Volleybox
Start
Transfers
Nieuws
Database
Spelers
Spelers database
Spelers ranglijst
Samengewerkt?
Roosters 2023/24
Voormalige spelers
Familiebanden
Ploegen
Clubs database
Clubs ranglijst
Clubs beoordelingen
COVID-19 gevallen
Nationale ploegen database
Nationale ploegen ranglijst
Overige
Toernooien database
Medewerkers database
Trainers ranglijst
Agentschappen database
Agentschappen beoordelingen
Arena's database
Gemeenschap
Forum
Forum
Ongelezen posts
Gebruikers activiteit
Gebruikers commentaren
Meest actieve gebruikers
Gebruikers activiteit
Gebruikers prestaties
Gebruikers bij wedstrijden
Gebruikers per land
Gebruikers database
Alle gebruikers
Fans
Spelers
Agenten
Trainers
Statistici
Fysieke voorbereidingscoaches
Fysiotherapeuten
Team managers
Vacatures
Job markt
Beschikbare volleybalspelers
Beschikbare stafleden
Job aanbiedingen
Voorspellingen
Scores
Aanmelden
Heren Volleybox
Dames Volleybox
Beach Volleybox
Donkere modus
Taal:
Bewerken
Foto door
Manieto
Volleybox
Volleybalspelers
Polen
Moustapha M'Baye
Achtergrond bewerken
Achtergrond toegevoegd door
xxblqqckxx
Dat ben ik
Verwijderen
Delen
Tijdslijn
0
Clubs
8
Ploeggenoten
222
Toernooien
37
Wedstrijden
286
Prijzen
0
Volgers
3
Speler gegevens
Bewerken
Ranglijst
3692
Ranglijst in 2024
589
Nationaliteit
Polen
Positie
Middenaanvaller
Geboortedatum
1992-09-18
Lengte
198cm
Gewicht
97kg
Smash
360cm
Blok
340cm
Weergaven
12549
Toegevoegd door
Kacper
Sociale profielen
Bewerken
Familie
Toevoegen
Instellingen
Spelerscarrière beëindigd
Wie is de beste volleybalspeler ooit?
Toon spelers ranglijst
Trainers (11)
Andrea Anastasi
Trefl Gdańsk
2014/15
Bericht
Grzegorz Ryś
Trefl Gdańsk
2011/12
Bericht
Paweł Rusek
Cuprum Lubin
2022/23
Bericht
Sławomir Gerymski
Krishome KPS Września
2015/16
Bericht
Marcelo Méndez
Jastrzębski Węgiel
2022/23 - 2023/24
Krzysztof Stelmach
AZS Częstochowa, PSG Stal Nysa S.A.
2017/18, 2018/19 - 2021/22
Mariusz Sordyl
Trefl Gdańsk
2024/25
Radosław Panas
Trefl Gdańsk
2013/14
Daniel Pliński
PSG Stal Nysa S.A.
2021/22
Witold Chwastyniak
PSG KPS Siedlce
2016/17
Assistent trainers (11)
Leszek Dejewski
Jastrzębski Węgiel
2022/23 - 2023/24
Bericht
Karol Rędzioch
Trefl Gdańsk
2014/15, 2024/25
Bericht
Dominik Posmyk
Trefl Gdańsk
2024/25
Bericht
Wojciech Serafin
Trefl Gdańsk
2012/13 - 2014/15
Bericht
Paweł Kokot
AZS Częstochowa
2017/18
Bericht
Michał Róg
PSG Stal Nysa S.A.
2018/19 - 2021/22
Bericht
Tomasz Kowalski
Cuprum Lubin
2022/23
Bericht
Henrique Furtado
Jastrzębski Węgiel
2022/23 - 2023/24
Dariusz Parkitny
AZS Częstochowa
2017/18
Paweł Potoczak
PSG Stal Nysa S.A.
2019/20 - 2021/22
Statistici (4)
Rafał Murczkiewicz
Trefl Gdańsk
2012/13 - 2013/14
Bericht
Michał Róg
AZS Częstochowa
2017/18
Bericht
Juan Méndez
Jastrzębski Węgiel
2023/24
Bericht
Maciej Barczyński
Cuprum Lubin
2022/23
Bericht
Fysiotherapeuten (2)
Maciej Mata
Cuprum Lubin
2022/23
Bericht
Wiesław Kuźma
PSG Stal Nysa S.A.
2018/19 - 2021/22
Fysieke voorbereidingscoaches (3)
Wojciech Sibiga
Trefl Gdańsk
2013/14 - 2014/15
Bericht
Federico Baroni
Jastrzębski Węgiel
2022/23 - 2023/24
Bartosz Bielenda
Cuprum Lubin
2022/23
Dokters (1)
Mariusz Wlazły
Trefl Gdańsk
2024/25
Voorzitters (1)
Robert Prygiel
PSG Stal Nysa S.A.
2021/22
Volleybalspelers (189)
Piotr Gacek
Trefl Gdańsk
2014/15
Bericht
Wojciech Serafin
Trefl Gdańsk
2011/12 - 2012/13
Bericht
Wojciech Żaliński
Trefl Gdańsk
2012/13 - 2013/14
Bericht
Paweł Rusek
Trefl Gdańsk
2012/13 - 2013/14
Bericht
Bartosz Gawryszewski
Trefl Gdańsk
2012/13 - 2014/15
Bericht
Dominik Rakowski
Jastrzębski Węgiel
2022/23
Bericht
Sławomir Stolc
Trefl Gdańsk U19, Trefl Gdańsk
2009/10 - 2010/11, 2012/13 - 2014/15
Bericht
Florian Krage
Cuprum Lubin
2022/23
Bericht
Bartosz Krzysiek
AZS Częstochowa, PSG Stal Nysa S.A.
2017/18, 2019/20
Bericht
Jarosław Macionczyk
Jastrzębski Węgiel
2023/24
Bericht
Edvīns Skrūders
Jastrzębski Węgiel
2023/24
Bericht
Łukasz Koziura
AZS Częstochowa
2017/18
Bericht
Bartosz Makoś
Jastrzębski Węgiel
2023/24
Bericht
Igor Łukasik
Jastrzębski Węgiel
2023/24
Bericht
Bartosz Kaczmarek
Trefl Gdańsk U19, Trefl Gdańsk
2010/11, 2011/12 - 2012/13
Bericht
Olaf Dzienkowski
Jastrzębski Węgiel
2022/23
Bericht
Mateusz Jóźwik
Jastrzębski Węgiel
2023/24
Bericht
Mateusz Siwicki
AZS Częstochowa
2017/18
Bericht
Bartosz Schmidt
Krishome KPS Września
2015/16
Bericht
Mikołaj Stąporek
Jastrzębski Węgiel
2023/24
Bericht
Przemysław Łapiński
Jastrzębski Węgiel
2023/24
Bericht
Wojciech Dudzik
Jastrzębski Węgiel
2023/24
Bericht
Wojciech Więcławski
Trefl Gdańsk
2024/25
Bericht
Jakub Potempa
Trefl Gdańsk
2024/25
Bericht
Benjamin Toniutti
Jastrzębski Węgiel
2022/23 - 2023/24
Stephen Boyer
Jastrzębski Węgiel
2022/23
Grzegorz Łomacz
Trefl Gdańsk
2011/12 - 2013/14
Michał Ruciak
PSG Stal Nysa S.A.
2020/21 - 2021/22
Łukasz Wiśniewski
Jastrzębski Węgiel
2022/23
Zbigniew Bartman
PSG Stal Nysa S.A.
2020/21
Lukas Kampa
Trefl Gdańsk
2024/25
Jurij Gladyr
Jastrzębski Węgiel
2022/23 - 2023/24
Trévor Clévenot
Jastrzębski Węgiel
2022/23
Wojciech Grzyb
Trefl Gdańsk
2014/15
Jean Patry
Jastrzębski Węgiel
2023/24
Nikolay Penchev
PSG Stal Nysa S.A.
2021/22
Jakub Jarosz
Trefl Gdańsk
2013/14, 2024/25
Robert Milczarek
Trefl Gdańsk
2013/14
Mateusz Mika
Trefl Gdańsk
2012/13, 2014/15
Jakub Popiwczak
Jastrzębski Węgiel
2022/23 - 2023/24
Sebastian Schwarz
Trefl Gdańsk
2014/15
Tomasz Fornal
Jastrzębski Węgiel
2022/23 - 2023/24
Eemi Tervaportti
Jastrzębski Węgiel
2022/23
Mikko Oivanen
Trefl Gdańsk
2011/12
Norbert Huber
Jastrzębski Węgiel
2023/24
Jan Hadrava
Jastrzębski Węgiel
2022/23
Alexander Berger
Cuprum Lubin
2022/23
Murphy Troy
Trefl Gdańsk
2014/15
Dawid Dryja
Jastrzębski Węgiel
2022/23
Rafał Szymura
Jastrzębski Węgiel
2022/23 - 2023/24
Marco Falaschi
Trefl Gdańsk
2014/15
Przemysław Stępień
Trefl Gdańsk U19, Trefl Gdańsk
2009/10, 2011/12 - 2014/15
Wassim Ben Tara
PSG Stal Nysa S.A.
2020/21 - 2021/22
Piotr Orczyk
Trefl Gdańsk
2024/25
Grzegorz Pająk
Cuprum Lubin
2022/23
Matti Hietanen
Trefl Gdańsk
2011/12 - 2012/13
Mitchell Stahl
PSG Stal Nysa S.A.
2021/22
Wojciech Ferens
Cuprum Lubin
2022/23
Damian Schulz
Trefl Gdańsk U19, Trefl Gdańsk
2008/09, 2014/15
Marko Sedlaček
Jastrzębski Węgiel
2023/24
Kamil Droszyński
Trefl Gdańsk
2024/25
Wojciech Kaźmierczak
Trefl Gdańsk
2012/13
Ryan Sclater
Jastrzębski Węgiel
2023/24
Illia Kovalov
Cuprum Lubin
2022/23
Jakub Bucki
PSG KPS Siedlce
2016/17
Zouheir El-Graoui
PSG Stal Nysa S.A.
2021/22
Piotr Łukasik
PSG KPS Siedlce
2016/17
Bartłomiej Lemański
PSG Stal Nysa S.A.
2020/21
Krzysztof Wierzbowski
Trefl Gdańsk
2013/14 - 2014/15
Artur Augustyn
Trefl Gdańsk
2011/12
Bartosz Bućko
AZS Częstochowa, PSG Stal Nysa S.A.
2017/18, 2018/19 - 2021/22
Michał Kamiński
Trefl Gdańsk
2012/13
Maksymilian Granieczny
Jastrzębski Węgiel
2022/23
Janusz Gałązka
Trefl Gdańsk
2024/25
Artur Ratajczak
Trefl Gdańsk
2011/12, 2013/14 - 2014/15
Bartłomiej Mordyl
Trefl Gdańsk
2024/25
Jakub Ziobrowski
Cuprum Lubin
2022/23
Marcin Komenda
PSG Stal Nysa S.A.
2020/21 - 2021/22
Maciej Zajder
Trefl Gdańsk, PSG Stal Nysa S.A.
2013/14, 2018/19 - 2021/22
Michał Kaczmarek
Trefl Gdańsk
2011/12, 2013/14
Łukasz Owczarz
PSG Stal Nysa S.A.
2018/19
Michał Filip
PSG Stal Nysa S.A.
2020/21
Paweł Mikołajczak
Trefl Gdańsk
2012/13 - 2013/14
Maciej Polański
PSG KPS Siedlce
2016/17
Jakub Macyra
Jastrzębski Węgiel
2022/23
Michał Dębiec
Krishome KPS Września
2015/16
Kamil Szymura
Cuprum Lubin
2022/23
Mateusz Czunkiewicz
Trefl Gdańsk, PSG Stal Nysa S.A.
2013/14 - 2014/15, 2018/19 - 2019/20
Fabian Majcherski
Trefl Gdańsk
2024/25
Kamil Dębski
PSG Stal Nysa S.A., Jastrzębski Węgiel
2021/22, 2022/23
Patryk Szczurek
Trefl Gdańsk U19, Trefl Gdańsk
2008/09 - 2009/10, 2011/12 - 2012/13
Kamil Długosz
PSG Stal Nysa S.A.
2018/19 - 2020/21
Kamil Kwasowski
PSG Stal Nysa S.A.
2021/22
Waldemar Świrydowicz
Trefl Gdańsk
2011/12
Voitto Köykkä
Trefl Gdańsk
2024/25
Mariusz Schamlewski
PSG Stal Nysa S.A.
2019/20 - 2021/22
Maciej Wołosz
Trefl Gdańsk
2011/12
Mateusz Nożewski
PSG Stal Nysa S.A.
2018/19
Sławomir Zemlik
Trefl Gdańsk U19, Trefl Gdańsk
2008/09 - 2009/10, 2011/12 - 2013/14
Rafał Sobański
Trefl Gdańsk U19, Trefl Gdańsk
2008/09 - 2009/10, 2011/12 - 2012/13
Dominik Czerny
Cuprum Lubin
2022/23
Łukasz Łapszyński
PSG Stal Nysa S.A.
2019/20 - 2020/21
Paweł Pietraszko
Cuprum Lubin, Trefl Gdańsk
2022/23, 2024/25
Łukasz Kaczorowski
PSG Stal Nysa S.A.
2018/19 - 2019/20
Mateusz Jasiński
Krishome KPS Września
2015/16
Jarosław Mucha
PSG Stal Nysa S.A.
2018/19 - 2019/20
Maciej Naliwajko
PSG Stal Nysa S.A.
2020/21
Kajetan Kubicki
Cuprum Lubin
2022/23
Sebastian Matula
PSG Stal Nysa S.A.
2018/19 - 2019/20
Remigiusz Kapica
Cuprum Lubin
2022/23
Dawid Bułkowski
PSG Stal Nysa S.A.
2018/19
Jakub Czerwiński
Trefl Gdańsk
2024/25
Bartłomiej Janus
AZS Częstochowa
2017/18
Patryk Szwaradzki
PSG Stal Nysa S.A.
2021/22
Bartosz Zrajkowski
Krishome KPS Września, PSG KPS Siedlce
2015/16, 2016/17
Mikołaj Skotarek
Trefl Gdańsk
2014/15
Michał Makowski
PSG Stal Nysa S.A.
2018/19
Damian Dobosz
Krishome KPS Września, PSG Stal Nysa S.A.
2015/16, 2019/20
Daniel Wilk
Trefl Gdańsk
2011/12
Arkadiusz Olczyk
Krishome KPS Września
2015/16
Sławomir Busch
AZS Częstochowa
2017/18
Kamil Dembiec
PSG Stal Nysa S.A.
2019/20 - 2021/22
Mariusz Magnuszewski
AZS Częstochowa
2017/18
Adrian Markiewicz
Jastrzębski Węgiel
2023/24
Wojciech Madej
AZS Częstochowa
2017/18
Daniel Szaniawski
AZS Częstochowa
2017/18
Marcin Iglewski
Krishome KPS Września
2015/16
Mateusz Januszewski
PSG KPS Siedlce
2016/17
Igor Dobiszewski
Trefl Gdańsk
2014/15
Dominik Kramczyński
PSG Stal Nysa S.A.
2021/22
Aliaksei Nasevich
Trefl Gdańsk
2024/25
Dmitro Vdovin
Trefl Gdańsk
2011/12
Karol Szczygielski
Krishome KPS Września
2015/16
Maciej Sas
Cuprum Lubin
2022/23
Kamil Szaniawski
PSG KPS Siedlce
2016/17
Krzysztof Gibek
PSG KPS Siedlce
2016/17
Mateusz Rećko
AZS Częstochowa
2017/18
Michał Torzewski
Krishome KPS Września
2015/16
Mateusz Urbanowicz
Trefl Gdańsk U19, Trefl Gdańsk
2008/09 - 2010/11, 2011/12 - 2012/13
Damian Czetowicz
Cuprum Lubin
2022/23
Mateusz Ogrodniczuk
PSG KPS Siedlce
2016/17
Jakub Gontarewicz
PSG KPS Siedlce
2016/17
Michał Zaborowski
Trefl Gdańsk U19, Trefl Gdańsk
2009/10 - 2010/11, 2012/13 - 2013/14
Łukasz Karpiewski
Krishome KPS Września
2015/16
Daniel Ochrymczuk
PSG Stal Nysa S.A.
2018/19
Adam Lorenc
Cuprum Lubin
2022/23
Mateusz Błasiak
PSG KPS Siedlce
2016/17
Kacper Gajowczyk
Trefl Gdańsk U19, Trefl Gdańsk
2008/09 - 2009/10, 2011/12
Roman Oroń
Trefl Gdańsk U19
2008/09 - 2010/11
Jędrzej Kaźmierczak
Cuprum Lubin
2022/23
Jakub Jurczyk
Jastrzębski Węgiel
2023/24
Tymon Niedziela
Jastrzębski Węgiel
2023/24
Marek Pachocki
Krishome KPS Września
2015/16
Piotr Macheta
AZS Częstochowa
2017/18
Hubert Mańko
AZS Częstochowa
2017/18
Maciej Kurek
Krishome KPS Września
2015/16
Adam Banasiak
Krishome KPS Września
2015/16
Wiktor Matuszak
Krishome KPS Września
2015/16
Patryk Bogdanowicz
Trefl Gdańsk U19
2009/10 - 2010/11
Konrad Małek
PSG KPS Siedlce
2016/17
Ben jij Moustapha M'Baye?
Neem het profiel over
Laden
0