Volleybox
Główna
Transfery
Newsy
Baza
Siatkarze
Baza siatkarzy
Ranking siatkarzy
Czy pracowali razem?
Składy 2023/24
Byli siatkarze
Związki rodzinne
Drużyny
Baza klubów
Ranking klubów
Opinie o klubach
Przypadki COVID-19
Baza drużyn narodowych
Ranking drużyn narodowych
Pozostałe
Baza turniejów
Baza członków sztabu
Ranking trenerów
Baza agencji
Opinie o agencjach
Baza aren
Społeczność
Forum
Forum
Nieprzeczytane posty
Aktywność
Komentarze użytkowników
Najaktywniejsi użytkownicy
Aktywność użytkowników
Osiągnięcia użytkowników
Fani na meczach
Fani z krajów
Baza użytkowników
Wszyscy użytkownicy
Kibice
Siatkarze
Agenci
Trenerzy
Statystycy
Trenerzy p.fizycznego
Fizjoterapeuci
Menagerowie drużyn
Praca
Rynek pracy
Wolni siatkarze
Wolni członkowie sztabu
Oferty pracy
Typer
Wyniki
Zaloguj się
Siatkówka mężczyzn
Siatkówka kobiet
Siatkówka plażowa
Tryb ciemny
Język:
Volleybox
Menagerowie drużyn
Turcja
Eda Çankaya
Wiadomość
Udostępnij
Oś czasu
1
Kluby
4
Partnerki
2
Współpracownicy
143
Turnieje
32
Mecze
96
Nagrody
0
O mnie
Aras Kargo Kadın Voleybol Takım Menajeri
Dane menagera drużyny
Ranking siatkarki
2306
Narodowość
Turcja
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
1979-02-10
Wzrost
178cm
Waga
70kg
Wyświetlenia
3643
Ostatnia aktywność
3 tygodni temu
Ustawienia
Zakończyła karierę
Trenerzy (8)
Suphi Doğancı
Aras Kargo Spor Kulübü
2023/24
Wiadomość
Hüseyin Doğanyüz
Türk Telekom, MKE Ankaragücü
2007/08, 2010/11 - 2011/12
Wiadomość
Vladimir Buzayev
Emlak TOKİ
1995/96
Mustafa Çayır
Emlak TOKİ
1998/99
Bülent Karslıoğlu
Türk Telekom
2005/06
Üzeyir Özdurak
Türk Telekom
2006/07 - 2007/08
Barbaros Çelenk
MKE Ankaragücü
2008/09 - 2009/10
Asystenci trenerów (4)
Emre Karagöz
Aras Kargo Spor Kulübü
2023/24
Wiadomość
Ömer Safa Koçyiğit
Aras Kargo Spor Kulübü
2023/24
Wiadomość
Özer Özger
Aras Kargo Spor Kulübü
2023/24
Wiadomość
Ferhat Akbaş
Türk Telekom
2006/07 - 2007/08
Statystycy (2)
Barış Topcu
MKE Ankaragücü
2010/11
Wiadomość
Berkay Öntaş
Aras Kargo Spor Kulübü
2023/24
Wiadomość
Fizjoterapeuci (1)
Tuğrul Berker Görgün
Aras Kargo Spor Kulübü
2023/24
Trenerzy przygotowania fizycznego (1)
Gökhan Uğurcan Altun
Aras Kargo Spor Kulübü
2023/24
Wiadomość
Siatkarze (127)
Radosveta Teneva
MKE Ankaragücü
2010/11
Wiadomość
Yuliya Boyko
Aras Kargo Spor Kulübü
2023/24
Wiadomość
Gizem Giraygil
MKE Ankaragücü
2010/11 - 2011/12
Wiadomość
Havva Akkoyun
MKE Ankaragücü
2011/12 - 2012/13
Wiadomość
Tuğçe Bölükbaşı
MKE Ankaragücü
2009/10
Wiadomość
Ecesu Soner
Aras Kargo Spor Kulübü
2023/24
Wiadomość
Ece Yılmaz
Aras Kargo Spor Kulübü
2023/24
Wiadomość
Dilan Toğrul
Aras Kargo Spor Kulübü
2023/24
Wiadomość
Taismary Agüero
Türk Telekom
2007/08
Gizem Güreşen
Türk Telekom
2004/05 - 2006/07
Özlem Özçelik
Emlak TOKİ
1995/96 - 1996/97
Bahar Mert Üçoklar
Türk Telekom
2007/08
Arzu Göllü
Emlak TOKİ
1994/95
Iryna Komisarova
Emlak TOKİ
1995/96 - 1996/97
Pelin Çelik
Türk Telekom, MKE Ankaragücü
2003/04 - 2005/06, 2009/10
Nilay Karaağaç
Türk Telekom
2007/08
Olga Kubassevich-Drobyshevskaya
Türk Telekom
2006/07 - 2007/08
Pelin Yüce
Emlak TOKİ
1994/95 - 1995/96
Małgorzata Niemczyk-Wolska
Türk Telekom
2003/04
Nisa Otlu Kuliyeva
Emlak TOKİ, Türk Telekom
1993/94 - 1994/95, 2006/07
Alla Hasanova
Emlak TOKİ
1993/94 - 1994/95
Makare Wilson
Türk Telekom
2006/07 - 2007/08
Güzin Teksoy
Emlak TOKİ, Türk Telekom
1993/94 - 1996/97, 2001/02 - 2003/04
Slavka Uzonova
Emlak TOKİ
1997/98
Nilay Konar
Emlak TOKİ, Türk Telekom
1998/99, 2004/05
Tatiana Romachkan
Emlak TOKİ
1998/99
Tatyana Ivannovna Şenel
Emlak TOKİ, Türk Telekom
1995/96, 2001/02 - 2002/03
Katsiaryna Zakreuskaya
MKE Ankaragücü
2010/11
Nuray Kılıç
Emlak TOKİ
1993/94 - 1994/95, 1997/98 - 1998/99
Ebru Elhan
Türk Telekom
2007/08
Valentina Serena
MKE Ankaragücü
2009/10
Zeycan Acar
Emlak TOKİ
1993/94 - 1994/95, 1996/97
Vania Sokolova
Emlak TOKİ
1997/98
Valdonė Petrauskaitė
Türk Telekom
2007/08
Valentina Zago
Aras Kargo Spor Kulübü
2023/24
Hazal Selin Arifoğlu
Aras Kargo Spor Kulübü
2023/24
Aneta Germanova
Türk Telekom
2004/05
Sinem Yıldız
Türk Telekom, MKE Ankaragücü
2005/06 - 2007/08, 2008/09 - 2009/10
Keao Burdine
Türk Telekom
2007/08
Victoria Sancak
Emlak TOKİ, Türk Telekom
1995/96 - 1996/97, 2002/03
Funda Bilgi
Türk Telekom, MKE Ankaragücü
2007/08, 2009/10
Olena Ustymenko Sokolowski
MKE Ankaragücü
2010/11
Mariya Polyakova
Türk Telekom
2005/06
Fulden Ural
MKE Ankaragücü
2008/09
Ayça Naz Ihtiyaroğlu
MKE Ankaragücü
2010/11
Banu Toktamış
Türk Telekom, MKE Ankaragücü
2006/07, 2009/10
Ayşe Halicioglu
Türk Telekom
2007/08
Radostina Gradeva-Chitigoi
Emlak TOKİ
1998/99
Aslıhan Sinanoğlu
Türk Telekom
2006/07
Oxana Kotelnikova
Emlak TOKİ
1996/97
Ebru Algür
Emlak TOKİ
1996/97 - 1997/98
Pınar Atasever
Türk Telekom
2005/06
Oléna Onipko
Türk Telekom
2005/06 - 2006/07
Aysun Hanif Karatekin
Emlak TOKİ
1993/94 - 1994/95
Merve Gülaç
MKE Ankaragücü
2009/10, 2010/11
Sinem Akap Toçoğlu
Türk Telekom
2005/06 - 2006/07
Didem Özdemir
Türk Telekom
2003/04
Tuğçe Hocaoğlu Coşkun
MKE Ankaragücü
2010/11
Brankica Nikić
Türk Telekom
2006/07
Alena Özel-Hurkova
MKE Ankaragücü
2009/10, 2011/12
Antonina Kryvobogova-Zhuk
MKE Ankaragücü
2008/09 - 2009/10
Ebru Işık
Emlak TOKİ
1998/99
Tatiana Ilina
Emlak TOKİ
1995/96 - 1996/97
Fatma Sinem Erdoğan
MKE Ankaragücü
2010/11 - 2011/12
Iryna Shvachka
Türk Telekom
2004/05
Kübra Kegan Susam
MKE Ankaragücü
2011/12
Ceren Çağlar Baysal
MKE Ankaragücü
2011/12
Elena Dörtkardeşler
Emlak TOKİ
1998/99
Seval Yılmaz
MKE Ankaragücü
2010/11 - 2011/12
Jovana Ćirković
Aras Kargo Spor Kulübü
2023/24
Merve Çarkçı
Türk Telekom
2007/08
Mariana Aydın
MKE Ankaragücü
2008/09 - 2009/10, 2011/12
Ezgi Kapdan Karakaya
Türk Telekom, MKE Ankaragücü
2004/05 - 2006/07, 2008/09 - 2009/10
Nihal Güngör
Emlak TOKİ
1997/98
Gülcan Özyıldız
Emlak TOKİ
1997/98 - 1998/99
Aslihan Köyel
MKE Ankaragücü
2008/09 - 2009/10
Ciğdem Nahum
MKE Ankaragücü
2010/11
Olga Karslıoğlu
Türk Telekom
2003/04, 2005/06
Burcu Badat
Emlak TOKİ, Türk Telekom
1997/98 - 1998/99, 2002/03 - 2004/05
Özge Arslanalp
Aras Kargo Spor Kulübü
2023/24
Zennibe Yıldız
Türk Telekom, MKE Ankaragücü
2004/05, 2008/09 - 2009/10
Sevinç Dalgıç
MKE Ankaragücü
2008/09
Tuğba Tanrıseven
Türk Telekom
2002/03 - 2003/04
Fulya Altıngöz
Türk Telekom
2001/02 - 2003/04
Ece Morova
Aras Kargo Spor Kulübü
2023/24
Bengü Efe
Türk Telekom
2001/02 - 2002/03
Asuman Atik
MKE Ankaragücü
2011/12
Kübra Tanrıkulu
MKE Ankaragücü
2011/12
Derin Ezgi Taşdemir
Aras Kargo Spor Kulübü
2023/24
Gülçin Doğan
Aras Kargo Spor Kulübü
2023/24
Ebru Yıldırım
MKE Ankaragücü
2008/09
Merve Canbaba
Türk Telekom
2005/06
Gülcan Tanrıverdi
MKE Ankaragücü
2008/09
Dilek Artman
Emlak TOKİ
1997/98 - 1998/99
Elmas Eroğlu
Türk Telekom
2001/02
Melisa Ayas
Aras Kargo Spor Kulübü
2023/24
Nilsu Şen
Aras Kargo Spor Kulübü
2023/24
Elena Kalaydjeva
Emlak TOKİ
1998/99
Elif Kapar
Aras Kargo Spor Kulübü
2023/24
Buse Serbest
Aras Kargo Spor Kulübü
2023/24
Bengü Zeren
Aras Kargo Spor Kulübü
2023/24
Selin Boyraz
MKE Ankaragücü
2012/13
Bahanur Kumral
Emlak TOKİ
1998/99
Nihal Ağengin
Emlak TOKİ
1998/99
Trwa ładowanie
Mecze siatkówki halowej (96)
Mecze siatkówki plażowej (0)
Turnieje siatkówki halowej (32)
Turnieje siatkówki plażowej (0)
0