Volleybox
Start
Transfers
Nieuws
Database
Spelers
Spelers database
Spelers ranglijst
Samengewerkt?
Roosters 2023/24
Voormalige spelers
Familiebanden
Ploegen
Clubs database
Clubs ranglijst
Clubs beoordelingen
COVID-19 gevallen
Nationale ploegen database
Nationale ploegen ranglijst
Overige
Toernooien database
Medewerkers database
Trainers ranglijst
Agentschappen database
Agentschappen beoordelingen
Arena's database
Gemeenschap
Forum
Forum
Ongelezen posts
Gebruikers activiteit
Gebruikers commentaren
Meest actieve gebruikers
Gebruikers activiteit
Gebruikers prestaties
Gebruikers bij wedstrijden
Gebruikers per land
Gebruikers database
Alle gebruikers
Fans
Spelers
Agenten
Trainers
Statistici
Fysieke voorbereidingscoaches
Fysiotherapeuten
Team managers
Vacatures
Job markt
Beschikbare volleybalspelers
Beschikbare stafleden
Job aanbiedingen
Voorspellingen
Scores
Aanmelden
Heren Volleybox
Dames Volleybox
Beach Volleybox
Donkere modus
Taal:
Volleybox
Volleybalspelers
Brazilië
Maxson Guilherme Pereira
Bericht
Delen
Tijdslijn
2
Clubs
7
Ploeggenoten
153
Toernooien
34
Wedstrijden
122
Prijzen
0
Gebruiker
1
Speler gegevens
Ranglijst
5530
Nationaliteit
Brazilië
Positie
Hoofdaanvaller
Geboortedatum
1988-11-24
Lengte
198cm
Dominante hand
Rechter
Weergaven
7547
Laatste activiteit
1 jaar geleden
Agentschap
Verwijderen
Start Sport Agency
Mossoró, Brazil, Brazilië
Instellingen
Spelerscarrière beëindigd
Trainers (11)
Raul Rocha Vinagre
Extremadura Cáceres PH
2014/15 - 2015/16
Bericht
Antônio Marcos Lerbach
Olympico Club
2007/08
Giannis Laios
A.C.C. Kyzikos Neas Peramou
2016/17
Gašper Ribič
Calcit Kamnik
2016/17 - 2017/18, 2019/20
Dănuț Pascu
SCM Craiova
2022/23
Aleš Hribar
Calcit Kamnik
2018/19
Nikos Neofytos
A.C.C. Kyzikos Neas Peramou
2016/17
Evangelos Koutouleas
IBB Polonia London
2021/22
Kóstas Christofidélis
Anorthosis Famagusta
2020/21
Grzegorz Niski
IBB Polonia London
2021/22
Assistent trainers (6)
Konstantinos Karpathakis
Anorthosis Famagusta
2020/21
Bericht
Aleš Hribar
Calcit Kamnik
2016/17 - 2017/18
Claudiu Mitru
SCM Craiova
2022/23
Damjan Marinko
Calcit Kamnik
2018/19
Enrique Carrasco Avellaneda
Extremadura Cáceres PH
2014/15
Juan Pedro Martín
Extremadura Cáceres PH
2015/16
Statistici (1)
Laurentiu Marciu
SCM Craiova
2022/23
Bericht
Fysiotherapeuten (2)
James Neofitos
A.C.C. Kyzikos Neas Peramou
2016/17
Bericht
Mirel Popa
SCM Craiova
2022/23
Fysieke voorbereidingscoaches (1)
Samo Korošec
Calcit Kamnik
2018/19 - 2019/20
Team managers (1)
Chris Hykiel
IBB Polonia London
2021/22
Bericht
Volleybalspelers (131)
Adriano Lamb
Olympico Club
2007/08
Bericht
Ramon Martinez-Gion
IBB Polonia London
2021/22
Bericht
Simón Guerra
IBB Polonia London
2021/22
Bericht
Robert Viiber
SCM Craiova
2022/23
Bericht
Daniel De Souza Maciel
Olympico Club
2007/08
Bericht
Thiago Maciel
A.C.C. Kyzikos Neas Peramou
2016/17
Bericht
Dimitrije Pantić
SCM Craiova
2022/23
Bericht
Filip Kovačević
SCM Craiova
2022/23
Bericht
Aleksandar Ivković
Calcit Kamnik
2018/19
Bericht
Nicholas Butler
IBB Polonia London
2021/22
Bericht
Vasílis Dimitríou
Anorthosis Famagusta
2020/21
Bericht
Nikos Kretsis
A.C.C. Kyzikos Neas Peramou
2016/17
Bericht
Juarez Gomes Leal Junior
Olympico Club
2007/08
Bericht
Asmir Hukičević
SCM Craiova
2022/23
Bericht
Shonari Hepburn
A.C.C. Kyzikos Neas Peramou
2016/17
Bericht
Alvi Shurdhi
IBB Polonia London
2021/22
Bericht
Igor De Souza Soares
A.C.C. Kyzikos Neas Peramou
2016/17
Bericht
Nikolas Charalambidis
Anorthosis Famagusta
2020/21
Bericht
Jesús Montero Romero
Extremadura Cáceres PH
2014/15 - 2015/16
Bericht
Cristian Palacios
Extremadura Cáceres PH
2015/16
Bericht
Sergio Diaconescu
SCM Craiova
2022/23
Bericht
Laurentiu Marciu
SCM Craiova
2022/23
Bericht
Matheus Andrade
Olympico Club
2007/08
Bericht
Ștefan Lupu
SCM Craiova
2022/23
Bericht
Krzysztof Gulak
A.C.C. Kyzikos Neas Peramou
2016/17
Bericht
Ryan Poole
IBB Polonia London
2021/22
Bericht
José Alejandro Acedo Hernández
Extremadura Cáceres PH
2014/15 - 2015/16
Bericht
Kacper Wasilewski
IBB Polonia London
2021/22
Bericht
Jack Williams
IBB Polonia London
2021/22
Bericht
Javier Trujillo Rodríguez
Extremadura Cáceres PH
2014/15 - 2015/16
Bericht
Andreas Christoforou
Anorthosis Famagusta
2020/21
Bericht
Benaya Kouamé
IBB Polonia London
2021/22
Bericht
Christos Savvidis
Anorthosis Famagusta
2020/21
Bericht
Panagiotis Miltiadou
Anorthosis Famagusta
2020/21
Bericht
Rodrigo González Rivas
Extremadura Cáceres PH
2014/15
Bericht
Raul Rocha Vinagre
Extremadura Cáceres PH
2014/15
Bericht
Konstantinos Kogkalidis
A.C.C. Kyzikos Neas Peramou
2016/17
Bericht
Boyan Yordanov
Calcit Kamnik
2019/20
Ivan Mihalj
Calcit Kamnik
2019/20
Sašo Štalekar
Calcit Kamnik
2016/17 - 2018/19
Matic Videčnik
Calcit Kamnik
2016/17
Carlos Roberto Toaldo
Olympico Club
2007/08
Miłosz Hebda
Calcit Kamnik
2019/20
Alexander Szot Marczewski
Olympico Club, SCM Craiova
2007/08, 2022/23
Dmytro Babkov
Calcit Kamnik
2018/19
Jure Okroglič
Calcit Kamnik
2016/17 - 2017/18
Jan Brulec
Calcit Kamnik
2016/17, 2019/20
Laurențiu Lică
SCM Craiova
2022/23
Renato Hermely
Olympico Club
2007/08
Vinicius Santos
SCM Craiova
2022/23
Klemen Hribar
Calcit Kamnik
2016/17 - 2019/20
Danilo Cruz de Carvalho
Olympico Club
2007/08
Domen Kotnik
Calcit Kamnik
2016/17 - 2019/20
Mario Koncilja
Calcit Kamnik
2019/20
Matías Banda
IBB Polonia London
2021/22
Matija Jereb
Calcit Kamnik
2018/19
Stavros Katsanevakis
A.C.C. Kyzikos Neas Peramou
2016/17
Andrej Stembergar
Calcit Kamnik
2016/17 - 2019/20
Tine Kvas
Calcit Kamnik
2017/18 - 2019/20
Michalis Sarikeisoglou
A.C.C. Kyzikos Neas Peramou
2016/17
Jan Planinc
Calcit Kamnik
2019/20
Jure Lakner
Calcit Kamnik
2016/17 - 2019/20
Pei-Hung Huang
Extremadura Cáceres PH
2015/16
Konstantínos Efstathíou
Anorthosis Famagusta
2020/21
Antónis Christofí
Anorthosis Famagusta
2020/21
Radosław Gil
Calcit Kamnik
2017/18
Giorgos Drogkaris
A.C.C. Kyzikos Neas Peramou
2016/17
Miha Bregar
Calcit Kamnik
2018/19 - 2019/20
Giánnis Achilleópoulos
A.C.C. Kyzikos Neas Peramou
2016/17
Ioánnis Kontós
Anorthosis Famagusta
2020/21
Luka Lazar
Calcit Kamnik
2017/18 - 2019/20
Andrei Georgescu
SCM Craiova
2022/23
Theodoros Bekiaris
A.C.C. Kyzikos Neas Peramou
2016/17
Primož Vidmar
Calcit Kamnik
2016/17 - 2018/19
Bartosz Kisielewicz
IBB Polonia London
2021/22
Aurélio Figueiredo
Olympico Club
2007/08
Vladimir Knežević
Anorthosis Famagusta
2020/21
Guilherme Koepp
Olympico Club
2007/08
Panagiótis Chrysostómou
Anorthosis Famagusta
2020/21
Pedro Mendes
Olympico Club
2007/08
Bor Jese Rotar
Calcit Kamnik
2017/18 - 2019/20
Robert Călin
SCM Craiova
2022/23
Alexander Tomilin
A.C.C. Kyzikos Neas Peramou
2016/17
Alexandros Polychroniadis
A.C.C. Kyzikos Neas Peramou
2016/17
Ionuț Teleleu
SCM Craiova
2022/23
Metod Golob
Calcit Kamnik
2016/17 - 2018/19
Oskar Raftevold
IBB Polonia London
2021/22
Daniel Muñoz Barciela
Extremadura Cáceres PH
2014/15
Antonis Theodoropoulos
A.C.C. Kyzikos Neas Peramou
2016/17
Juan Díaz-Romeral
Extremadura Cáceres PH
2015/16
Antonio Burgal
Extremadura Cáceres PH
2015/16
Jernej Smrekar
Calcit Kamnik
2017/18 - 2018/19
Avgoustínos Savvídis
Anorthosis Famagusta
2020/21
Jani Konjedic
Calcit Kamnik
2016/17
Saulo Costa
Extremadura Cáceres PH
2014/15
Peter Edwards
IBB Polonia London
2021/22
Gabriel Dunăreanu
SCM Craiova
2022/23
Andrés Hernández Siverio
Extremadura Cáceres PH
2015/16
Andrei Cârlogănescu
SCM Craiova
2022/23
Dionýsis Lykoúresis
A.C.C. Kyzikos Neas Peramou
2016/17
Alberto Lazaro Torres
Anorthosis Famagusta
2020/21
Ephraim Mills
IBB Polonia London
2021/22
Kevin Medina Tejera
Extremadura Cáceres PH
2014/15 - 2015/16
Timotej Ratek
Calcit Kamnik
2018/19
Teo Podobnik
Calcit Kamnik
2017/18
Andrés Cano Ceballos
Extremadura Cáceres PH
2014/15 - 2015/16
Miguel Chao Fernández
Extremadura Cáceres PH
2014/15
Jesús Gómez Rufo
Extremadura Cáceres PH
2014/15 - 2015/16
Andrea Maggio
IBB Polonia London
2021/22
Ricardo Brillo Merideño
Extremadura Cáceres PH
2015/16
Asher Miller
IBB Polonia London
2021/22
Crauler Barra
Olympico Club
2007/08
Jorge Gómez Durán
Extremadura Cáceres PH
2015/16
Roberto Ortiz García
Extremadura Cáceres PH
2014/15
Hassan Farhat
IBB Polonia London
2021/22
Nathaniel Williams
IBB Polonia London
2021/22
Alexander Pérez Cordero
Extremadura Cáceres PH
2014/15
Antonio Del Rey Fenoy
Extremadura Cáceres PH
2014/15
Nahome Tewelde
IBB Polonia London
2021/22
Cleidson Reis Dos Santos
Olympico Club
2007/08
William Do Prado Ramos
Olympico Club
2007/08
Nico Gajkiewicz
IBB Polonia London
2021/22
Ronaldo Trim
IBB Polonia London
2021/22
Jesús Calle Duque
Extremadura Cáceres PH
2014/15
Roney Charles Silva Barreiros
Olympico Club
2007/08
Rodolfo Soares Do Nascimento
Olympico Club
2007/08
André Lino de Oliveira
Olympico Club
2007/08
Christos Papaleontiou
Anorthosis Famagusta
2020/21
Rokas Vaskys
IBB Polonia London
2021/22
Laden
Prijzen (1)
0