Volleybox
Start
Transfers
Nieuws
Database
Spelers
Spelers database
Spelers ranglijst
Samengewerkt?
Roosters 2023/24
Voormalige spelers
Familiebanden
Ploegen
Clubs database
Clubs ranglijst
Clubs beoordelingen
COVID-19 gevallen
Nationale ploegen database
Nationale ploegen ranglijst
Overige
Toernooien database
Medewerkers database
Trainers ranglijst
Agentschappen database
Agentschappen beoordelingen
Arena's database
Gemeenschap
Forum
Forum
Ongelezen posts
Gebruikers activiteit
Gebruikers commentaren
Meest actieve gebruikers
Gebruikers activiteit
Gebruikers prestaties
Gebruikers bij wedstrijden
Gebruikers per land
Gebruikers database
Alle gebruikers
Fans
Spelers
Agenten
Trainers
Statistici
Fysieke voorbereidingscoaches
Fysiotherapeuten
Team managers
Vacatures
Job markt
Beschikbare volleybalspelers
Beschikbare stafleden
Job aanbiedingen
Voorspellingen
Scores
Aanmelden
Heren Volleybox
Dames Volleybox
Beach Volleybox
Donkere modus
Taal:
Foto door
Tonton_Bastos
Volleybox
Volleybalspelers
Oekraïne
Stanislav Zalizko (Станіслав Залізко)
Achtergrond toegevoegd door
Stanislav Zalizko
Bericht
Delen
Tijdslijn
1
Clubs
4
Ploeggenoten
65
Toernooien
9
Wedstrijden
83
Prijzen
0
Gebruiker
2
Speler gegevens
Nationaliteit
Oekraïne
Positie
Spelverdeler
Geboortedatum
2001-04-22
Lengte
191cm
Smash
305cm
Blok
290cm
Weergaven
1430
Laatste activiteit
5 maanden geleden
Instellingen
Spelerscarrière beëindigd
Trainers (3)
Sergey Sosnin
VC Reshetylivka
2023/24
Bericht
Oleksandr Myrnyi
VC Bakhmut-SHVSM
2021/22 - 2022/23
Serhii Kysil
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
2019/20
Assistent trainers (1)
Petro Boyko
VC Reshetylivka
2023/24
Volleybalspelers (61)
Stanislav Azarov
Pokuttia-Prybyliv
2020/21
Bericht
Oleksandr Hryuk
VC Reshetylivka
2023/24
Bericht
Illya Polishchuk
VC Reshetylivka
2023/24
Bericht
Roman Rieznikov
Pokuttia-Prybyliv
2020/21
Bericht
Sergey Nechiporuk
VC Bakhmut-SHVSM
2022/23
Bericht
Fedir Kopanytsia
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
2019/20
Bericht
Stanislav Samusiev
VC Bakhmut-SHVSM
2021/22 - 2022/23
Bericht
Oleksandr Novokhatskyi
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
2019/20
Bericht
Danil Gritsenko
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
2019/20
Bericht
Vladyslav Antoniuk
VC Bakhmut-SHVSM
2022/23
Bericht
Oleksandr Kohut
Pokuttia-Prybyliv
2020/21
Bericht
Kyrylo Trokhin
VC Bakhmut-SHVSM
2021/22 - 2022/23
Bericht
Denys Onyshchuk
VC Bakhmut-SHVSM
2021/22
Bericht
Nikita Angelov
VC Bakhmut-SHVSM
2022/23
Bericht
Danilo Makhonin
VC Reshetylivka
2023/24
Evgeny Kapaev
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
2019/20
Dmytro Shavrak
VC Reshetylivka
2023/24
Mykola Pasazhin
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
2019/20
Sergii Tyutlin
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
2019/20
Rodion Chmil
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
2019/20
Ruslan Osypenko
VC Reshetylivka
2023/24
Nik Sotnyk
VC Reshetylivka
2023/24
Ievhen Politko
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
2019/20
Oleksyi Drofa
VC Reshetylivka
2023/24
Artiom Antonenko
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
2019/20
Mykyta Arbuzov
VC Bakhmut-SHVSM
2021/22
Andriy Pasazhin
VC Bakhmut-SHVSM
2021/22 - 2022/23
Dmytro Starchykov
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
2019/20
Artemiy Korneev
VC Bakhmut-SHVSM
2021/22
Mykola Kovalchuk
Pokuttia-Prybyliv
2020/21, 2020/21
Kiril Bohdan
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
2019/20
Mykyta Kurlapov
VC Reshetylivka
2023/24
Borys Yakovliev
VC Reshetylivka
2023/24
Pavlo Valyaybaba
VC Reshetylivka
2023/24
Maksym Machula
VC Bakhmut-SHVSM
2021/22 - 2022/23
Pavlo Borozdin
VC Bakhmut-SHVSM
2021/22 - 2022/23
Oleksandr Bilyi
VC Bakhmut-SHVSM
2021/22 - 2022/23
Roman Shavyrkin
VC Bakhmut-SHVSM
2021/22 - 2022/23
Ihor Dohtiev
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
2019/20
Artem Henov
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
2019/20
Yevhen Hombolevskyi
VC Bakhmut-SHVSM
2021/22 - 2022/23
Volodymyr Ivanov
VC Bakhmut-SHVSM
2021/22 - 2022/23
Denys Yakovenko
VC Bakhmut-SHVSM
2021/22 - 2022/23
Dmytro Boyko
Pokuttia-Prybyliv
2020/21
Vladyslav Tyshchenko
VC Reshetylivka
2023/24
Evheniy Boyko
VC Reshetylivka
2023/24
Denys Lukashchuk
Pokuttia-Prybyliv
2020/21
Pavlo Liashenko
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
2019/20
Anton Kovalov
Pokuttia-Prybyliv
2020/21
Yurii Vintoniuk
Pokuttia-Prybyliv
2020/21
Andriy Boretskiy
Pokuttia-Prybyliv
2020/21
Kostiantyn Lyseiko
Pokuttia-Prybyliv
2020/21
Andryi Fyodorchuk
Pokuttia-Prybyliv
2020/21
Andrii Vintoniuk
Pokuttia-Prybyliv
2020/21
Kiril Bohdan
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
2019/20
Bohdan Tysiachnyk
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
2019/20
Oleksander Tytarenko
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
2019/20
Vladyslav Palenko
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
2019/20
Mykhaylo Boyko
VC Reshetylivka
2023/24
Maksym Drebota
Lokomotyv - Zbirna Kharkivskoi Oblasti-1
2019/20
Laden
Volgend (2)
0