Volleybox
Główna
Transfery
Newsy
Baza
Siatkarze
Baza siatkarzy
Ranking siatkarzy
Czy pracowali razem?
Składy 2023/24
Byli siatkarze
Związki rodzinne
Drużyny
Baza klubów
Ranking klubów
Opinie o klubach
Przypadki COVID-19
Baza drużyn narodowych
Ranking drużyn narodowych
Pozostałe
Baza turniejów
Baza członków sztabu
Ranking trenerów
Baza agencji
Opinie o agencjach
Baza aren
Społeczność
Forum
Forum
Nieprzeczytane posty
Aktywność
Komentarze użytkowników
Najaktywniejsi użytkownicy
Aktywność użytkowników
Osiągnięcia użytkowników
Fani na meczach
Fani z krajów
Baza użytkowników
Wszyscy użytkownicy
Kibice
Siatkarze
Agenci
Trenerzy
Statystycy
Trenerzy p.fizycznego
Fizjoterapeuci
Menagerowie drużyn
Praca
Rynek pracy
Wolni siatkarze
Wolni członkowie sztabu
Oferty pracy
Typer
Wyniki
Zaloguj się
Siatkówka mężczyzn
Siatkówka kobiet
Siatkówka plażowa
Tryb ciemny
Język:
Edytuj logo
Dodane przez:
JakeGreen
Volleybox
Kluby
Rosja
Berkuty Urala U21
Edytuj tapetę
Autor: Berkuty Urala U21
Udostępnij
Oś czasu
0
Składy
14
Turnieje
15
Hale
1
Mecze
43
Dane drużyny
Edytuj
Kraj
Rosja
Miejscowość
Уфа
Rok założenia
2011
Wyświetlenia
913
Dodana przez
JakeGreen
Profile społecznościowe
Edytuj
Poprzednie nazwy
Edytuj
Kto jest najlepszym siatkarzem w historii?
Zobacz ranking siatkarzy
2024/25
Dodaj zdjęcie składu
Siatkarze
Brak danych
Członkowie sztabu
Brak danych
2023/24
9
Turniej w trakcie
Russian Junior League
-
Turniej w trakcie
Russian Junior League Cup
Autor: Berkuty Urala U21
Siatkarze
Bogdan Tkachenko
Rozgrywający
2005
Radmir Gayazov
Przyjmujący
Dmitriy Yershkov
Przyjmujący
2005
Bogdan Baskakov
Przyjmujący
2004
Askar Gayazov
Przyjmujący
2004
Danil Mukhametzyanov
Środkowy
2005
Aleksey Nikulin
Środkowy
206
2003
Dmitriy Minin
Środkowy
198
2006
Mikhail Nikiforov
Uniwersalny
2003
Gleb Kazakov
Uniwersalny
2007
Anton Shevelev
Uniwersalny
2006
Członkowie sztabu
Igor Pasechnik
Pierwszy trener
Maksim Selyutin
Asystent trenera
Emil Sayfullin
Lekarz
2022/23
-
Turniej w trakcie
Russian Junior League
Autor: Berkuty Urala U21
Siatkarze
Alexander Borisov
Rozgrywający
2003
Bogdan Tkachenko
Rozgrywający
2005
Vladimir Daskalitsa
Rozgrywający
195
2005
Askar Gayazov
Przyjmujący
2004
Bogdan Baskakov
Przyjmujący
2004
Denis Sayfullin
Przyjmujący
2004
Dmitriy Yershkov
Przyjmujący
2005
Il'ya Yudin
Przyjmujący
2005
Radmir Gayazov
Przyjmujący
Daniil Nazarov
Środkowy
202
2005
Danil Mukhametzyanov
Środkowy
2005
Ruslan Skokov
Środkowy
2002
Bogdan Belokopytov
Libero
2003
Nikita Khvedchenya
Libero
2004
Członkowie sztabu
Igor Pasechnik
Pierwszy trener
Maksim Selyutin
Asystent trenera
Emil Sayfullin
Lekarz
2021/22
-
Turniej w trakcie
Russian Junior League
Dodaj zdjęcie składu
Siatkarze
Brak danych
Członkowie sztabu
Brak danych
2020/21
-
Turniej w trakcie
Russian Junior League
Dodaj zdjęcie składu
Siatkarze
Brak danych
Członkowie sztabu
Brak danych
Trwa ładowanie
0