Volleybox
Start
Transfers
Nieuws
Database
Spelers
Spelers database
Spelers ranglijst
Samengewerkt?
Roosters 2023/24
Voormalige spelers
Familiebanden
Ploegen
Clubs database
Clubs ranglijst
Clubs beoordelingen
COVID-19 gevallen
Nationale ploegen database
Nationale ploegen ranglijst
Overige
Toernooien database
Medewerkers database
Trainers ranglijst
Agentschappen database
Agentschappen beoordelingen
Arena's database
Gemeenschap
Forum
Forum
Ongelezen posts
Gebruikers activiteit
Gebruikers commentaren
Meest actieve gebruikers
Gebruikers activiteit
Gebruikers prestaties
Gebruikers bij wedstrijden
Gebruikers per land
Gebruikers database
Alle gebruikers
Fans
Spelers
Agenten
Trainers
Statistici
Fysieke voorbereidingscoaches
Fysiotherapeuten
Team managers
Vacatures
Job markt
Beschikbare volleybalspelers
Beschikbare stafleden
Job aanbiedingen
Voorspellingen
Scores
Aanmelden
Heren Volleybox
Dames Volleybox
Beach Volleybox
Donkere modus
Taal:
Bewerken
Foto door
slintyen
Volleybox
Trainers
Polen
Mirosław Zawieracz
Achtergrond bewerken
Achtergrond toegevoegd door
slintyen
Bericht
Dat ben ik
Verwijderen
Delen
Tijdslijn
0
Clubs
10
Ploeggenoten
283
Toernooien
37
Wedstrijden
142
Prijzen
0
Hoofdtrainer gegevens
Bewerken
Trainer ranglijst
1171
Nationaliteit
Polen
Positie
Hoekspeler
Geboortedatum
1965-01-08
Lengte
191cm
Weergaven
2726
Toegevoegd door
Volleybox
Op zoek naar een club
Agentschap
Verwijderen
MVP
Warsaw, Moscow, Saratov, Almaty, Izmir, Polen
Sociale profielen
Bewerken
Familie
Toevoegen
Instellingen
Spelerscarrière beëindigd
Wie is de beste volleybalspeler ooit?
Toon spelers ranglijst
Trainers (9)
Nicola Vettori
Budowlani Toruń
2017/18
Bericht
Piotr Matela
KS Pałac Bydgoszcz
2021/22
Bericht
Alessandro Lodi
KS Pałac Bydgoszcz
2021/22
Bericht
Adam Grabowski
Enea PTPS Piła
2009/10
Jacek Skrok
Enea Czarni Radom
2008/09
Wojciech Lalek
Enea PTPS Piła
2009/10
Przemysław Michalczyk
ITA TOOLS Stal Mielec
2021/22
Jakub Tęcza
KS Pałac Bydgoszcz
2022/23
Michał Betleja
ITA TOOLS Stal Mielec
2021/22
Assistent trainers (8)
Piotr Matela
Enea PTPS Piła
2009/10
Bericht
Mateusz Czerwiński
Enea PTPS Piła
2019/20
Bericht
Damian Zemło
Budowlani Toruń
2018/19
Bericht
Arkadiusz Siuta
ITA TOOLS Stal Mielec
2021/22
Bericht
Dominik Kwapisiewicz
Enea Czarni Radom, Enea PTPS Piła
2008/09, 2011/12
Jakub Tęcza
KS Pałac Bydgoszcz
2021/22 - 2022/23
Marcin Owczarski
BKS Stal Bielsko-Biała
2013/14
Statistici (5)
Mateusz Janik
Budowlani Toruń
2017/18
Bericht
Dawid Obłąk
Budowlani Toruń
2018/19
Bericht
Damian Zemło
Enea PTPS Piła
2019/20
Bericht
Oskar Kaczmarczyk
Płomień Sosnowiec
2007/08
Bartosz Ziołnowski
KS Pałac Bydgoszcz
2022/23
Fysiotherapeuten (1)
Katarzyna Pijarowska
KS Pałac Bydgoszcz
2022/23
Fysieke voorbereidingscoaches (1)
Tomasz Stasiak
KS Pałac Bydgoszcz
2021/22
Bericht
Team managers (1)
Ewa Kowalkowska
KS Pałac Bydgoszcz
2021/22 - 2022/23
Voorzitters (1)
Pete Makowski
KS Pałac Bydgoszcz
2021/22 - 2022/23
Bericht
Volleybalspelers (257)
Wojciech Żaliński
Enea Czarni Radom
2008/09
Bericht
Sławomir Gerymski
Joker Piła
2005/06
Bericht
Anna Łozowska
Wisła Warszawa
2016/17
Bericht
Kinga Różyńska
KS Pałac Bydgoszcz
2021/22 - 2022/23
Bericht
Grzegorz Szumielewicz
Enea Czarni Radom
2008/09
Bericht
Sylwia Kucharska
Budowlani Toruń, Enea PTPS Piła
2018/19, 2019/20
Bericht
Karolina Bednarek
Budowlani Toruń, Enea PTPS Piła
2018/19, 2019/20
Bericht
Ani Bozdeva
KS Pałac Bydgoszcz
2021/22
Bericht
Łukasz Jurkojć
Joker Piła
2003/04 - 2004/05, 2005/06
Bericht
Julita Molenda
ITA TOOLS Stal Mielec
2021/22
Bericht
Karolina Pancewicz
ITA TOOLS Stal Mielec
2021/22
Bericht
Katarzyna Urbanowicz
ITA TOOLS Stal Mielec
2021/22
Bericht
Michał Lach
Joker Piła
2003/04 - 2004/05, 2005/06
Bericht
Wioletta Paroń
ITA TOOLS Stal Mielec
2021/22
Bericht
Emilia Kuźniar
ITA TOOLS Stal Mielec
2021/22
Bericht
Paulina Berlińska
Budowlani Toruń
2018/19
Bericht
Aleksandra Szymczak
Budowlani Toruń
2018/19
Bericht
Andrzej Gamała
BKS Visła Bydgoszcz
1993/94
Kamil Dereszyński
BKS Visła Bydgoszcz
2000/01 - 2001/02
Waldemar Malinowski
Joker Piła
1988/89
Maciej Smoktunowicz
BKS Visła Bydgoszcz
2000/01
Piotr Andersohn
BKS Visła Bydgoszcz
2001/02
Łukasz Uliński
BKS Visła Bydgoszcz
2000/01 - 2001/02
Michał Kubiak
Joker Piła
2005/06
Michał Winiarski
BKS Visła Bydgoszcz
2000/01
Paulina Maj-Erwardt
Enea PTPS Piła
2009/10
Tijana Malešević
Enea PTPS Piła
2012/13
Klaudia Kaczorowska
Enea PTPS Piła
2009/10
Grzegorz Kosok
Płomień Sosnowiec
2006/07 - 2007/08
Michal Masný
Płomień Sosnowiec
2007/08
Helena Horká
BKS Stal Bielsko-Biała
2013/14
Heike Beier
BKS Stal Bielsko-Biała
2013/14
Agata Durajczyk
KS Pałac Bydgoszcz
2022/23
Tatjana Bokan
KS Pałac Bydgoszcz
2021/22
Maja Tokarska
Enea PTPS Piła
2009/10
Karolina Ciaszkiewicz-Lach
BKS Stal Bielsko-Biała, Wisła Warszawa
2013/14, 2016/17
Gabriela Polańska
Enea PTPS Piła
2009/10
Marina Katić
Enea PTPS Piła
2012/13
Agnieszka Kosmatka
Enea PTPS Piła
2009/10 - 2011/12
Anna Kaczmar
Enea PTPS Piła
2011/12
Letícia Hage
KS Pałac Bydgoszcz
2021/22
Joanna Kuligowska
Enea PTPS Piła
2011/12 - 2012/13
Katarzyna Konieczna
Enea PTPS Piła
2009/10
Magdalena Mazurek
KS Pałac Bydgoszcz
2021/22 - 2022/23
Adam Nowik
Joker Piła
2005/06
Mariola Wojtowicz
BKS Stal Bielsko-Biała
2013/14
Danijela Nikić
BKS Stal Bielsko-Biała
2013/14
Mariana Cassemiro
KS Pałac Bydgoszcz
2021/22
Irina Archangielska
Enea PTPS Piła
2010/11, 2012/13
Olena Novgorodchenko
Wisła Warszawa
2015/16 - 2016/17
Magdalena Saad
Wisła Warszawa, Enea PTPS Piła
2014/15 - 2016/17, 2019/20
Marina Cvetanović
Budowlani Toruń
2017/18
Véronika Hudima
Enea PTPS Piła
2011/12
Agata Karczmarzewska-Pura
Wisła Warszawa
2014/15
Marta Wójcik
Budowlani Toruń
2017/18
Małgorzata Lis
Enea PTPS Piła, BKS Stal Bielsko-Biała
2012/13, 2013/14
Rafał Legień
Płomień Sosnowiec
2006/07 - 2007/08
Jarosław Wojczuk
Joker Piła
2005/06
Ivana Isailović
Wisła Warszawa
2015/16 - 2016/17
Wojciech Ferens
Enea Czarni Radom
2008/09
Dominika Minicz
Budowlani Toruń
2018/19
Jerzy Zwierko
Joker Piła
2003/04
Wojciech Kaźmierczak
BKS Visła Bydgoszcz, Płomień Sosnowiec
2000/01 - 2001/02, 2007/08
Marcin Kocik
Enea Czarni Radom
2008/09
Monika Gałkowska
KS Pałac Bydgoszcz
2022/23
Alena Laziuk
Wisła Warszawa
2016/17
Monika Martałek-Ptak
Enea PTPS Piła
2009/10 - 2012/13
Jakub Bucki
Enea Czarni Radom
2008/09
Sylwia Pelc
BKS Stal Bielsko-Biała
2013/14
Tamara Gałucha
Enea PTPS Piła
2010/11
Aleksandra Szczygłowska
Budowlani Toruń
2017/18
Koleta Łyszkiewicz
BKS Stal Bielsko-Biała, KS Pałac Bydgoszcz
2013/14, 2022/23
Patrycja Balmas
KS Pałac Bydgoszcz
2021/22
Dorota Wilk
BKS Stal Bielsko-Biała
2013/14
Nikolina Kovačić
Wisła Warszawa
2015/16 - 2016/17
Maciej Pawliński
Enea Czarni Radom
2008/09
Jakub Kowalczyk
Joker Piła
2003/04 - 2004/05
Dorota Ściurka
Budowlani Toruń
2017/18
Marta Szczygielska
Enea PTPS Piła
2009/10
Szymon Romać
Enea Czarni Radom
2008/09
Aleksandra Kruk
Wisła Warszawa
2014/15
Radosław Maciejewicz
Joker Piła
2005/06
Dariusz Szulik
Płomień Sosnowiec
2006/07
Daria Przybylak
Enea PTPS Piła
2009/10 - 2012/13
Katarzyna Bryda
ITA TOOLS Stal Mielec
2021/22
Ireneusz Frankiewicz
BKS Visła Bydgoszcz
1999/00 - 2001/02
Anna Wawrzyniak
Wisła Warszawa
2014/15 - 2015/16
Monika Naczk-Gorzewska
Enea PTPS Piła, Wisła Warszawa
2011/12 - 2012/13, 2015/16 - 2016/17
Adrian Stańczak
Płomień Sosnowiec, Enea Czarni Radom
2006/07 - 2007/08, 2008/09
Marcin Lubiejewski
Joker Piła
2003/04
Jakub Łomacz
Płomień Sosnowiec
2006/07 - 2007/08
Magdalena Kowalczyk
Enea PTPS Piła
2012/13
Paulina Bałdyga
KS Pałac Bydgoszcz
2021/22 - 2022/23
Kinga Szűcs
KS Pałac Bydgoszcz
2022/23
Przemysław Lach
Joker Piła
2004/05, 2005/06
Maikel Salas
Enea Czarni Radom
2008/09
Pola Nowakowska
KS Pałac Bydgoszcz
2022/23
Anna Gawęcka
Wisła Warszawa
2015/16
Piotr Szczurek
BKS Visła Bydgoszcz
1999/00
Natalia Sroka
Enea PTPS Piła
2009/10 - 2012/13
Ewa Kasprów-Ślusarz
Enea PTPS Piła
2009/10
Sirianis Méndez
Enea Czarni Radom
2008/09
Katarzyna Wysocka
Enea PTPS Piła
2010/11 - 2012/13
Marcin Kobiałko
Joker Piła
2003/04 - 2004/05
Marta Natanek
Enea PTPS Piła
2010/11
Kinga Hatala
Wisła Warszawa, Budowlani Toruń
2016/17, 2017/18
Konrad Małecki
Enea Czarni Radom
2008/09
Marta Szymańska
BKS Stal Bielsko-Biała
2013/14
Arkadiusz Terlecki
Enea Czarni Radom
2008/09
Ewelina Żurowska
KS Pałac Bydgoszcz
2022/23
Ewa Matyjaszek-Matela
Enea PTPS Piła
2009/10
Maryna Paulava
Budowlani Toruń
2017/18
Paweł Pietkiewicz
Płomień Sosnowiec
2007/08
Emilia Szubert
Enea PTPS Piła
2011/12 - 2012/13, 2019/20
Anna Lewandowska
Budowlani Toruń, KS Pałac Bydgoszcz
2017/18, 2022/23
Aleksandar Kraynov
Płomień Sosnowiec
2007/08
Kinga Bąk
Wisła Warszawa
2014/15
Monika Czypiruk-Solarewicz
BKS Stal Bielsko-Biała
2013/14
Natalia Strózik
BKS Stal Bielsko-Biała
2013/14
Paulina Biranowska
Wisła Warszawa
2015/16 - 2016/17
Aleksandra Modzelewska
BKS Stal Bielsko-Biała
2013/14
Izabela Bałucka
Budowlani Toruń
2017/18
Geir Eithun
Płomień Sosnowiec
2007/08
Laura Tomsia
BKS Stal Bielsko-Biała
2013/14
Aleksandra Kazała
Enea PTPS Piła
2019/20
Sandra Szczygioł
ITA TOOLS Stal Mielec
2021/22
Wojciech Winnik
Joker Piła
2003/04 - 2004/05, 2005/06
Anna Pawłowska
Enea PTPS Piła
2019/20
Lucyna Borek
Enea PTPS Piła
2012/13
Marta Wellna
Wisła Warszawa
2016/17
Judyta Gawlak
Enea PTPS Piła, ITA TOOLS Stal Mielec
2019/20, 2021/22
Marcin Kudłacik
Płomień Sosnowiec
2006/07
Paulina Stroiwąs
BKS Stal Bielsko-Biała, ITA TOOLS Stal Mielec
2013/14, 2021/22
Gabriela Jasińska
Budowlani Toruń
2017/18
Júlia Kavalenka
Budowlani Toruń
2017/18
Oliwia Urban
Enea PTPS Piła
2019/20
Piotr Szulc
Joker Piła
2005/06
Marcin Grygiel
Płomień Sosnowiec
2006/07 - 2007/08
Żaneta Baran
Enea PTPS Piła
2019/20
Krzysztof Niedziela
BKS Visła Bydgoszcz, Płomień Sosnowiec
1999/00, 2007/08
Waldemar Weigt
BKS Visła Bydgoszcz
1993/94
Tomasz Wieczorek
BKS Visła Bydgoszcz
2000/01 - 2001/02
Agata Nowak
Budowlani Toruń
2017/18
Damian Domonik
Enea Czarni Radom
2008/09
Lecia Brown
Enea PTPS Piła
2010/11 - 2011/12
Katarzyna Marcyniuk
Wisła Warszawa
2016/17
Paulina Majkowska
KS Pałac Bydgoszcz
2021/22
Gabriela Ponikowska
Enea PTPS Piła
2019/20
Mariusz Kowalski
Joker Piła
2004/05, 2005/06
Dominika Mras-Paliwoda
ITA TOOLS Stal Mielec
2021/22
Daria Dąbrowska
Budowlani Toruń, Enea PTPS Piła
2018/19, 2019/20
Witold Chwastyniak
BKS Visła Bydgoszcz, Joker Piła
2001/02, 2003/04 - 2004/05
Majka Szczepańska-Pogoda
KS Pałac Bydgoszcz
2021/22
Marcin Owczarski
Joker Piła
2003/04 - 2004/05, 2005/06
Adrianna Muszyńska
ITA TOOLS Stal Mielec
2021/22
Paula Czerwińska
Enea PTPS Piła, ITA TOOLS Stal Mielec
2019/20, 2021/22
Tomasz Tomczyk
Płomień Sosnowiec
2006/07
Monika Kutyła
Wisła Warszawa
2015/16 - 2016/17
Anneclaire Ter Brugge
KS Pałac Bydgoszcz
2022/23
Katarzyna Olczyk
Wisła Warszawa
2015/16 - 2016/17
Olga Samul
Wisła Warszawa, ITA TOOLS Stal Mielec
2014/15 - 2015/16, 2021/22
Aleksandra Stachowicz
Budowlani Toruń, ITA TOOLS Stal Mielec
2018/19, 2021/22
Marcelina Nowak
Wisła Warszawa
2015/16
Jacek Witek
BKS Visła Bydgoszcz
1993/94, 2000/01
Joanna Prokop
BKS Stal Bielsko-Biała
2013/14
Edyta Kucharska
Enea PTPS Piła
2009/10
Michał Koryciński
Enea Czarni Radom
2008/09
Justyna Sachmacińska
Wisła Warszawa
2014/15 - 2015/16
Barbara Sokolińska
Budowlani Toruń
2018/19
Kamila Kobus
KS Pałac Bydgoszcz
2021/22 - 2022/23
Marek Czubiński
Joker Piła
1988/89
Rozalia Hnatyszyn
Enea PTPS Piła, ITA TOOLS Stal Mielec
2019/20, 2021/22
Julita Rafałko
Budowlani Toruń
2018/19
Mariusz Kuczko
BKS Visła Bydgoszcz, Płomień Sosnowiec
1999/00, 2007/08
Waldemar Karwowski
BKS Visła Bydgoszcz
2000/01
Justine Landi
Enea PTPS Piła
2010/11
Damian Słomka
Enea Czarni Radom
2008/09
Tomasz Sokołowski
BKS Visła Bydgoszcz
2000/01
Ewelina Ryznar
Budowlani Toruń
2017/18
Katarzyna Ciesielska
Enea PTPS Piła
2010/11
Aleksandra Justka
KS Pałac Bydgoszcz
2021/22 - 2022/23
Ewa Bimkiewicz
Budowlani Toruń
2017/18
Barbara Kubieniec
Wisła Warszawa
2015/16
Julia Gliwa
KS Pałac Bydgoszcz
2022/23
Robert Kiwior
Płomień Sosnowiec
2006/07
Wiesław Pauch
BKS Visła Bydgoszcz
1993/94
Hanna Łukasiewicz
Budowlani Toruń
2018/19
Jakub Kaźmierski
Joker Piła
2004/05, 2005/06
Zuzanna Wawrzyniak
KS Pałac Bydgoszcz
2021/22
Martyna Tracz
Enea PTPS Piła
2011/12
Małgorzata Gogołek
Wisła Warszawa
2014/15
Tomasz Knasiecki
BKS Visła Bydgoszcz
1999/00 - 2001/02
Marta Lach
Wisła Warszawa
2014/15
Katarzyna Śmieszek
Wisła Warszawa, Budowlani Toruń
2014/15 - 2015/16, 2018/19
Daria Janowicz
Wisła Warszawa
2015/16 - 2016/17
Artur Hoffman
BKS Visła Bydgoszcz, Joker Piła
1999/00 - 2001/02, 2004/05
Marta Janik
Budowlani Toruń
2017/18
Aleksandra Hochołowska
ITA TOOLS Stal Mielec
2021/22
Piotr Niemiec
BKS Visła Bydgoszcz
2000/01 - 2001/02
Dominika Milun
KS Pałac Bydgoszcz
2022/23
Dariusz Krajewski
Joker Piła
2004/05, 2005/06
Wojciech Wesołowski
BKS Visła Bydgoszcz
1993/94, 1999/00
Dominika Surlit
KS Pałac Bydgoszcz
2021/22
Paweł Rozesłaniec
Joker Piła
1989/90
Roksana Irzemska
Budowlani Toruń
2018/19
Kamil Łyczko
Joker Piła
2004/05
Olga Markiewicz
Enea PTPS Piła
2019/20
Marta Janiszewska
Enea PTPS Piła
2019/20
Marcin Gudynowski
Joker Piła
2003/04 - 2004/05
Petr Valasek
Joker Piła
2005/06
Janusz Malinowski
Joker Piła
1988/89
Dominik Kwapisiewicz
Płomień Sosnowiec
2006/07
Paweł Nalikowski
Joker Piła
2004/05
Fatima Piasta
Wisła Warszawa
2014/15
Paweł Kwapisiewicz
Joker Piła
2003/04
Alina Krawczyk
Budowlani Toruń
2018/19
Jerzy Boguta
BKS Visła Bydgoszcz
1999/00 - 2000/01
Ben jij Mirosław Zawieracz?
Neem het profiel over
Laden
0