Volleybox
Start
Transfers
Nieuws
Database
Spelers
Spelers database
Spelers ranglijst
Samengewerkt?
Roosters 2023/24
Voormalige spelers
Familiebanden
Ploegen
Clubs database
Clubs ranglijst
Clubs beoordelingen
COVID-19 gevallen
Nationale ploegen database
Nationale ploegen ranglijst
Overige
Toernooien database
Medewerkers database
Trainers ranglijst
Agentschappen database
Agentschappen beoordelingen
Arena's database
Gemeenschap
Forum
Forum
Ongelezen posts
Gebruikers activiteit
Gebruikers commentaren
Meest actieve gebruikers
Gebruikers activiteit
Gebruikers prestaties
Gebruikers bij wedstrijden
Gebruikers per land
Gebruikers database
Alle gebruikers
Fans
Spelers
Agenten
Trainers
Statistici
Fysieke voorbereidingscoaches
Fysiotherapeuten
Team managers
Vacatures
Job markt
Beschikbare volleybalspelers
Beschikbare stafleden
Job aanbiedingen
Voorspellingen
Scores
Aanmelden
Heren Volleybox
Dames Volleybox
Beach Volleybox
Donkere modus
Taal:
Volleybox
Trainers
Rusland
Inessa Korkmaz (Sargsyan)
Achtergrond toegevoegd door
Gamova133
Bericht
Delen
Tijdslijn
1
Clubs
17
Ploeggenoten
320
Prijzen
4
Toernooien
100
Wedstrijden
260
Volgers
5
Gebruiker
2
Hoofdtrainer gegevens
Speelsters ranglijst
169
Trainer ranglijst
2841
Meisjesnaam
Inessa Evgenievna Emylianova
Nationaliteit
Rusland
,
Turkije
Positie
Middenaanvalster
Geboortedatum
1972-01-17
Lengte
190cm
Gewicht
85kg
Dominante hand
Rechter
Weergaven
17589
Laatste activiteit
2 maanden geleden
Verwachtingen
Toon verwachtingen
Talen
Anglo-Saxon / Old English
Professionele werkvaardigheid
Italian
Elementaire bekwaamheid
Turkish
Moedertaal of tweetalige vaardigheid
Sociale profielen
Instellingen
Spelerscarrière beëindigd
Trainers (20)
Giuseppe Cuccarini
Eczacıbaşı Dynavit
2007/08
Bericht
Dehri Can Dehrioğlu
Yeşilyurt
2019/20
Bericht
Atay Doğu
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Bericht
Hüseyin Doğanyüz
Emlak TOKİ
2004/05
Bericht
Gökhan Rahman Çokşen
Sigorta Shop
2023/24
Bericht
Gökhan Durmaz
Sigorta Shop
2023/24
Bericht
Nikolay Karpol
Uralochka-URGEU, Vóley Murcia
1988/89 - 1994/95, 1994/95
Cengiz Göllü
Galatasaray Daikin
1995/96
Vadim Pankov
Vóley Murcia
1994/95
Rishat Gilyazutdinov
Dinamo-Ak Bars
2021/22
Yuri Marichev
Proton-Saratov
2018/19
Faig Garayev
Azerrail Baku
2001/02 - 2003/04
Adnan Kıstak
Yeşilyurt
2000/01
Milan Kafka
VK Královo Pole Brno
1992/93 - 1993/94
Leonardo Barbieri
River Volley
2006/07
Andrey Podkopaev
Dynamo-Academiya-RBM U20
2021/22
Sergey Ermishin
Proton-Saratov
2018/19
Assistent trainers (15)
Alper Erdoğuş
Eczacıbaşı Dynavit
2007/08
Bericht
Yunus Öçal
Eczacıbaşı Dynavit
2007/08
Bericht
Ömer Ertik
Eczacıbaşı Dynavit
2007/08
Bericht
Haluk Korkmaz
Yeşilyurt
2019/20
Bericht
Mehmet Duygun
Emlak TOKİ
2004/05
Bericht
Burak Yavuz
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Bericht
Berat Gür
Sigorta Shop
2023/24
Bericht
Vadim Pankov
Uralochka-NTMK
1995/96 - 1996/97
Valentina Ogienko
Uralochka-NTMK, Uralochka-URGEU
1997/98 - 1998/99, 1999/00
Alexey Korolev
Dinamo-Ak Bars
2021/22
Sergey Sikachev
Dinamo-Ak Bars
2021/22
Sergey Yurkin
Proton-Saratov
2018/19
Yuliya Khamitova
Dynamo-Academiya-RBM U20
2021/22 - 2022/23
Andrey Egorchev
Dynamo-Academiya-RBM U20
2022/23
Statistici (4)
Tamer Altay
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Bericht
Tunahan Bayraktar
Sigorta Shop
2023/24
Bericht
Eray Sertkaya
Sigorta Shop
2023/24
Bericht
Muhammet Can Sancaklı
Yeşilyurt
2019/20
Bericht
Fysiotherapeuten (2)
Ali Mert Akiska
Sigorta Shop
2023/24
Bericht
Sabri Erdoğan
Yeşilyurt
2000/01
Fysieke voorbereidingscoaches (2)
Caner Atasever
Yeşilyurt
2019/20
Bericht
Nikolay Korenchuk
Dinamo-Ak Bars
2021/22
Team managers (3)
Selcan Çağlar
Eczacıbaşı Dynavit
2007/08
Esra Eren
Yeşilyurt
2019/20
Mehmet Başyolcu
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Voorzitters (2)
Leonid Baryshev
Dynamo-Academiya-RBM U20, Dinamo-Ak Bars
2021/22, 2021/22
Sport Directeuren (1)
Halil ibrahim Akcan
Sigorta Shop
2023/24
Bericht
Volleybalspelers (271)
Vasilisa Volodina
Dynamo-Academiya-RBM U20
2022/23
Bericht
Samanta Fabris
Dinamo-Ak Bars
2021/22
Bericht
Dilara Bağcı
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Bericht
Zeynep Seda Uslu
Eczacıbaşı Dynavit
2007/08
Bericht
Radosveta Teneva
Emlak TOKİ
2004/05
Bericht
Ceyda Aktaş
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Bericht
Oleksandra Bytsenko
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Bericht
Natalia Dumcheva
Proton-Saratov
2018/19
Bericht
Buse Melis Cılkız
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Bericht
Elif Boran
Yeşilyurt
2019/20
Bericht
Anastasia Gracheva
Proton-Saratov
2018/19
Bericht
Seda Menekşe
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Bericht
Polina Kovaleva
Dynamo-Academiya-RBM U20
2021/22 - 2022/23
Bericht
Derya Güç
Yeşilyurt
2019/20
Bericht
Kseniya Sokolova
Proton-Saratov
2018/19
Bericht
Burcu Şentürk
Sigorta Shop
2023/24
Bericht
Irmak Keskin
Büyükçekmece Voleybol Akademisi SK
2020/21
Bericht
Arzum Tezcan
Yeşilyurt
2019/20
Bericht
Ceren Karagöl
Sigorta Shop
2023/24
Bericht
Ece Tan
Büyükçekmece Voleybol Akademisi SK, Sigorta Shop
2020/21, 2023/24
Bericht
Anna Zinovieva
Dynamo-Academiya-RBM U20
2021/22
Bericht
Deniz Emen
Galatasaray Daikin
1995/96
Ekaterina Gamova
Uralochka-URGEU
1999/00
Evgeniya Artamonova-Estes
Uralochka-URGEU, Uralochka-NTMK
1989/90 - 1990/91, 1995/96 - 1998/99
Elizaveta Bracht-Tishchenko
Uralochka-URGEU, Uralochka-NTMK
1990/91, 1997/98 - 1998/99
Elena Godina
Uralochka-URGEU, Uralochka-NTMK
1991/92, 1995/96 - 1998/99
Elena Batukhtina-Tyurina
Uralochka-URGEU
1988/89 - 1989/90
Naz Aydemir Akyol
Eczacıbaşı Dynavit
2007/08
Natalya Morozova
Uralochka-URGEU, Uralochka-NTMK
1989/90 - 1991/92, 1995/96 - 1998/99
Irina Smirnova-Ilchenko
Galatasaray Daikin
1995/96
Neslihan Demir
Yeşilyurt
2000/01
Natalya Mammadova
Azerrail Baku
2003/04
Valentina Ogienko
Uralochka-NTMK
1995/96, 1998/99
Tatyana Gratcheva
Uralochka-URGEU
1988/89 - 1990/91, 1999/00
Nancy Metcalf
Eczacıbaşı Dynavit
2007/08
Irina Koroleva
Dinamo-Ak Bars
2021/22
Natalya Safronova
Uralochka-URGEU
1994/95, 1999/00
Serena Ortolani
River Volley
2006/07
Tatyana Menshova
Uralochka-NTMK
1995/96
Neriman Özsoy
Eczacıbaşı Dynavit
2007/08
Gülden Kuzubaşıoğlu
Eczacıbaşı Dynavit
2007/08
Valeriya Mammadova
Azerrail Baku
2001/02 - 2003/04
Marina Nikulina-Pankova
Uralochka-URGEU, Vóley Murcia
1991/92, 1994/95
Esra Gümüş
Yeşilyurt, Eczacıbaşı Dynavit
2000/01, 2007/08
Yelena Vasilevskaya
Uralochka-NTMK
1995/96 - 1998/99
Anna Podkopaeva
Dinamo-Ak Bars
2021/22
Ayça Altıntaş
Yeşilyurt
2019/20
Büşra Kılıçlı
Eczacıbaşı Dynavit
2007/08
Samantha Bricio
Dinamo-Ak Bars
2021/22
Tayyiba Haneef-Park
Eczacıbaşı Dynavit
2007/08
Yana Shcherban
Proton-Saratov
2005/06
Gözde Yılmaz
Eczacıbaşı Dynavit
2007/08
Seniye Merve Dalbeler Aslan
Eczacıbaşı Dynavit
2007/08
Olga Fateeva
Uralochka-URGEU
1999/00
Elena Plotnikova-Zarubina
Uralochka-NTMK
1998/99
Aleksandra Jagieło
River Volley
2006/07
Vesna Čitaković-Đurišić
Eczacıbaşı Dynavit
2007/08
Irina Tebenikhina
Uralochka-URGEU
1999/00
Vera Vetrova
Dinamo-Ak Bars
2021/22
Arzu Göllü
Galatasaray Daikin
1995/96
Ayşe Gökçen Denkel
Eczacıbaşı Dynavit, Nilüfer Belediyespor
2007/08, 2016/17
Elena Sennikova
Uralochka-NTMK, Uralochka-URGEU
1995/96 - 1997/98, 1999/00
Oksana Kurt-Parkhomenko
Yeşilyurt, Azerrail Baku
2000/01, 2001/02 - 2003/04
Maria Likhtenshtein
Uralochka-NTMK
1996/97 - 1997/98
Ogonna Nnamani
River Volley
2006/07
Svetlana Vasilevskaya
Uralochka-URGEU
1994/95
Nilay Karaağaç
Emlak TOKİ
2004/05
Angelina Lazarenko
Dinamo-Ak Bars
2021/22
Tatiana Kholina-Gorshkova
Uralochka-NTMK
1997/98 - 1998/99
Derya Cebecioğlu
Yeşilyurt
2019/20
Aleksandra Korukovets
Uralochka-URGEU
1993/94 - 1994/95
Yelena Shabovta
Azerrail Baku
2001/02 - 2003/04
Nicole Koolhaas
Yeşilyurt
2019/20
Yuliya Timonova
Uralochka-URGEU, Uralochka-NTMK
1991/92 - 1993/94, 1995/96
Yelena Parkhomenko
Azerrail Baku
2001/02 - 2003/04
Asuman Karakoyun Baş
Eczacıbaşı Dynavit
2007/08
Sladjana Erić
Proton-Saratov
2018/19
Tuğba Şenoğlu Ivegin
Yeşilyurt
2019/20
Elena Nenkovska
River Volley
2006/07
Buket Gülübay
Yeşilyurt
2019/20
Sonay Gülergin
Galatasaray Daikin
1995/96
Kseniya Koçyiğit
Azerrail Baku
2003/04
Iryna Trushkina
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Olga Tolmacheva
Uralochka-URGEU
1988/89, 1990/91
Galina Lebedeva
Uralochka-URGEU
1988/89 - 1990/91
Elena Simić
Uralochka-NTMK
1998/99
Svetlana Surtseva
Proton-Saratov
2005/06
Irina Donets
Uralochka-URGEU, Uralochka-NTMK
1993/94 - 1994/95, 1995/96 - 1997/98
Anna Artamonova
Uralochka-NTMK
1998/99
Alla Hasanova
Azerrail Baku
2001/02 - 2003/04
Marta Gens
Vóley Murcia
1994/95
Tetyana Kozlova
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Anastasia Markova
Proton-Saratov
2018/19
Olga Fadeeva
Proton-Saratov
2005/06
Fatma Şekerci
Eczacıbaşı Dynavit
2007/08
Michaela Večerková
VK Královo Pole Brno
1992/93
Selime Ilyasoğlu
Eczacıbaşı Dynavit
2007/08
Inna Dashuk
Uralochka-URGEU
1989/90 - 1992/93
Yuliya Svistina
Proton-Saratov
2005/06
Stephanie Samedy
Sigorta Shop
2023/24
Yuliya Khamitova
Uralochka-URGEU
1988/89 - 1990/91, 1992/93
Izolda Körfez
Emlak TOKİ
2004/05
Bożena Waloch
Vóley Murcia
1994/95
Alexia Căruțașu
Yeşilyurt
2019/20
Oksana Mammadyarova
Azerrail Baku
2001/02 - 2003/04
Natalya Zhukova
Azerrail Baku
2002/03
Angela Gurieva
Uralochka-NTMK
1998/99
Yuliana Lyakunina
Proton-Saratov
2005/06
Anna Miriam Gansonre
Proton-Saratov
2005/06
Anastasia Guerra
Sigorta Shop
2023/24
Larisa Shamanaeva
Proton-Saratov
2005/06
Elena Irisova
Proton-Saratov
2005/06
Sabrina Seguí
River Volley
2006/07
Valeriya Pushnenkova
Uralochka-NTMK, Uralochka-URGEU
1997/98, 1999/00
Neşve Büyükbayram
Eczacıbaşı Dynavit
2007/08
Nelli Alisheva
Proton-Saratov
2018/19
Tatiana Tolok
Dinamo-Ak Bars
2021/22
Filiz Bayram
Yeşilyurt
2000/01
Derya Cayirgan
Sigorta Shop
2023/24
Duygu Bal
Emlak TOKİ
2004/05
Angélica Gómez Rodríguez
Vóley Murcia
1994/95
Gözde Dal İrgi
Yeşilyurt
2019/20
Angelina Sperskaite
Dinamo-Ak Bars
2021/22
Olena Ustymenko Sokolowski
Proton-Saratov
2005/06
Laura Nicolini
River Volley
2006/07
Burçin Fertelli
Galatasaray Daikin
1995/96
Vesna Jelić
Emlak TOKİ
2004/05
Ilona Marljukić
VK Královo Pole Brno
1992/93 - 1993/94
Ayşe Halicioglu
Galatasaray Daikin, Emlak TOKİ
1995/96, 2004/05
Aslıhan Sinanoğlu
Yeşilyurt
2000/01
Oxana Kotelnikova
Emlak TOKİ
2004/05
Ebru Algür
Yeşilyurt
2000/01
Larisa Yarovenko
Uralochka-URGEU
1994/95
Rimma Goncharova
Proton-Saratov
2018/19
Micaya White
Sigorta Shop
2023/24
Ekaterina Gromova
Proton-Saratov
2005/06
Vera Kastsiuchyk
Proton-Saratov
2018/19
Xeniya Ilyuchshenko
Azerrail Baku, Proton-Saratov
2002/03 - 2003/04, 2005/06
Anastasia Anufrienko
Proton-Saratov
2018/19
Duygu Düzceler
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Chiara Scarabelli
River Volley
2006/07
Aybüke Özdemir
Sigorta Shop
2023/24
Maria Murnina
Uralochka-URGEU
1999/00
Marina Vyalitsyna
Uralochka-URGEU
1988/89
Bahar Bakırcıoğlu
Yeşilyurt
2000/01
Aslıhan Kılıç
Sigorta Shop
2023/24
Elizaveta Popova-Sinitsyna
Dinamo-Ak Bars
2021/22
Elena Busso
River Volley
2006/07
Sabina Azhdarova
Azerrail Baku
2001/02 - 2003/04
Anna Muravyova
Proton-Saratov
2005/06
Yulia Sukhanova
Uralochka-URGEU
1994/95
Ekaterina Lazareva
Dinamo-Ak Bars
2021/22
Müge Kurt
Yeşilyurt
2000/01
Ilaha Aghayeva
Azerrail Baku
2001/02 - 2003/04
Marina Merkushkina
Büyükçekmece Voleybol Akademisi SK
2020/21
Taisia Konovalova
Dinamo-Ak Bars
2021/22
Hanife Nur Özaydinli
Sigorta Shop
2023/24
Kristina Lavnova
Proton-Saratov
2018/19
Anastasia Yartseva
Uralochka-URGEU
1999/00
Alina Podskalnaya
Proton-Saratov
2018/19
Hande Korkut
Sigorta Shop
2023/24
Kamala Asgarova
Azerrail Baku
2002/03 - 2003/04
Janset Cemre Erkul
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Melis Hemşeri
Emlak TOKİ
2004/05
Uliana Ermolaeva
Proton-Saratov
2018/19
Nailya Shaydullina
Proton-Saratov
2018/19
Daria Zamanskaya
Dinamo-Ak Bars
2021/22
Nihal Güngör
Emlak TOKİ
2004/05
Daniela Ginanneschi
River Volley
2006/07
Milina Rakhmatullina
Dinamo-Ak Bars
2021/22
Varvara Sergeeva
Dinamo-Ak Bars, Dynamo-Academiya-RBM U20
2021/22, 2021/22 - 2022/23
Anastasiya Chernova
Proton-Saratov
2018/19
Ciğdem Nahum
Emlak TOKİ
2004/05
Tatiana Kostina
Dynamo-Academiya-RBM U20, Dinamo-Ak Bars
2021/22 - 2022/23, 2021/22
Farida Rasulova
Azerrail Baku
2003/04
Neslişah Durgun Akar
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Yelena Skazka
Azerrail Baku
2003/04
Stefania DAgostino
River Volley
2006/07
Elizaveta Lukianova
Dinamo-Ak Bars
2021/22
Selen Kafadar Aşıcı
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Elizaveta Pavlova
Dynamo-Academiya-RBM U20, Dinamo-Ak Bars
2021/22, 2021/22
Ayşe Sanem Gökalp
Emlak TOKİ
2004/05
Sule Yetimoglu
Yeşilyurt
2019/20
Başak Türkoğlu
Yeşilyurt
2000/01
Burcu Yönder
Sigorta Shop
2023/24
Eva Mazzocchi
River Volley
2006/07
Amaga Dzhioeva
Proton-Saratov
2018/19
Valeriia Fadeeva
Proton-Saratov
2018/19
Elisa Tuana Köse
Yeşilyurt
2019/20
Nefise Bayramoğlu
Büyükçekmece Voleybol Akademisi SK
2020/21
Buket Yılmaz
Büyükçekmece Voleybol Akademisi SK, Sigorta Shop
2020/21, 2023/24
Duru Aksu
Yeşilyurt
2019/20
Dilek Bataray
Emlak TOKİ
2004/05
Pınar Şentürk
Yeşilyurt
2000/01
Merve Izbilir
Sigorta Shop
2023/24
Anna Ulyanova
Proton-Saratov
2018/19
Jennifer Abernathy
River Volley
2006/07
Monica Tripiedi
River Volley
2006/07
Marina Markova
Sigorta Shop
2023/24
Irem Nilşat Kaya
Yeşilyurt
2019/20
Tatiana Krasnova
Proton-Saratov
2018/19
Ecem Şahin
Büyükçekmece Voleybol Akademisi SK, Sigorta Shop
2020/21, 2023/24
Anastasia Petrunina
Proton-Saratov
2018/19
Aybüke Güldenoğlu
Sigorta Shop
2023/24
Berrak Deniz Kakaşçı
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Aylin Kurtulus
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Ekaterina Lavrova
Proton-Saratov
2018/19
Işıl Kartalkanat
Sigorta Shop
2023/24
Merve Ali Kapıkıran
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Pınar Akçora
Yeşilyurt
2000/01
Polina Yunikova
Dynamo-Academiya-RBM U20
2021/22
Zeynep Ece Öztuna
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Irina Reshetova
Proton-Saratov
2018/19
Damla Tokman
Yeşilyurt
2019/20
Elçin Ruşut
Büyükçekmece Voleybol Akademisi SK
2020/21
Zeynep Sena Usta
Büyükçekmece Voleybol Akademisi SK
2020/21
Elizaveta Lyalina
Dynamo-Academiya-RBM U20
2021/22
Kamilla Rebrova
Dynamo-Academiya-RBM U20
2021/22 - 2022/23
Veronika Menshchikova
Proton-Saratov
2018/19
Sofya Ersh
Dynamo-Academiya-RBM U20
2021/22
Tatiana Karpova
Proton-Saratov
2018/19
Zhanna Shelepenkina
Dynamo-Academiya-RBM U20
2021/22 - 2022/23
Anna Astashina
Dynamo-Academiya-RBM U20
2021/22 - 2022/23
Ipek Karayel
Büyükçekmece Voleybol Akademisi SK
2020/21
Anastasia Volkova
Dynamo-Academiya-RBM U20
2021/22 - 2022/23
Anastasia Alletti
River Volley
2006/07
Doğa Su Tunca
Büyükçekmece Voleybol Akademisi SK
2020/21
Stefaniya Smirnova
Dynamo-Academiya-RBM U20
2021/22 - 2022/23
Eylül Öntaş
Sigorta Shop
2023/24
Yasemin Sezer
Yeşilyurt
2019/20
Anastasiya Verbova
Dynamo-Academiya-RBM U20
2022/23
Valeriya Snitko
Dynamo-Academiya-RBM U20
2021/22
Anzhelika Karimova
Dynamo-Academiya-RBM U20
2021/22
Valeriia Borisova
Dynamo-Academiya-RBM U20
2022/23
Ekaterina Sidenko
Dynamo-Academiya-RBM U20
2022/23
Yana Beloglazova
Dynamo-Academiya-RBM U20
2022/23
Mariam Urazbakhtina
Dynamo-Academiya-RBM U20
2022/23
Anastasiya Yastrebtseva
Dynamo-Academiya-RBM U20
2022/23
Pelin Ecem Katılmış
Büyükçekmece Voleybol Akademisi SK
2020/21
Polina Emelyanenko
Dynamo-Academiya-RBM U20
2022/23
Mariya Efimova
Dynamo-Academiya-RBM U20
2022/23
Evgeniya Buvaylik
Dynamo-Academiya-RBM U20
2022/23
Şevval Burnazlar
Büyükçekmece Voleybol Akademisi SK
2020/21
Berra Tuğçe Tok
Büyükçekmece Voleybol Akademisi SK
2020/21
Beril Uçar
Büyükçekmece Voleybol Akademisi SK
2020/21
Laden
Volgend (2)
0