94 - 1994/95
Jakub Motyčka
VK Ostrava
2023/24
Michał Koryciński
Enea Czarni Radom
2006/07
Kamil Strzymszok
Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla
2021/22 - 2022/23
Maciej Bartodziejski
PGE GiEK Skra Bełchatów
1999/00
Jarosław Fijoł
Górnik Radlin
1993/94, 1995/96 - 1998/99
Dawid Pawlun
VK Ostrava
2023/24
Grzegorz Kosatka
Górnik Radlin, PGE GiEK Skra Bełchatów
1995/96 - 1996/97, 1999/00
Damian Słomka
Enea Czarni Radom
2006/07
Paweł Szabelski
Górnik Radlin
2003/04
Krzysztof Makaryk
Górnik Radlin, Enea Czarni Radom
2003/04, 2006/07
Ondřej Muroň
VK Ostrava
2023/24
Dariusz Parkitny
Górnik Radlin
1997/98
Jakub Dvořák
VK Ostrava
2023/24
Artur Kabziński
Górnik Radlin
2003/04
Marcin Witoszek
Górnik Radlin
1993/94 - 1998/99
Roman Gulczyński
Górnik Radlin
2002/03
Jakub Pelikán
VK Ostrava
2023/24
Dominik Jelen
VK Ostrava
2023/24
Bogusław Brzezinka
Górnik Radlin
1993/94 - 1998/99
Tomasz Szelec
Górnik Radlin
1994/95 - 1998/99, 2000/01
Dariusz Łasiewicki
Górnik Radlin
1995/96 - 1996/97, 1998/99
Bohdan Ptáček
VK Ostrava
2023/24
Krzysztof Domagała
PGE GiEK Skra Bełchatów
1999/00
Michał Kisielewicz
Górnik Radlin
1993/94 - 1996/97
Andrzej Kowal
Górnik Radlin
1996/97 - 1997/98
Daniel Nahorski
Górnik Radlin
1997/98 - 1998/99, 2000/01
Filip Jarosiński
VK Ostrava
2023/24
Sergey Krivoshein
PGE GiEK Skra Bełchatów
1999/00
Jacek Nawrocki
PGE GiEK Skra Bełchatów
1999/00
Jacek Pasiński
PGE GiEK Skra Bełchatów
1999/00
Piotr Ptaszyński
Górnik Radlin
1994/95 - 1996/97
Marcin Grzegoszczyk
Górnik Radlin
2000/01
Łukasz Lip
Górnik Radlin
2003/04
Wojciech Trawczyński
PGE GiEK Skra Bełchatów
1999/00
Andrzej Kurdziel
Górnik Radlin
2003/04
Marek Chodakowski
Górnik Radlin
2000/01
Paweł Pająk
PGE GiEK Skra Bełchatów
1999/00
Matěj Resl
VK Ostrava
2023/24
Andrzej Berecki
Górnik Radlin
1994/95 - 1995/96
Michał Krymarys
Górnik Radlin
2001/02
Tymek Brzoza
Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla
2020/21 - 2021/22
Aleksander Pikuła
Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla
2020/21 - 2021/22
Kacper Kania
Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla
2021/22 - 2022/23
Dmytro Kapelus
Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla
2020/21 - 2022/23
Aleksander Abram
Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla
2020/21 - 2022/23
Kacper Król
Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla
2020/21 - 2022/23
Filip Mystkowski
Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla
2021/22 - 2022/23
Nikodem Wiśniewski
Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla
2022/23
Aleksander Piksa
Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla
2022/23
Ben jij Dariusz Luks?
Neem het profiel over
Laden
Indoor Wedstrijden (32)
Beach wedstrijden (0)
Indoor toernooien (14)
Beach toernooien (0)
0