Volleybox
Start
Transfers
Nieuws
Database
Spelers
Spelers database
Spelers ranglijst
Samengewerkt?
Roosters 2023/24
Voormalige spelers
Familiebanden
Ploegen
Clubs database
Clubs ranglijst
Clubs beoordelingen
COVID-19 gevallen
Nationale ploegen database
Nationale ploegen ranglijst
Overige
Toernooien database
Medewerkers database
Trainers ranglijst
Agentschappen database
Agentschappen beoordelingen
Arena's database
Gemeenschap
Forum
Forum
Ongelezen posts
Gebruikers activiteit
Gebruikers commentaren
Meest actieve gebruikers
Gebruikers activiteit
Gebruikers prestaties
Gebruikers bij wedstrijden
Gebruikers per land
Gebruikers database
Alle gebruikers
Fans
Spelers
Agenten
Trainers
Statistici
Fysieke voorbereidingscoaches
Fysiotherapeuten
Team managers
Vacatures
Job markt
Beschikbare volleybalspelers
Beschikbare stafleden
Job aanbiedingen
Voorspellingen
Scores
Aanmelden
Heren Volleybox
Dames Volleybox
Beach Volleybox
Donkere modus
Taal:
Volleybox
Volleybalspelers
Rusland
Pavel Moroz (Павел Васильевич Мороз)
Achtergrond toegevoegd door
Pavel Moroz
Bericht
Delen
Tijdslijn
17
Clubs
11
Ploeggenoten
254
Prijzen
2
Toernooien
46
Wedstrijden
153
Volgers
1
Over mij
I’m looking team for 24/25 season. WhatsApp +79230000008
Speler gegevens
Ranglijst
2121
Nationaliteit
Rusland
Positie
Hoofdaanvaller
Geboortedatum
1987-02-26
Lengte
205cm
Gewicht
105kg
Smash
360cm
Blok
340cm
Dominante hand
Rechter
Weergaven
17934
Laatste activiteit
1 week geleden
Verwachtingen
Toon verwachtingen
Sociale profielen
Instellingen
Spelerscarrière beëindigd
Trainers (14)
Camillo Placì
Fakel Novy Urengoy
2017/18
Bericht
William Santa Maria
Al-Wasl VC
2021/22
Bericht
Andrei Voronkov
Lokomotiv Novosibirsk
2013/14 - 2014/15
Yury Panchenko
Kuzbass Kemerovo
2011/12
Yuri Nechushkin
MGTU Moscow
2004/05 - 2007/08, 2009/10
Martin Stoev
Neftochimik Burgas
2024/25
Pavel Borshch
Kuzbass Kemerovo
2010/11
Jong-Min Kim
Incheon Korean Air Jumbos
2015/16
Boris Grebennikov
Ural Ufa
2016/17
Ziya Racabov
Khari Bulbul Şuşa VC
2023/24
Oleg Sogrin
Dynamo LO
2018/19
Vladimir Vikulov
Neftyanik Orenburg
2020/21
Dmitriy Fomin
Kuzbass Kemerovo
2010/11
Assistent trainers (11)
Jorge Edson De Brito
Incheon Korean Air Jumbos
2015/16
Bericht
Viktor Kozik
Ural Ufa
2016/17
Bericht
Yaroslav Antonov
Ural Ufa
2016/17
Giovanni Rossi
Lokomotiv Novosibirsk
2014/15
Evgeniy Mitkov
Lokomotiv Novosibirsk
2013/14 - 2014/15
Claudio Rifelli
Lokomotiv Novosibirsk
2013/14
Roman Yakovlev
Fakel Novy Urengoy
2017/18
Martin Blanco Costa
Fakel Novy Urengoy
2017/18
Konstantin Sidenko
Lokomotiv Novosibirsk
2014/15
Kwang-Kyun Jang
Incheon Korean Air Jumbos
2015/16
Yaroslav Vasilenko
Dynamo LO
2018/19
Statistici (4)
Yurii Sokolov
Dynamo LO
2018/19
Bericht
Maxim Shelgachev
Kuzbass Kemerovo
2010/11 - 2012/13
Anton Lukin
Dynamo LO
2018/19
Ivan Pukh
Lokomotiv Novosibirsk
2014/15
Fysiotherapeuten (4)
Kaloyan Stavrev
Neftochimik Burgas
2024/25
Bericht
Massimo Di Vetta
Lokomotiv Novosibirsk
2014/15
Alexander Shulman
Lokomotiv Novosibirsk
2014/15
Petr Krygin
Neftyanik Orenburg
2020/21
Fysieke voorbereidingscoaches (1)
Stanislav Angelov
Neftochimik Burgas
2024/25
Bericht
Dokters (2)
Vladimir Rodionov
Lokomotiv Novosibirsk
2014/15
Alexander Denisov
Neftyanik Orenburg
2020/21
Team managers (2)
Georgiy Spichov
Neftyanik Orenburg
2020/21
Alexander Bugakov
Lokomotiv Novosibirsk
2014/15
Persofficieren (1)
Dmitriy Alpeev
Kuzbass Kemerovo
2010/11 - 2012/13
Bericht
Volleybalspelers (215)
Svetoslav Gotsev
Dynamo LO
2018/19
Bericht
Sergey Bagrey
Kuzbass Kemerovo
2012/13
Bericht
Leonid Shchadilov
Neftyanik Orenburg
2020/21
Bericht
Igor Tiurin
Fakel Novy Urengoy
2017/18
Bericht
Andrey Zubkov
MGTU Moscow, Lokomotiv Novosibirsk
2004/05 - 2006/07, 2013/14
Bericht
Dobromir Dimitrov
Neftochimik Burgas
2024/25
Bericht
Rozalin Penchev
Neftochimik Burgas
2024/25
Bericht
Krasimir Georgiev
Neftochimik Burgas
2024/25
Bericht
Evgeniy Bannov
Lokomotiv Novosibirsk
2013/14
Bericht
Vyacheslav Tarasov
Kuzbass Kemerovo
2011/12 - 2012/13
Bericht
Denis Shipotko
MGTU Moscow, Ural Ufa
2009/10, 2016/17
Bericht
Simon Krajčovič
Neftochimik Burgas
2024/25
Bericht
Axel Truhtchev
Neftochimik Burgas
2024/25
Bericht
Denis Getman
Ural Ufa
2016/17
Bericht
Aleksandr Petrov
Fakel Novy Urengoy
2017/18
Bericht
Anton Botin
MGTU Moscow
2009/10
Bericht
Denis Gorbachov
Kuzbass Kemerovo
2011/12 - 2012/13
Bericht
Andrey Shelgachev
Kuzbass Kemerovo
2011/12 - 2012/13
Bericht
Dinar Usmanov
Ural Ufa
2016/17
Bericht
Alexandr Makhov
Kuzbass Kemerovo
2010/11 - 2012/13
Bericht
Andrea Santangelo
Khari Bulbul Şuşa VC
2023/24
Bericht
Evgeniy Sklyarenko
Dynamo LO
2018/19
Bericht
Stiliyan Asenov
Neftochimik Burgas
2024/25
Bericht
Tural Hasanli
Khari Bulbul Şuşa VC
2023/24
Bericht
Pierce Johnson
Khari Bulbul Şuşa VC
2023/24
Bericht
Alexandr Fomenko
Khari Bulbul Şuşa VC
2023/24
Bericht
Danil Andreev
Dynamo LO
2018/19
Bericht
Danila Kuzmin
Dynamo LO
2018/19
Bericht
Braedon Friesen
Khari Bulbul Şuşa VC
2023/24
Bericht
Mardan Mammadov
Khari Bulbul Şuşa VC
2023/24
Bericht
Matthew Bowers
Khari Bulbul Şuşa VC
2023/24
Bericht
Andrey Melnikov
Khari Bulbul Şuşa VC
2023/24
Bericht
Zac Hutcheson
Khari Bulbul Şuşa VC
2023/24
Bericht
Zagir Ibragimov
Dynamo LO
2018/19
Bericht
Yegor Nikulenko
Khari Bulbul Şuşa VC
2023/24
Bericht
Gerard Murray
Khari Bulbul Şuşa VC
2023/24
Bericht
Diego Villafañe
Khari Bulbul Şuşa VC
2023/24
Bericht
Eldar Dibaev
Khari Bulbul Şuşa VC
2023/24
Bericht
Artiom Volvich
Lokomotiv Novosibirsk
2013/14 - 2014/15
Aleksandr Butko
Lokomotiv Novosibirsk
2013/14 - 2014/15
Konstantin Ushakov
Kuzbass Kemerovo
2011/12 - 2012/13
David Lee
Kuzbass Kemerovo, Lokomotiv Novosibirsk
2010/11, 2014/15
Dmitriy Volkov
Fakel Novy Urengoy
2017/18
Michał Łasko
Ural Ufa
2016/17
Valentin Golubev
Lokomotiv Novosibirsk
2013/14 - 2014/15
Björn Andrae
Kuzbass Kemerovo
2010/11 - 2012/13
Lukas Diviš
Lokomotiv Novosibirsk
2013/14 - 2014/15
Ivan Yakovlev
Fakel Novy Urengoy
2017/18
Sergey Baranov
Kuzbass Kemerovo
2010/11
Egor Kliuka
Fakel Novy Urengoy
2017/18
Aleksandr Abrosimov
Lokomotiv Novosibirsk, Ural Ufa
2014/15, 2016/17
Oreol Camejo
Lokomotiv Novosibirsk
2013/14 - 2014/15
Michael Sánchez
Incheon Korean Air Jumbos
2015/16
Denis Biryukov
Dynamo LO
2018/19
Aleksandar Okolić
Khari Bulbul Şuşa VC
2023/24
Ilya Vlasov
Fakel Novy Urengoy
2017/18
Ilyas Kurkaev
Lokomotiv Novosibirsk
2013/14 - 2014/15
Sun-Soo Han
Incheon Korean Air Jumbos
2015/16
Igor Kolodinskiy
Fakel Novy Urengoy
2017/18
Tuomas Sammelvuo
Lokomotiv Novosibirsk
2013/14
Vladimir Melnik
Kuzbass Kemerovo
2010/11
Arkadiy Kozlov
Lokomotiv Novosibirsk
2013/14
Valeriy Komarov
Lokomotiv Novosibirsk
2014/15
Stanislav Eriomin
Lokomotiv Novosibirsk
2014/15
Denis Zemchonok
Lokomotiv Novosibirsk
2014/15
Valentin Bezrukov
Fakel Novy Urengoy
2017/18
Samuele Tuia
Kuzbass Kemerovo
2011/12 - 2012/13
Oleg Samsonychev
Lokomotiv Novosibirsk
2014/15
Vadym Likhosherstov
Fakel Novy Urengoy
2017/18
Konstantin Sidenko
Lokomotiv Novosibirsk
2013/14
Ivan Raič
Neftochimik Burgas
2024/25
Ji-Seok Jung
Incheon Korean Air Jumbos
2015/16
Anton Astashenkov
Lokomotiv Novosibirsk
2013/14
Mikhail Shcherbakov
Kuzbass Kemerovo
2010/11 - 2012/13
Piotr Kobrin
MGTU Moscow
2004/05
Seung-Suk Kwak
Incheon Korean Air Jumbos
2015/16
Dmitriy Kovalov
Ural Ufa
2016/17
Ilya Zhilin
Lokomotiv Novosibirsk
2013/14
Vladislav Ivanov
Neftochimik Burgas
2024/25
Denis Bogdan
Fakel Novy Urengoy
2017/18
Aleksey Kabeshov
Ural Ufa
2016/17
Nikolay Leonenko
Lokomotiv Novosibirsk
2013/14 - 2014/15
Anton Fomenko
Dynamo LO
2018/19
Vitaliy Evdoshenko
Kuzbass Kemerovo
2010/11
Ruslan Khanipov
Ural Ufa
2016/17
Andrei Tcacenco
Kuzbass Kemerovo
2010/11
Hak-Min Kim
Incheon Korean Air Jumbos
2015/16
Aleksandr Boldyrev
Dynamo LO
2018/19
Maksim Shulgin
Ural Ufa
2016/17
Maksim Shpilov
Dynamo LO
2018/19
Leonid Kuznetsov
Dynamo LO
2018/19
Dmitry Bagrey
MGTU Moscow, Kuzbass Kemerovo
2007/08 - 2009/10, 2010/11
Maksim Kulikov
Lokomotiv Novosibirsk
2013/14
Vladimir Shishkin
Fakel Novy Urengoy, Dynamo LO
2017/18, 2018/19
Young-Soo Shin
Incheon Korean Air Jumbos
2015/16
Bu-Sik Choi
Incheon Korean Air Jumbos
2015/16
Maksim Belogortsev
Lokomotiv Novosibirsk
2014/15
Roman Zhos
Lokomotiv Novosibirsk
2013/14 - 2014/15
Kyoung-Min Ha
Incheon Korean Air Jumbos
2015/16
Deņiss Petrovs
Dynamo LO
2018/19
Stevan Simić
Neftochimik Burgas
2024/25
Sang-Heon Jin
Incheon Korean Air Jumbos
2015/16
Ivan Stanev
Neftochimik Burgas
2024/25
Konstantin Osipov
Lokomotiv Novosibirsk, Neftyanik Orenburg
2013/14, 2020/21
Sergey Tretyakov
MGTU Moscow
2004/05
Dmitry Shestak
Kuzbass Kemerovo
2012/13
Aleksandr Kritskiy
Ural Ufa
2016/17
Jonatas Cardoso
Al-Wasl VC
2021/22
Igor Tisevich
Dynamo LO
2018/19
Ventsislav Ragin
Neftochimik Burgas
2024/25
Anton Mysin
Lokomotiv Novosibirsk
2013/14
Vyacheslav Makhortov
Kuzbass Kemerovo
2011/12
Konstantin Poroshin
Kuzbass Kemerovo
2010/11 - 2012/13
Min-Woong Kang
Incheon Korean Air Jumbos
2015/16
Egor Feoktistov
Ural Ufa
2016/17
Andrii Kutsmus
Ural Ufa
2016/17
Seok-Ki Choi
Incheon Korean Air Jumbos
2015/16
Dmitry Kirichenko
Ural Ufa
2016/17
Andrey Ananiev
MGTU Moscow, Neftyanik Orenburg
2009/10, 2020/21
Aleksey Bardok
Kuzbass Kemerovo
2010/11 - 2011/12
Aleksey Lipezin
Kuzbass Kemerovo
2012/13
Aleksandr Moiseev
Kuzbass Kemerovo, Neftyanik Orenburg
2011/12 - 2012/13, 2020/21
Anton Dubrovin
Kuzbass Kemerovo
2012/13
Aleksandr Khripun
Ural Ufa
2016/17
Igor Karpov
MGTU Moscow
2004/05
Vitaliy Zhurov
MGTU Moscow
2006/07
Hyung-Woo Kim
Incheon Korean Air Jumbos
2015/16
Maksim Maksimenko
Neftyanik Orenburg
2020/21
Sergey Rokhin
Dynamo LO
2018/19
Chul-Hong Kim
Incheon Korean Air Jumbos
2015/16
Andrey Kolesnik
Ural Ufa, Dynamo LO
2016/17, 2018/19
Mikhail Boyarchuk
MGTU Moscow
2008/09
Ruslan Askerov
MGTU Moscow
2004/05 - 2008/09
Nikita Aksyutin
Lokomotiv Novosibirsk
2014/15
Dmitry Yakovlev
Dynamo LO
2018/19
Ivan Kozitsyn
Neftyanik Orenburg
2020/21
Seung-Bin Hwang
Incheon Korean Air Jumbos
2015/16
Branimir Grozdanov
Neftochimik Burgas
2024/25
Evgeny Mosolkin
MGTU Moscow
2004/05
Marcel Lux
Neftochimik Burgas
2024/25
Artiom Melnikov
Dynamo LO
2018/19
Vyacheslav Kurguzov
MGTU Moscow, Kuzbass Kemerovo
2004/05 - 2005/06, 2012/13
Georgi Petrov
Neftochimik Burgas
2024/25
Roman Egorov
Neftyanik Orenburg
2020/21
Evgeny Galatov
Kuzbass Kemerovo, Dynamo LO
2010/11 - 2012/13, 2018/19
Svetoslav Stankov
Neftochimik Burgas
2024/25
Ventsislav Trifonov
Neftochimik Burgas
2024/25
Kwang-Hyon Baek
Incheon Korean Air Jumbos
2015/16
Andrey Krasnoperov
Kuzbass Kemerovo
2011/12
Hong-Suk Sim
Incheon Korean Air Jumbos
2015/16
Sergey Panov
Neftyanik Orenburg
2020/21
Maksim Purin
Dynamo LO, Neftyanik Orenburg
2018/19, 2020/21
Denis Chavdarov
Neftochimik Burgas
2024/25
Andrey Ivannikov
Fakel Novy Urengoy
2017/18
Ilya Parkhomchuk
Kuzbass Kemerovo
2012/13
Yuriy Shakirov
MGTU Moscow
2006/07
François Rebeyrol
Neftochimik Burgas
2024/25
Yuriy Zinko
Kuzbass Kemerovo
2010/11
Evgeniy Rybakov
Ural Ufa
2016/17
Vitaliy Izbitskiy
Kuzbass Kemerovo
2010/11 - 2011/12
Simeon Dobrev
Neftochimik Burgas
2024/25
Evgeniy Krichuk
Kuzbass Kemerovo
2010/11 - 2011/12
Nikita Kuhno
Neftyanik Orenburg
2020/21
Aleksandr Tsarev
MGTU Moscow
2008/09 - 2009/10
Gleb Radchenko
Fakel Novy Urengoy
2017/18
Andrey Alekseev
Fakel Novy Urengoy
2017/18
Pavel Mineev
Fakel Novy Urengoy
2017/18
Ilya Bykovsky
Neftyanik Orenburg
2020/21
Pavel Afonin
MGTU Moscow
2009/10
Viktor Pivovarov
Ural Ufa
2016/17
Roman Ratunda
MGTU Moscow
2007/08
Alexey Tertyshnikov
Lokomotiv Novosibirsk
2013/14
Aleksandr Zavolzhvskiy
MGTU Moscow
2005/06
Ildus Urmantsev
Ural Ufa
2016/17
Konstantin Gavrilov
Lokomotiv Novosibirsk
2013/14
Roman Erkin
Neftyanik Orenburg
2020/21
Ruslan Khayrullin
Ural Ufa
2016/17
Maksim Shemyatihin
Neftyanik Orenburg
2020/21
Keisuke Matsuo
Khari Bulbul Şuşa VC
2023/24
Kirill Kranin
Fakel Novy Urengoy, Neftyanik Orenburg
2017/18, 2020/21
Petar Bachvarov
Neftochimik Burgas
2024/25
Ivan Marshinin
Kuzbass Kemerovo
2012/13
Viktor Nedyalkov
Neftochimik Burgas
2024/25
Asif Aliyev
Khari Bulbul Şuşa VC
2023/24
Aleksey Tyunyaev
MGTU Moscow
2007/08 - 2008/09
Kirill Yurchenko
Lokomotiv Novosibirsk
2014/15
Shamil Galiev
Ural Ufa
2016/17
David Kisiel
Khari Bulbul Şuşa VC
2023/24
Anton Panov
MGTU Moscow
2008/09 - 2009/10
Vyacheslav Nikanorov
MGTU Moscow
2008/09 - 2009/10
Ilgar Azero Imamguliyev
Khari Bulbul Şuşa VC
2023/24
Ivan Gruzinov
MGTU Moscow
2009/10
Mikhail Kostyukhin
MGTU Moscow
2009/10
Yasen Petrov
Neftochimik Burgas
2024/25
Dmitriy Ishkov
Kuzbass Kemerovo
2012/13
Dmitriy Kudryashov
Neftyanik Orenburg
2020/21
Ildus Rumantsev
Ural Ufa
2016/17
Ty Moorman
Khari Bulbul Şuşa VC
2023/24
Lachlan Bray
Khari Bulbul Şuşa VC
2023/24
Rashad Aliyev
Khari Bulbul Şuşa VC
2023/24
Laden
0