Volleybox
Start
Transfers
Nieuws
Database
Spelers
Spelers database
Spelers ranglijst
Samengewerkt?
Roosters 2023/24
Voormalige spelers
Familiebanden
Ploegen
Clubs database
Clubs ranglijst
Clubs beoordelingen
COVID-19 gevallen
Nationale ploegen database
Nationale ploegen ranglijst
Overige
Toernooien database
Medewerkers database
Trainers ranglijst
Agentschappen database
Agentschappen beoordelingen
Arena's database
Gemeenschap
Forum
Forum
Ongelezen posts
Gebruikers activiteit
Gebruikers commentaren
Meest actieve gebruikers
Gebruikers activiteit
Gebruikers prestaties
Gebruikers bij wedstrijden
Gebruikers per land
Gebruikers database
Alle gebruikers
Fans
Spelers
Agenten
Trainers
Statistici
Fysieke voorbereidingscoaches
Fysiotherapeuten
Team managers
Vacatures
Job markt
Beschikbare volleybalspelers
Beschikbare stafleden
Job aanbiedingen
Voorspellingen
Scores
Aanmelden
Heren Volleybox
Dames Volleybox
Beach Volleybox
Donkere modus
Taal:
Bewerken
Foto door
Kondes
Volleybox
Volleybalspelers
Polen
Krzysztof Bieńkowski
Achtergrond bewerken
Achtergrond toegevoegd door
Kondes
Dat ben ik
Verwijderen
Delen
Tijdslijn
1
Clubs
12
Ploeggenoten
246
Toernooien
30
Wedstrijden
296
Prijzen
0
Speler gegevens
Bewerken
Ranglijst
4998
Nationaliteit
Polen
Positie
Spelverdeler
Geboortedatum
1995-06-19
Lengte
198cm
Gewicht
85kg
Smash
336cm
Blok
320cm
Weergaven
8083
Toegevoegd door
Volleybox
Sociale profielen
Bewerken
Familie
Toevoegen
Verwijderen
Details weergeven
toegevoegd 1 jaar geleden door
Legionowiak
Janusz Bieńkowski
Vader
Instellingen
Spelerscarrière beëindigd
Wie is de beste volleybalspeler ooit?
Toon spelers ranglijst
Trainers (13)
Igor Kolaković
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Bericht
Dragan Mihailović
BKS Visła Bydgoszcz
2017/18
Bericht
Tomasz Rosa
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
2023/24
Bericht
Andrea Gardini
Indykpol AZS Olsztyn, Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2015/16, 2017/18
Miroslav Palgut
BBTS Bielsko-Biała
2016/17
Jakub Bednaruk
Projekt Warszawa, BKS Visła Bydgoszcz
2014/15, 2017/18
Rastislav Chudík
BBTS Bielsko-Biała
2016/17
Mateusz Mielnik
KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
2022/23
Dariusz Parkitny
MCKiS Jaworzno
2020/21
Piotr Łuka
AZS Częstochowa
2018/19
Sinan Cem Tanık
AZS Częstochowa
2018/19
Assistent trainers (6)
Konrad Cop
Projekt Warszawa
2014/15
Bericht
Grzegorz Szumielewicz
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
2023/24
Bericht
Oskar Kaczmarczyk
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Przemysław Michalczyk
BKS Visła Bydgoszcz
2017/18
Dariusz Parkitny
AZS Częstochowa
2018/19
Piotr Poskrobko
Indykpol AZS Olsztyn
2015/16
Statistici (5)
Adrian Pasierb
AZS Częstochowa
2018/19
Bericht
Władysław Olszowski
MCKiS Jaworzno
2020/21
Bericht
Tomasz Rakoczy
BBTS Bielsko-Biała
2016/17
Bericht
Paweł Kowalewski
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
2023/24 - 2024/25
Bericht
Bartosz Kaczmarek
Projekt Warszawa
2014/15
Fysiotherapeuten (1)
Robert Kozłowski
Projekt Warszawa
2014/15
Fysieke voorbereidingscoaches (2)
Tomasz Stasiak
BKS Visła Bydgoszcz
2017/18
Bericht
Sebastian Kobza
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
2023/24
Team managers (2)
Wojciech Serafin
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2017/18
Bericht
Bartłomiej Grzegorski
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
2023/24
Voorzitters (2)
Paweł Pieniążek
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
2023/24
Sebastian Świderski
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2017/18
Volleybalspelers (215)
Maximiliano Cavanna
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Bericht
Zenia Gorchaniuk
BKS Visła Bydgoszcz
2017/18
Bericht
Miloš Vemić
BBTS Bielsko-Biała
2016/17
Bericht
Bartosz Janeczek
BBTS Bielsko-Biała
2016/17
Bericht
Dmytro Storozhylov
BBTS Bielsko-Biała
2016/17
Bericht
Aleksandar Nedeljković
AZS Częstochowa
2018/19
Bericht
Henrique Batagim
BKS Visła Bydgoszcz
2017/18
Bericht
Mateusz Malinowski
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Bericht
Bruno Romanutti
AZS Częstochowa
2018/19
Bericht
Mikołaj Sawicki
PSG KPS Siedlce
2019/20
Bericht
Patryk Strzeżek
Projekt Warszawa
2014/15
Bericht
Nikodem Wolański
SMS PZPS Spała
2011/12 - 2012/13
Bericht
Sławomir Stolc
KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
2022/23
Bericht
Maciej Borris
AZS Częstochowa
2018/19
Bericht
Szymon Biniek
PSG KPS Siedlce
2019/20
Bericht
Aleksander Maziarz
SMS PZPS Spała, Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2011/12 - 2013/14, 2017/18
Bericht
Łukasz Koziura
BBTS Bielsko-Biała
2016/17
Bericht
Bartosz Makoś
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Bericht
Mateusz Piotrowski
AZS Częstochowa, KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
2018/19, 2022/23
Bericht
Krzysztof Modzelewski
BBTS Bielsko-Biała
2016/17
Bericht
Patryk Napiórkowski
PSG KPS Siedlce
2019/20
Bericht
Patryk Szymański
PSG KPS Siedlce
2019/20
Bericht
Krzysztof Gulak
SMS PZPS Spała, Indykpol AZS Olsztyn
2013/14, 2015/16
Bericht
Radosław Sterna
KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
2022/23
Bericht
Wiktor Siewierski
AZS Częstochowa
2018/19
Bericht
Mikołaj Szewczyk
AZS Częstochowa
2018/19
Bericht
Michał Wójcik
PSG KPS Siedlce
2019/20
Bericht
Tomasz Błądziński
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
2023/24 - 2024/25
Bericht
Damian Baran
KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
2022/23
Bericht
Marcel Hendzelewski
KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
2022/23
Bericht
Kacper Bobrowski
BKS Visła Bydgoszcz
2017/18
Bericht
Rafał Maluchnik
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
2023/24 - 2024/25
Bericht
Kajetan Kulik
KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
2022/23
Bericht
Kacper Ledwoń
MCKiS Jaworzno
2020/21
Bericht
Patryk Walczak
AZS Częstochowa
2018/19
Bericht
Adrian Kacperkiewicz
PSG KPS Siedlce
2019/20
Bericht
Michał Moniak
SMS PZPS Spała
2013/14
Bericht
Mateusz Pietras
MCKiS Jaworzno
2020/21
Bericht
Damian Czekalski
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
2023/24 - 2024/25
Bericht
Krzysztof Rykała
AZS Częstochowa
2018/19
Bericht
Kacper Klepacz
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
2023/24 - 2024/25
Bericht
Paweł Zatorski
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2017/18
Benjamin Toniutti
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2017/18
Uroš Kovačević
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Facundo Conte
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Aleksander Śliwka
SMS PZPS Spała, Projekt Warszawa
2011/12 - 2013/14, 2014/15
Dawid Konarski
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Mateusz Bieniek
SMS PZPS Spała, Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2011/12 - 2012/13, 2017/18
Kamil Semeniuk
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2017/18
Dawid Murek
AZS Częstochowa
2018/19
Jakub Kochanowski
SMS PZPS Spała
2013/14
Łukasz Wiśniewski
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2017/18
Sam Deroo
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2017/18
Paweł Woicki
Indykpol AZS Olsztyn
2015/16
Artur Szalpuk
Projekt Warszawa
2014/15
Bartosz Bednorz
SMS PZPS Spała, Indykpol AZS Olsztyn
2011/12 - 2012/13, 2015/16
Rafał Buszek
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2017/18
Tomasz Fornal
SMS PZPS Spała
2013/14
Maurice Torres
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2017/18
Mikko Oivanen
Indykpol AZS Olsztyn
2015/16
Bram Van Den Dries
Indykpol AZS Olsztyn
2015/16
Piotr Lipiński
Projekt Warszawa
2014/15
Filip Stoilović
Indykpol AZS Olsztyn
2015/16
Krzysztof Rejno
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2017/18
Kacper Piechocki
SMS PZPS Spała
2011/12
Rafał Szymura
SMS PZPS Spała, Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2011/12 - 2013/14, 2017/18
Marco Falaschi
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2017/18
Korneliusz Banach
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2017/18
Bartłomiej Neroj
KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
2022/23
Metodi Ananiev
BKS Visła Bydgoszcz
2017/18
Piotr Orczyk
SMS PZPS Spała, Aluron CMC Warta Zawiercie
2011/12, 2021/22
Wojciech Jurkiewicz
BKS Visła Bydgoszcz
2017/18
Miłosz Zniszczoł
Indykpol AZS Olsztyn, Aluron CMC Warta Zawiercie
2015/16, 2021/22
Adam Bartoš
BBTS Bielsko-Biała
2016/17
Thomas Koelewijn
Indykpol AZS Olsztyn
2015/16
Miguel Tavares
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Edgardo Goás
BKS Visła Bydgoszcz
2017/18
Dominik Depowski
Projekt Warszawa, Aluron CMC Warta Zawiercie
2014/15, 2021/22
Adam Kowalski
SMS PZPS Spała, BKS Visła Bydgoszcz
2011/12 - 2012/13, 2017/18
Bartłomiej Bołądź
SMS PZPS Spała
2011/12 - 2012/13
Michał Potera
Indykpol AZS Olsztyn
2015/16
Michał Szalacha
BKS Visła Bydgoszcz, Aluron CMC Warta Zawiercie
2017/18, 2021/22
Łukasz Kozub
SMS PZPS Spała
2013/14
Bartosz Filipiak
BKS Visła Bydgoszcz
2017/18
Sławomir Jungiewicz
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2017/18
Bartłomiej Lemański
Projekt Warszawa
2014/15
Marcin Waliński
Indykpol AZS Olsztyn
2015/16
Sebastian Adamczyk
PSG KPS Siedlce
2019/20
Michał Żurek
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Krzysztof Zapłacki
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2017/18
Jędrzej Gruszczyński
SMS PZPS Spała
2013/14
Jan Nowakowski
SMS PZPS Spała
2011/12 - 2012/13
Bartosz Bućko
SMS PZPS Spała
2011/12 - 2012/13
Maciej Olenderek
Projekt Warszawa
2014/15
Patryk Niemiec
SMS PZPS Spała, Aluron CMC Warta Zawiercie
2013/14, 2021/22
Mateusz Sacharewicz
Projekt Warszawa, BKS Visła Bydgoszcz
2014/15, 2017/18
Michał Superlak
SMS PZPS Spała
2011/12
Bartłomiej Mordyl
Projekt Warszawa
2014/15
Jakub Ziobrowski
SMS PZPS Spała
2013/14
Marcin Komenda
SMS PZPS Spała
2012/13 - 2013/14
Maciej Zajder
Indykpol AZS Olsztyn
2015/16
Michał Filip
Projekt Warszawa
2014/15
Paweł Mikołajczak
Projekt Warszawa
2014/15
Maciej Polański
MCKiS Jaworzno
2020/21
Jakub Radomski
Projekt Warszawa
2014/15
Radosław Gil
SMS PZPS Spała
2013/14
Dawid Woch
SMS PZPS Spała
2013/14
Paweł Gryc
SMS PZPS Spała, BBTS Bielsko-Biała
2011/12 - 2013/14, 2016/17
Bartłomiej Krulicki
SMS PZPS Spała
2011/12 - 2013/14
Chono Penchev
AZS Częstochowa
2018/19
Kamil Kwasowski
BBTS Bielsko-Biała
2016/17
Łukasz Pietrzak
SMS PZPS Spała
2011/12 - 2012/13
Bartłomiej Lipiński
BBTS Bielsko-Biała
2016/17
Wiktor Nowak
PSG KPS Siedlce
2019/20
Waldemar Świrydowicz
Projekt Warszawa
2014/15
Bartłomiej Grzechnik
BBTS Bielsko-Biała
2016/17
Rafał Prokopczuk
AZS Częstochowa
2018/19
Michał Głowacki
Indykpol AZS Olsztyn
2015/16
Piotr Sieńko
BKS Visła Bydgoszcz
2017/18
Jan Fornal
SMS PZPS Spała
2011/12 - 2013/14
Paweł Adamajtis
Indykpol AZS Olsztyn
2015/16
Wiktor Rajsner
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Łukasz Zugaj
SMS PZPS Spała, PSG KPS Siedlce
2011/12, 2019/20
Jakub Bik
AZS Częstochowa
2018/19
Szymon Gregorowicz
Projekt Warszawa
2014/15
Mariusz Gaca
BBTS Bielsko-Biała
2016/17
Jakub Zwiech
SMS PZPS Spała
2012/13 - 2013/14
Łukasz Kaczorowski
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
2023/24 - 2024/25
Jarosław Mucha
SMS PZPS Spała
2013/14
Piotr Badura
SMS PZPS Spała
2011/12 - 2013/14
Artur Pasiński
SMS PZPS Spała
2012/13 - 2013/14
Jakub Zabłocki
SMS PZPS Spała, Indykpol AZS Olsztyn
2013/14, 2015/16
Wojciech Szwed
MCKiS Jaworzno, KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
2020/21, 2022/23
Kacper Stelmach
SMS PZPS Spała
2013/14
Jakub Woś
SMS PZPS Spała
2011/12
Jakub Rohnka
BKS Visła Bydgoszcz
2017/18
Przemysław Czauderna
BBTS Bielsko-Biała
2016/17
Mikołaj Skotarek
BBTS Bielsko-Biała
2016/17
Wojciech Siek
BBTS Bielsko-Biała
2016/17
Adrian Markiewicz
KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
2022/23
Jan Siemiątkowski
SMS PZPS Spała, MCKiS Jaworzno
2012/13 - 2013/14, 2020/21
Wojciech Madej
AZS Częstochowa
2018/19
Patryk Akala
BKS Visła Bydgoszcz
2017/18
Patryk Korpal
SMS PZPS Spała
2012/13
Dawid Sokołowski
KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
2022/23
Maksym Kędzierski
KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
2022/23
Bartłomiej Gajdek
SMS PZPS Spała
2011/12 - 2012/13
Szczepan Czerwiński
BBTS Bielsko-Biała
2016/17
Paweł Kaczorowski
Projekt Warszawa
2014/15
Bartek Soboniak
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Hubert Piwowarczyk
SMS PZPS Spała
2013/14
Kamil Szaniawski
SMS PZPS Spała
2012/13 - 2013/14
Maciej Ostaszyk
Indykpol AZS Olsztyn, UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
2015/16, 2023/24
Tomasz Polczyk
MCKiS Jaworzno
2020/21
Damian Czetowicz
MCKiS Jaworzno
2020/21
Mateusz Ogrodniczuk
PSG KPS Siedlce
2019/20
Konrad Mucha
SMS PZPS Spała
2011/12 - 2012/13
Mateusz Laskowski
PSG KPS Siedlce
2019/20
Kamil Leliwa
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
2023/24 - 2024/25
Leszek Wójcik
Indykpol AZS Olsztyn
2015/16
Jędrzej Kaźmierczak
MCKiS Jaworzno
2020/21
Jakub Krupiński
PSG KPS Siedlce
2019/20
Bartosz Dzierżyński
KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
2022/23
Oskar Wojtaszkiewicz
MCKiS Jaworzno
2020/21
Dawid Wiczkowski
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
2023/24
Piotr Macheta
AZS Częstochowa
2018/19
Piotr Kramer
SMS PZPS Spała
2011/12 - 2012/13
Bartosz Stępień
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
2023/24 - 2024/25
Jan Lizińczyk
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
2023/24 - 2024/25
Adrian Potera
PSG KPS Siedlce
2019/20
Dariusz Bonisławski
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
2023/24 - 2024/25
Adam Woźnica
PSG KPS Siedlce
2019/20
Konrad Bączek
KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
2022/23
Mateusz Paszkowski
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
2023/24 - 2024/25
Marcin Karakuła
PSG KPS Siedlce
2019/20
Mateusz Lewoc
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
2023/24
Hubert Mańko
AZS Częstochowa
2018/19
Paweł Lewandowski
SMS PZPS Spała
2012/13 - 2013/14
Tomasz Belczyk
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
2023/24
Jakub Grzegolec
MCKiS Jaworzno
2020/21
Paweł Żeliński
MCKiS Jaworzno
2020/21
Przemysław Czado
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
2023/24 - 2024/25
Tomasz Koziatek
Indykpol AZS Olsztyn
2015/16
Karol Borończyk
MCKiS Jaworzno
2020/21
Łukasz Ciesiółka
SMS PZPS Spała
2013/14
Bartosz Drewniak
SMS PZPS Spała
2012/13 - 2013/14
Michał Mikler
BKS Visła Bydgoszcz
2017/18
Wojciech Kowalski
BKS Visła Bydgoszcz
2017/18
Artur Gromelski
SMS PZPS Spała
2013/14
Jakub Janicki
MCKiS Jaworzno
2020/21
Ben jij Krzysztof Bieńkowski?
Neem het profiel over
Laden
0