Volleybox
Start
Transfers
Nieuws
Database
Spelers
Spelers database
Spelers ranglijst
Samengewerkt?
Roosters 2023/24
Voormalige spelers
Familiebanden
Ploegen
Clubs database
Clubs ranglijst
Clubs beoordelingen
COVID-19 gevallen
Nationale ploegen database
Nationale ploegen ranglijst
Overige
Toernooien database
Medewerkers database
Trainers ranglijst
Agentschappen database
Agentschappen beoordelingen
Arena's database
Gemeenschap
Forum
Forum
Ongelezen posts
Gebruikers activiteit
Gebruikers commentaren
Meest actieve gebruikers
Gebruikers activiteit
Gebruikers prestaties
Gebruikers bij wedstrijden
Gebruikers per land
Gebruikers database
Alle gebruikers
Fans
Spelers
Agenten
Trainers
Statistici
Fysieke voorbereidingscoaches
Fysiotherapeuten
Team managers
Vacatures
Job markt
Beschikbare volleybalspelers
Beschikbare stafleden
Job aanbiedingen
Voorspellingen
Scores
Aanmelden
Heren Volleybox
Dames Volleybox
Beach Volleybox
Donkere modus
Taal:
Foto door
ShiDaniel
Volleybox
Volleybalspelers
Polen
Mateusz Malinowski
Achtergrond toegevoegd door
Kondes
Bericht
Delen
Tijdslijn
3
Clubs
6
Ploeggenoten
172
Prijzen
1
Toernooien
44
Wedstrijden
364
Volgers
2
Speler gegevens
Ranglijst
2574
Ranglijst in 2024
1621
Nationaliteit
Polen
Positie
Hoofdaanvaller
Geboortedatum
1992-05-06
Lengte
197cm
Gewicht
85kg
Smash
349cm
Blok
310cm
Dominante hand
Linker
Weergaven
8924
Laatste activiteit
1 maand geleden
Agentschap
Verwijderen
Michalak Brothers
Racibórz, Polen
Talen
English
Elementaire bekwaamheid
Instellingen
Spelerscarrière beëindigd
Trainers (8)
Igor Kolaković
Aluron CMC Warta Zawiercie
2020/21 - 2021/22
Bericht
Mark Lebedew
Aluron CMC Warta Zawiercie
2018/19 - 2019/20
Bericht
Dariusz Daszkiewicz
Bogdanka LUK Lublin
2022/23
Bericht
Roberto Piazza
Jastrzębski Węgiel
2014/15
Lorenzo Bernardi
Jastrzębski Węgiel
2011/12 - 2013/14
Gheorghe Crețu
Cuprum Lubin
2015/16 - 2016/17
Michał Gogol
Stocznia Szczecin
2017/18
Massimo Botti
Bogdanka LUK Lublin
2023/24 - 2024/25
Assistent trainers (8)
Leszek Dejewski
Jastrzębski Węgiel
2011/12 - 2014/15
Bericht
Daniele Capriotti
Cuprum Lubin
2015/16
Bericht
Massimo Caponeri
Jastrzębski Węgiel
2013/14
Oskar Kaczmarczyk
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Dominik Kwapisiewicz
Aluron CMC Warta Zawiercie
2018/19 - 2020/21
Marcin Mierzejewski
Cuprum Lubin
2016/17
Maciej Kołodziejczyk
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Juan Manuel De Palma
Jastrzębski Węgiel
2012/13
Statistici (1)
Alar Rikberg
Cuprum Lubin
2015/16 - 2016/17
Bericht
Fysieke voorbereidingscoaches (2)
Giovanni Miale
Jastrzębski Węgiel
2012/13
Mirko Fasini
Cuprum Lubin
2015/16 - 2016/17
Voorzitters (1)
Krzysztof Skubiszewski
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Vice-voorzitters (1)
Maciej Krzaczek
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Stagiair trainer (1)
Bartosz Matraszek
Bogdanka LUK Lublin
2022/23
Bericht
Volleybalspelers (150)
Russell Holmes
Jastrzębski Węgiel
2011/12 - 2012/13
Bericht
Maximiliano Cavanna
Aluron CMC Warta Zawiercie
2020/21 - 2021/22
Bericht
Paweł Rusek
Jastrzębski Węgiel, Cuprum Lubin
2011/12, 2015/16 - 2016/17
Bericht
Keith Pupart
Cuprum Lubin
2015/16 - 2016/17
Bericht
Dima Filippov
Jastrzębski Węgiel
2013/14 - 2014/15
Bericht
Bartosz Gawryszewski
Jastrzębski Węgiel, Stocznia Szczecin
2011/12, 2017/18
Bericht
Arash Dosanjh
Aluron CMC Warta Zawiercie
2018/19 - 2019/20
Bericht
Cristiano Torelli
Bogdanka LUK Lublin
2022/23
Bericht
Jeffrey Menzel
Stocznia Szczecin
2017/18
Bericht
Mikołaj Sawicki
Bogdanka LUK Lublin
2024/25
Bericht
Fynnian McCarthy
Bogdanka LUK Lublin
2024/25
Bericht
Konrad Formela
Jastrzębski Węgiel
2013/14 - 2014/15
Bericht
Patryk Strzeżek
Joker Piła
2010/11
Bericht
Bartosz Sufa
Jastrzębski Węgiel
2011/12
Bericht
Bartosz Makoś
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Bericht
Adam Michalski
Cuprum Lubin
2015/16 - 2016/17
Bericht
Mateusz Kańczok
Jastrzębski Węgiel
2014/15
Bericht
Mateusz Jóźwik
Bogdanka LUK Lublin
2022/23
Bericht
Patryk Szymański
Jastrzębski Węgiel
2013/14
Bericht
Radosław Sterna
Jastrzębski Węgiel
2014/15
Bericht
Maciej Krysiak
Bogdanka LUK Lublin
2023/24 - 2024/25
Bericht
Maciej Zając
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Bericht
Adrian Kacperkiewicz
Stocznia Szczecin
2017/18
Bericht
Wilfredo Leon
Bogdanka LUK Lublin
2024/25
Uroš Kovačević
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Michał Kubiak
Jastrzębski Węgiel
2011/12 - 2013/14
Facundo Conte
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Thales Hoss
Bogdanka LUK Lublin
2023/24 - 2024/25
Marcin Możdżonek
Cuprum Lubin
2015/16
Marcus Böhme
Cuprum Lubin
2015/16 - 2016/17
Dawid Konarski
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Kamil Semeniuk
Aluron CMC Warta Zawiercie
2018/19
Grzegorz Łomacz
Cuprum Lubin
2015/16 - 2016/17
Denis Kaliberda
Jastrzębski Węgiel
2014/15
Flávio Gualberto
Aluron CMC Warta Zawiercie
2020/21
Alen Pajenk
Jastrzębski Węgiel
2013/14 - 2014/15
Dawid Murek
Stocznia Szczecin
2017/18
Łukasz Kaczmarek
Cuprum Lubin
2015/16 - 2016/17
Michał Ruciak
Stocznia Szczecin
2017/18
Michał Łasko
Jastrzębski Węgiel
2011/12 - 2014/15
Zbigniew Bartman
Jastrzębski Węgiel
2011/12, 2014/15
Nicolas Maréchal
Jastrzębski Węgiel
2013/14
Simon Van De Voorde
Jastrzębski Węgiel
2013/14
Damian Wojtaszek
Jastrzębski Węgiel
2012/13 - 2014/15
Patryk Czarnowski
Jastrzębski Węgiel, Aluron CMC Warta Zawiercie
2012/13 - 2014/15, 2019/20 - 2020/21
Simon Tischer
Jastrzębski Węgiel
2012/13
Rob Bontje
Jastrzębski Węgiel
2011/12 - 2013/14
Raphael Margarido
Jastrzębski Węgiel
2011/12
Nikolay Penchev
Aluron CMC Warta Zawiercie
2019/20
Jakub Popiwczak
Jastrzębski Węgiel
2012/13 - 2014/15
Aleh Akhrem
Aluron CMC Warta Zawiercie
2018/19
Bartosz Kwolek
Jastrzębski Węgiel
2013/14
Eemi Tervaportti
Stocznia Szczecin
2017/18
Jeffrey Jendryk
Bogdanka LUK Lublin
2022/23
Grzegorz Kosok
Jastrzębski Węgiel
2014/15
Matteo Martino
Jastrzębski Węgiel
2012/13
Justin Duff
Stocznia Szczecin
2017/18
Piotr Lipiński
Aluron CMC Warta Zawiercie
2019/20
Krzysztof Gierczyński
Jastrzębski Węgiel
2012/13 - 2014/15
Michal Masný
Jastrzębski Węgiel, Aluron CMC Warta Zawiercie
2013/14 - 2014/15, 2018/19 - 2019/20
Dustin Watten
Bogdanka LUK Lublin
2022/23
Marcin Wika
Stocznia Szczecin
2017/18
Pieter Verhees
Aluron CMC Warta Zawiercie
2019/20
Alexandre Ferreira
Aluron CMC Warta Zawiercie, Bogdanka LUK Lublin
2018/19 - 2019/20, 2023/24
Guillaume Quesque
Jastrzębski Węgiel
2014/15
Krzysztof Rejno
Aluron CMC Warta Zawiercie
2018/19
Ashley Nemer
Jastrzębski Węgiel
2011/12
Robert Täht
Cuprum Lubin
2015/16 - 2016/17
Garrett Muagututia
Aluron CMC Warta Zawiercie
2020/21
Tiago Violas
Jastrzębski Węgiel
2011/12, 2012/13
Rafaíl Koumentákis
Cuprum Lubin
2016/17
Grzegorz Bociek
Aluron CMC Warta Zawiercie
2018/19 - 2020/21
Piotr Orczyk
Aluron CMC Warta Zawiercie
2020/21 - 2021/22
Luciano Paczko Bozko
Jastrzębski Węgiel
2011/12
Miłosz Zniszczoł
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Miguel Tavares
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Gjorgi Gjorgiev
Aluron CMC Warta Zawiercie
2020/21
Taichiro Koga
Aluron CMC Warta Zawiercie
2018/19 - 2019/20
Wojciech Ferens
Aluron CMC Warta Zawiercie
2019/20
Dominik Depowski
Aluron CMC Warta Zawiercie
2020/21 - 2021/22
Damian Schulz
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Marcin Kryś
Cuprum Lubin
2015/16 - 2016/17
Bartłomiej Kluth
Stocznia Szczecin
2017/18
Bennie Tuinstra
Bogdanka LUK Lublin
2024/25
Aleks Grozdanov
Bogdanka LUK Lublin
2024/25
Wojciech Włodarczyk
Cuprum Lubin, Bogdanka LUK Lublin
2015/16, 2022/23
Michał Szalacha
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Piotr Hain
Cuprum Lubin
2016/17
Dawid Gunia
Cuprum Lubin
2015/16 - 2016/17
Igor Grobelny
Cuprum Lubin
2016/17
Marcin Waliński
Aluron CMC Warta Zawiercie
2018/19 - 2019/20
Michał Żurek
Aluron CMC Warta Zawiercie
2020/21 - 2021/22
Jan Nowakowski
Bogdanka LUK Lublin
2022/23 - 2024/25
Brian Thornton
Jastrzębski Węgiel
2011/12
Patryk Niemiec
Aluron CMC Warta Zawiercie
2020/21 - 2021/22
Szymon Romać
Cuprum Lubin, Bogdanka LUK Lublin
2015/16, 2022/23
Nicolas Szerszeń
Bogdanka LUK Lublin
2022/23
Janusz Gałązka
Stocznia Szczecin
2017/18
Michał Żuk
Aluron CMC Warta Zawiercie
2018/19
Krzysztof Andrzejewski
Aluron CMC Warta Zawiercie
2018/19 - 2020/21
Thomas Jarmoc
Jastrzębski Węgiel
2013/14
Marcin Komenda
Bogdanka LUK Lublin
2022/23 - 2024/25
Łukasz Polański
Jastrzębski Węgiel
2011/12 - 2012/13
Krzysztof Bieńkowski
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Paweł Halaba
Aluron CMC Warta Zawiercie
2020/21
Tomasz Kowalski
Stocznia Szczecin
2017/18
Kewin Sasak
Bogdanka LUK Lublin
2024/25
Jakub Wachnik
Bogdanka LUK Lublin
2022/23 - 2024/25
Maciej Gorzkiewicz
Joker Piła, Cuprum Lubin
2010/11, 2015/16 - 2016/17
Robert Predecki
Jastrzębski Węgiel
2013/14 - 2014/15
Tobias Brand
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Adrian Mihułka
Joker Piła, Stocznia Szczecin
2010/11, 2017/18
Rafał Faryna
Bogdanka LUK Lublin
2022/23
Marcin Kania
Aluron CMC Warta Zawiercie, Bogdanka LUK Lublin
2018/19 - 2020/21, 2023/24
Wiktor Rajsner
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Szymon Gregorowicz
Bogdanka LUK Lublin
2022/23
Mateusz Jasiński
Joker Piła
2010/11
Radosław Zbierski
Jastrzębski Węgiel
2012/13
Łukasz Swodczyk
Aluron CMC Warta Zawiercie
2018/19 - 2019/20
Damian Hudzik
Bogdanka LUK Lublin
2022/23, 2023/24
Jakub Nowosielski
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Krzysztof Pustelnik
Jastrzębski Węgiel
2013/14
Wojciech Madej
Cuprum Lubin
2015/16 - 2016/17
Marcin Iglewski
Joker Piła
2010/11
Maksym Kędzierski
Bogdanka LUK Lublin
2023/24
Mateusz Januszewski
Joker Piła
2010/11
Paweł Kaczorowski
Joker Piła
2010/11
Łukasz Wysocki
Jastrzębski Węgiel
2014/15
Michał Pacławski
Jastrzębski Węgiel
2012/13
Konrad Stajer
Bogdanka LUK Lublin
2022/23
Bartek Soboniak
Aluron CMC Warta Zawiercie
2021/22
Łukasz Ożarski
Joker Piła
2010/11
Grzegorz Gnatek
Joker Piła
2010/11
Marcin Jaskuła
Stocznia Szczecin
2017/18
Tobiasz Szczepaniak
Joker Piła
2010/11
Adrian Romać
Cuprum Lubin
2016/17
Laden
0