Volleybox
Start
Transfers
Nieuws
Database
Spelers
Spelers database
Spelers ranglijst
Samengewerkt?
Roosters 2023/24
Voormalige spelers
Familiebanden
Ploegen
Clubs database
Clubs ranglijst
Clubs beoordelingen
COVID-19 gevallen
Nationale ploegen database
Nationale ploegen ranglijst
Overige
Toernooien database
Medewerkers database
Trainers ranglijst
Agentschappen database
Agentschappen beoordelingen
Arena's database
Gemeenschap
Forum
Forum
Ongelezen posts
Gebruikers activiteit
Gebruikers commentaren
Meest actieve gebruikers
Gebruikers activiteit
Gebruikers prestaties
Gebruikers bij wedstrijden
Gebruikers per land
Gebruikers database
Alle gebruikers
Fans
Spelers
Agenten
Trainers
Statistici
Fysieke voorbereidingscoaches
Fysiotherapeuten
Team managers
Vacatures
Job markt
Beschikbare volleybalspelers
Beschikbare stafleden
Job aanbiedingen
Voorspellingen
Scores
Aanmelden
Heren Volleybox
Dames Volleybox
Beach Volleybox
Donkere modus
Taal:
Bewerken
Foto door
ShiDaniel
Volleybox
Volleybalspelers
Brazilië
Everaldo Lucena
Achtergrond toevoegen
Dat ben ik
Verwijderen
Delen
Tijdslijn
1
Clubs
15
Partners
1
Ploeggenoten
347
Toernooien
55
Wedstrijden
310
Prijzen
0
Volgers
2
Speler gegevens
Bewerken
Ranglijst
1696
Ranglijst in 2024
1087
Nationaliteit
Brazilië
Positie
Spelverdeler
Geboortedatum
1985-03-17
Lengte
194cm
Gewicht
100kg
Smash
318cm
Blok
303cm
Weergaven
10443
Toegevoegd door
mvs
Sociale profielen
Bewerken
Familie
Toevoegen
Instellingen
Spelerscarrière beëindigd
Wie is de beste volleybalspeler ooit?
Toon spelers ranglijst
Trainers (15)
Ricardo Picinin
Saneago/Goiás Vôlei
2020/21
Bericht
Rogério Reschke Ponticelli
Bento Vôlei
2006/07
Bericht
Horacio Dileo
Vôlei Renata/Campinas
2022/23
Nery Tambeiro Júnior
Montes Claros Vôlei, Itambé/Minas
2013/14, 2014/15 - 2015/16
Ricardo Navajas
ECUS/Suzano
2004/05
Giovane Gávio
Sesi Bauru, Sesc-RJ
2012/13, 2016/17 - 2018/19
Leonardo Afonso S. de Carvalho
Volta Redonda
2009/10
Alessandro Fadul
Volta Redonda, Maringá Vôlei
2011/12, 2019/20
Eduardo Pádua
CNR Álvares Cabral
2008/09
Henrique Antonio Dias
CNR Álvares Cabral
2007/08
Assistent trainers (12)
Giuliano Ribas
Vôlei Renata/Campinas
2022/23
Bericht
Marcel Matz
Ulbra/Canoas
2005/06
Bericht
Guilherme Novaes P. Ferreira Guilherme
Itambé/Minas
2014/15 - 2015/16
Bericht
Sergio Cunha
Sesi Bauru
2012/13
Bericht
Vinícius Castilho dos Santos
Vôlei Renata/Campinas
2022/23
Bericht
Flavio Tavares
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2023/24 - 2024/25
Bericht
Leandro Regis
Maringá Vôlei
2019/20
Bericht
Nery Tambeiro Júnior
Sesi Bauru
2012/13
Pedro Uehara
Sesi Bauru, Sesc-RJ
2012/13, 2016/17 - 2017/18
Fernando Martins
Itambé/Minas
2021/22
Vinícius Gamino
Sesc-RJ
2016/17 - 2018/19
Statistici (4)
Henrique Modenesi
Sesi Bauru
2012/13
Bericht
Felipe Lima
Vôlei Renata/Campinas
2022/23
Bericht
Bryan Vanzan
Maringá Vôlei
2019/20
Bericht
Oscar Papke
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2023/24 - 2024/25
Bericht
Fysiotherapeuten (5)
Aridone Borgonovo
Sesc-RJ, Vedacit/Vôlei Guarulhos
2017/18 - 2018/19, 2023/24 - 2024/25
Bericht
Felipe Galdino
Itambé/Minas
2021/22
Samuel Mamprin
Vôlei Renata/Campinas
2022/23
Márcio Saraiva de Oliveira
Vôlei Renata/Campinas
2022/23
Fysieke voorbereidingscoaches (4)
Davidson Alves
Itambé/Minas
2014/15 - 2015/16, 2021/22
Felipe Galdino
Itambé/Minas
2015/16
Rogério Oliveira
Vôlei Renata/Campinas
2022/23
Dokters (1)
Marcelo Krunfli
Vôlei Renata/Campinas
2022/23
Team managers (3)
José Montanaro
Sesi Bauru
2012/13
André Heller
Vôlei Renata/Campinas
2022/23
Anderson Marsili
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2023/24
Voorzitters (1)
Ricardo Garcia
Maringá Vôlei
2019/20
Sport Directeuren (5)
Dante Amaral
Saneago/Goiás Vôlei
2020/21
Mauricio Lima
Vôlei Renata/Campinas
2022/23
Elói De Oliveira
Itambé/Minas
2014/15 - 2015/16, 2021/22
Marcelo Freitas
Sesc-RJ
2016/17 - 2018/19
Stagiair trainer (1)
Thiago Bodão Marcarian
Maringá Vôlei
2019/20
Bericht
Volleybalspelers (296)
Rodrigo Leme
Ulbra/Canoas
2005/06
Bericht
Tiago Barth
Bento Vôlei, Sesi Bauru
2006/07, 2012/13
Bericht
João Rafael Ferreira
Itambé/Minas, Sesc-RJ
2014/15, 2017/18
Bericht
Moisés Cézar
CNR Álvares Cabral
2008/09
Bericht
Tiago Gatiboni Wesz
Sesi Bauru
2012/13
Bericht
Felipe Banderó
Volta Redonda
2011/12
Bericht
Leonardo Lima Horvath Mello
Ulbra/Canoas
2005/06
Bericht
Lucas Batista Silva
Tijuca Tênis Clube/Zinzane, Saneago/Goiás Vôlei
2020/21, 2020/21
Bericht
Rodrigo Telles
Maringá Vôlei
2019/20
Bericht
Rozalin Penchev
Sesc-RJ
2018/19
Bericht
Athos Ferreira Costa
Montes Claros Vôlei
2013/14
Bericht
Pedro Jukoski
Sesc-RJ
2016/17
Bericht
Leonardo Batista
Bento Vôlei
2006/07
Bericht
Leandro Regis
Volta Redonda
2011/12
Bericht
Wagner Pereira da Silva
Sesi Bauru
2012/13
Bericht
Hugo de Leon Bozo
Montes Claros Vôlei
2013/14
Bericht
Wilian Gabriel Doardo
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2023/24
Bericht
Marcelo Barros Leite
CNR Álvares Cabral
2008/09
Bericht
João Ricardo Silva de Freitas
Volta Redonda
2009/10
Bericht
Oton Muniz de França
CNR Álvares Cabral
2007/08 - 2008/09
Bericht
Lucas Fonseca
Vôlei Renata/Campinas
2022/23
Bericht
Matheus Faustino
Maringá Vôlei
2019/20
Bericht
Matheus Almeida Silva
Itambé/Minas
2021/22
Bericht
Denis Cabral de Moraes
CNR Álvares Cabral, Volta Redonda
2008/09, 2009/10
Bericht
Anderson Júnior
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2023/24
Bericht
Felipe Brito
Vôlei Renata/Campinas
2022/23
Bericht
Matheus Andrade
Saneago/Goiás Vôlei
2020/21
Bericht
Raphael Marcarini
Maringá Vôlei
2019/20
Bericht
Victor Hillmann Despíndola
Itambé/Minas
2014/15
Bericht
Gabriel Andrade
Itambé/Minas, Maringá Vôlei
2015/16, 2019/20
Bericht
Samuel Santos
Vôlei Renata/Campinas
2022/23
Bericht
Tiago Saunders
Ulbra/Canoas
2005/06
Bericht
Pedro Gregolin
Vôlei Renata/Campinas
2022/23
Bericht
Bruno Souza
Tijuca Tênis Clube/Zinzane
2020/21
Bericht
Endriu Kazmirski
Maringá Vôlei
2019/20
Bericht
Lucas Bermudez
Maringá Vôlei
2019/20
Bericht
Sergio Dutra Santos
Sesi Bauru
2012/13
Wallace de Souza
Sesc-RJ
2018/19
William Arjona
Itambé/Minas
2021/22
Lucas Saatkamp
Ulbra/Canoas
2005/06
Murilo Endres
ECUS/Suzano, Sesi Bauru
2004/05, 2012/13
Éder Carbonera
Sesi Bauru
2012/13
Leandro Vissotto Neves
Itambé/Minas
2021/22
Ricardo Garcia
Maringá Vôlei
2019/20
Maurício Borges
Sesc-RJ
2017/18 - 2018/19
Maurício Souza
Sesc-RJ, Itambé/Minas
2017/18 - 2018/19, 2021/22
Rodrigo Santana
ECUS/Suzano
2004/05
André Nascimento
ECUS/Suzano
2004/05
Gilson Bernardo
Ulbra/Canoas
2005/06
Otávio Pinto
Itambé/Minas
2014/15
Sidnei Santos
Sesi Bauru
2012/13
Demián González
Vôlei Renata/Campinas
2022/23
Maique Nascimento
Itambé/Minas
2021/22
Mário Júnior
Ulbra/Canoas
2005/06
Flávio Gualberto
Itambé/Minas
2014/15 - 2015/16
Renan Buiatti
Sesc-RJ
2017/18
Tiago Brendle
Montes Claros Vôlei, Sesc-RJ
2013/14, 2017/18 - 2018/19
Michael Sánchez
Itambé/Minas
2021/22
Nicolás Lazo
Vôlei Renata/Campinas
2022/23
Samuel Fuchs
Itambé/Minas
2014/15
Renato Russomano
Maringá Vôlei, Vedacit/Vôlei Guarulhos
2019/20, 2023/24
Raphael Thiago Oliveira
ECUS/Suzano, Ulbra/Canoas
2004/05, 2005/06
Paulo Victor Costa
Sesc-RJ
2016/17 - 2018/19
Fabricio Dias Lorena
Sesi Bauru, Maringá Vôlei
2012/13, 2019/20
Wesley da Silva Ribeiro
Volta Redonda
2011/12
Leandro Santos
Sesi Bauru, Sesc-RJ
2012/13, 2018/19
Sandro Carvalho
Sesi Bauru, Vedacit/Vôlei Guarulhos
2012/13, 2023/24
Henrique Honorato
Itambé/Minas
2021/22
Manius Abbadi
Sesi Bauru
2012/13
Franco Paese
Bento Vôlei, Itambé/Minas
2006/07, 2014/15
Thiago Veloso
Sesi Bauru, Sesc-RJ
2012/13, 2017/18 - 2018/19
Matheus Bispo
Itambé/Minas
2021/22
Vinícius Mendes
Saneago/Goiás Vôlei
2020/21
Paulo Ricardo Ferreira
ECUS/Suzano
2004/05
Leonardo Cruz Miranda
Sesi Bauru
2012/13
Felipe Roque
Vôlei Renata/Campinas
2022/23
Carlos César Da Silva
Volta Redonda
2009/10
Rafael Martins de Almeida
ECUS/Suzano, Ulbra/Canoas
2004/05, 2005/06
André Ryuma
Sesc-RJ
2017/18 - 2018/19
Leonardo Nascimento
Itambé/Minas
2021/22
Alexandre Elias
Sesc-RJ, Vôlei Renata/Campinas
2016/17 - 2018/19, 2022/23
Marcos Acácio
Ulbra/Canoas
2005/06
Yadrian Escobar Silva
Itambé/Minas
2014/15 - 2015/16
Alberto Pedra Mendes
Montes Claros Vôlei, Saneago/Goiás Vôlei
2013/14, 2020/21
Robinson Dvoranen
Ulbra/Canoas, Montes Claros Vôlei
2005/06, 2013/14
Adriano Xavier
Vôlei Renata/Campinas
2022/23
Lucas Barreto
Sesc-RJ, Vôlei Renata/Campinas
2017/18, 2022/23
Piotr Gabrych
Ulbra/Canoas
2005/06
Leonardo Litwinczuk Alves
Sesi Bauru
2012/13
Ualas Martins
Volta Redonda
2010/11
Bruno Temponi
CNR Álvares Cabral
2007/08
Wanderson Campos
Montes Claros Vôlei, Saneago/Goiás Vôlei
2013/14, 2020/21
Jerónimo Bidegain
Ulbra/Canoas
2005/06
Giovanni Baliana das Chagas
Volta Redonda
2011/12
Matheus Alejandro
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2023/24
Sérgio Luiz Felix Júnior
Volta Redonda
2011/12
Hugo Hamacher
Sesc-RJ
2016/17
Marcus Vinícius Coelho
Itambé/Minas
2021/22
Anderson Menezes
Ulbra/Canoas
2005/06
Thiago Gelinski
Ulbra/Canoas
2005/06
Jonadabe Carneiro
ECUS/Suzano
2004/05
Leandro Santos
Volta Redonda
2011/12
Edson Paixão
Itambé/Minas
2021/22
Victor Hugo Pereira
Sesc-RJ
2016/17, 2018/19
Bruno Canuto
Itambé/Minas
2014/15 - 2015/16
Braz Rozas Neto
Volta Redonda
2009/10
Pétrus Montes
Montes Claros Vôlei, Itambé/Minas
2013/14, 2014/15 - 2015/16
Ary Nóbrega Neto
Sesi Bauru, Sesc-RJ
2012/13, 2016/17
Everton Honorato de Almeida
Sesi Bauru
2012/13
Cléber Oliveira
Sesi Bauru, Itambé/Minas
2012/13, 2015/16
Kaio Fabio Rocha
Ulbra/Canoas
2005/06
Rafael Luiz Fantin
ECUS/Suzano
2004/05
Eduardo Carísio
Itambé/Minas
2015/16
Rogério Nogueira
Bento Vôlei, CNR Álvares Cabral
2006/07, 2008/09
Valdir Gonçalves Junior
Sesc-RJ, Maringá Vôlei
2016/17 - 2018/19, 2019/20
Luciano Minossi
Sesi Bauru, Itambé/Minas
2012/13, 2014/15 - 2015/16
Arthur Bento
Itambé/Minas
2021/22
Guilherme Brito Santos
ECUS/Suzano
2004/05
Gian Moraes
Montes Claros Vôlei
2013/14
Renato Hermely
CNR Álvares Cabral
2008/09
Vinicius Santos
Volta Redonda
2010/11
Levi Cabral
Sesc-RJ
2017/18
Fábio Paes
ECUS/Suzano, Ulbra/Canoas
2004/05, 2005/06
Enoch Paulino
ECUS/Suzano
2004/05
Robert Araujo
Itambé/Minas
2014/15
Jacke Richard Costa Da Silva
ECUS/Suzano
2004/05
Nicolas Bernard
Itambé/Minas
2014/15 - 2015/16
Douglas Silva
Volta Redonda
2009/10
Lucas Madaloz
Itambé/Minas
2014/15
Paulo Vinicios Silva
Itambé/Minas
2021/22
Leonardo Caldeira
Volta Redonda
2010/11
Renan Purificação
Sesc-RJ
2016/17
Rodolpho Pfaff Granato
Volta Redonda
2010/11
Sandro Faria Correia
CNR Álvares Cabral
2008/09
Rômulo Silva
Maringá Vôlei
2019/20
Gabriel Bertolini
Sesc-RJ, Maringá Vôlei
2016/17, 2019/20
Gustavo Orlando
Itambé/Minas
2021/22
Kelvi Souza
Itambé/Minas
2021/22
Bruno Felício de Jesus
CNR Álvares Cabral, Volta Redonda
2007/08 - 2008/09, 2010/11 - 2011/12
Aureliano Carlos da Silva
Volta Redonda
2011/12
Ricardo Junior
Saneago/Goiás Vôlei, Tijuca Tênis Clube/Zinzane
2020/21, 2020/21
Marcilio José Braga da Silva
CNR Álvares Cabral
2007/08
João Franck
Vôlei Renata/Campinas
2022/23
Gabriel Vilaça
Itambé/Minas
2021/22
Alexandre Monteiro
Maringá Vôlei
2019/20
Rodrigo Pietro Rivoli
Sesi Bauru
2012/13
Felipe de Mello Hernandez
Itambé/Minas
2014/15
Fabiano Souza
Montes Claros Vôlei
2013/14
Leonardo Pinheiro
Volta Redonda, Itambé/Minas
2010/11, 2015/16
Marcos Paulo Pereira
Sesc-RJ, Tijuca Tênis Clube/Zinzane
2017/18 - 2018/19, 2020/21
Samuel Marins
Sesi Bauru
2012/13
Daniel Rossi
Volta Redonda, Maringá Vôlei
2011/12, 2019/20
Djalma Moreira
Sesc-RJ
2018/19
Tulio Galvão Muller Nogueira
Montes Claros Vôlei
2013/14
Raidel Delgado González
Itambé/Minas
2015/16
Rodrigo Moraes
CNR Álvares Cabral, Volta Redonda
2007/08 - 2008/09, 2010/11 - 2011/12
Daniel Pinho
Sesc-RJ
2016/17
Lucas Lima
Vôlei Renata/Campinas
2022/23
William Kerber
Saneago/Goiás Vôlei
2020/21
Álvaro Dourado
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2024/25
Pedro Cardoso
Sesi Bauru
2012/13
Silvio Satiro dos Santos
Bento Vôlei, Volta Redonda
2006/07, 2009/10
Victor Babugia
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2023/24, 2023/24
Felipe Varela
Itambé/Minas
2021/22
Thiago Vanole
Itambé/Minas
2014/15 - 2015/16
Leandro Concina
CNR Álvares Cabral
2007/08
Felipi Rammé
Sesc-RJ
2018/19
Tarcisio Guinter
Sesi Bauru
2012/13
Edson Cerqueira
Volta Redonda, Montes Claros Vôlei
2009/10, 2013/14
Lucas Machado
Itambé/Minas
2021/22
Lucas Borges
Maringá Vôlei, Vôlei Renata/Campinas
2019/20, 2022/23
Bryan Boll
Vôlei Renata/Campinas
2022/23
Maurício Inácio da Cunha Junior
CNR Álvares Cabral, Volta Redonda
2007/08, 2009/10
Matheus Celestino
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2023/24
Renato Marques de Oliveira
Sesc-RJ
2016/17 - 2017/18
Bernardo Assis
Fluminense FC
2002/03
Witallo Oliveira
Vôlei Renata/Campinas
2022/23
Pedro Henrique Batista
Vôlei Renata/Campinas
2022/23
Rodrigo Ruiz Abrão
Sesc-RJ, Saneago/Goiás Vôlei
2016/17, 2020/21
Filipe Stolberg
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2023/24
Ricardo Arozio Faccin
Volta Redonda
2009/10 - 2010/11
Daniel Mascarenhas
Itambé/Minas
2015/16
Henrique Meireles
Saneago/Goiás Vôlei
2020/21
Guilherme Amorim
Vôlei Renata/Campinas
2022/23
Renato Gervásio
Sesc-RJ
2016/17
Leonardo Leodolter
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2023/24 - 2024/25
João Vitor Adriano
Saneago/Goiás Vôlei, Itambé/Minas
2020/21, 2021/22
Daniel Roger
Volta Redonda
2010/11
Lindomar Busse Junior
Itambé/Minas
2014/15 - 2015/16
Ítalo Nascimento
Maringá Vôlei
2019/20
Danilo Santos
Montes Claros Vôlei
2013/14
Cristiano Franco Ferreira
Montes Claros Vôlei
2013/14
Lucas Thomaz Ribeiro
Maringá Vôlei
2019/20
Arthur Maia El Zayek
Saneago/Goiás Vôlei
2020/21
André Saliba
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2024/25
Thiago Leite
Bento Vôlei
2006/07
Thiago Vaccari
Vôlei Renata/Campinas
2022/23
Gabriel Fonseca da Cunha
Sesc-RJ
2017/18
Lucas Gil Assis de Lima
Montes Claros Vôlei
2013/14
Lucaian Pereira
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2023/24 - 2024/25
Legran Sizervincio Machado
Montes Claros Vôlei
2013/14
Vivalde Alves da Silva
Montes Claros Vôlei
2013/14
Thiago Marília
Bento Vôlei
2006/07
Fabio Domingos Brandini de Oliveira
Volta Redonda
2010/11 - 2011/12
Lucas Andrade
Tijuca Tênis Clube/Zinzane
2020/21
Bruno Conte
Itambé/Minas
2015/16
Pedro Henrique Silva
Volta Redonda
2009/10
Victor Peixoto Peres
Montes Claros Vôlei
2013/14
Frederico Rodrigues Amaral
CNR Álvares Cabral
2008/09
Rafael Batista de Silva
Volta Redonda
2010/11 - 2011/12
Alex De Almeida
Volta Redonda
2009/10 - 2011/12
Jonatas Xavier
Volta Redonda
2010/11 - 2011/12
Guilherme Barbosa
Volta Redonda
2009/10
Jonathan Danilo Holzmann
Bento Vôlei
2006/07
Augusto Possamai
Bento Vôlei
2006/07
Tiago Silva
Bento Vôlei
2006/07
Celso Da Silva Júnior
Vedacit/Vôlei Guarulhos
2023/24
Adriano Abreu da Fonseca
CNR Álvares Cabral
2007/08 - 2008/09
Ricardo Frá
Bento Vôlei
2006/07
João Vitor Santos
Saneago/Goiás Vôlei
2020/21
Vandeson Lima da Silva
Bento Vôlei
2006/07
Dionata Assis
Saneago/Goiás Vôlei
2020/21
Crauler Barra
CNR Álvares Cabral
2008/09
André Ricardo Tavares Luz
Bento Vôlei
2006/07
Pedro Vitor Tavares de Andrade
Volta Redonda
2009/10
Julio Cezar Cerqueira
Volta Redonda
2010/11
Lucca Vieira
Tijuca Tênis Clube/Zinzane
2020/21
Francisco Junio Oliveira Alves
CNR Álvares Cabral
2007/08 - 2008/09
Rafic Haddad Junior
CNR Álvares Cabral
2007/08
Bryan Romano Farani
Volta Redonda
2010/11
Vinícius De Almeida Dos Santos
CNR Álvares Cabral
2007/08
Francisco Gregório
Volta Redonda
2009/10
Luiz Eduardo Pontes Fernandes
Volta Redonda
2009/10
Marcos Aurélio A. de Souza Silva
Volta Redonda
2009/10
Raphael Jandre
Volta Redonda
2009/10
Diego Marchi Gonella
CNR Álvares Cabral
2008/09
Vinícius Pires de Oliveira
CNR Álvares Cabral
2007/08
Nathan Pieroni Prado Vieira
CNR Álvares Cabral
2007/08
Maxwell Ribeiro Barros
CNR Álvares Cabral
2007/08
Afranio Targa Clever Moreira
CNR Álvares Cabral
2007/08
Hitalo Machado
Montes Claros Vôlei
2013/14
Henrique Santos Hubner
Bento Vôlei
2006/07
Carlos Arthur Gonçalves de Jesus
Bento Vôlei
2006/07
Renato Cruvinel
Montes Claros Vôlei
2013/14
Elias Souza Filho
Saneago/Goiás Vôlei
2020/21
Hugo Maia El Zayek
Saneago/Goiás Vôlei
2020/21
Ben jij Everaldo Lucena?
Neem het profiel over
Laden
Indoor Wedstrijden (310)
Beach wedstrijden (0)
Indoor toernooien (54)
Beach toernooien (1)
0