Volleybox
Start
Transfers
Nieuws
Database
Spelers
Spelers database
Spelers ranglijst
Samengewerkt?
Roosters 2023/24
Voormalige spelers
Familiebanden
Ploegen
Clubs database
Clubs ranglijst
Clubs beoordelingen
COVID-19 gevallen
Nationale ploegen database
Nationale ploegen ranglijst
Overige
Toernooien database
Medewerkers database
Trainers ranglijst
Agentschappen database
Agentschappen beoordelingen
Arena's database
Gemeenschap
Forum
Forum
Ongelezen posts
Gebruikers activiteit
Gebruikers commentaren
Meest actieve gebruikers
Gebruikers activiteit
Gebruikers prestaties
Gebruikers bij wedstrijden
Gebruikers per land
Gebruikers database
Alle gebruikers
Fans
Spelers
Agenten
Trainers
Statistici
Fysieke voorbereidingscoaches
Fysiotherapeuten
Team managers
Vacatures
Job markt
Beschikbare volleybalspelers
Beschikbare stafleden
Job aanbiedingen
Voorspellingen
Scores
Aanmelden
Heren Volleybox
Dames Volleybox
Beach Volleybox
Donkere modus
Taal:
Foto door
slintyen
Volleybox
Trainers
Polen
Grzegorz Ryś
TOP 1000
Achtergrond toegevoegd door
slintyen
Bericht
Delen
Tijdslijn
1
Clubs
18
Ploeggenoten
159
Toernooien
36
Wedstrijden
132
Prijzen
0
Volgers
1
Hoofdtrainer gegevens
Trainer ranglijst
744
Nationaliteit
Polen
Geboortedatum
1967-08-03
Weergaven
3037
Laatste activiteit
1 jaar geleden
Instellingen
Spelerscarrière beëindigd
Trainers (3)
Waldemar Wspaniały
Indykpol AZS Olsztyn
2005/06
Veselin Vuković
Egypt
2006
Wiktor Krebok
BBTS Bielsko-Biała
1991/92
Assistent trainers (5)
Sebastian Reinhardt
VCO Berlin
2023/24
Bericht
Andrzej Grygołowicz
Indykpol AZS Olsztyn
2003/04 - 2004/05
Wojciech Banbula
Israel
2016
Yaniv Bar Nezer
Israel
2017 - 2019
Andreas Nestke
VCO Berlin
2023/24
Statistici (2)
Mateusz Janik
Israel
2018 - 2019
Bericht
Boje Frommann
VCO Berlin
2023/24
Fysiotherapeuten (1)
Wiesław Kuźma
PSG Stal Nysa S.A.
1989/90
Team managers (1)
Arvid Kinder
VCO Berlin
2023/24
Vice-voorzitters (1)
Robert Kromm
VCO Berlin
2023/24
Volleybalspelers (146)
Maximilian Treiter
VCO Berlin
2023/24
Bericht
Wojciech Serafin
Trefl Gdańsk
2011/12
Bericht
Bartłomiej Soroka
SMS Rzeszów
1996/97 - 1998/99
Bericht
Michał Peciakowski
Stocznia Szczecin
2002/03
Bericht
Neo Laumann
VCO Berlin
2023/24
Bericht
Adam Michalski
PZL Leonardo Avia Świdnik
2010/11
Bericht
Bartosz Kaczmarek
Trefl Gdańsk
2011/12
Bericht
Sebastian Wójcik
SMS PZPS Spała
1999/00 - 2001/02
Bericht
Tim Türpe
VCO Berlin
2023/24
Bericht
Shay Liberman
Wingate Academy
2022/23
Bericht
Mark Rura
Wingate Academy
2022/23
Bericht
Gabriel Tyws
VCO Berlin
2023/24
Bericht
Yuval Chansky
Wingate Academy
2022/23
Bericht
Lior Kopilevich
Wingate Academy
2022/23
Bericht
Benjamin Kirsch
VCO Berlin
2023/24
Bericht
Tobias Stemmler
VCO Berlin
2023/24
Bericht
Andrzej Brzezinka
Górnik Radlin
1994/95
Witold Jędrzejczyk
Górnik Radlin
1993/94 - 1994/95
Tomasz Ptak
Górnik Radlin
1993/94 - 1994/95
Paweł Zagumny
Indykpol AZS Olsztyn
2003/04 - 2005/06
Łukasz Żygadło
SMS Rzeszów
1995/96 - 1996/97
Michał Winiarski
SMS PZPS Spała
2001/02
Marcin Możdżonek
Indykpol AZS Olsztyn
2004/05 - 2005/06
Piotr Gruszka
Indykpol AZS Olsztyn
2005/06
Grzegorz Łomacz
Trefl Gdańsk
2011/12
Michał Ruciak
SMS PZPS Spała, Stocznia Szczecin
2001/02, 2002/03
Michał Bąkiewicz
SMS Rzeszów, Indykpol AZS Olsztyn
1997/98 - 1998/99, 2004/05 - 2005/06
Patryk Czarnowski
Indykpol AZS Olsztyn
2004/05 - 2005/06
Wojciech Grzyb
SMS Rzeszów, Indykpol AZS Olsztyn
1997/98 - 1998/99, 2003/04 - 2005/06
Marcin Nowak
Indykpol AZS Olsztyn
2004/05 - 2005/06
Robert Szczerbaniuk
SMS Rzeszów
1995/96 - 1996/97
Paweł Papke
Indykpol AZS Olsztyn
2003/04 - 2005/06
Radosław Wnuk
SMS Rzeszów
1995/96
Mikko Oivanen
Trefl Gdańsk
2011/12
Piotr Lipiński
SMS Rzeszów, Indykpol AZS Olsztyn
1995/96 - 1997/98, 2005/06
Łukasz Kadziewicz
Indykpol AZS Olsztyn
2003/04
Mariusz Szyszko
Indykpol AZS Olsztyn
2003/04 - 2004/05
Michał Kozłowski
SMS PZPS Spała, Indykpol AZS Olsztyn
2000/01 - 2001/02, 2003/04
Mariusz Sordyl
Indykpol AZS Olsztyn
2003/04
Mark Siebeck
Indykpol AZS Olsztyn
2003/04 - 2005/06
Bartłomiej Neroj
SMS PZPS Spała
2001/02
Przemysław Stępień
Trefl Gdańsk
2011/12
Krzysztof Śmigiel
Indykpol AZS Olsztyn
2003/04 - 2004/05
Wojciech Jurkiewicz
Stocznia Szczecin
2002/03
Marcel Gromadowski
SMS PZPS Spała
2001/02
Matti Hietanen
Trefl Gdańsk
2011/12
Radosław Rybak
Stocznia Szczecin
2002/03
Paweł Kuciński
Indykpol AZS Olsztyn
2003/04 - 2005/06
Artur Augustyn
SMS PZPS Spała, Stocznia Szczecin
2001/02, 2002/03
Marcin Mierzejewski
Indykpol AZS Olsztyn
2004/05
Moustapha M'Baye
Trefl Gdańsk
2011/12
Sławomir Szczygieł
SMS Rzeszów
1995/96 - 1996/97
Krzysztof Kocik
Stocznia Szczecin
2002/03
Dariusz Szulik
SMS PZPS Spała, Stocznia Szczecin
2001/02, 2002/03
Artur Zemła
SMS Rzeszów
1996/97 - 1997/98
Rafał Kwasowski
BBTS Bielsko-Biała
1991/92
Piotr Poskrobko
Indykpol AZS Olsztyn
2003/04
Artur Ratajczak
Trefl Gdańsk
2011/12
Stanisław Pieczonka
SMS Rzeszów
1995/96 - 1997/98
Michał Kaczmarek
SMS PZPS Spała, Trefl Gdańsk
2000/01 - 2001/02, 2011/12
Tomasz Kowalczyk
Indykpol AZS Olsztyn
2003/04
Adam Cziszewski
Stocznia Szczecin
2002/03
Kamil Kacprzak
SMS PZPS Spała
2001/02
Albert Semeniuk
BBTS Bielsko-Biała
1991/92
Paweł Pietkiewicz
Indykpol AZS Olsztyn
2004/05 - 2005/06
Wojciech Pawłowski
PZL Leonardo Avia Świdnik
2010/11
Jerzy Pawełek
BBTS Bielsko-Biała
1991/92
Maciej Alancewicz
Indykpol AZS Olsztyn
2004/05 - 2005/06
Patryk Szczurek
Trefl Gdańsk
2011/12
Dariusz Taterka
Górnik Radlin
1993/94 - 1994/95
Arkadiusz Jasek
BBTS Bielsko-Biała
1991/92
Henryk Kubica
BBTS Bielsko-Biała
1991/92
Dariusz Fajferek
BBTS Bielsko-Biała
1991/92
Waldemar Świrydowicz
Trefl Gdańsk
2011/12
Maciej Wołosz
Trefl Gdańsk
2011/12
Wiesław Popik
BBTS Bielsko-Biała, Górnik Radlin
1991/92, 1994/95
Sławomir Zemlik
Trefl Gdańsk
2011/12
Witold Kumor
BBTS Bielsko-Biała
1991/92
Rafał Sobański
Trefl Gdańsk
2011/12
Adam Kurian
Indykpol AZS Olsztyn
2003/04
Łukasz Makowski
PZL Leonardo Avia Świdnik
2010/11
Mariusz Kowalski
PZL Leonardo Avia Świdnik
2010/11
Tomasz Gąsiorek
BBTS Bielsko-Biała
1991/92
Dariusz Duc
BBTS Bielsko-Biała
1991/92
Krzysztof Fijak
BBTS Bielsko-Biała
1991/92
Krzysztof Grzesiowski
Stocznia Szczecin
2002/03
Tomasz Drzyzga
SMS PZPS Spała
2001/02
Marcin Jarosz
PZL Leonardo Avia Świdnik
2010/11
Sławomir Master
SMS PZPS Spała
1999/00 - 2001/02
Robert Kurek
Górnik Radlin
1993/94 - 1994/95
Jakub Guz
PZL Leonardo Avia Świdnik
2010/11
Lovis Homberger
VCO Berlin
2023/24
Marcin Olichwer
Stocznia Szczecin
2002/03
Jarosław Fijoł
Górnik Radlin
1993/94
Daniel Wilk
Trefl Gdańsk
2011/12
Krzysztof Makaryk
SMS Rzeszów
1996/97 - 1998/99
Bartosz Węgrzyn
SMS PZPS Spała
2001/02
Michał Baranowski
PZL Leonardo Avia Świdnik
2010/11
Rafał Gosik
PZL Leonardo Avia Świdnik
2010/11
Adrian Sarul
Indykpol AZS Olsztyn
2005/06
Marcin Witoszek
Górnik Radlin
1993/94 - 1994/95
Dmitro Vdovin
Trefl Gdańsk
2011/12
Stanisław Mynarski
BBTS Bielsko-Biała
1991/92
Dariusz Luks
Górnik Radlin
1993/94 - 1994/95
Bogusław Brzezinka
Górnik Radlin
1993/94 - 1994/95
Tomasz Szelec
Górnik Radlin
1994/95
Jannes Wiesner
VCO Berlin
2023/24
Mateusz Urbanowicz
Trefl Gdańsk
2011/12
Paweł Rejowski
PZL Leonardo Avia Świdnik
2010/11
Carl Möller
VCO Berlin
2023/24
Marcin Kurek
PZL Leonardo Avia Świdnik
2010/11
Michał Kisielewicz
Górnik Radlin
1993/94 - 1994/95
Wojciech Kasiura
PZL Leonardo Avia Świdnik
2010/11
Kacper Gajowczyk
Trefl Gdańsk
2011/12
Ilmars Naglis
BBTS Bielsko-Biała
1991/92
Dominik Wójcicki
PZL Leonardo Avia Świdnik
2010/11
Yuval Talmor
Wingate Academy
2022/23
Piotr Ptaszyński
Górnik Radlin
1994/95
Łukasz Staniewski
PZL Leonardo Avia Świdnik
2010/11
Konrad Prusakowski
SMS PZPS Spała
2001/02
Nicolas Gonzales
Wingate Academy
2022/23
Ami Davidson
Wingate Academy
2022/23
Liron Talmor
Wingate Academy
2022/23
Jakub Sadowski
PZL Leonardo Avia Świdnik
2010/11
Michał Antoszak
PZL Leonardo Avia Świdnik
2010/11
Andrzej Berecki
Górnik Radlin
1994/95
Arthur Wehner
VCO Berlin
2023/24
Paweł Kolec
SMS PZPS Spała
2001/02
Michał Ciupa
PZL Leonardo Avia Świdnik
2010/11
Arvid Kutz
VCO Berlin
2023/24
Erik Junker
VCO Berlin
2023/24
Mika Steffens
VCO Berlin
2023/24
Jonas Müller
VCO Berlin
2023/24
Florian Forschner
VCO Berlin
2023/24
Lamin Uwe Sanyang
VCO Berlin
2023/24
Laden
0