Volleybox
Start
Transfers
Nieuws
Database
Spelers
Spelers database
Spelers ranglijst
Samengewerkt?
Roosters 2023/24
Voormalige spelers
Familiebanden
Ploegen
Clubs database
Clubs ranglijst
Clubs beoordelingen
COVID-19 gevallen
Nationale ploegen database
Nationale ploegen ranglijst
Overige
Toernooien database
Medewerkers database
Trainers ranglijst
Agentschappen database
Agentschappen beoordelingen
Arena's database
Gemeenschap
Forum
Forum
Ongelezen posts
Gebruikers activiteit
Gebruikers commentaren
Meest actieve gebruikers
Gebruikers activiteit
Gebruikers prestaties
Gebruikers bij wedstrijden
Gebruikers per land
Gebruikers database
Alle gebruikers
Fans
Spelers
Agenten
Trainers
Statistici
Fysieke voorbereidingscoaches
Fysiotherapeuten
Team managers
Vacatures
Job markt
Beschikbare volleybalspelers
Beschikbare stafleden
Job aanbiedingen
Voorspellingen
Scores
Aanmelden
Heren Volleybox
Dames Volleybox
Beach Volleybox
Donkere modus
Taal:
Bewerken
Foto door
Manieto
Volleybox
Trainers
Polen
Marcin Kryś
Achtergrond toevoegen
Bericht
Dat ben ik
Verwijderen
Delen
Tijdslijn
0
Clubs
12
Ploeggenoten
297
Toernooien
57
Wedstrijden
230
Prijzen
0
Volgers
3
Hoofdtrainer gegevens
Bewerken
Spelers ranglijst
2230
Trainer ranglijst
3364
Nationaliteit
Polen
Positie
Libero
Geboortedatum
1983-01-15
Lengte
192cm
Gewicht
88kg
Smash
325cm
Blok
310cm
Weergaven
5714
Toegevoegd door
Volleybox
Agentschap
Verwijderen
Brave Volley
Gliwice, Polen
Sociale profielen
Bewerken
Familie
Toevoegen
Instellingen
Spelerscarrière beëindigd
Wat zijn de meningen over volleybalclubs?
Lees beoordelingen
Trainers (13)
Daniele Capriotti
Cuprum Lubin
2017/18
Bericht
Stanisław Gościniak
AZS Częstochowa
2000/01 - 2001/02
Gheorghe Crețu
Cuprum Lubin
2014/15 - 2016/17
Ireneusz Mazur
AZS Częstochowa
2001/02
Patrick Duflos
Cuprum Lubin
2017/18
Edward Skorek
AZS Częstochowa
2003/04 - 2004/05
Radosław Panas
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
2019/20
Jerzy Salwin
PSG Stal Nysa S.A.
2002/03
Richard Vlkolinský
VK Chemes Humenné
2011/12 - 2012/13
Tomasz Wasilkowski
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
2019/20
Dominik Kwapisiewicz
Enea Czarni Radom
2010/11
Rastislav Chudík
VK Chemes Humenné
2011/12
Stanislav Vartovník
VK Chemes Humenné
2012/13
Assistent trainers (5)
Daniele Capriotti
Cuprum Lubin
2014/15 - 2015/16
Bericht
Ireneusz Mazur
AZS Częstochowa
2000/01
Tomasz Wasilkowski
Cuprum Lubin
2017/18
Marcin Mierzejewski
Cuprum Lubin
2016/17
Marek Mikula
AERO Odolena Voda
2022/23 - 2023/24
Statistici (4)
Alar Rikberg
Cuprum Lubin
2014/15 - 2016/17
Bericht
Mateusz Musiał
Cuprum Lubin
2017/18
Bericht
Leszek Hudziak
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
2019/20
Bericht
Tomáš Vaňkát
AERO Odolena Voda
2023/24
Fysiotherapeuten (4)
Wiesław Kuźma
PSG Stal Nysa S.A.
2002/03, 2006/07 - 2007/08
Andraš Szafronov
AERO Odolena Voda
2023/24
Miłosz Gniot
STS Olimpia Sulęcin
2024/25
Fysieke voorbereidingscoaches (2)
Mirko Fasini
Cuprum Lubin
2014/15 - 2016/17
Remigius Machura
AERO Odolena Voda
2023/24
Voorzitters (1)
Pavel Horák
AERO Odolena Voda
2023/24
Sport Directeuren (2)
Andrzej Szewinski
AZS Częstochowa
2004/05
Bericht
Tomáš Havlát
AERO Odolena Voda
2023/24
Volleybalspelers (266)
Piotr Gacek
AZS Częstochowa
2004/05
Bericht
Paweł Rusek
Cuprum Lubin
2014/15 - 2016/17
Bericht
Keith Pupart
Cuprum Lubin
2015/16 - 2017/18
Bericht
Bartosz Gawryszewski
AZS Częstochowa
2004/05
Bericht
Andrzej Szewinski
AZS Częstochowa
2000/01, 2003/04 - 2004/05
Bericht
Sławomir Gerymski
PSG Stal Nysa S.A.
2002/03
Bericht
Ivan Borovnjak
Cuprum Lubin
2014/15
Bericht
Łukasz Kruk
Enea Czarni Radom
2010/11
Bericht
Mateusz Malinowski
Cuprum Lubin
2015/16 - 2016/17
Bericht
Mikołaj Sarnecki
Siatkarz Wieluń, VK Chemes Humenné
2008/09 - 2009/10, 2012/13
Bericht
Vladislavs Blumbergs
AERO Odolena Voda
2023/24
Bericht
Martin Pavelka
VK Chemes Humenné
2012/13
Bericht
Tytus Nowik
STS Olimpia Sulęcin
2024/25
Bericht
Kevin Alexander Carabali
AERO Odolena Voda
2023/24
Bericht
Grzegorz Szumielewicz
Enea Czarni Radom
2010/11
Bericht
Krystian Pachliński
AZS Częstochowa
2004/05
Bericht
Bartosz Makoś
Cuprum Lubin
2017/18
Bericht
Lukáš Smolej
VK KDS Šport Košice
2018/19
Bericht
Adam Michalski
Cuprum Lubin
2013/14 - 2017/18
Bericht
Mateusz Piotrowski
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
2019/20
Bericht
Radek Szymczak
VK Chemes Humenné
2012/13
Bericht
Kamil Durski
AERO Odolena Voda
2023/24
Bericht
Miloš Labik
VK KDS Šport Košice
2018/19
Bericht
Daniel Górski
Enea Czarni Radom
2010/11
Bericht
Tomasz Rosa
PSG Stal Nysa S.A.
2002/03
Bericht
Mateusz Siwicki
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
2019/20
Bericht
Miro Rasinperä
AERO Odolena Voda
2023/24
Bericht
Rafał Jamrozowicz
PSG Stal Nysa S.A.
2002/03
Bericht
Bartosz Michalak
STS Olimpia Sulęcin
2024/25
Bericht
Jordan Kerkvliet
AERO Odolena Voda
2023/24
Bericht
Dominik Żmuda
Siatkarz Wieluń
2008/09
Bericht
Łukasz Wasąg
Enea Czarni Radom
2010/11
Bericht
Marcel Mazur
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
2019/20
Bericht
Kamil Gromadzki
WKS Wieluń
2021/22, 2021/22
Bericht
Sebastian Ślósarz
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
2019/20
Bericht
Emilian Smętek
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
2019/20
Bericht
Michał Jarmołowski
WKS Wieluń
2021/22, 2021/22
Bericht
Tomasz Wencel
WKS Wieluń
2021/22, 2021/22
Bericht
Hubert Szymczak
STS Olimpia Sulęcin
2024/25
Bericht
Krzysztof Ignaczak
AZS Częstochowa
2000/01 - 2001/02
Łukasz Żygadło
AZS Częstochowa
2000/01
Michał Winiarski
AZS Częstochowa
2003/04 - 2004/05
Marcin Możdżonek
Cuprum Lubin
2015/16
Marcus Böhme
Cuprum Lubin
2015/16 - 2016/17
Grzegorz Łomacz
Cuprum Lubin
2014/15 - 2016/17
Dawid Murek
AZS Częstochowa
2000/01
Łukasz Kaczmarek
Cuprum Lubin
2015/16 - 2017/18
Michał Bąkiewicz
AZS Częstochowa
2000/01 - 2001/02
Andrzej Stelmach
AZS Częstochowa, Siatkarz Wieluń
2001/02, 2009/10
Marcin Nowak
AZS Częstochowa, Siatkarz Wieluń
2001/02, 2009/10
Paweł Woicki
AZS Częstochowa
2003/04 - 2004/05
Sergey Orlenko
AZS Częstochowa
2000/01
Grzegorz Szymański
AZS Częstochowa
2000/01 - 2001/02, 2003/04 - 2004/05
Jeroen Trommel
Cuprum Lubin
2014/15
Dmytro Pashytskyy
Cuprum Lubin
2014/15
Liván Osoria
AERO Odolena Voda
2023/24
Damian Dacewicz
AZS Częstochowa
2000/01 - 2001/02
Krzysztof Gierczyński
AZS Częstochowa
2003/04 - 2004/05
Michal Masný
Cuprum Lubin
2017/18
Łukasz Kadziewicz
Cuprum Lubin
2013/14 - 2014/15
Radosław Panas
AZS Częstochowa
2000/01 - 2001/02, 2003/04
Grzegorz Wagner
AZS Częstochowa
2001/02
Michał Kozłowski
PSG Stal Nysa S.A.
2007/08
Robert Täht
Cuprum Lubin
2015/16 - 2017/18
Miloš Terzić
Cuprum Lubin
2017/18
Jakub Oczko
AZS Częstochowa
2000/01 - 2001/02, 2003/04 - 2004/05
Rafaíl Koumentákis
Cuprum Lubin
2016/17
Ondřej Boula
Cuprum Lubin
2014/15
Grzegorz Kokociński
AZS Częstochowa
2000/01 - 2001/02, 2003/04 - 2004/05
Wojciech Jurkiewicz
AZS Częstochowa
2003/04 - 2004/05
Arkadiusz Gołaś
AZS Częstochowa
2000/01 - 2001/02, 2003/04
Marcel Gromadowski
Cuprum Lubin
2014/15
Adrian Patucha
AZS Częstochowa, PSG Stal Nysa S.A.
2000/01 - 2001/02, 2002/03
Wojciech Sobala
Siatkarz Wieluń
2008/09
Adam Kurek
PSG Stal Nysa S.A.
2002/03
Dmytro Babkov
Siatkarz Wieluń
2009/10
Paweł Siezieniewski
Cuprum Lubin
2013/14 - 2014/15
Wojciech Kaźmierczak
PZL Leonardo Avia Świdnik
2005/06
Wojciech Włodarczyk
Cuprum Lubin
2015/16
Marcin Kocik
AZS Częstochowa
2004/05
Piotr Hain
Cuprum Lubin
2016/17 - 2017/18
Jakub Bucki
Enea Czarni Radom
2010/11
Dawid Gunia
Cuprum Lubin
2015/16 - 2017/18
Igor Grobelny
Cuprum Lubin
2016/17
Jakub Joščak
VK Chemes Humenné
2012/13
Peter Kašper
VK Chemes Humenné, Cuprum Lubin
2011/12, 2013/14
Jakub Kowalczyk
PSG Stal Nysa S.A.
2007/08
Peter Mlynárčik
VK Chemes Humenné
2012/13
Szymon Romać
Cuprum Lubin
2014/15 - 2015/16
Jiří Srb
AERO Odolena Voda
2023/24
Matyáš Démar
AERO Odolena Voda
2022/23 - 2023/24
Karol Hachuła
PSG Stal Nysa S.A.
2002/03
Rafał Dymowski
PSG Stal Nysa S.A.
2002/03
Milan Javorčík
VK Chemes Humenné
2011/12 - 2012/13
Miroslav Jakubov
VK Chemes Humenné
2011/12 - 2012/13
Bartosz Szcześniewski
AZS Częstochowa
2000/01
Michal Hudák
VK Chemes Humenné
2011/12
Michał Żuk
AZS Częstochowa, PSG Stal Nysa S.A.
2004/05, 2007/08
Adrian Stańczak
Enea Czarni Radom
2010/11
Marcin Lubiejewski
Siatkarz Wieluń
2008/09 - 2009/10
Przemysław Lach
PSG Stal Nysa S.A.
2002/03
Michał Jaszewski
PSG Stal Nysa S.A.
2002/03
Maciej Zajder
Siatkarz Wieluń
2009/10
Janusz Bułkowski
PSG Stal Nysa S.A.
2002/03
Paweł Mikołajczak
Enea Czarni Radom
2010/11
Grigory Sukochev
VK Chemes Humenné
2011/12
Tomass Kalniņś
AZS Częstochowa
2001/02
Jakub Radomski
Enea Czarni Radom
2010/11
Grzegorz Nowak
PSG Stal Nysa S.A.
2006/07
Piotr Szymanowski
PSG Stal Nysa S.A.
2002/03
Arkadiusz Terlecki
Enea Czarni Radom
2010/11
Martin Sopko
VK KDS Šport Košice
2018/19
Vladimír Kríž
VK Chemes Humenné, VK KDS Šport Košice
2011/12, 2018/19
Jakub Bališin
VK Chemes Humenné, VK KDS Šport Košice
2011/12 - 2012/13, 2018/19
Maroš Kasperkevič
VK Chemes Humenné, VK KDS Šport Košice
2012/13, 2018/19
Ján Leškanič
VK Chemes Humenné
2011/12 - 2012/13
Wojciech Pawłowski
PZL Leonardo Avia Świdnik
2005/06
Ján Svoboda
AERO Odolena Voda
2022/23 - 2023/24
Thomas Carmody
AERO Odolena Voda
2022/23
Jakub Hriňák
VK Chemes Humenné
2011/12 - 2012/13
Milan Mizerák
VK Chemes Humenné
2011/12 - 2012/13
Jakub Wachnik
Enea Czarni Radom
2010/11
Patrik Lamanec
VK KDS Šport Košice
2018/19
Maciej Gorzkiewicz
PZL Leonardo Avia Świdnik, Cuprum Lubin
2005/06, 2013/14 - 2017/18
Bojan Kostandinović
AZS Częstochowa
2000/01
Michał Błoński
Siatkarz Wieluń
2008/09, 2009/10
Maciej Kordysz
AZS Częstochowa, Siatkarz Wieluń
2003/04, 2009/10
Bartłomiej Matejczyk
Siatkarz Wieluń, WKS Wieluń
2008/09 - 2009/10, 2021/22
Przemysław Smoliński
Cuprum Lubin
2017/18
Maciej Wołosz
Siatkarz Wieluń, Enea Czarni Radom
2009/10, 2010/11
Quentin Rossard
VK KDS Šport Košice
2018/19
Marek Šulc
AERO Odolena Voda
2022/23 - 2023/24
Martin Vlk
PSG Stal Nysa S.A.
2006/07
Jacob Kern
AERO Odolena Voda
2023/24
Bartosz Buniak
Siatkarz Wieluń
2008/09 - 2009/10
Wiktor Rajsner
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
2019/20
Adam Kurian
PSG Stal Nysa S.A.
2006/07 - 2007/08
Maciej Kałasz
Enea Czarni Radom
2010/11
Arkadiusz Olejniczak
PSG Stal Nysa S.A.
2002/03, 2006/07
Łukasz Łapszyński
Cuprum Lubin
2013/14 - 2014/15
Pavel Horák
AERO Odolena Voda
2022/23 - 2023/24
Marcin Owczarski
Enea Czarni Radom
2010/11
Peter Turianský
PSG Stal Nysa S.A.
2006/07
Paweł Mazowski
PZL Leonardo Avia Świdnik
2005/06
Siniša Reljić
AZS Częstochowa
2001/02
Łukasz Szczepanik
PZL Leonardo Avia Świdnik
2005/06
Mariusz Gaca
Enea Czarni Radom
2010/11
Jiří Toman
AERO Odolena Voda
2022/23
Mateusz Gorzewski
Enea Czarni Radom
2010/11
Sebastian Tylicki
Cuprum Lubin
2013/14
Martin Hladík
AERO Odolena Voda
2022/23 - 2023/24
Stanislav Soták
VK Chemes Humenné
2011/12 - 2012/13
Krzysztof Antosik
Cuprum Lubin
2013/14
Matyáš Ježek
AERO Odolena Voda
2022/23 - 2023/24
Matyáš Jachnicki
AERO Odolena Voda
2022/23 - 2023/24
Patryk Cichosz-Dzyga
STS Olimpia Sulęcin
2024/25
Onur Cukur
AERO Odolena Voda
2022/23
Jimmie Ivarsson
Enea Czarni Radom
2010/11
Gabriel Chancy
AERO Odolena Voda
2022/23
Eduard Pizur
VK KDS Šport Košice
2018/19
Jakub Guz
PZL Leonardo Avia Świdnik
2005/06
Michał Koryciński
Enea Czarni Radom
2010/11
Martin Chevalier
AERO Odolena Voda
2022/23 - 2023/24
Maciej Bartodziejski
Siatkarz Wieluń
2008/09
Juraj Biľ
VK Chemes Humenné
2011/12
Michael Hadrava
AERO Odolena Voda
2022/23 - 2023/24
Filip Biegun
Cuprum Lubin
2017/18
Damian Parkitny
PSG Stal Nysa S.A.
2006/07 - 2007/08
Adrian Szlubowski
PSG Stal Nysa S.A.
2007/08
Daniel Wilk
PSG Stal Nysa S.A.
2006/07
Damian Kogut
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
2019/20
Sławomir Busch
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
2019/20
Kamil Kosiba
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
2019/20
Paweł Szabelski
PSG Stal Nysa S.A.
2006/07 - 2007/08
Jan Siemiątkowski
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
2019/20
Milan Lízala
VK Chemes Humenné
2012/13
Wojciech Madej
Cuprum Lubin
2015/16 - 2017/18
Krzysztof Makaryk
PSG Stal Nysa S.A.
2007/08
Bartłomiej Podgórski
PSG Stal Nysa S.A.
2007/08
Szymon Kosmęda
Siatkarz Wieluń
2008/09
Paweł Brańka
PSG Stal Nysa S.A.
2002/03
Adam Shaker
AERO Odolena Voda
2022/23
Piotr Adamski
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
2019/20
Marcin Kozioł
PSG Stal Nysa S.A.
2006/07
Dawid Migdalski
PSG Stal Nysa S.A.
2007/08
Bartłomiej Dzikowicz
PSG Stal Nysa S.A.
2006/07 - 2007/08
Grzegorz Surma
Enea Czarni Radom
2010/11
Jacek Pić
AZS Częstochowa
2003/04
Michał Paniączyk
Siatkarz Wieluń
2008/09
Dariusz Łasiewicki
PSG Stal Nysa S.A.
2002/03
Paweł Rejowski
PZL Leonardo Avia Świdnik
2005/06
Łukasz Usowicz
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
2019/20
Marcin Kasprzak
PSG Stal Nysa S.A.
2002/03
Daniel Ferreira
Siatkarz Wieluń
2009/10
Bartosz Odwarzny
Cuprum Lubin
2013/14
Grzegorz Turek
STS Olimpia Sulęcin
2024/25
Michał Jaskulski
Enea Czarni Radom
2010/11
Adrian Kraś
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
2019/20
Damian Dykas
Cuprum Lubin
2013/14
Lukáš Melichar
AERO Odolena Voda
2023/24
Daniel Valko
AERO Odolena Voda
2023/24
Michal Bolčák
AERO Odolena Voda
2023/24
Michał Nalborski
PSG Stal Nysa S.A.
2007/08
Wojciech Paniączyk
Siatkarz Wieluń
2008/09
Adrian Romać
Cuprum Lubin
2016/17
Tomasz Zychla
Siatkarz Wieluń
2008/09
Marcin Kozar
Cuprum Lubin
2013/14
Michał Białecki
Cuprum Lubin
2013/14
Wojciech Druzgała
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
2019/20
Neil Ferraro
AERO Odolena Voda
2022/23
František Pihera
AERO Odolena Voda
2022/23
Mateusz Sawerwain
STS Olimpia Sulęcin
2024/25
Kamil Franczak
Exact Systems Hemarpol Częstochowa, WKS Wieluń
2019/20, 2021/22
Konrad Pałyga
WKS Wieluń
2021/22, 2021/22
Tomasz Bogusz
PZL Leonardo Avia Świdnik
2005/06
Damian Grabolus
PSG Stal Nysa S.A.
2006/07
Piotr Kacperski
PSG Stal Nysa S.A.
2007/08
Paweł Michocki
PSG Stal Nysa S.A.
2006/07 - 2007/08
Marcin Ogonowski
PZL Leonardo Avia Świdnik
2005/06
Jakub Koloušek
PSG Stal Nysa S.A.
2002/03
Aleksander Antosiewicz
WKS Wieluń
2021/22, 2021/22
Dariusz Jałoza
PZL Leonardo Avia Świdnik
2005/06
Paweł Pietryka
PZL Leonardo Avia Świdnik
2005/06
Fabian Leitermeier
STS Olimpia Sulęcin
2024/25
Dawid Filipek
WKS Wieluń
2021/22, 2021/22
Szymon Pietrzykowski
WKS Wieluń
2021/22, 2021/22
Tomasz Białek
WKS Wieluń
2021/22, 2021/22
Michał Kowalczyk
WKS Wieluń
2021/22, 2021/22
Dariusz Chojnacki
PZL Leonardo Avia Świdnik
2005/06
Aleks Kłysz
STS Olimpia Sulęcin
2024/25
Ben jij Marcin Kryś?
Neem het profiel over
Laden
0